Samsung S8500 Wave

poruka: 141
|
čitano: 60.381
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S8500 Wave".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

I ja imam tu verziju ali ne nudi update firmware-a

Majke mi !
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Onda nam se aparati u necemu razlikuju. Ili nismo u istoj regiji.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

evo maloprije je napravio update firmware-a.čitao sam na netu da par dana nije radio update na kies-u, vjerojatno zbog nekih promjena ili nadogradnji u sustavu

Majke mi !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Šta mislite jel bi biloo bolje kupiti Samsung Wave ili Nokiu C7? Šta vi mislite?

Budala56
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Glede update firmwarea... Kupio sam Wave u slobodnoj prodaji, dakle nije vezan ni na jednog operatera i svaki puta kad napravim update firmwarea mi se u konekcijama pojave postavke za VIP MMS, VIP broadband, VIP mail i jos tako neke a ni mob ni kartica (tele2) nebi trebali imat nikakve veze sa VIPom...

Time flies like an arrow, fruit flies like a banana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
Floyd kaže...

Glede update firmwarea... Kupio sam Wave u slobodnoj prodaji, dakle nije vezan ni na jednog operatera i svaki puta kad napravim update firmwarea mi se u konekcijama pojave postavke za VIP MMS, VIP broadband, VIP mail i jos tako neke a ni mob ni kartica (tele2) nebi trebali imat nikakve veze sa VIPom...

Ne bi trebali ali ipak izgleda da imaju veze sa VIP-om. Ja sam kupio aparat u T-mobileu i otkljucao ga i isto tako prilikom updatea opet stavlja postavke T-mobilea. Dakle zvuci kao da je tvoj "porijeklom" VIP-as :) Ali neka te to ne zabrinjava, ako ti te postavke bas smetaju i ne mozes ih gledati, pobrisi ih.   

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
budala56 kaže...

Šta mislite jel bi biloo bolje kupiti Samsung Wave ili Nokiu C7? Šta vi mislite?

pa zavisi sta ti treba. malo usporedi mobitele pa odluci. usput pogledaj i nokiu c6 ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Ma zman ja za c6-icu, nije mi baš nešto, ova nokia c7 ima amoled, symbian ^3 (jel ga tko testirao?) i veći zaslon on c6 pa mi ona ne igra nikakvu ulogu, puno mi je bolji wave.

Budala56
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
budala56 kaže...

Ma zman ja za c6-icu, nije mi baš nešto, ova nokia c7 ima amoled, symbian ^3 (jel ga tko testirao?) i veći zaslon on c6 pa mi ona ne igra nikakvu ulogu, puno mi je bolji wave.

pa znam.a li trebas uzeti u obzir da je C6 dosta jeftinija i da ima fizicku qwerty tipkovnicu :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

Kolko sam čuo neće biti puno skuplja od c6-ice. Tipkovnica mi neće trebati.

Budala56
13 godina
offline
Samsung S8500 Wave

Može meni reći samo neke stvari o ko ovog moba?

 

Dakle ima li gdje u postavkama namjestiti da iksljučim opciju da se spaja na edge,nači da se može samo preko wi-fi-a na net,i da kako se maknu ona slova M ili H u imeniku pokraj imena osobe?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

i jel se isplati uzimat samsung pored nokie x6 na samsungu mi se nesviđa ta bada os....-.-

pomoc....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

Evo nakon sto ste kupili Wave. Mozete li mi odgovoriti na 2 pitanja.

Kakav je mobitel,ima li dosta aplikacija i igri za taj Bada OS (i da li se mogu skinuti crackane igrice kao za Android) ?

I da ponovo kupujete mobitel,da li biste opet uzeli Wave ili neki Android u tom rangu recimo Wildfire,Htc Gratia koji uskoro dolazi?

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
veky3500 kaže...

i jel se isplati uzimat samsung pored nokie x6 na samsungu mi se nesviđa ta bada os....-.-

pomoc....

Ako ciljaš na nokie bolje pričekaj nadolazeće modele kao što su c6-01 i c7(680 mhz) ili ako ti se žuri kupi sony erisscon vivaz ili satio koji isto tako imaju symbian uz 720 mhz proc na kojem je puno ugodnije raditi nego na 434mhz procu koji je ugrađen u x6. I nadogradi os čim kupiš.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 20:39 (wanderer).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
budala56 kaže...

Šta mislite jel bi biloo bolje kupiti Samsung Wave ili Nokiu C7? Šta vi mislite?

Definitivno c7, ja ne bih dalje razmišljao.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
13 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
wanderer kaže...
budala56 kaže...

Šta mislite jel bi biloo bolje kupiti Samsung Wave ili Nokiu C7? Šta vi mislite?

Definitivno c7, ja ne bih dalje razmišljao.

ahahahahha c7, telefon sa ultra matorim symbianom koji nije ni za qurac koliko je loš naspram jednog od, po svim testovima, najboljih telefona današnjice - wave-a

15 godina
online
RE: Samsung S8500 Wave
DowlaBoy kaže...
wanderer kaže...
budala56 kaže...

Šta mislite jel bi biloo bolje kupiti Samsung Wave ili Nokiu C7? Šta vi mislite?

Definitivno c7, ja ne bih dalje razmišljao.

ahahahahha c7, telefon sa ultra matorim symbianom koji nije ni za qurac koliko je loš naspram jednog od, po svim testovima, najboljih telefona današnjice - wave-a

Ako ti symbian nije za qurac za šta je onda bada os?

 

Bijedna kopija iOS-a, samo što ima puno manje aplikacija.

 

C7 bi uvjek uzeo prije wave-a.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S8500 Wave

wave je sasvim ok mob... jedino eto da su nagurali malo vise na kameri i taj bada os ... al sve u svemu 8/10

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave
DowlaBoy kaže...
ahahahahha c7, telefon sa ultra matorim symbianom koji nije ni za qurac koliko je loš naspram jednog od, po svim testovima, najboljih telefona današnjice - wave-a

Bas si me dobro nasmijao... Koliko gluposti u jednoj recenici :) 

C7 ima novu verziju symbiana i mob je extra,nije kao neki high end Androidi ali je extra...

A ovo da je Wave najbolji mobitel danasnjice. To bi ostavio bez kometara i sa jednim velikim LOL! {#}

JEdno je reci da je mobitel dobar za cijenu koju kosta. Ali da mob sa badom bude bolji sa high end Androidima,iPhoneom i novim symbianom (N8) je smijesno!!!!!!!!!

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
13 godina
offline
Samsung S8500 Wave

jedino N8 ima novi symbian, svi modeli ispod njega su sa starim koji je samo ulepšan da liči na ovaj sa N8-ice. a što se N8-ice tiče na njoj možda samo optika za kameru valja, drugo ništa.

 

jel stvarno niko od vas nije video kako izgleda neki video klip snimljen sa wave-om i sa C7-icom, pa C7 je 10 svetlosnih godina iza wave-a po tom pitanju. btw što se tiče aplikacija za badu, provaljena je fora za nabacivanje ovih što se plaćaju tako da nema frke ja sam moj već napunio svim i svačim od odličnih igrica koje imaju više frejmova na badi nego androidu po jako dobrih programa i mapa za navigaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
DowlaBoy kaže...

jedino N8 ima novi symbian, svi modeli ispod njega su sa starim koji je samo ulepšan da liči na ovaj sa N8-ice. a što se N8-ice tiče na njoj možda samo optika za kameru valja, drugo ništa.

 

jel stvarno niko od vas nije video kako izgleda neki video klip snimljen sa wave-om i sa C7-icom, pa C7 je 10 svetlosnih godina iza wave-a po tom pitanju. btw što se tiče aplikacija za badu, provaljena je fora za nabacivanje ovih što se plaćaju tako da nema frke ja sam moj već napunio svim i svačim od odličnih igrica koje imaju više frejmova na badi nego androidu po jako dobrih programa i mapa za navigaciju.

slazem se ima frend wave igre su zakon i navigacija isto! mobitel radi sasvim fluidno i ok je!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
online
RE: Samsung S8500 Wave
DowlaBoy kaže...

jedino N8 ima novi symbian, svi modeli ispod njega su sa starim koji je samo ulepšan da liči na ovaj sa N8-ice. a što se N8-ice tiče na njoj možda samo optika za kameru valja, drugo ništa.

 

jel stvarno niko od vas nije video kako izgleda neki video klip snimljen sa wave-om i sa C7-icom, pa C7 je 10 svetlosnih godina iza wave-a po tom pitanju. btw što se tiče aplikacija za badu, provaljena je fora za nabacivanje ovih što se plaćaju tako da nema frke ja sam moj već napunio svim i svačim od odličnih igrica koje imaju više frejmova na badi nego androidu po jako dobrih programa i mapa za navigaciju.

Samo n8 ima novi symbian?

 

Informiraj se malo prije nego izvališ nešto takvo LINK

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
xxxxx kaže...
DowlaBoy kaže...

jedino N8 ima novi symbian, svi modeli ispod njega su sa starim koji je samo ulepšan da liči na ovaj sa N8-ice. a što se N8-ice tiče na njoj možda samo optika za kameru valja, drugo ništa.

 

jel stvarno niko od vas nije video kako izgleda neki video klip snimljen sa wave-om i sa C7-icom, pa C7 je 10 svetlosnih godina iza wave-a po tom pitanju. btw što se tiče aplikacija za badu, provaljena je fora za nabacivanje ovih što se plaćaju tako da nema frke ja sam moj već napunio svim i svačim od odličnih igrica koje imaju više frejmova na badi nego androidu po jako dobrih programa i mapa za navigaciju.

Samo n8 ima novi symbian?

 

Informiraj se malo prije nego izvališ nešto takvo LINK

ups my mistake, mislio sam na C6 jbg

svejedno, symbian nije baš najbolje rešenje za touch screen, svi drugi su ga tu pretekli 

i sve dok ne izađe neki meegoo fon od nokie oni jednostavno nemaju ništa, a bada je jako napredovala za ovih skoro godinu dana koliko postoji, trenutno je 1.02 verzija aktuelna ali fora sa njom je ta da je valjala od samog starta. oko nove godine se sprema 1.2 verzija koja će još više popraviti sve ovo što je i sad odlično. jednostavno telefon nema nikakvih bugova, nema problema u radu, zastajkivanja, aplikacija je svakim danom sve više i ne možete vi porediti symbian, koji potiče još iz praistorije, sa bukvalno novom platformom po tom pitanju. samsug je objavio da će tek sledeću godinu računati kao početnu za badu, ova je bila nulta po njima. sprema se bada 2.0 koja će ravnopravno konkurisati androidu i iOS-u bez problema. 

to je pravi ulog u budućnost, a šta sa nokijom dobijate do proleća par updateova sa nekim stvarima koje su trebale biti u telefonu već sad i onda će izaći meegoo i symbian će pasti na low end modele. 

koliko je samo androidu trebalo da postane stabilan i dobar OS, tek sa 2.1 verzijom je postao upotrebljiv a bada je u potpunosti upotrebljiva od samog starta sa tendencijom poboljšanja svega toga i dodavaja novih mogućnosti.

 

a ako vam treba primer za android - xperia x10. na androidu 1.6 totalno ne upotrebljiv i spor telefon sa odličnim hardverom a sad sa 2.1 verzijom znatno upotrebljiviji i brži ali još daleko od savršenstva. neiskorišten potencijal u potpunosti, zato mu je vrednost jako opala

13 godina
offline
RE: Samsung S8500 Wave
DowlaBoy kaže...
xxxxx kaže...
DowlaBoy kaže...

jedino N8 ima novi symbian, svi modeli ispod njega su sa starim koji je samo ulepšan da liči na ovaj sa N8-ice. a što se N8-ice tiče na njoj možda samo optika za kameru valja, drugo ništa.

 

jel stvarno niko od vas nije video kako izgleda neki video klip snimljen sa wave-om i sa C7-icom, pa C7 je 10 svetlosnih godina iza wave-a po tom pitanju. btw što se tiče aplikacija za badu, provaljena je fora za nabacivanje ovih što se plaćaju tako da nema frke ja sam moj već napunio svim i svačim od odličnih igrica koje imaju više frejmova na badi nego androidu po jako dobrih programa i mapa za navigaciju.

Samo n8 ima novi symbian?

 

Informiraj se malo prije nego izvališ nešto takvo LINK

ups my mistake, mislio sam na C6 jbg

svejedno, symbian nije baš najbolje rešenje za touch screen, svi drugi su ga tu pretekli 

i sve dok ne izađe neki meegoo fon od nokie oni jednostavno nemaju ništa, a bada je jako napredovala za ovih skoro godinu dana koliko postoji, trenutno je 1.02 verzija aktuelna ali fora sa njom je ta da je valjala od samog starta. oko nove godine se sprema 1.2 verzija koja će još više popraviti sve ovo što je i sad odlično. jednostavno telefon nema nikakvih bugova, nema problema u radu, zastajkivanja, aplikacija je svakim danom sve više i ne možete vi porediti symbian, koji potiče još iz praistorije, sa bukvalno novom platformom po tom pitanju. samsug je objavio da će tek sledeću godinu računati kao početnu za badu, ova je bila nulta po njima. sprema se bada 2.0 koja će ravnopravno konkurisati androidu i iOS-u bez problema. 

to je pravi ulog u budućnost, a šta sa nokijom dobijate do proleća par updateova sa nekim stvarima koje su trebale biti u telefonu već sad i onda će izaći meegoo i symbian će pasti na low end modele. 

koliko je samo androidu trebalo da postane stabilan i dobar OS, tek sa 2.1 verzijom je postao upotrebljiv a bada je u potpunosti upotrebljiva od samog starta sa tendencijom poboljšanja svega toga i dodavaja novih mogućnosti.

 

a ako vam treba primer za android - xperia x10. na androidu 1.6 totalno ne upotrebljiv i spor telefon sa odličnim hardverom a sad sa 2.1 verzijom znatno upotrebljiviji i brži ali još daleko od savršenstva. neiskorišten potencijal u potpunosti, zato mu je vrednost jako opala

P.S.

najvažniju stvar sam zaboravio - koliko traje baterija na C7 i kakav ekran ima :D

pošto na wave-u uz normalno korišćenje baterija traje oko 6 dana (meni) a ekran je superAmoled sa 800x480 rezolucijom na 3,3", nije mali ali gustina pixela jeste pa izgleda puno bolje nego na galaxy-s. a multimedija, mkv 720p filmovi od 4,3GB rade bez problema a složićete se da je i to overkill za telefon ipak, playback HD filma sa baterijom na 100% iznosi 8 sati dok ne prijavi da ima 10%, pošto tada neće ništa da pušta čisto da ostavi malo "soka" za svaki slučaj. i ja sad ne vidim šta je tu ta nokia bolja

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 11:09 (DowlaBoy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S8500 Wave

daj pliz link gdje mogu skinuti te krekirane aplikacije, može i na pm

Majke mi !
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

Dobar mobitel pa i odličan sa pristupačnom cijenom.........

b-men
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung S8500 Wave

mislim si kupit ovaj mob pa me zanima jel izlazi novi update za badu i kad ?

kakva je kvaliteta kucista mobitela ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

Kučište ti je među najkvalitetnijih(pogledaj na web str. Usporedi ondje imaš test)

b-men
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung S8500 Wave

Koliko ćeš ga platiti???

 

b-men
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung S8500 Wave

1000 kn na pretplatu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice