FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.318.031
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Ti jednostavno ne možeš ili ne želiš shavtiti da je Busquets bolji za Barcin stil, njegov stil više odgovara Barci nego Yaya, Modrić ili netko treći. Čovjek je izašao iz Barcine škole nogometa, školovan je na takvoj igri. Na kraju je to sve okrunio tako da je bio nezamjenjiv u ekipama Barce i Španjolske repke kad su osvojili sve te trofeje.

Ali eto, ti bolje znaš od Guardiole, od Del Bosquea i svih ostalih stručnjaka. Ajde da je Busquets igrao u ekipama koje ništa nisu osvojile, ili da je sjedio na klupi. Ali on je uvijek bio u prvih 11 i jedan od najvažnijih igrača u jednim od najboljih ekipa u povijesti.

Jesam ja ista reko da on nevalja za barcin stil, pa to sam i napisao da Pep radi. U cem je problem citat ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ronaldinho je raskinuo ugovor sa Atleticom,i sada je slobodan igrac...mislim da bih se ponovno rodio kad bi ga vratili da okonca karijeru u Barci,znaci jos sezonu dvije maksimalno i neka se oprosti uz klub koji ga je proslavio...sta vi mislite,da li bi voljeli da Barca vrati Roonija na Camp Nou pa da jos malo uzivamo u majstorijama...mislim da bi bio odlicna zamjena u veznom redu,samo da se malo dovede u red,fizicki on jos moze.....Zubi vrati nam Dinha {#}

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, i aj sam vidio, daj Bože da dođe. Pa di ćeš lijepše vidjeti Xavia, Iniestu i Ronaldinha skupa. R10 !

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad bi se tp desilo plakao bih od srece 3 dana.

Jos jednom da vidimo velikana kako igra u Barcinom dresu....

 

Ljudi bi zbog njega napunili stadion svaku utakmicu atek sto bi to znacilo za cijelu ekipu...Uprava bi se malo iskupila za ove neuspijehe zadnjih godina

 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako Chelsea moze vratiti Drogbu mozemo mi i Dinha,puno bi to znacilo i navijacima,a i samim igracima,probudile bi se neke izgubljene emocije...po meni bi to bio najveci transfer u zadnje vrijeme,veci od onog Neymara ili Suareza :D onako u jednom trenutku gledati Neymara,Messija,Suareza,Ronaldinha,Iniestu....sto reci,praznik za oci

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ako Chelsea koji je ruku na srce umjetni klub moze vratiti Drogbu onda ako Barcelona nemoze svog kralja vratiti i dovesti ga besplatno onda ova Barcelona i njezina uorava moze otici u 3PM.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Treba dokazat sad da su Mes que un Club...najvece legende treba da se umirove u klubu u kojem su se proslavili...a i sto kazes,transfer ne bi nista kostao nista tako da zasto ne,pogrijesiti ne mozemo,samo bi i zaradili jos na njemu u pogledu marketinga....

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 0:19 (barcafan12).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

ako Chelsea koji je ruku na srce umjetni klub moze vratiti Drogbu onda ako Barcelona nemoze svog kralja vratiti i dovesti ga besplatno onda ova Barcelona i njezina uorava moze otici u 3PM.

Chelsea nije umjetan klub... po tome je svaki klub koji trosi 100milja umjetan klub. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nije umjetan klub. Samo da nije bilo Romana bili bi kao Portsmouth i slicni radi dugova. Ali cijenimo mi tvoje misljenje.
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Nije umjetan klub. Samo da nije bilo Romana bili bi kao Portsmouth i slicni radi dugova. Ali cijenimo mi tvoje misljenje.

Pa za Chelsea se nije znalo dok Abramović nije došao zajedno s parama lol

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Reko sam ja nedavno, Suarez - Messi - Neymar, Messi - Eto'o - Ronaldinho


Možda ne kužite, ali ovo je današnji napad i nekadašnji, s tim da ovaj nekadašnji je ubijao, doslovno ubijao po terenu i sto puta je jači od ovog današnjeg

Tri kreativca u napadu, tri igrača koja mogu poteć i pokrenut akciju bilo gdje na terenu

 

Da se vrati Ronaldinho, odma bi kupio njegov domaći i gostujući dres i uramio ga na zidu, bez zezancije..

13 godina
offline
FC Barcelona

ronaldinho bi bia idealan za uc zadnjih pola sata kolko moze trcat samo da ne trazi veliku placu

HŽV
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
rookica19 kaže...

ronaldinho bi bia idealan za uc zadnjih pola sata kolko moze trcat samo da ne trazi veliku placu

{#}

Da je danas živ imao bi 169 godina.
14 godina
offline
FC Barcelona

Barça in advanced talks to sign Daniel Agger from Liverpool. They could announce his signing on Thursday. [sport]

Neznam, Agger je meni bio solidan, ali ozljede su ga koštale, ima previše problema sa ozljedama. 

 

I izgleda da sve ovo znači da Luis Enrique vjeruje u Bartru. Da se kupi onako neka zvijezda, Bartra bi sjedio na klupi čitavu sezonu. Ja vjerujem da su Mathieu i Agger dovoljno dobri da poboljšaju obranu, veća konkurencija i natjerati će Piquea da ponovno grize i trudi se. A opet, nisu neke zvijezede radi kojih bi Bartra sigurno sjedio na klupi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 7:25 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Real eyes realize real lies...
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Barça in advanced talks to sign Daniel Agger from Liverpool. They could announce his signing on Thursday. [sport]

Neznam, Agger je meni bio solidan, ali ozljede su ga koštale, ima previše problema sa ozljedama. 

 

I izgleda da sve ovo znači da Luis Enrique vjeruje u Bartru. Da se kupi onako neka zvijezda, Bartra bi sjedio na klupi čitavu sezonu. Ja vjerujem da su Mathieu i Agger dovoljno dobri da poboljšaju obranu, veća konkurencija i natjerati će Piquea da ponovno grize i trudi se. A opet, nisu neke zvijezede radi kojih bi Bartra sigurno sjedio na klupi.

gdje si to vidio...ja gledam an sport.es nema nigdje 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
antimadridista kaže...

Barça in advanced talks to sign Daniel Agger from Liverpool. They could announce his signing on Thursday. [sport]

Neznam, Agger je meni bio solidan, ali ozljede su ga koštale, ima previše problema sa ozljedama. 

 

I izgleda da sve ovo znači da Luis Enrique vjeruje u Bartru. Da se kupi onako neka zvijezda, Bartra bi sjedio na klupi čitavu sezonu. Ja vjerujem da su Mathieu i Agger dovoljno dobri da poboljšaju obranu, veća konkurencija i natjerati će Piquea da ponovno grize i trudi se. A opet, nisu neke zvijezede radi kojih bi Bartra sigurno sjedio na klupi.

gdje si to vidio...ja gledam an sport.es nema nigdje 

.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Agenti brazilskog braniča Mirande iz Atletico Madrida tvrde da su kontaktirani od strane sportskog direktora Barcelone Andonija Zubizarrete. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

{#}

I always tell the truth.Even when I lie.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Miranda, Agger, Mathieu.. To su sve igrači koji mogu još dvije sezone odigrat vrhunski i u penziju

Ne kužim zašto ne idu po nekog mladog talenta, uz recimo Mirandu i Mathieua (Miranda je po meni bolji od Aggera), ovu dvojicu umirovit, Pique i Bartra bit prvi stoperi i ovaj klinac nek onda izraste u velikog igrača..

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Miranda, Agger, Mathieu.. To su sve igrači koji mogu još dvije sezone odigrat vrhunski i u penziju

Ne kužim zašto ne idu po nekog mladog talenta, uz recimo Mirandu i Mathieua (Miranda je po meni bolji od Aggera), ovu dvojicu umirovit, Pique i Bartra bit prvi stoperi i ovaj klinac nek onda izraste u velikog igrača..

 

imas 4 stopera i kupis jos jednog mladog.Imas 5 stopera a Barca igra sa 2 stopera.Kako bi se taj mladi stoper razvio?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ak nisam u krivu, mi moramo prodat još 3 igrača da mogu svi igrat

Affelay, Song i tko još?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Trenutno ne moraju nikoga, Enrique racuna imati 23 igraca, kad zatreba zvati ce ih iz Barce B. Ali Song i Affelay su prvi i vjerojatno jedini za otpis.
Real eyes realize real lies...
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...
antimadridista kaže...

Barça in advanced talks to sign Daniel Agger from Liverpool. They could announce his signing on Thursday. [sport]

Neznam, Agger je meni bio solidan, ali ozljede su ga koštale, ima previše problema sa ozljedama. 

 

I izgleda da sve ovo znači da Luis Enrique vjeruje u Bartru. Da se kupi onako neka zvijezda, Bartra bi sjedio na klupi čitavu sezonu. Ja vjerujem da su Mathieu i Agger dovoljno dobri da poboljšaju obranu, veća konkurencija i natjerati će Piquea da ponovno grize i trudi se. A opet, nisu neke zvijezede radi kojih bi Bartra sigurno sjedio na klupi.

gdje si to vidio...ja gledam an sport.es nema nigdje 

.

stavili ga na naslovnicu a nema clanka o tome kako pregovori traju itd...

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Hrvek1909 kaže...

Miranda, Agger, Mathieu.. To su sve igrači koji mogu još dvije sezone odigrat vrhunski i u penziju

Ne kužim zašto ne idu po nekog mladog talenta, uz recimo Mirandu i Mathieua (Miranda je po meni bolji od Aggera), ovu dvojicu umirovit, Pique i Bartra bit prvi stoperi i ovaj klinac nek onda izraste u velikog igrača..

 

imas 4 stopera i kupis jos jednog mladog.Imas 5 stopera a Barca igra sa 2 stopera.Kako bi se taj mladi stoper razvio?

Pique, Bartra, Mathieu?

 

Odkad je to 4

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vjerojatno racuna + Agger, a na to sve jos jednog mladog.
Real eyes realize real lies...
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Liverpool centre back Daniel Agger (29) is willing to accept a pay cut to join Barcelona. Transfer fee would be 15M. [sport]

Katastrofa, radije Ie i Bagnacku dati nesto sanse. Mathieu mozda jos i moze, ali ovaj je odavno izgorio od ozljeda, ispao iz ocajne Lpoolove obrane, jos ovakva cifra. Uzas.
Real eyes realize real lies...
15 godina
offline
FC Barcelona

Kud engleza u Barcu :facepalm:

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Valencia kupila Balantu za 6 miliona eura.. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nije Englez nego Danac :P. Sta, ozlijede se Pique i Bartra i u prvoj imamo Mathieua i Aggera :O
Real eyes realize real lies...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice