FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.326.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Barca svaku utakmicu mora odigrat na nivou ovi iz Espanyola ce biti nabrijani , a Granadi bi taman legao x da ne ispadnu mislim da najteze tek dolazi za bracu.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ajde ogro protiv 2 loše momčadi ako ne uspijemo 6 bodova upisati nek Atlético osvoji.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

malo se ubrzala igra, vidljivo je poboljšanje, ali daleko je to od one igre. e lako je bilo u sredini kada je xavi vodio igru, jednostavno nema adekvatne zamjene za njega. on je bio onaj pravi playmaker.

za barcelonu je utakmica protiv espanyola, biti ili ne biti, finale lige prvaka. tko preživi pričati će. može espanyol protiv reala gubiti 2x po 6-0, ali ovo je potpuno drugačija utakmica, ali ne žalim vjerovati da se povijest ponavlja.

sezone 2006/07 barca je također prokockala veliku razliku mislim čak nekih 15ak bodova i taj espanyol ih je koštao naslova također predzadnje kolo 2-2 kod kuće i u zadnje kolo ušli bodovno poravnati sa realom i budući da je real imao bolji međusobni omjer, osvojili naslov.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sta nema zamjene za njega? Prosle godine trostruku krunu bez njega i ove godine 39 tekmi nedodirljivi?



Stvar je jednostavna, Messi krci sredinu, treba otic na stranu i tako ulazit na 16erac, rasirit malo igru...nista vise nije potrebno.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bome koliko se sjecam Xavi je igrao prosle sezone za Barcu.Iako je vecinom ulazio sa klupe napravio je veliki posao jer je bio jako pouzdan.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nema zamjene za Xavi-a ali najoptimalnija zamjena za Xavia je Koke.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Sta nema zamjene za njega? Prosle godine trostruku krunu bez njega i ove godine 39 tekmi nedodirljivi?



Stvar je jednostavna, Messi krci sredinu, treba otic na stranu i tako ulazit na 16erac, rasirit malo igru...nista vise nije potrebno.

 Pa ima zamjene, sad Messi više igra Xavija, nego Messija :D

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Bome koliko se sjecam Xavi je igrao prosle sezone za Barcu.Iako je vecinom ulazio sa klupe napravio je veliki posao jer je bio jako pouzdan.

 Odigrao je uglavnom oko pola sata max po nekim tekmama, u LP samo 300 minuta, Copa samo jedna tekma.

 

 

 

Nama je ove sezone problem Rafiniha i njegova ozljeda, bolje se uklapa od Turana i moze bolje zamjeniti Iniestu, kojem je ocigledno potreban odmor

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet VI o odmoru....ako se nisu odmorili u tjedan dana onda nikada nece.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Opet VI o odmoru....ako se nisu odmorili u tjedan dana onda nikada nece.

 Čovjek 8. godinu zaredom trči preko 600 kilometara (neračunajući treninge)

 

Nepotreban odmor?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
I moj stari 30 godina radi 12h dnevno pa nije umoran,a ovi trckaraju 2,3h dnevno i ostalo vrijeme se zajebavaju.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Zidane je s 34,35 godina doveo francusku do finala svjetskog prvenstva,kako on nije bio umoran?
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma kakav umor,pa hebem ti igrača koji za 10-15 milijuna eura godišnje ne može odigrati jednu eventualno dvije utakmice tjedno,pa pogledajte Atleticove igrače,cijelu sezonu igraju praktično sa istom jedanestoricom,imaju isti broj utakmica u nogama,a svaki igrač pretrči najmanje 8-9 km po utakmici...to im ne smije i ne može biti izgovor,uzmite u obzir da pored sebe imaju najbolje nutricioniste,doktore i sve ostalo...ja bi prije rekao da je problem nedostatak motivacije u nekim utakmicama,nedostatak konkurencije u ekipi,zato se i neki igrači ponašaju tako kako se ponašaju,zatim imamo i prosječno staru ekipu,28-29 godina,i normalno da kod pojedinaca dođe i pad forme,kod Inieste je to najvidljivije pošto je jedan od ključnih igrača,zabljesne on u utakmici tu i tamo ali daleko je to od onog Inieste koji je uz Xavija bio motor ekipe...zato na ljeto pod hitno promjene ili će nam se isto desiti kao ove sezone,treba uvesti novu,svježu krv,željnu takmičenja,trofeja,itd...

9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Nakon što su engleski mediji prethodnih dana pisali da Barcelona želi dovesti golmana Leicestera, danas je na press konferenciji njegov trener upitan o tome, pa je Claudio Ranieri šaljivo odgovorio: "Barça želi Kaspera Schmeichela? Fantastično! Koliko su spremni platiti za njega? Ili možemo napraviti razmjenu Schmeichel-Messi, mislim da bi to bilo fer (smijeh)."

Astečki pjesnici kažu: “Nitko, nitko, nitko uistinu ne živi na zemlji.” Jer život na zemlji je poput sna iz kojeg se budimo smrću. Zemaljsko postojanje je nešto krhko i prolazno.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ako potjeraju Ter Stegena to ce bit najveca greska uprave. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ako potjeraju Ter Stegena to ce bit najveca greska uprave. 

 Potpuno se slažem!

Astečki pjesnici kažu: “Nitko, nitko, nitko uistinu ne živi na zemlji.” Jer život na zemlji je poput sna iz kojeg se budimo smrću. Zemaljsko postojanje je nešto krhko i prolazno.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ako potjeraju Ter Stegena to ce bit najveca greska uprave. 

 Niti prvi niti zadnji put da se nešto takvo desilo, ali ipak nebi volio da to naprave, dečko će kroz par godina kad stasa, vjerojatno biti među top 3 najbolja golmana svijeta.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ma oatat će Ter Stegen.Za njega se ne bojim.A opet Hart he vrhunski golman neznam što Guardiola komplicira.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Xavi Hernández (legenda Barcelone): "Messi je dobar momak, iskren, ne laže, svakome će reći ono što misli, plemenit je, profesionalac i mrzi gubiti. Leo uvijek želi igrati, 'bolestan' je za loptom. Bude tužan kada ne igra." "I ja sam uvijek želio igrati, čak sam se nekoliko puta i raspravljao sa Pepom. Nekada je tražio od mene da odmorim, ali ja nisam htio, želio sam igrati." "Sretan sam, mislim da je dolazak u ovaj klub bio pun pogodak. Da li ću biti trener? Još uvijek nisam siguran, još uvijek se osjećam samo kao igrač."

 

Kako prenosi 'TV3', glavne opcije Barcelone za pojačanje na štoperskoj poziciji su Javi Martínez (Bayern), Laporte (Athletic) i Marquinhos (PSG).

 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I na kraju će dovest nekog četvrtog ili naslabijeg od te trojice što je po meni Martinez,mada ni Laporte trenutno ne bi bio pojačanje zbog ozljede...nikako da im dođe iz dupeta u glavu da je obrana najkritičniji segment godinama,stvarno se nadam da će nas ove godine iznenaditi nekim top stoperom

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
keyofdestiny13 kaže...

Xavi Hernández (legenda Barcelone): "Messi je dobar momak lol, iskren, ne laže, svakome će reći ono što misli, plemenit lol

 Tko krade taj i laze

9 godina
offline
FC Barcelona

Jesam ja jedini koji bi volio vidjet da dovedu Stonesa? Po meni bolji od navedenih + jako dobra investicija za buducnost. 

9 godina
offline
FC Barcelona

Leicester prvak premiershipa!

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
TajJavi Martinez od 2013 nije idigro 2 utakmice kakv je vidjeli smo.protiv Atletica.Laporte je slomio nogu nebih riskirao sa njim a Marqinhos iskreno nije ništa pokazao dosada vrijednog 50 miliona.

Mogla bi ovo ovo biti još jedna sezona bez dovodenja stopera.

Ai i opcije su nikakve.
Da mogu birati doveo bih odmah Ottamendia iz City-a koji je odličan igrač.Medu top 5 na svijetu 100%.

Vjerovatno naši će dovesti nekog tipa Bailly za manje novca a više se fokusirati na beka i napadača što nebi bilo bi toliko loše
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zadnji pošteni stoper kojeg su doveli je Mascherano ako ćemo ga kao stopera gledati,a prije njega Pique...pričam o onima koji su se isplatili svojim nastupima...Mathieu je odigrao par dobrih utakmica prošle sezone,po meni to nije igrač vrijedan Barce,Vermaelena da ne spominjem...kad se sjetim samo Chygrinskog,Oleguera i takvih panjeva,svašta je kroz Barcu prošlo...prije bi da dovedu tog iz Villareala nego ove napuhane tipa Marqhinos ili Martinez...ja i dalje mislim da bi se trebali potruditi oko Stonesa,pratio sam dosta Everton ove sezone i najbolji im je igrač u obrani,sad kako bi se uklopio u Barci to je sve upitno,ali da je perspektiva sigurno je...

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Chris Smalling je moj odabir, ali Englezi se slabo snalaze u spanjolskoj ligi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 23:49 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Alderwilder ili kao se vec zove je moj odabir.Igrao je već u Španjolskoj najbolji stoper lige ove sezone.Po meni on pošto su šanse za Itamendia jako male.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Alderwilder ili kao se vec zove je moj odabir.Igrao je već u Španjolskoj najbolji stoper lige ove sezone.Po meni on pošto su šanse za Itamendia jako male.

 toby alderweireld, nije se bas naigrao...europski gledano neprovjeren

 

Nama treba tehnicar koji dobro uzima loptu, visi Mascherano prakticki

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bome i prošla sezona mu je bila vrhunska.Ništa onda baciti novce na Otamendia.Argentinac,1.8,agresian,brz...Idealan za Barcu a ima sličnosti sa Mascheranom.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Cisto sumnjam da ce taj iz Citya i da ga puste sta ce ti kada bi bio preskup. Ima 28 godina to je previse s tim da nije uopce jeftin. Bilo je dovoljno igraca koji su u zalasku karijere a bacalo se 30/40M na njih, nije se pokazalo bas pretjerano dobrom investicijom. Treba mudro izabrat nekog maldjeg stopera do najvise 25 godina.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice