Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.577.114
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mor20 kaže...
Sun123 kaže...
mor20 kaže...
Sun123 kaže...

Rekli su mi prijatelji koji su sad na akademiji, ali ti ne mogu obećati koliko je točna ta informacija pa zato i mene zanima!
Kako stojite sa fizičkom spremom, za koliko trčite, trbušnjaci...
Jel ima netko da je 9.4 u pola 10?!

i ja sam 9.4 u pola 10

Ajde super! Odakle si?!

požega..ti?

Zagreb!

Peša
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Kapi kaže...

Dali itko zna u matematici dali jos ima ikakvih zadataka osim razlomaka i decimalnih brojeva,npr. x+y ona sranja?Ove zadatke sto su naveli neki

1/3 od 9 puta 3 više od 1/2 od 4
1/3 od 9 puta 3 više od 1/2 od 5/4

treba dokazat jeli tako:1/3 od 9 je 3x3= 9>2

Samo imas razlomke..laganini je :)

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Bok ljudi zanima me ovi sto su prosli kad bi mogli dobit poziv (naravno ako budu zvali) ?
hvala

11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Možete se samo nadati da ćete upasti ako nemate veze na policiji {#}

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

LIJEP POZDRAV SVIMA! 

 

Ovako, ja sam bio prošle godine na testiranju, a koliko vidim ove godine je gotovo isto. Jedina promjena ove godine je što su uveli granicu visine i težine odnosno muškarci moraju biti preko 170 i 60 kg, a žene preko 160 i 50 kg ako sam dobro vidio. Situacija vam je ovakva. Ja sam prošle godine dobio na testiranjima sve max bodove. ( trčanje 8 i nešto minuta, 20 propadanja, 20 trbušnjaka, poligon 9 s, skok u dalj 240 cm. ) bio sam u prvih 1000 kandidata na listi i pozvan na motivacijski razgovor. Nakon toga nisam bio pozvan na liječnički pregled. Nakon toga svega kad natječaj završi imate pravo tražiti uvid u dokumentaciju na kojem vam pokažu listu kandidata i bodove. E sad. bio sam 518. na listi a prvih 500 je bilo pozvano dalje mislim, barem mi je tako rekla žena dok sam došao na uvid iako sam ja imao informaciju da je samo prvih 325 pozvao na liječnički i zatim kako jedan padne zovu slijedećeg s liste. Znam dečka iz mog grada koji mi je sam potvrdio da je išao preko veze i on je upao. Potražio sam njegovo ime na listi i on je bilo tamo negdje 145. po redu i usporedio ga sa svojim rezultatima. Ja ( kao 518. na listi) bio sam bolji od njega u svim segmentima osim na MORIVACIJSKOM RAZGOVORU. To je jedini način na kojem mogu varati jer idete pred komisiju i ako imate nekog svoga dobijete ogroman broj bodova. On je naravno upao na akademiju. Što se tiče nas koji nemamo veze, FIZIČKO TESTIRANJE MORATE RIJEŠITI ZA MAX. BROJ BODOVA. To je jedini način na da se približite na listi toj famoznoj brojci od 325 pa ako je malo ovih s vezom možda upadnete. Prijavilo se 3800 kandidata na papirima su skinuli na 3250 pa zato jedino oni koji imaju max broj bodova na testiranju osvoje dolaze u obzir jer je to previše kandidata i naravno da vam bude 1000 ljudi koji imaju max broj bodova znači onih ostalih 2250 nemaju šanse ( osim ako imaju dooooobru vezu jer i takvih ima jako puno tako da jedino najbolja veza prolazi :) ) POZITIVNA STVAR ove godine je ta što se prijavilo 3500 kandidata, a prošle godine je bilo čak 10 000, a nakon prijava su skinuli na 7500. Ja sam ove godine btw 9.4. na testiranjju. sretno svima !

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
edotata kaže...

LIJEP POZDRAV SVIMA! 

 

Ovako, ja sam bio prošle godine na testiranju, a koliko vidim ove godine je gotovo isto. Jedina promjena ove godine je što su uveli granicu visine i težine odnosno muškarci moraju biti preko 170 i 60 kg, a žene preko 160 i 50 kg ako sam dobro vidio. Situacija vam je ovakva. Ja sam prošle godine dobio na testiranjima sve max bodove. ( trčanje 8 i nešto minuta, 20 propadanja, 20 trbušnjaka, poligon 9 s, skok u dalj 240 cm. ) bio sam u prvih 1000 kandidata na listi i pozvan na motivacijski razgovor. Nakon toga nisam bio pozvan na liječnički pregled. Nakon toga svega kad natječaj završi imate pravo tražiti uvid u dokumentaciju na kojem vam pokažu listu kandidata i bodove. E sad. bio sam 518. na listi a prvih 500 je bilo pozvano dalje mislim, barem mi je tako rekla žena dok sam došao na uvid iako sam ja imao informaciju da je samo prvih 325 pozvao na liječnički i zatim kako jedan padne zovu slijedećeg s liste. Znam dečka iz mog grada koji mi je sam potvrdio da je išao preko veze i on je upao. Potražio sam njegovo ime na listi i on je bilo tamo negdje 145. po redu i usporedio ga sa svojim rezultatima. Ja ( kao 518. na listi) bio sam bolji od njega u svim segmentima osim na MORIVACIJSKOM RAZGOVORU. To je jedini način na kojem mogu varati jer idete pred komisiju i ako imate nekog svoga dobijete ogroman broj bodova. On je naravno upao na akademiju. Što se tiče nas koji nemamo veze, FIZIČKO TESTIRANJE MORATE RIJEŠITI ZA MAX. BROJ BODOVA. To je jedini način na da se približite na listi toj famoznoj brojci od 325 pa ako je malo ovih s vezom možda upadnete. Prijavilo se 3800 kandidata na papirima su skinuli na 3250 pa zato jedino oni koji imaju max broj bodova na testiranju osvoje dolaze u obzir jer je to previše kandidata i naravno da vam bude 1000 ljudi koji imaju max broj bodova znači onih ostalih 2250 nemaju šanse ( osim ako imaju dooooobru vezu jer i takvih ima jako puno tako da jedino najbolja veza prolazi :) ) POZITIVNA STVAR ove godine je ta što se prijavilo 3500 kandidata, a prošle godine je bilo čak 10 000, a nakon prijava su skinuli na 7500. Ja sam ove godine btw 9.4. na testiranjju. sretno svima !

i ja sam isto bila lani i prošla testove i fizičko testiranje al me nisu zvali dalje nisam imala tako jaku vezu..

idem i ove godine 9.4 u pola 10..

u kojoj si ti grupi?

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mor20 kaže...
edotata kaže...

LIJEP POZDRAV SVIMA! 

 

Ovako, ja sam bio prošle godine na testiranju, a koliko vidim ove godine je gotovo isto. Jedina promjena ove godine je što su uveli granicu visine i težine odnosno muškarci moraju biti preko 170 i 60 kg, a žene preko 160 i 50 kg ako sam dobro vidio. Situacija vam je ovakva. Ja sam prošle godine dobio na testiranjima sve max bodove. ( trčanje 8 i nešto minuta, 20 propadanja, 20 trbušnjaka, poligon 9 s, skok u dalj 240 cm. ) bio sam u prvih 1000 kandidata na listi i pozvan na motivacijski razgovor. Nakon toga nisam bio pozvan na liječnički pregled. Nakon toga svega kad natječaj završi imate pravo tražiti uvid u dokumentaciju na kojem vam pokažu listu kandidata i bodove. E sad. bio sam 518. na listi a prvih 500 je bilo pozvano dalje mislim, barem mi je tako rekla žena dok sam došao na uvid iako sam ja imao informaciju da je samo prvih 325 pozvao na liječnički i zatim kako jedan padne zovu slijedećeg s liste. Znam dečka iz mog grada koji mi je sam potvrdio da je išao preko veze i on je upao. Potražio sam njegovo ime na listi i on je bilo tamo negdje 145. po redu i usporedio ga sa svojim rezultatima. Ja ( kao 518. na listi) bio sam bolji od njega u svim segmentima osim na MORIVACIJSKOM RAZGOVORU. To je jedini način na kojem mogu varati jer idete pred komisiju i ako imate nekog svoga dobijete ogroman broj bodova. On je naravno upao na akademiju. Što se tiče nas koji nemamo veze, FIZIČKO TESTIRANJE MORATE RIJEŠITI ZA MAX. BROJ BODOVA. To je jedini način na da se približite na listi toj famoznoj brojci od 325 pa ako je malo ovih s vezom možda upadnete. Prijavilo se 3800 kandidata na papirima su skinuli na 3250 pa zato jedino oni koji imaju max broj bodova na testiranju osvoje dolaze u obzir jer je to previše kandidata i naravno da vam bude 1000 ljudi koji imaju max broj bodova znači onih ostalih 2250 nemaju šanse ( osim ako imaju dooooobru vezu jer i takvih ima jako puno tako da jedino najbolja veza prolazi :) ) POZITIVNA STVAR ove godine je ta što se prijavilo 3500 kandidata, a prošle godine je bilo čak 10 000, a nakon prijava su skinuli na 7500. Ja sam ove godine btw 9.4. na testiranjju. sretno svima !

i ja sam isto bila lani i prošla testove i fizičko testiranje al me nisu zvali dalje nisam imala tako jaku vezu..

idem i ove godine 9.4 u pola 10..

u kojoj si ti grupi?

 

Ja sam isto 9.4 u pola 10! :)

Peša
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

u pola 10 isto...{#}

13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo danas sam ja bio na testiranju pa ću ukratko samo reći. suljo je rekao većinu pa ću ja u kratim crtama.

Dođeš tamo, postroje vas i zamole da ugasite mobitele do kraja natječaja.

Psiho test 200 pitanja osobnosti i točno/netočno tvrdnja sistem.

Onda matematika i te ostale šeme. 30 pitanja 10minuta svaki test. Dobro slušat ispitivača i ODLOŽITI olovku kad on to naredi.

 

Fizičke provjere, prije toga vaganje i mjerenje, sve bosi.

Dvorana, skok u dalj, poligon, dipsevi, trbušnjaci pa trčanje.

Čisto za usporedbu moje brojke od danas da se znate orijentirati:

skok u dalje 280cm, poligon 6.8, dipsevi 25, trbušnjaci 35, trčanje 10.40.

Nema max, morate odraditi što više, što više to bolje iako to opet ništa ne garantira.

 

Kasnije testovi, opća informranost, od pjevača glumaca do nekih značenja pojmova. Engleski lagano, samo neke rečenice. Informatika, osnove, laganica.

 

Ugl. oko 16 vas puste van, pa hvatate sedmicu tramvaj do autobusnog, ako netko ide busem do zg.

 

Ukratko, iscrpljujuće, nećete imat jedva vremena popišat se a kamoli jesti.

DAjte sve od sebe i idite do otkaza na svakoj vježbi, ne uspoređujte se sa nekim super sportašem prije vas već dajte sve od sebe.

 

Eto sretno svima!

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
"NEMA MAX, MORATE NAPRAVITI ŠTO VIŠE..." NE,e za sve imaš max. SVAKA VJEŽBA NOSI 5 bodova ukupno 25. Skočiš u dalj prosjek 220 i to je 5 maksimalnih bodova sve preko ti nista ne znaci osim za tvoju sadisfakciju. tako je i s trbusnjacima i sa svim. dipsova je mislim 10 za 5 bodova sve preko je visak i tvoje iskazivanje osobne forme. trcanje je prosle godine bilo mislim 10 40 ili cak 11 40 za 5 bodova.
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
edotata kaže...{#}
"NEMA MAX, MORATE NAPRAVITI ŠTO VIŠE..." NE,e za sve imaš max. SVAKA VJEŽBA NOSI 5 bodova ukupno 25. Skočiš u dalj prosjek 220 i to je 5 maksimalnih bodova sve preko ti nista ne znaci osim za tvoju sadisfakciju. tako je i s trbusnjacima i sa svim. dipsova je mislim 10 za 5 bodova sve preko je visak i tvoje iskazivanje osobne forme. trcanje je prosle godine bilo mislim 10 40 ili cak 11 40 za 5 bodova.

Ne, rekli su nam danas, idite do otkaza iz razloga ako ste jednako rangirani, gledat će se broj ponavljanja koje ste izveli.

Tako su nam rekli svi tamo i rekli da ništa ne ogovorimo da ne umanjimo sebi šanse. Šanse su mi takve kakve jesu a i sam volim čuti da mi netko kaže što me čeka zato vam govorim.

 

Ali samo ti radi do ''max'', dapače...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...

I jel znas kad ces odprilike znat jesi upao ili ne?
i da li se radi na kraju dipsevi ili propadanja ili je to isto 

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...
fila2208 kaže...

I jel znas kad ces odprilike znat jesi upao ili ne?
i da li se radi na kraju dipsevi ili propadanja ili je to isto 

Neznam kad izađe rang lista ako izađe.

Dips ilitiga propadanje ilitiga sklekovi na ručama.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...

Neznam kad izađe rang lista ako izađe.

Dips ilitiga propadanje ilitiga sklekovi na ručama.

Ok,hvala,sretno ti bilo,po ovom rezultati su ti jako dobri,nadam se da ces uspjet hehe,dal radi vise ljudi odjednom vjezbe ili 1 po 1

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Kad završe testiranja izaći će opet link s oib-om za motivacijski razgovor i znat ćeš odmah ideš li dalje ili ne

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...
fila2208 kaže...

Neznam kad izađe rang lista ako izađe.

Dips ilitiga propadanje ilitiga sklekovi na ručama.

Ok,hvala,sretno ti bilo,po ovom rezultati su ti jako dobri,nadam se da ces uspjet hehe,dal radi vise ljudi odjednom vjezbe ili 1 po 1

podjele vas u skupine i svaka ide kod jednog trenera pa on ocjenjuje

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

I jel si sa svojim rezultatima bio medu boljima u svojoj grupi ili

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
maxy0 kaže...

I jel si sa svojim rezultatima bio medu boljima u svojoj grupi ili

ja i još dva tri dečka.

Većinom svi ''braća bilderi''. Natjecali se tko će što odraditi jače.

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jesu padali na indeksu tjelesne mase?,i koliko vas je došlo do kraja u grupi?

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Rufis1996 kaže...

Jesu padali na indeksu tjelesne mase?,i koliko vas je došlo do kraja u grupi?

Jesu, 3-4 je palo na visini ili indeksu neznam

 

40-45

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
15 godina
online
Policijska Akademija- Zagreb

zamislite situaciju da dolazi covjek od 172 cm i jedno 85 kg i to sve misici bez sala, i on padne na indeksu tjelesne mase. pa taj indeks tjelesne mase je najveca glupost izmisljena u povjesti covjecanstva jer nije isto bit debelo krme ili imat misice.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...

I nisi mogao više od 25 dipseva? Pa kome dižeš ono silno željezo?

 

 

Zajebajem se :D, dobar si.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mar123 kaže...

zamislite situaciju da dolazi covjek od 172 cm i jedno 85 kg i to sve misici bez sala, i on padne na indeksu tjelesne mase. pa taj indeks tjelesne mase je najveca glupost izmisljena u povjesti covjecanstva jer nije isto bit debelo krme ili imat misice.

Slažem se da je bezveze, ali kud bi oni otišli da mjere svima postotak sala i računaju.

Eventualno ako prelaziš granice te za indeks, možeš možda kod doktora potražit nekakav papir da si prošao mjerenja i da su to mišići pa si prekomjerna na indeksu, mislim, bar bi to bilo realno ako bi netko tako masivan išao.

 

Uostalom zašto 172 patuljak...zašto nebi došao dečko 190/120~130kg čista mrga napucana.

Mislim da bi na neki način morali iznimku napraviti za takve.

Baš ja i ovih par gledali, nama je svima oko 27-28, ispada da smo pretili lol

PLASMAorLCD kaže...
fila2208 kaže...

I nisi mogao više od 25 dipseva? Pa kome dižeš ono silno željezo?

 

 

Zajebajem se :D, dobar si.

Djeluje malo ali vjeruj mi nije.
Moraš uzet u obzir sve faktore od treme, nezagrijanosti, neispavanost, glad...teško je.
Dečko koji je još jači od mene, vizualno išao je jedan više, veli tek toliko da te stignem, ali umro je i on, samo te sreže jer nisi zagrijan.
Radili smo sklekove prije da malo zagrijemo rame i prsa te tricu ali nije to to. Jako duboke dipseve traži, do šake, i jako pati prednje rame, niej ugodno.
NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 0:11 (fila2208).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Dal su se dipsevi radili na onoj bijeloj spravi di se ujedno rade trbušnjaci i zgibovi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...
mar123 kaže...

Jebiga napisao sam bio reply od 5 redova i pobrisao se, uglavnom odlično. Taman workout usput. Btw ne djeluje mi nimalo malo, daleko sam od 25 pravo dubokih.

 

EDIT: Koliko bi po vama uopće trebao biti važan fizički dio?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 1:50 (PLASMAorLCD).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

dipsici i dipsevi 150 komada i to sve je to super jaki ste svaka cast,al ak ste prosli zar vas ne interesira kad ce dalje zvanja i to?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ja san isto 9.4. iz zadra san

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
u 6, 7 mjesecu će bit motivacijski razgovor i u 8. lijecnicki
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

{#} jesss

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Hvala na odgovoru !!!!!! napokon{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice