FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.324.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Najviše mi smeta to lagodno igranje kod 0-0.
Oni su krenili ko da na streljanje idu.
Bez motiva bez ičega.

I onda se dogofi Mathieu koji je obe sezone u 2 utakmice skrivio 4 gola.

Neznam jeste li primjetili ali protiv ovakvih ekipa Busqets je igrač manje.
Nema šut ni dribling,spor ko blato.

Nemamo plan B,nemamo napadača na kojeg možemo centrirati...

Kad ne ide oni i dalje idu ko da je 0-0
Pa daj napravite više nešto po tom pitanju.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Treba Diega Simeone-a dovesti da ih malo dotjera u red. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dobijemo 3 gola u 30min,enrike mirno sjedi na klupi I izmjenjuje njeznosti s pomocnikom,pa gdje to ima????
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Dobijemo 3 gola u 30min,enrike mirno sjedi na klupi I izmjenjuje njeznosti s pomocnikom,pa gdje to ima????

 A šta bi trebao? Dobio je plaću na vrijeme.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kojem kujcu služi matori zaostali Mathieu pored Marquinhosa, Thiaga Silve, a da ne pričam Hummelsa? Trebalo je jednog od te trojce igrača dovest, al mislim da bi Hummels bio idealna opcija u standardnih 11 umjesto Mascherana. Mathieu je čisti promašaj kao i Paco Alcacer, daj Bože da proigra Paco ali jako teško pored MSN-a, po meni također trebalo dovesti Bellerina kao zamjena za Douglasa mrtvog Costu i Jose Gayu ili možda čak Layvina Kurzawu iz PSG-a umjesto Dignea. Ter Stegena treba dobrano istrenirat i u međuvremenu skautirat mladog Donnarummu iz Milana, pa ga čak dovest i trenirat u Barci B ili ga dat na posudbu dok dodatno ne sazri.
15 godina
offline
FC Barcelona

Sramotno. Bitno da ste me pljuvali kad sam govorio da je Enrique nula od trenera. Nema nikakvih akcija, sve neka improvizacija Inieste i Neymara. Bez Messija smo sareni na oba kraja terena jer se lopta konstantno gubi, a ovi iza, osim Piquea i Maschea su nikakvi s loptom.

 

Primiti 4 gola od Celte...uzas. Sta je najbolje sad i da se mijenja trener je kriticno, zadnji rok je ovaj tjedan prakticki prije ozbiljne borbe za #1 u LP skupini taman uz reprez. stanku, osiguranje kupa itd, ali to se nece dogoditi.

 

 

Ova sezona se mora maksimalno iskoristit. Atletico nema para za pojacanja, Real ima zabranu, engleski nogomet je skroz razbarušen, Bayern je kompletno izvan forme uz prestaru momcad. Realni kompetitori za naslov LP su Juve, Real, mi i City...a s 2 se necemo susret bar prije cetvrtfinala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 23:34 (Mitch).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
A što se tiče trenera, Unai Emery bi bio pun pogodak da uvede malo reda, rada i discipline i uigranosti. Dok je 0 0 Barca igra opušteno do pred kraj utakmice u većini slučajeva.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Sramotno. Bitno da ste me pljuvali kad sam govorio da je Enrique nula od trenera. Nema nikakvih akcija, sve neka improvizacija Inieste i Neymara. Bez Messija smo sareni na oba kraja terena jer se lopta konstantno gubi, a ovi iza, osim Piquea i Maschea su nikakvi s loptom.

 

Primiti 4 gola od Celte...uzas. Sta je najbolje sad i da se mijenja trener je kriticno, zadnji rok je ovaj tjedan prakticki prije ozbiljne borbe za #1 u LP skupini taman uz reprez. stanku, osiguranje kupa itd, ali to se nece dogoditi.

 

 

Ova sezona se mora maksimalno iskoristit. Atletico nema para za pojacanja, Real ima zabranu, engleski nogomet je skroz razbarušen, Bayern je kompletno izvan forme uz prestaru momcad. Realni kompetitori za naslov LP su Juve, Real, mi i City...a s 2 se necemo susret bar prije cetvrtfinala

 

Cemu podcjenjivanje nekih ekipa?? Atletico imo il neimo novaca nas je izbacio prosle sezone, a sada su jos jaci s gameirom u napadu.
I vec su nam uzeli bod u prvenstvu. Bayern ce formu tempirati za kraj sezone, jer u bundesligi nemaju za sad pravu konkurenciju.
A Barca ima enriquea, trenera koji u 3 godina nista nije naucio, koji radi takve pocetnicke greske da je to sramota, a i sam podcjenjuje protivnike i dogodi
se da vec sad imamo 2 poraza i losu igru. 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa nemres vjerovat da barca ne moze nabavit postenog stopera i golmana pored la masije. Izgleda da se la masija specijalizirala samo za nove messije...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Druga sezona za redom da primamo od Celte 4 komada, komedija.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Pa nemres vjerovat da barca ne moze nabavit postenog stopera i golmana pored la masije. Izgleda da se la masija specijalizirala samo za nove messije...

 
Uopce sad nije pitanje la massie, jer i da imas stopera, sta vrijedi kad bi enrique opet stavio mathieua.
Takoder vezna linija je izgledala ocajno, a busquets nije u formi i to se vidi, jer previse gresaka radi ove sezone.
Uz takog Busquetsa u vezi, dodaj mu turana koji se ne snalazi u vezi, pa gomesa koji se ne snalazi u Barci za
sad i onda dobijes to sto smo vidili. Najvieci krivac i enrique i ja kod njega ne da ne vidim napredak, vec vidim
da idiot nista, al bas nista nije naucio u ove 3 godine. 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jučer mi se nije dalo pisati ali neznam jeste li primjetili kako fali čvrstoće i žestine kad Mascherano i Rakitić ne igraju?

Nekako to skroz mekano izgleda u defanzivi.Uz to imali smo dosta sporih igrača poput Busqetsa,Mathieua,Arde i Gomesa koji nikako ne mogu igrati skupa.

 

A što se tiće Enriquea neznam što da kažem rađe bi njega gledao nego nekakve budaletine poput Tate Martina.

Shvatite da jednostavno nema drugih opcija.

 

A i na kraju nije on toliko kriv jer Celta nije odigrala kao da su dream-team nego je Barca dala sama sebi 3 gola .

 

Volio bih više vidjeti Dignea koji je u defanzivi jako dobar i njegova čvrstoća može pomoći.

Gomesa se redovno napada a jučer je na terenu bilo 6 lošijih igrača od njega.

Na kraju krajeva čovijek je izborio penal.

 

Ovaj poraz neće puno značiti,jer su svi kiksali 3 puta do sada a kiksati će barem još 10-ak puta.

 

Nadam se da na ljeto Mathieu kupi kofere i da dolazi Lemos ili možda čak i Marlon.

Obojica su tehnički odlični i fiizčki dominatni.

Inače Suarez u 6 kola skupio 4 kartona ako dobije u sjedećoj utakmici karton neće igrati protiv Valenciej u gostima.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Suarez isto nekad izgleda kao trećerazredni napadač, toliko smotan da ne može ni igrača preć, on je isto bez Messija upola slabiji napadač, možemo mi pričat šta hoćemo ali Messi je 80% ekipe. Sama njegova prisutnost na terenu već tjera protivnika da se više koncentriraju kako njega zaustavit, a tek onda kako napast Barcu. Jednostavno fale nam njegove lopte sa očima koje hrane Sukija i Neymara koji onda nemilosrdno trpaju i tu nema brige previše. Nadam se da kad se vrati više neće imati problema do kraja sezone.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 12:25 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Zamjena Cancelo-Vidal na zimu...Vaše mišljenje?
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Zamjena Cancelo-Vidal na zimu...Vaše mišljenje?

 S obzirom na to koliko Enrique vjeruje i pruža prilika Vidalu, svakako da da. Mada bi ja prvo išao sa Bellerinom, Vidal+ 20 milijuna bi trebalo biti dovoljno.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

tko tražio onog vidala u barci taj bi trebao malo preispitati svoju struku/zanimanje.Nek da otkaz i poštedi se daljnje sramote i daljnjih šteta ovom najvećem klubu na svijetu

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Zamjena Cancelo-Vidal na zimu...Vaše mišljenje?

 S obzirom na to koliko Enrique vjeruje i pruža prilika Vidalu, svakako da da. Mada bi ja prvo išao sa Bellerinom, Vidal+ 20 milijuna bi trebalo biti dovoljno.

 Klasa optimist.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
FC Barcelona

Nije Vidal toliko los ali dobiva malo prilika, uglavnom nije klasa za Barcu. On je za Manutd/City idealan.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
offline
FC Barcelona

Jordi Alba out 10 days,  ,  samo je još i to trebalo.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Čini se da je i Roberto ozljeđen.

Spominje se Lichsteiner da dolazi na zimu pripomoći na beku.
Također Manolas na kraju sezone opcija umjesto pušača.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Argentina bez Messija u zadnjih 8 kvalifikacijskih utakmica je upisala 1 pobjedu. Trebaju mu Argentinci podignuti spomenik što ih je uopće i dogurao do 3 finala i do prilike da uopće i osvoje nešto. Jer bez njega se ta ekipa bori i muči da uopće izbore SP kroz kvalifikacije. Strah me i pomisliti što će biti kad ode iz Barcelone/umirovi se.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Argentina bez Messija u zadnjih 8 kvalifikacijskih utakmica je upisala 1 pobjedu. Trebaju mu Argentinci podignuti spomenik što ih je uopće i dogurao do 3 finala i do prilike da uopće i osvoje nešto. Jer bez njega se ta ekipa bori i muči da uopće izbore SP kroz kvalifikacije. Strah me i pomisliti što će biti kad ode iz Barcelone/umirovi se.

 A sljedeći put Argentina igra protiv domaćina Brazila 6.11.2016 u 22:00 sati, dotad bi se Messi trebao oporaviti.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vidal opet ne igra.
7 godina
offline
FC Barcelona

Vidal ne igra, a Mathieu opet šupljikav u obrani, a Rafinhi svaka čast za gol.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
7 godina
offline
FC Barcelona

Opet zabio Rafinha, čovjeku ide.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
7 godina
offline
FC Barcelona

Za 3-0 zabio Suarez , skoro je zabio i četvrti, a pogodio je gredu. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Rakitić je loš danas, koliko samo krivih dodavanja. Pa toliko nije imao u pet utakmica.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
offline
FC Barcelona

Messi ušao i već zabio gol, za 4-0. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
9 godina
offline
FC Barcelona

Šta Messi radi nije covjek normalan, bolja igra cim je uso za koplje ali bilo smo i ovako dobri. Paco gadja golmana svaki put ili?

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nema Paco sreće, al vidi se da ima njuh za gol. Morat će se otvoriti jednom.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice