FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.320.361
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

5# ballon d'oro loading..... KAKVA IGRAČINA, MAJKO MILA.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FC Barcelona

trpaj!!!! 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koja lakoća, kao da cijeli život MSN igara zajedno.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mslm da je srušen rekord benzeme, higuaina i ronalda, onih 118 golova :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Najbolja ekipa na svijetu...Nitko im nije ni blizu ovo sto rade je cudesno.

 

tako je...Najbolji trio svih vremena i po brojkama.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 22:16 (Boixus Nois PS).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Još tri poluvremena, može to i još bolje.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
FC Barcelona

Svatko tko uspoređuje bilo kojeg igrača s Messijem treba prestati gledati nogomet iste sekunde. Jednostavno nitko mu nije ni blizu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Demonstracija moći, ovo podsjeća na Pepovu Barcu.

10 godina
offline
FC Barcelona

samo neka ovako i nastave

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Svatko tko uspoređuje bilo kojeg igrača s Messijem treba prestati gledati nogomet iste sekunde. Jednostavno nitko mu nije ni blizu.

 To je jasno ko dan!

Da je danas živ imao bi 170 godina.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja ne vjerujem sta Messi radi,pa kad mu se suigraci hvataju za glavu,koji su snjim svaki trening,utakmicu onda znas kakav je genijalac,lik je je*eno cudo...najbitnije da smo odlicni,puno prilika,lijepa igra i lijepa prednost,nadam se jos ponekom golu...Messi,Messi,Messi...

15 godina
offline
FC Barcelona

evo i tap in 

 

 

opet nepostojeće zaleđe  i onda prime za 3:1 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 23:05 (Balvan8).
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Šeta za primjeni gol, utakmica je riješena, wtf kakva je to frizura  Danija Alvesa?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
U svakom slučaju da se pričat o tim situacijama. Više nije bilo ofsajda.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj Pedro nije igrac za Barcu B

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Drugi trofej je tu, odlična igra, fino da je odmorio Sukija i Iniestu za finale. Kako je lijepo sa tribina čuti pjesmu, svi u jedan glas, prekrasno nešto :)

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Moćni smo!
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

svaka cast messiju na golu cak sam i ja ostao zadivljen

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Cak i ti? A sta si ti neki nogmetni strucnjak da je cak i tebe Messi zadivio hahaha daj nemoj se sramotit. Messia se jednostavno ne moze usporedit sa ni jednim drugim igracem jer radi preveliku razliku na terenu. U stanju je prec 5 igraca i servirat loptu svojima, drugim rijecima drugaciji je od drugih i to zna svatko tko prati nogomet. Da, Ronaldo je odlican daleko od toga, ali jednostvano ne moze napravit razliku koju radi Messi. 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

“I said to the almond tree, "Speak to me of Messi.".....and the almond tree blossomed.” ...with apologies to Nikos Kazantzakis. Ray Hudson 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
parlel kaže...

Cak i ti? A sta si ti neki nogmetni strucnjak da je cak i tebe Messi zadivio hahaha daj nemoj se sramotit. Messia se jednostavno ne moze usporedit sa ni jednim drugim igracem jer radi preveliku razliku na terenu. U stanju je prec 5 igraca i servirat loptu svojima, drugim rijecima drugaciji je od drugih i to zna svatko tko prati nogomet. Da, Ronaldo je odlican daleko od toga, ali jednostvano ne moze napravit razliku koju radi Messi. 

 ne izazivaj nepotrebnu svadju.nisam dosao ovdje provocirat niti sa nikakvom slicnom namjerom nego sam dosao sa ciljem da pohvalim nogometnu majstoriju.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...

svaka cast messiju na golu cak sam i ja ostao zadivljen

 

parlel kaže...

Cak i ti? A sta si ti neki nogmetni strucnjak da je cak i tebe Messi zadivio hahaha daj nemoj se sramotit. Messia se jednostavno ne moze usporedit sa ni jednim drugim igracem jer radi preveliku razliku na terenu. U stanju je prec 5 igraca i servirat loptu svojima, drugim rijecima drugaciji je od drugih i to zna svatko tko prati nogomet. Da, Ronaldo je odlican daleko od toga, ali jednostvano ne moze napravit razliku koju radi Messi. 

Jesi ti nekakav stručnjak da kažeš ko je bolji, Messi ili Ronaldo?

 cod4gamer je fan Ronalda i (@paralel) ovaj tvoj komentar je zbilja nepotreban..

12 godina
offline
FC Barcelona

Ima netko link utakmice sa Hudsonom, ili samo mesijev gol?

BARCA - MES QUE UN CLUB
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ray nije komentirao, on samo ligu komentira. Skysports-
Real eyes realize real lies...
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ray nije komentirao, on samo ligu komentira. Skysports-

 

Ok, hvala :)

BARCA - MES QUE UN CLUB
14 godina
offline
FC Barcelona

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

 Kompleksi,pa ima pravo napraviti kakav god hoce trik,sta postoje neke propisi koji se trikovi smiju izvoditi,a koji ne??? glupost,u nedostatku moci da ista naprave,naslo se njih 7 napast jednog,jadno...

14 godina
offline
FC Barcelona

Neymar se jest možda malo više bacio nego što je trebao ali to ne umanjuje činjenicu da ga je onaj gurnuo sa obe ruke i napravio prekršaj.

Swedish latin super funk.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
sirka666 kaže...

Neymar se jest možda malo više bacio nego što je trebao ali to ne umanjuje činjenicu da ga je onaj gurnuo sa obe ruke i napravio prekršaj.

 neymara su jucer nekoliko puta divljacki udarili.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Prije par mjeseci poslije utakmice protiv Atletico Madrida, napisao sam da igrači ostalih ekipa napadaju Neymara zato što ih želi predriblati. Kad je to radio Ronaldinho u svoje vrijeme, onda je to bila "magija". Sad kad takvo nešto napravi Neymar, onda se radi o "manjku respekta". Potpuno ista stvar se dogodila i sinoć.

 

Zašto je to tako? Zbilja mi nije jasno. Nogomet se gleda zbog lijepih poteza. Ako ne možeš prihvatiti da će te netko predriblati, onda se ostavi nogometa. Po toj logici ono što je Messi napravio kod prvog gola je sramotno i treba ga poslati u zatvor zato što nije pokazao respekt prema igračima Athletica i osramotio ih 

 Zato jer je Ronaldinho nogometna institucija... Neymar je klaun...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice