FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.324.782
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Busketsa na klupu,a stegen je rupetina
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Enrike mora ostavku podnijeti,covjek ne zna,sve sto smo osvojili smo osvojili na kvalitetu igraca,a ne na enrikeovo znanje
7 godina
offline
FC Barcelona

Bože, čovječe, pa koju ja to momčad Barce gledam?? 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma poterat ga u 3 pičke materine,majmunčina glupa,imamo priliku preuzeti vodstvo na ljestvici, a on složi momčad kao da igraju protiv trećeligaša. Sramota da prime 3 gola u 30 minuta. Fuj,ako je dostojanstven neka se sam pokupi,jer previše nas koštaju njegove egzibicije, za mene on nikad nije bio trener odluke,već srečković koji je dobio najbolju momčad na svijetu.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
jebalo ga drkanje s postavom da ga jebalo.. nek izgube 10-0 pa ce MOZDA shvatit neke stvari i prestat izmisljat toplu vodu kad mu se vrh tablice nudi na pladnju i to jos protiv ekipe koju nisu pobijedili u gostima xy godina.. pa mamu ti..
Ayee!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dok sam ja tražio link jer me izbacilo primimo 3 gola.
Kako šta ko je kriv?
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Enrike je kriv.
Ayee!
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Nije mi jasno koliki kreten moras biti da ne vidis da mathieu nije za Barcu, da ovaka vezna linija ne moze igrat u ovoj postavi,
da na ovakim neugodnim gostovanjima nema experimentiranja sa postavom. I na sve te greske koje ponavlja trecu godinu zaredom,

enrique pokazuje da i dalje ne zna sto uciniti kad kola krenu niz brdo. U ove tri godine nista naucio nije. Pa slijepi vide vec.
Za sada ovaj Gomes nista ne pokazuje i zasto igra prije denisa mi nije jasno. Turan vec pokazao da ne moze igrat u vezi ni mjesto rakitica,

ni mjesto inieste.. Da toliko iste greske moze ponavljati enrique, pa to mi nije jasno. Ocajna igra. Ali nije prva takva ove sezone.
Sve vise se pokazuje da enrique nije trener kalibra za Barcu. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Enrique jest panj ali koga bi vi doveli?
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kad je Martino bio ja sam htio kloppa,sad je on zauzet,volio bih Marcela bielsu,on bi busketsa I ter stegena uhvatio za vrat I lupio Im samarcinu,ter stegen svaku utakmicu mora primiti gol.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa mislim da Kruno Jurčić ima više nogometnog znanja od ovog kretena. Ništa ja ne bi rekao da je on stavio najbolji mogući sastav trenutno,ali toliko promjena i eksperimetiranja protiv ekipe koja nam je trn zadnjih 2-3 sezone je neshvatljivo. Pa jbt samo bolestan čovjek to može napraviti u situaciji kad Barca ima priliku zasjesti na prvo mjesto. Tko god mi kaže da je Enrique bio dobar kad smo pobjeđivali i osvajali trofeje opet se neću složit jer stojim iza toga da je on najmanje zaslužan za uspjehe, sa onakvom momčadi svaki trener bi osvojio svake sezone ponešto tako da po meni još je Enrique zelen da bi vodio momčad poput Barcelone, sigurno bi se na tržištu dao naći neki iskusniji i bolji stručnjak.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Enrique jest panj ali koga bi vi doveli?

 
Primjer: Kloppa, mozda Emerya. Nekoga ko barem uci iz svojih gresaka, ko barem nesto pokusava kad vidi da neke stvari ne idu.
Neko ko ne radi greske da na teskom gostovanju experimentira sa postavom svake godine i svake godine mu se osveti.
Ako treba dovesti i drugog panja, doveo bi ga, jer ovog sam 3 godine dosta gledao. A on mjesto da iz godine u godinu popravlja i napreduje,
on nazaduje svake godine sve vise. 
Da se razumijemo, enrique je unio neke dobre stvari, ali ini se da se njemu poklopilo da vodi ekipu sa MSN najboljim napadackim trojcem,
i sa odlicnom ekipom, koju on masakrira vakim experimentima kad se to ne smije raditi. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da ce ih sacekati u barceloni I kamenovat autobus
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Celta loša ove sezone Atletico ih 4 0 razbio.

Nema opravdanja za ovaj poraz,Barca bez Messija je ništa.

Uhvatili ste se Gomeza pa Busqets kriv za pola golova ove sezone .
Mathieua neću komentirati.

Pogreješili su sa Vidalom i Alcacerom kao transferima.
Uz to imaš Mathieua i dobiješ to što imaš.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije problem odlazak messija,problem je u tome sto nemamo trenera I sto nam je uprava grupa idiota. I bez messija mi ove jadnike moramo gazit 5 razlike
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma trenera treba išamarati, nije Arda kriv što se ne snalazi u vezi, nije Gomes kriv što se nije uklopio, niti je Mathieu kriv što je najlošiji igrač Barce daleko, trener je taj koji im je ukazao povjerenje, neopravdano povjerenje tako da po meni sav teret ovog poraza ide njemu na leđa, da li će dati otkaz, da li će ga dobiti ili će u daljnem dijelu sezone pokazati da se opametio sasvim mi je svejedno, ali ne želim se više živcirati na ovaj način da već prije utakmice mi raspoloženje za samim gledanjem opadne kad već vidim šta će to bit.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Buskets I matje sjebu 3 gola I oni njemu jos uvijek igraju,ovo nema nigdje......
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...


Nije mi jasno koliki kreten moras biti da ne vidis da mathieu nije za Barcu, da ovaka vezna linija ne moze igrat u ovoj postavi,
da na ovakim neugodnim gostovanjima nema experimentiranja sa postavom. I na sve te greske koje ponavlja trecu godinu zaredom,

enrique pokazuje da i dalje ne zna sto uciniti kad kola krenu niz brdo. U ove tri godine nista naucio nije. Pa slijepi vide vec.
Za sada ovaj Gomes nista ne pokazuje i zasto igra prije denisa mi nije jasno. Turan vec pokazao da ne moze igrat u vezi ni mjesto rakitica,

ni mjesto inieste.. Da toliko iste greske moze ponavljati enrique, pa to mi nije jasno. Ocajna igra. Ali nije prva takva ove sezone.
Sve vise se pokazuje da enrique nije trener kalibra za Barcu. 

Da, svake godine ista pjesma, kakav moraš bit' beton da rotiraš i ne pripremiš ekipu za tradicionalno problematične protivnike; rek'o sad bar nema Nolita više, jbt taj Andre Gomes više košta nego cijela ekipa Celte, bokte ne znam niti jednog igrača. Bravo majstore Enrique, dabogda popio petrdu, to ti je tako kad ti se igra svodi na dodavanja Ter Stegena Piquea i Mathieua, a ostali statiraju. Majmuni, samo mi skočio tlak!

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ljudi,enrike se nece opametit,jel se opametio poslije Liverpoola? Nije. Poslije alavesa?nije.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Po meni Neymar igra pre daleko od gola...Neznsm stvarno se malo nalazi u šansama.

Da nas barem klaun nije ukopao sa ov svojim autogolom bilo bi i nade.

Vadi Rafinhu stavi suareza.Ubaci i Alcacera i gotovo.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

rekli bi sada too little too late

9 godina
offline
FC Barcelona

Ocajna igra, ako nastave ovako bit ce zanimljiv lov na trofeje hahah, enrique se previse kocka, po meni jos 2 kiksa i treba traziti zamjenu.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
offline
FC Barcelona

Pique, Neymar zabili, još jedan gol za izjednačenje. Ajmoo Barca

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E ter stegen....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ter stegena na kriz razapet
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
thekeyofdestiny13 kaže...

Pique, Neymar zabili, još jedan gol za izjednačenje. Ajmoo Barca

 Mogu oni sebi zabiti samo kitu u dupe :), celta vodi 4:2. Ne znam da li bi se smijao ili plakao.....

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E jbg večeras im je bilo suđeno(Enrique) izgubit, a onakve greške su samo šlag na tortu. Jednostavno kad ti golman ima više loptu u nogama od veznjaka onda je i za očekivati da će kad tad pogriješiti,iako se Ter Stegenu to malo i prečesto dešava ne krivim ga previše za ovaj rezultat danas, ali da nije trebao sjebati kad lovimo 3-3, nije.Šteta.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
ali kad znas da ti celta redovito radi probleme kod kuce i ti svejedno ponavljas istu gresku.. pa ti mora da si ogranicen onda. po meni je za ovo (cak i ako izjednace do kraja) jedini krivac Enrike. frajer stalno izmislja toplu vodu,pogotovo kad ne treba ni slucajno
Ayee!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Što će ti neprijatelj kad imaš Mathieua i Ter Stegena.
Uz to Busqets koji igra toliko olagodnk i bez panike da je i on na crnoj listi zbog prosutih bodova.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

ajde bar mi je drago bilo vidit zelju piquea za izjednačenje

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice