FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.324.006
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FC Barcelona

2012/2013 - Mario Mandžukić prvak Europe
2013/2014 - Luka Modrić prvak Europe
2014/2015 - Ivan Rakitić prvak Europe
2015/2016 - Luka Modrić i Mateo Kovačić prvaci Europe

 

 

 

Eto :D Regija utihnula.

 

 

Čestitam Realu, odigrao na kladi na njih i napokon se dokazalo da Simeone nije ni blizu velikog trenera kao ni Mourinho. Ali to je samo moje mišljenje.

Kaže se da napad osvaja tekme, a obrana titule. E pa dragi moji u modernom nogometu to nije tako. I baš mi je drago da je taj antinogomet ugašen.

 

 

Barca osvaja iduću.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
offline
FC Barcelona

Dobro, koga briga za Real, ljudi koji prate nogomet i koji imaju barem malo mozga, znaju da je Real apsolutno ne zasluzeno podigao pehar lige prvaka.. ali to je nogomet ne mozes nista nego cestitat na uspjehu. Ni ono na Torresu nije bio penal, ostecene su obije strane samo Atletico nije znao iskoristi svoje prilike. Sta reci, stvarno zalosno da nisu uzeli trofej nakon prolaza protiv onakvih timova dok sa druge strane od kada pratim nogomet nikada nitko nije dobio tako slabe protivnike u zdrijebu kao sto su Roma,Wolfsburg,City i osvojio natjecanje. Zalosno.. ne zato jer navijam za Barcelonu vec iz razlgoa sto je ATM stvarno zasluzio pehar, mora da se jedu zivi kada im je Ligu Prvaka ista momcad otela 2 puta. 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ovaj Real je gora ekipa od Chelsea koji je osovjio 2012.

 

Stvarno sramotno da jedna ekipa ima toliko sreće,ekipa bez glave i repa koja nije bila niti 5-6 najbolja momčad u Europi ove sezone.

Ali eto još jednom dokazano da je novac prevelik koji se vrti da bi jedan Atletico osvojio Ligu Prvaka.Previše novaqca je u uloženo u kraljevsku igračku da ih sudac nebi pogurao.

Iskreno ovaj nogomet mi se sve više gadi zbo takvih stvari jer ljudima se namjepta ždrijeb, i onda u finalu zabiju gol iz zaleđa i to očiglednog.

 

Još sad čitam naslove Ronaldo srušio Real, a čovijek najgori igrač na utakmici bio.

 

Sve se vraća sve se plažća,kad tad će im se ovo obiti o glavu kad-tad.

 

 Ekipa bez glave i repa vas pobijedila na Camp Nou...

Ekipa bez glave i repa pobijedila momcad koja je razbila Barcu i Bayern u one najsitnije bespomocne komadice koji jedino sto su mogli jest dodavanje lopte s jedne na drugu stranu i osvojila svoj 11. naslov LP... 

 

Zapamtite inicijale Z.Z., rak rana bila i ostala.... 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Joj ajde suti, 4:0 na Bernabeu?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
A ovo razbila Barcu i Bayern necu komentirat. U dvije tekme triput presli polovicu. I jos Bayern na suce izvukli. Bas zato mi je drago da je Real dobio.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

11-1? 

 

Ne, ne govorim o broju titula LP.. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ovaj Real je gora ekipa od Chelsea koji je osovjio 2012.

 

Stvarno sramotno da jedna ekipa ima toliko sreće,ekipa bez glave i repa koja nije bila niti 5-6 najbolja momčad u Europi ove sezone.

Ali eto još jednom dokazano da je novac prevelik koji se vrti da bi jedan Atletico osvojio Ligu Prvaka.Previše novaqca je u uloženo u kraljevsku igračku da ih sudac nebi pogurao.

Iskreno ovaj nogomet mi se sve više gadi zbo takvih stvari jer ljudima se namjepta ždrijeb, i onda u finalu zabiju gol iz zaleđa i to očiglednog.

 

Još sad čitam naslove Ronaldo srušio Real, a čovijek najgori igrač na utakmici bio.

 

Sve se vraća sve se plažća,kad tad će im se ovo obiti o glavu kad-tad.

 

 Ekipa bez glave i repa vas pobijedila na Camp Nou...

Ekipa bez glave i repa pobijedila momcad koja je razbila Barcu i Bayern u one najsitnije bespomocne komadice koji jedino sto su mogli jest dodavanje lopte s jedne na drugu stranu i osvojila svoj 11. naslov LP... 

 

Zapamtite inicijale Z.Z., rak rana bila i ostala.... 

 Jeest rak rana čovijek osovjio 3 trofeja sa Realom, a sad na krađu i lopuvluk 1. kao trener.

Kad ga Perez dogodine potjera to će značiti Zbogom Zauvijek.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Haha fakee odma prelazi na broj trofeja. Jesi zato poceo navijat za Real? Brze bolje idem navijat za najtrofeniji klub, a ne neki klub koji se gradi i dominira posljednjih 12 godina. Jedini ljudi koji ne respektiraju barcu su oni koji ne vole nogomet.


2-1 ove sezone, di ste sad?

U 38 tekmi ne mozete nista osvojit.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

12 godina dominirate? Sta Barcelona i nogomet opcenito je poceo postojati kad ste osvojili svoju 2. LP? 

Brate u 21.st. ste osvojili jednak broj LP kao i Real Madrid (4), a cak i da gledamo otkad je ovo natjecanje se pocelo zvati Liga Prvaka Real Madrid ga je osvojio najvise puta (5)... 

Budite realni i kao sto toliko meni volite spoticati 'objektivni' pa gledajte trofeje od samog pocetka a ne neke svoje imaginarne granice jer ni u njoj niste dominantni... 

Real je u posljednje 3 godine LP osvojio 2x, ne znam tko je ovdje lud stvarno... 

 

A za Real se pocne navijati iz puno vise stvari nego sto je to broj trofeja ili priklanjanje jacoj opciji ( iako cudno vi tvrdite da to nije jaca opcija a opet hmm ) ... 

Filozofija, prestiz ili jednostavno klasici su klasici, a sve ostalo su alternative i buntovi... Na najjednostavniji i najsturi nacin izreceno...

Svatko neka voli i navija za ono sto mu je blize, ne zamjeram nikom osim nekome da bude zbog toga debil... 

 

Ja vise ovdje necu pisati kao ni do sada samo su se pocele potezati neke stvari koje bodu u oko a nije u redu sa vase strane... 

Peace out 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Govorim o dominaciji u igri.

Realova dominacija u LP je fenomenalna i cini ovaj sport zanimljivijim.

Ali meni je osobno ekipa koja vas razbaca 5-0, 4-0, 6-2 itd. jos zanimljivija. Pogotovo na nacin na koji to rade. Ukusi navijanja su pojedinacni.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Svima je jasno zašto fejkić navija za real. Sigurno i ima frizuricu kao tetkica ronaldo.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nakon sinocne partije, mislim da se zna tko je ultimativna tetkica u reala.
Gospodja Pepe.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixos stavi dijelove jucerasnje utakmice u onaj svoj video u kojem se vidi da sudci pomazu realu.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Pepe je trebao dobiti crveni,ako se ne varam,blazi start je napravio nani protiv reala prije par godina I dobio je crveni

 

EDIT: pogledajte ovo smeće.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 8:49 (kexzoR).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ajde kantalonci sto se ljutite.pa nije ni trofejcic LA lige los.pa sta ste ocekivali? da ligu prvaka osvojite?ehh pa nemojte tako visoko pucati.niste vi jos zreli za taj trofej, stoga se nemate razloga zivcirati.eto osvojit ce te uskoro jos jedan kvartovski peharcic zvan kup katalonije.pozzic

CALMA CALMA

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 10:21 (cod4gamer).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Haha pričaš kao da Barca nije osvojila LP 10 godina,a prošle godine su tako dominatno osvojili da bi me bilo sram kao navijač Reala uopće se javljati,kad se cijeli nogometni svijet sprda zbog načina na koji ste vi to osvojili,uz namiješteni ždrijeb i sudačke pogurance,tako da nazad u rupe i budite sretni što imate Pereza koji kupovanjem trofeja s vremena na vrijeme izvlači klub iz ponora..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Haha pričaš kao da Barca nije osvojila LP 10 godina,a prošle godine su tako dominatno osvojili da bi me bilo sram kao navijač Reala uopće se javljati,kad se cijeli nogometni svijet sprda zbog načina na koji ste vi to osvojili,uz namiješteni ždrijeb i sudačke pogurance,tako da nazad u rupe i budite sretni što imate Pereza koji kupovanjem trofeja s vremena na vrijeme izvlači klub iz ponora..

 ahahah koliko ste jadni, ocajni i ljubomorni vi kantalonci.da real je svaki trofej kupio a vi prolazite kroz sito i reseto da ga osvojite.stari ubij se 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Pepe je trebao dobiti crveni,ako se ne varam,blazi start je napravio nani protiv reala prije par godina I dobio je crveni

 

EDIT: pogledajte ovo smeće.

 Nije trebao, zavisi o kriterijima suca, a svaki ih neki svoj. Ovo je Englez i oni puštaju malo grublju igru, ali opet Pepe je više bio šeprtlja jer je nogom zapeo za Torresa koji niti nije bio okrenut prema golu. Penal i crveni bi bila pregruba kazna za takvi start, a pa čak i žuti da jebio bi bilo previše.

 

Jel misliš na onaj start nogom na rebra igrača? ili nešto drugo, jer taj faul je čisti crveni.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
kexzoR kaže...

Pepe je trebao dobiti crveni,ako se ne varam,blazi start je napravio nani protiv reala prije par godina I dobio je crveni

 

EDIT: pogledajte ovo smeće.

 Nije trebao, zavisi o kriterijima suca, a svaki ih neki svoj. Ovo je Englez i oni puštaju malo grublju igru, ali opet Pepe je više bio šeprtlja jer je nogom zapeo za Torresa koji niti nije bio okrenut prema golu. Penal i crveni bi bila pregruba kazna za takvi start, a pa čak i žuti da jebio bi bilo previše.

 

Jel misliš na onaj start nogom na rebra igrača? ili nešto drugo, jer taj faul je čisti crveni.

 pepe je jucer na utakmici nagazio igraca djonom iznad koljena i kaznjen je samo zutim kartonom(to nija situacija kod penala), a nani je malo okrznio igraca prije par  godina i za to dobio crveni.evo video,pogledajte gdje je lopta,a gdje ide pepeova noga.ovo je namjera da se igrac ozljedi. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 10:45 (kexzoR).
15 godina
offline
FC Barcelona

A ti si navijač Barce i gledaš na to drugačije, dok recimo ja kao navijač Intera gledam na to neutralno i nekakv crveni, ovakvih faulova se vidi svako malo i nikad se ne kažnjavaju crvenim. I u atleticu je netko stao ramosu na prste, pa ne znači da je htio.

Nani je igrača nogom pod rebra, prvo ultra visoko podignuta noga, a onda i moguća jako teška ozljeda igrača jer mu je mogao slomiti rebra. Osim toga pa pokazao je Alonso kasnije kakav je trag po tebrima ima, tako da nije ga samo okrznuo.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...

A ti si navijač Barce i gledaš na to drugačije, dok recimo ja kao navijač Intera gledam na to neutralno i nekakv crveni, ovakvih faulova se vidi svako malo i nikad se ne kažnjavaju crvenim. I u atleticu je netko stao ramosu na prste, pa ne znači da je htio.

Nani je igrača nogom pod rebra, prvo ultra visoko podignuta noga, a onda i moguća jako teška ozljeda igrača jer mu je mogao slomiti rebra. Osim toga pa pokazao je Alonso kasnije kakav je trag po tebrima ima, tako da nije ga samo okrznuo.

 znaci ti podrzavas udaranje igraca s namjerom da se ozlijedi?

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo da pozdravim piquea. Idemo sada malo matematike za katalonce, pazi sad ovo: 11 > 5!!! TKO JE NABOLJI?!?!? IDEMO DA VAS CUJEM?!?!?!

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Real ima više trofeja LP od Barce to je istina.Ali nije bolji jer to svi vide.

To ti je kao da kažeš da je Nottingham Forrest bolji klub od Arsenala jer ima 1 LP.

Real ima 4 LP kao i Barca samo što Real ima nekakve amfore iz 1950-ih.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

i onda mi kažu kako smo mi debili koji njima uletavaju u temu kad pobjeđujemo...

 

njima je draze sto je barca nije osvojila nego sto je real osvojio

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Haha ma tuzno je kaj ljudi opcenito kod nas uzimaju "najjaci, najtrofejniji" klub za navijanje, osim ako imaju neku uspomenu, poveznicu itd. Umjesto da uzmu neki mali klub, koji se bori svim srcem, navijas za njega i gledas kako se dize.

Zato respektiram engleske navijace. Tamo u 3. ligi ima milijun prodanih karata godisnje. Ili cak dijelovi Londona, 4 velika kluba (sada i West Ham) i opet se opredijele sasvim korektno bez djecjih svada. Ali ovo mi je nesto najgluplje, vidjet koji klub ima najvise LP i za njega krenut navijat :) Ista stvar vrijedi i za navijace Lakersa tu u Americi i nitko ih ne voli.

Cijele dvije godine fuckaju Baleu, prosle Ronaldu i sad su oni face, zvijezde, najdrazi igraci...


Sto se tice LP, finale 2005. je meni i dalje najbolje finale, a onda Barcino proslo i 2011. Prava igra s obje strane.

A ne ovo 1-0 nakon bezveznog gola (ona obrana Oblaka na pocetku - da je usla, respektirao bi i ne bi pisao ovo uopce) ajmo zatvarat tekmu, vadi spicu, stavlja Lucasa umjesto Benzeme itd. Simeone prvi put igra s posjedom zato su i izgubili.


Finale Europske lige je demonstriralo vecu snagu nogometa nego ovo sinoc.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 13:39 (Mitch).
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kme kkme kmeeee kmekmekme kme kme mkekme kme?

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
MijoC kaže...

Kme kkme kmeeee kmekmekme kme kme mkekme kme?

 Zašto kme? Navijao sam za Real sinoć i drago mi je za naše dečke.

 

Vaše kmečenje je gore, zbog Beniteza ste htjeli žile rezat, a to će vam se ponovit još 3 puta u idućih 5 godina.

Pogotovo kad je Kikica na izlaznim vratima, kao i James itd.

 

Jedva čekam idući El Classico čim dovedemo stopera i desnog beka.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Crno se piše Realu dogodine Barca cd bit jača nego ikad
This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca nikad nece biti jaka kao nekad. Messi i Iniesta su sve gori a u momcadi nemate dobre alternative. Suarez vise nece dobivati asistencije pred praznu mrezu da puni statistiku. Neymar se propio kao da se i bez toga nije dosta klaunirao. Raketa nece vise imati nekoga da prikriva njegove nedostatke. Mascherano i Dani Alves bjeze iz broda koji tone. Pique je jucer dobio slom zivaca i slijedi transfer u NK Vrace. Da upotpune ovu komediju nedostaju jos samo buduci nosaci vode Lemos i Gameiro. Tesko je biti kantalonac.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Jack Sparrow kaže...

A ti si navijač Barce i gledaš na to drugačije, dok recimo ja kao navijač Intera gledam na to neutralno i nekakv crveni, ovakvih faulova se vidi svako malo i nikad se ne kažnjavaju crvenim. I u atleticu je netko stao ramosu na prste, pa ne znači da je htio.

Nani je igrača nogom pod rebra, prvo ultra visoko podignuta noga, a onda i moguća jako teška ozljeda igrača jer mu je mogao slomiti rebra. Osim toga pa pokazao je Alonso kasnije kakav je trag po tebrima ima, tako da nije ga samo okrznuo.

 znaci ti podrzavas udaranje igraca s namjerom da se ozlijedi?

 Naravno da ne, ali koga briga šta ja podrzavam. Govorimo o utakmici i sudačkim kriterijima.

Nani je ovoga čutnuo đonom pod rebra, mislim da dosta govori o težini faula i neopreznosti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice