Samsung S8500 Wave

poruka: 141
|
čitano: 60.396
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S8500 Wave".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

U T-mobile-u dođe sam uređaj 2600 kn. Sitnica. Al neznam zašto je u vipu i tele2 3500 kn.

 

Budala56
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
budala56 kaže...

U T-mobile-u dođe sam uređaj 2600 kn. Sitnica. Al neznam zašto je u vipu i tele2 3500 kn.

 

Jedan od razloga zasto sam se odlucio za Wave. Kupio ga u T-mobileu i otkljucao ga i sada lijepo imam aparat na Tele2 kartici ali bez onog ovisnickog dvogodisnjeg ugovora. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Eld kaže...
budala56 kaže...

U T-mobile-u dođe sam uređaj 2600 kn. Sitnica. Al neznam zašto je u vipu i tele2 3500 kn.

 

Jedan od razloga zasto sam se odlucio za Wave. Kupio ga u T-mobileu i otkljucao ga i sada lijepo imam aparat na Tele2 kartici ali bez onog ovisnickog dvogodisnjeg ugovora. 

gdje si ga otkljucao? koliko te doslo?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Stevane PP.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Eld kaže...

Stevane PP.

Ok Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

I ja ću to napraviti pa ubaciti u njega vipovu karticu. E samo treba čekat do božića pa ga kupujem. :)

Budala56
14 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave

kako se otkljucava moze na PP

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
CroVandal kaže...

kako se otkljucava moze na PP

neces ga moci sam,moras nositi na servis :D

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Jel mi moze neko od vlasnika ovog moba rec kakva je brzina slanja podataka prek usb-a (na PC)?

 

Imam samsung d600 i ta stvar je katastrofa (onaj samsung pc studio). Treba mu 5 min da prebaci npr pjesmu od 5 mb...

A npr. na psp-u se prebaci u roku od 1 sekunde..

 

I kako se prebacuju filmovi? Ima neki converter ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...

Jel mi moze neko od vlasnika ovog moba rec kakva je brzina slanja podataka prek usb-a (na PC)?

 

Imam samsung d600 i ta stvar je katastrofa (onaj samsung pc studio). Treba mu 5 min da prebaci npr pjesmu od 5 mb...

A npr. na psp-u se prebaci u roku od 1 sekunde..

 

I kako se prebacuju filmovi? Ima neki converter ili?

Isto je imeni kada prebacujem recimo na moj se c905 ali zato imam citac mem.kartica i sve 5

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Brzina je standardna za usb2.0, dakle brz je.

Nije mi jasno pitanje za prebacivanje filmova: ukopčaš kabel u PC i to je to.

Jedino mi nije jasno zašto neke klipove tipa .wmv želi čitati, a neke ne. Zna li neko?

 

I kako se postavlja početna stranica za internet? Kad god je želim postaviti s onim checkbox-om, mob mi vraća defaultnu od t-mobila.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 15:49 (jamesDean).
14 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Evo i ja sam zainteresiran kupit wave al me zanima jel tko može probat učitat neki chat tipa chat hr ili slično,zanima me da li će raditi?Ima li opera za njega?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Ima netko preporuke za neke aplikacije za wave ?

Majke mi !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
gogych kaže...

Evo i ja sam zainteresiran kupit wave al me zanima jel tko može probat učitat neki chat tipa chat hr ili slično,zanima me da li će raditi?Ima li opera za njega?

Ima Opera Mini kao java aplikacija. I odlicno radi. Probao sam ucitati Iskonov chat i ne radi, tj. ucita pocetnu stranicu ali bez polja za username i password.

16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Cheezl kaže...

 

 

I kako se prebacuju filmovi? Ima neki converter ili?

Ne treba nikakav konverter. Samo prebacis divx na mob i i gledaj. A podrzava cak i mkv format. I titlove u srt formatu. Kopiranje sa PC-a na mob je brzo. Samo prikljucis Wave u mass storage modu i to je to. Brzina moze samo ovisiti o brzini (klasi) memorijske kartice koju stavis u mob.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 19:04 (Eld).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Gdje si ga kupio i koliko si ga platio?

Budala56
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo koristim ga već duže vrijeme i nemam problema s njime... za multimediju je perfektan mobitel... zvučnik nevjerojatno glasno trešti, touchscreen je odličan, usb radi jako dobro jedino što imam kojekakve zeznacije sa Samsung Keis al dobro.. aplikacije polako nadolaze nove i tak... tkome se svidi nek uzme neće požaliti.

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Eld kaže...

Ima Opera Mini kao java aplikacija. I odlicno radi. Probao sam ucitati Iskonov chat i ne radi, tj. ucita pocetnu stranicu ali bez polja za username i password.

Hmm,da,još nisam imao mob na kojem bi radio chat...vjerojatno na wm radi?

Trenutno imam pixona 12 i trebam java programe,znači da ni za wave mije nešto puno bolja situacija?A i na pixonu opera radi nevjerojatno brzo,usudim se reći da većinu stranica otvara brže nego komp.

16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
daredevil_24 kaže...

Evo koristim ga već duže vrijeme i nemam problema s njime... za multimediju je perfektan mobitel... zvučnik nevjerojatno glasno trešti, touchscreen je odličan, usb radi jako dobro jedino što imam kojekakve zeznacije sa Samsung Keis al dobro.. aplikacije polako nadolaze nove i tak... tkome se svidi nek uzme neće požaliti.

Ja nemam problema sa Kiesom. Dva updatea firmwarea su mi prosla bez problema. A samo za to ga i koristim. Sve ostalo u mass storage modu. A aplikacije skidam na mob preko wi-fija.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Nemogu nikako pokrenut navigaciju na wave-u.Samo mi piše preuzimanje položaja i ništa se ne događa.jel neko uspio pokrenut ?

Majke mi !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Hanter kaže...

Nemogu nikako pokrenut navigaciju na wave-u.Samo mi piše preuzimanje položaja i ništa se ne događa.jel neko uspio pokrenut ?

Ako to pokusavas u zatvorenom prostoru tesko da ce ti uspjeti. Na otvorenom kod mene to traje od samo par sekundi do 2-3 minute. A takodjer Route 66 je trial 30 dana pa ne znam kako se ponasa nakon isteka tog roka jer sam ga ja kupio za 50 eura u ovom promotivnom razdoblju koje traje do kraja godine.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Kako radi GPS na ovom mobu? treba nesto platiti ili?

 

EDIT: sad sam skuzil da ima trial, pa da se kasnije placa ... -.-'

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2010 19:42 (Cheezl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo ja se još mislim dal ga kupit ili ne. Molim pomoć od ovih šta ga ima ju.Zanimam me i gps navigaciija koja je kupljena, jel podržava cijelu hrvatsku.

 

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Didi_0060 kaže...

Evo ja se još mislim dal ga kupit ili ne. Molim pomoć od ovih šta ga ima ju.Zanimam me i gps navigaciija koja je kupljena, jel podržava cijelu hrvatsku.

 

Unaprijed hvala.

Mani je Wave prvi smartphone pa ne mogu reci neku usporedbu sa ostalim navigacijama ali meni radi bez nekih problema. A jos je nisam imao priliku isprobati na nekom duzem putu nego samo lokalno po gradu. I mislim da je pokrivenost Hrvatske dobra sto se ne moze reci za Srbiju i BiH. To sudim po velicini datoteka. Za Hrvatsku je mapa velika nekih 36 Mb a Srbija i BiH po 6 Mb. Mogu napraviti neke screen capture pa ti eventualno mailati ako hoces.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Meni je wave također prvi smartphone i za ono što se dobije cijena definitivno nije prevelika.kamera,zvuk,kvaliteta izrade,izgled,funkcionalnost itd. sve pet.bilo bi dobro kad bi napravili malo više korisnijih aplikacija, ali siguran sam da će i to doći jer se skoro svaki dan objavljuje nekoliko novih u ap store-u.kad je mob u dometu wirelessa ali wireless je isključen, on onda postavi pitanje da li želim uključiti wireless, i to 3 puta za redom..je li to moguće isključiti ?

Majke mi !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Hanter kaže...

...kad je mob u dometu wirelessa ali wireless je isključen, on onda postavi pitanje da li želim uključiti wireless, i to 3 puta za redom..je li to moguće isključiti ?

Mozes li to jos malo pojasniti? Bas svaki puta kada je u dometu bilo kojeg wirelessa? Kod mene to ne radi. Samo prilikom ukljucivanja aparata pita za ukljucenje. I to packet data. Na starom firmwareu XXJF8 je po defaultu pitao za ukljucenje wirelessa a sa novim firmwareom XXJH3 po defaultu pita za packet data. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Meni za verziju firmwarea u kies-u piše S8500XXJF8/S8500OXFJG3.A ovo za wireless..pojavi se poruka: "Wi-fi i paketni podaci nedostupni.Uključiti wi-fi ?", i to kad je isključen wireless.

Majke mi !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Hanter kaže...

Meni za verziju firmwarea u kies-u piše S8500XXJF8/S8500OXFJG3.A ovo za wireless..pojavi se poruka: "Wi-fi i paketni podaci nedostupni.Uključiti wi-fi ?", i to kad je isključen wireless.

To je prosla verzija firmware-a koji sam imao. Cudi me da ti Kies ne nudi update na XXJH3. Spoji aparat na komp u Kies modu i startaj Kies i trebao bi ti ubrzo ponuditi update na noviju verziju. A za ovo sa Wi-fijem mi izgleda kao da ti imas odstartanu tj. aktivnu neku aplikaciju koja treba konekciju. Neku sinhronizaciju maila mozda, vremensku prognozu? I naravno da kada nemas ukljucen ni packet data ni Wi-fi a aplikacija ih treba, da ce ih zatraziti.

Btw firmware XXJH3 jos "tecnije" radi ali sam izgubio podrsku za nase znakove ćčš ... sto meni ne fali jer ih ionako ne koristim.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Da, vjerojatno je zbog sinkronizacije.Spojio sam mob na komp i upalio kies ali ne nudi nikakav update..A kad sam kliknem na nadogradnju firmware-a u onom prozoru piše da je već instalirana najnovija verzija, a to je ova koju sam spomenuo...

Majke mi !
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Pogledaj koju verziju Kiesa imas. Moja je, i mislim da je najnovija, 1.5.1.10074_45. Kada sam imao stariju verziju nisam se mogao konentirati na SamsungApps kroz Kies. A takodjer nisam ni update Kiesa mogao napraviti. Pa sam deinstalirao stariju verziju skinuo noviju i nju instalirao. Mozda to ima veze i sa updateom firmwarea. Samsung je malo zbrljao taj Kies. Citam po forumima da se ljudi dosta zale na njega.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice