Paranoja ili ne?

poruka: 5
|
čitano: 1.468
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Paranoja ili ne?
pitanje

Bok ljudi, evo nalazim se u čudnoj situaciji system mi radi neke čudne stvari npr. sam izlazi iz aktivnih programa ne da mi da spremim kad nešto napravim u officima. Skenirao sam ga u safe modu sa nod32 i malwarebyte-om i ništa nije našao. Jedino čudno što sam ja pronašao je ovo:

 

[boot loader]
timeout=0
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=O7ON6C /Kernel=TUKernel.exe
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional (TuneUp Backup)" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=O7ON6C-BAK

 

vidite na kraju ovo kernel=TUKernel.exe  i TUTag=O7ON6C-BAK zanima me dali to tu treba biti.

 

l još nešto svako malo mi se pojavljuju ove poruke: (vidi sliku)

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
16 godina
neaktivan
offline
Paranoja ili ne?

Gdje je slika?

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
offline
Paranoja ili ne?
autorov komentar

Evo slike

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
16 godina
neaktivan
offline
Paranoja ili ne?
prihvaćeno rješenje

ovo prvo je editirao/instalirao tuneup utilities, tj. njegov back up dio (čini mi se), to ti je boot.ini file koji stoji u rootu, npr. ukoliko imaš više OSeva tim fileom možeš namjestiti koj ti je defaultni OS, ništa maliciozno...

control panel - system - advanced (tab) - (startup and recovery) settings - edit (pojavit će se taj file u notepadu)

 

što se tiče slike, čini mi se da office javlja grešku, gdje su pojedinosti?

mama ti je larva
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2009 23:22 ((s)izgoreo).
15 godina
protjeran
offline
Paranoja ili ne?

Sve greske na windowsu daju se popravit.Nekim nacinom, samo pazi da ti se ne obrise fajl u kernelu jer je to srce racunalnog sistema i u slucaju da ti se obrise neki dio u kernelu, ubrzo ces saznat i to vrlo prostim nacin.Pojavit ce ti se plavi ekran....i reci papa hehe ozb to pripazi sve se da popravit sem kernela to kad se neki fajl obrise gotovo je.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice