Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.007.007
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Skinite preko Play Store-a package disabler pro ako zelite iskljucit bloatware i neke servise koji vam nisu potrebni.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Imam MM 6.0.1, kada mi je prvi put bio ponudjen onaj update od 15MB - 20MB, nisam odradio taj update. Posle odredjenog vremena posto ovaj update nisam hteo da odradim, dobio sam novi update od 251.94MB, takodje nisam hteo ni taj update da odradim. Mogu samo reci, da meni savrseno radi bez da sam odradio bilo koja od ova 2 poslednja update -a.

SOT mi zna ponekad cak 6h da bude ( naravno, to je rijetkost ), al ajmo reci u prosjeku je izmedju 4-5h SOT -a sa bas intezivnim koriscenjem. Mislim da nemam potrebu da odradim ovaj sad poslednji update koji mi je ponudjen, ima vec sigurno mjesec dana, ali ga jos nisam hteo da odradim, a niti cu... pricam za ovaj gore update sto sam napisao od "251.94MB". Uvijek se vodim onom logikom, ako izadje novi update, bolje mi je da sacekam odredjeni period, da vidim utiske od ostalih i slicno i da se raspitam, jer necu nista propustiti ako ga odmah ne instaliram.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
MBooo kaže...

Imam MM 6.0.1, kada mi je prvi put bio ponudjen onaj update od 15MB - 20MB, nisam odradio taj update. Posle odredjenog vremena posto ovaj update nisam hteo da odradim, dobio sam novi update od 251.94MB, takodje nisam hteo ni taj update da odradim. Mogu samo reci, da meni savrseno radi bez da sam odradio bilo koja od ova 2 poslednja update -a.

SOT mi zna ponekad cak 6h da bude ( naravno, to je rijetkost ), al ajmo reci u prosjeku je izmedju 4-5h SOT -a sa bas intezivnim koriscenjem. Mislim da nemam potrebu da odradim ovaj sad poslednji update koji mi je ponudjen, ima vec sigurno mjesec dana, ali ga jos nisam hteo da odradim, a niti cu... pricam za ovaj gore update sto sam napisao od "251.94MB". Uvijek se vodim onom logikom, ako izadje novi update, bolje mi je da sacekam odredjeni period, da vidim utiske od ostalih i slicno i da se raspitam, jer necu nista propustiti ako ga odmah ne instaliram.

 Bravo, takodjer imam S6 i nisam nabacio zadnja 2-3 manja apdejta i imam oko 5h sot. Objavio sam i sliku na prethodnom pageu 

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li je neko imao probleme sa zagrevanjem uzeo sam telefon pre nekoliko dana i nekako mi se previse greje pa bude neprijatno za ruku citao sam po internetu da je to normalno oko 34c baterija i oko 45 CPU ,jel neko iskusio i da li bi maska zastitila barem od nepijratnosti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2016 17:18 (Marep).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Marep kaže...

Da li je neko imao probleme sa zagrevanjem uzeo sam telefon pre nekoliko dana i nekako mi se previse greje pa bude neprijatno za ruku citao sam po internetu da je to normalno oko 34c baterija i oko 45 CPU ,jel neko iskusio i da li bi maska zastitila barem od nepijratnosti?

 Probaj ponovno reinstalirat firmware, možda ti nešto u pozadini radi što opterećuje procesor. Meni osim ako ne igram igrice nikad nije zagrijan mobitel, a koristim ga bez power saving opcije, sa 6.0.1 taj mobitel je čudo, sad je i multitasking sređen, barem meni, imam po 5,6 aplikacija u pozadini i nikad mi se ne radi refresh aplikacije uvijek ostane u memoriji.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Probao sam i da vratim na fabricka podesavanja ali i dalje se po malo greje,a na performanse ne utice uopste sve radi odlicno bez ijedne greske
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

To tebi visoke temperature? NE zamaraj se glupostima i uzivaj u vrhunskom telefonu...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Marep kaže...
Probao sam i da vratim na fabricka podesavanja ali i dalje se po malo greje,a na performanse ne utice uopste sve radi odlicno bez ijedne greske

 Napravi reinstall preko Smart Switcha, to ti briše sve sa mobitela ali možeš vratit preko backup-a sve nazad. Meni osim ako ne igram igrice mobitel bude potpuno hladan.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Marep kaže...
Probao sam i da vratim na fabricka podesavanja ali i dalje se po malo greje,a na performanse ne utice uopste sve radi odlicno bez ijedne greske

 Ne sekiraj se, to je normalna temperatura za s6, može ići do 65 stepeni da nemaš neke posljedice... :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Najvise me nervira sto imam cudan osecaj u ruci u pojedinim trenucima kao da mi ruka gori verovatno se nisam naivkao hah :D inace telefon me je odusevio stvarno nemam reci

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
mujog kaže...
Marep kaže...
Probao sam i da vratim na fabricka podesavanja ali i dalje se po malo greje,a na performanse ne utice uopste sve radi odlicno bez ijedne greske

 Ne sekiraj se, to je normalna temperatura za s6, može ići do 65 stepeni da nemaš neke posljedice... :)

 Do 80C bez problema.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ovako je kada iskljucim u postavkama brzo punjenje. Jel jos nekome ovako treba vise od 6 sati da se napuni? O.o :/ brzo punjenje normalno radi
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
kristijan1991 kaže...
Ovako je kada iskljucim u postavkama brzo punjenje. Jel jos nekome ovako treba vise od 6 sati da se napuni? O.o :/ brzo punjenje normalno radi

 

Mislim da mora pisati brzo punjenje, a ne punjenje kad se mob brzo puno. Probaj napravit reset moba, ako to ne upali, provjeri jel do kabla, uzmi kabel od drugog punjaca.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@edge nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@edge nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@edge nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@edge nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@edge nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
nisi shvatio. Brzo punjenje radi normalno. A odkad je dosao andorid 6.0.1 moze se u postavkama baterije iskljuciti brzo punjenje. Kada to napravim treba 6 sati da se napuni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Oprostite na vise istih odgovora l, neznam obrisat a nesto je bilo zastekalo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Stigao novi update (t-com)
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Luc989 kaže...
Stigao novi update (t-com)

 

i? sto je u njemu?

[19xx]C3c1l
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Luc989 kaže...
Stigao novi update (t-com)

 Napiši samo iskustva kada napraviš update, ja ga čekam na Smart Switcu, neću radit OTA update.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ujutro napravio OTA. Sučelje i otvaranje aplikacija po meni radi još brže. Android OS/Android sistem draina nema. Za sad imam SOT 2:15, i ostalo 43 % baterije.
Luc
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Imam gqlaxy s6 edge,kupljen prije 2 tjedna, sve je super bilo dok prekjucer nije prestala radit tipka back. Stisnem jace otvori mi multitasking, a ne nazad kao sto bi trebalo. Proradi pa opet ne radi. Wipeao sam par puta, gasio pa palio ne pomaze. Svako malo prestane radit. Jel trebam nosit na servis ili? Glupo mi novi mobitel vec nosit
Dado
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Daado kaže...
Imam gqlaxy s6 edge,kupljen prije 2 tjedna, sve je super bilo dok prekjucer nije prestala radit tipka back. Stisnem jace otvori mi multitasking, a ne nazad kao sto bi trebalo. Proradi pa opet ne radi. Wipeao sam par puta, gasio pa palio ne pomaze. Svako malo prestane radit. Jel trebam nosit na servis ili? Glupo mi novi mobitel vec nosit

 Nema sta bit glupo

Ja sam svoga otpakovo kada mi stigao dostavom,uocio sitnu tockicu na ekranu i odmah  na reklamaciju,dobio za tjdan dana novi

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Di da ga onda odnesem?
Dado
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nakon popravka s6 koji je pao u vodu cini mi se da je trebalo i bateriju odmah zamijenit. Zamjenili su ekran i neki dio na maticnoj, sve radi super, samo sam primjetio da brzo punjenje malo duze traje.
Problem je sta mi se na oko 40-50% ugasi i nakon sta ga stavim na punjac pokazuje 0% i opet se puni. baterija gotova?
Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

ja sam svoga odneo u tele2 i oni ga slali u MESC,oni su ovlasteni za samsung valjda

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ja sam kupio u Sancta Domenici ..
Dado
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice