FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.324.805
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za svu ekipu koja prica da dolaze crni dani za Real, da ce Barca biti jaca nego ikad, teorije zavjere bla bla... 

 

Ne znam jeste li svjesni da vam je Benitez donio ta 2 trofejcica, a da njega ni njemu slicnog nece vise nikada biti na klupi kraljevskog kluba? 

Veliki Zizou je stupio na scenu, tek ce sada odraditi kvalitetne pripreme sa momcadi preko ljeta, mozete svi da zapalite svijecu na Kamenita vrata za svoje klubove.... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 14:40 (fakEEE).
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

11-1? 

 

Ne, ne govorim o broju titula LP.. 

 Referiraš se na utakmicu kupa iz 1943. ? Da pogodim, štovatelj si Francisca Franca ? 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ono kad ti Barca nabije toliko kompleksa pa kup kralja i prvenstvo nazivaš trofejčićem hahaha,bogami vi taj trofejčić niste podugo osvojili,a ako mislite da se ova vaša titula LP, u kojoj ste imali sudačke pogurance i "sreće" u ždrijebu,može mjeriti sa jednim prvenstvom gdje si pobijedio cijelu ligu i dokazao da si najbolji,isto tako i u kupu,onda ne znam što reći nego da ste prejadni... 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Slab ti je argument,kad bi Real dominirao kao Barca zadnjih 10tak godina,možda bi i mogao reći da sam ljubomoran,ovako ne,tako da dijete drago idi pali COD očito je to jedina stvar u koju se razumiješ(mada i u to sumnjam)...

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jucer osvojili 11. LP i frajer koji navija za Barcelonu mi prica o kompleksima HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA

UMIREM HAHAHAHAHAHAHHAH

 

Joj nadam se da se i sam smijes svojem postu iskreno. 

 

Vidim pocele su price oko Franca, vrijeme je da se iskljucim iz teme opet na jedno duze vrijeme dok razina hejtanja u ovoj temi ne preraste granice loseg ukusa posto nema govora o dobrom ovdje.... 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Fakee Zidane je preuzeo Real na -5 i odveo ga na -13 bodova protiv Wolfsburga se jedva spasili,protiv City-a takoder jednim sugavim golom iz odbijanja i u finalu pokrali jadni Atlético.

Sudac vam je donio LP i to je jedina istina.A namještanje ždrijeba nema smisla komentirati.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sta je ovo Barca poslala ponudu od 35 miliona za Stonesa.

Taj lik nedvojbeno ima potencijala ali radi puno grešaka.ima stvarno dosta mušica u igri napravio je dosta penala ove sezone nebih volio.da ga dovedu.

Rade Mustafi ili Musachio ,Marqinhos je prekrizen zbog PSGa .
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A meni nije toliko loš,dapače kada god sam ga gledao bio je i više nego solidan,a sad griješi svaki stoper pa i ovi najbolji...mislim da je bolje sada kupiti par igrača dok im cijena ne poraste nakon EP...

Problem je što se Barca nikad ne isprsi kada se radi o stoperima pa i veznjacima posljednjih par sezona,uvijek pokušavaju izvući minimum minimuma pa se ubaci neki drugi klub i preotme igrača...da su na vrijeme reagirali možda bi sad Hummelsa imali

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 17:47 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona

Inače, ovako to rade gospodski klubovi, za razliku od klošarskih koji ovako nešto nikad nisu bili u stanju pokazati ;)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

 

Vidim pocele su price oko Franca, vrijeme je da se iskljucim iz teme opet na jedno duze vrijeme dok razina hejtanja u ovoj temi ne preraste granice loseg ukusa posto nema govora o dobrom ovdje.... 

 Naravno da ćeš se isključiti iz rasprave jer osim gomile BS-a ništa pametno ne znaš napisati. 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

A meni nije toliko loš,dapače kada god sam ga gledao bio je i više nego solidan,a sad griješi svaki stoper pa i ovi najbolji...mislim da je bolje sada kupiti par igrača dok im cijena ne poraste nakon EP...

Problem je što se Barca nikad ne isprsi kada se radi o stoperima pa i veznjacima posljednjih par sezona,uvijek pokušavaju izvući minimum minimuma pa se ubaci neki drugi klub i preotme igrača...da su na vrijeme reagirali možda bi sad Hummelsa imali

 Ako Mascherano ostaje i njega dovedu-bomba.

Ako Masche ide a on bude glavni za igrati jako loše.Govoim o ovakvim levatsim potezima gdje previše glumi Piquea.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
antimadridista kaže...

Inače, ovako to rade gospodski klubovi, za razliku od klošarskih koji ovako nešto nikad nisu bili u stanju pokazati ;)

Ono kad klosar laprda da je nesto klosarsko

 Momak nisi odogovrio koju ti je izliku ''simpatija'' koju uhodiš mjsecima poslala da te odje*e jer si rugoba?

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Ako Mascherano ostaje i njega dovedu-bomba.

Ako Masche ide a on bude glavni za igrati jako loše.Govoim o ovakvim levatsim potezima gdje previše glumi Piquea.

 

 Masche ide/ostaje 50-50,Bartra 90% da ide,ostaju još Vermaelen i Mathieu,dam se kladit da će i jedan od njih otići,Vermaelen je veći kandidat jer nikako spojit 2 tekme,dok Mathieu nešto i odigra,tako da ostaneš na tom da je Pique jedini siguran,Barci treba najmanje jedan ako ne i 2 stopera,1 mora bit vrhunski,neki mlađi,a pouzdan...sad kad je o Stonesu riječ,slažem se da pogriješi,ali isto tako griješe i Pique i Ramos koji slove za jedne od najboljih na svijetu,mislim da bi u Barci napredovao,kako tehnički tako i taktički,sjeti se samo Ter Stegena kako je na početku bio nesiguran u dodavanjima i dugim loptama dok danas i lijevom i desnom dijeli lopte ko Xavi,a dečko je golman,ne sumnjam da bi Barca i od Stonesa napravila stoperčinu,još uzmi u obzir da u Barci ne bi bio toliko pod pritiskom u igri,jer Barca je ta koja većim dijelom utakmice napada...ali kao što si rekao ako Masche ostane onda mogu dovesti i neku jeftiniju opciju tipa Mussachio,Bailly,itd...ali jedno je sigurno stoper nam TREBA!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 18:24 (barcafan12).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
On ce kao I bujanec morat kupovat "ljubav" kokainom.
14 godina
offline
FC Barcelona
Čuj ovog pacijenta, "teško je biti navijač Barcelone, raspad sistema bla bla"
Jedan dan tvrdiš da smo umjetni navijači i da navijamo za Barcu samo zbog trofeja, a drugi dan tvrdiš da nam je teško i da propadamo. Hoćeš se odlučiti?

Od 6 mogućih velikih trofeja u zadnje 2 sezone (2x La Liga, 2x LP, 2x Kup Kralja), Barcelona je osvojila njih 5. A ove usputne (superkup, svjetsko klupsko prvenstvo i slično) uopće i ne brojim.
Da, zaista nam je teško. Real u sljedećih 5 godina neće uspjeti osvojiti ovo što je Barca u zadnje dvije. Pa jedna liga u 8 godina dovoljno govori.

Ligu nećete vidjeti još dugo, jer u ligi trebaš direktno poraziti Messija na duge staze, što je za Real nemoguća misija. S Ligom Prvaka još možete pobjeći uz lagani ždrijeb i bez da susretnete Messija.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ter stegen opet dobio gol ko debil
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stvarno trebas biti lud pa pisati o namjestenom zdrijebu. Pa ako je atletico izbio barcu, a real izbio atletica, to znaci da bi real samljeo barcu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 19:52 (MijoC).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
MijoC kaže...

Stvarno trebas biti lud pa pisati o namjestenom zdrijebu. Pa ako je atletico izbio barcu, a real izbio atletica, to znaci da bi real samljeo barcu...

 Logika za treći osnovne.

 

Barca je od zadnjih 8 utakmica protiv Atletica pobijedila 7 puta. i zbog te jedne utakmice ljudi sada misle da Barca nikako ne može pobijediti Atletico i da je slabija ekipa. Vi realovci ste zbilja posebna sorta, niste baš najnaderniji klinci u 3.c razredu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 20:01 (antimadridista).
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona
Jorge Valdano (bivši igrač Real Madrida): "Messi je igrač kojeg možete koristiti na svakoj poziciji na terenu. Vjerujem da bi dobar bio i kao golman (smijeh). Gledao sam ga kada je započinjao karijeru i njegovu igru na desnom krilu, zatim ulogu lažne devetke, onda sam ga vidio par puta u veznom redu... Univerzalan i unikatan igrač, to je sve."
Prema navodima 'Sporta', kapetan Barçe B Sergi Samper je potpisao novi ugovor s Barcelonom na četiri godine. Potpisom ovog ugovora će od naredne sezone postati član prvog tima.
Prema navodima 'Mundo Deportiva', Luis Enrique će od naredne sezone Ter Stegena koristiti u La Ligi, dok će Claudio Bravo braniti u kup utakmicama, te u utakmicama Lige prvaka.
Na konferenciji za medije, Marc Bartra je potvrdio da mu je otkupna klauzula s 40 milijuna eura, "pala" na svega osam milijuna eura, te da još uvijek ne razmišlja o napuštanju Barcelone.
Sandro Ramirez će ovog ljeta napustiti redove Barcelone, a naredna destinacija bi mogao biti Galatasaray. Momčad iz Turske je, prema navodima turskih i španjolskih medija, već spremila trogodišnji ugovor za Španjolca.
Na jučerašnjoj konferenciji za medije, brazilski selektor Dunga je izjavio kako je Rafinha zadobio povredu mišića te neće nastupiti u prijateljskoj utakmici protiv Paname. Također, nastup mladog Brazilca na Copa Americi je pod velikim upitnikom.
Prema pisanjima otočkih medija Manchester United i Tottenham vodit će bitku da u svoje redove dovedu Marca Bartru. Nogometaš Barcelone trenutno se priprema za Europsko prvenstvo sa selekcijom Španjolske i nije komentirao spomenute špekulacije.
U današnjem izdanju "Daily Mail-a" navodi se da Barcelona nudi 32 milijuna eura za Johna Stonesa (22), defanzivca Evertona. No, iz liverpulskog kluba za njega traže 52 milijuna eura.

 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da čuo sam i ja za Ter Stegena.Stvarno bi nas to moglo kiksati ako se ne uozbilji dogodine jer čće braniti utakmice u ligi.

Mislim da smo mi jedini klub koji će prodati stop'era od 25 godina za 8 miliona s obzirom da igra u Barci.Stvarno retartdirane klauzule.Sandro takođertza kikiriki napušta.

 

Vermalen,Bartra idu znači 2 nova trebaju doći .Ako Masche ode onda 3.Najavili su dolazak novog lijevog beka kao zamjenu za Albu.

Zna minimalno 3 nova igrača u obrani.Vjerovatno Ben Arfa.

 

Po mojoj logici minimalno 4 nova igrača a lako je moguće i 5.

 

Inače Samper će nastupati za prvu momčad,što bi moglo značiti da Masche ide jer je o tu bio kao opcija na papiru za zadnjeg veznog.

 

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ono kad te Florentino Perez trola muhahahha hahahahah ahhahahahah hahahahhahaha hahhahha.

 

10 godina
offline
FC Barcelona

čovjek koji nema posta u realovoj temi, a navija za real 

14 godina
offline
FC Barcelona

Službeno predstavljen dres. Već je naručen jedan sa Cruyffovim imenom i brojem 14 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Neki knjiški moljac iz matematičke gimnazije...ovaj je veći klub nego ks95hr
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gdje si kupio? Preko Barcinog web shopa?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Gdje si kupio? Preko Barcinog web shopa?

 Kitbag.com. 78 eura plus oko 10-ak eura za ime i broj na dresu

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

izgleda da je prelazak danija u juventus rijesena stvar,previse portala piše danas o tome.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dani Alves u Juventus a Rapahel Guereri (Lorinet,22 godine,LB,LM,LW) u Barcu a spominje se dolazak Gotzea.

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/mario-gotze-i-juan-mata-na-meti-barcelone---438762.html

 

Što mislite o Gotzeovom dolazku?Siugrno ide iz Bayerna jer ga i Ruminenge tjera a Anceloti ne računa na njega?

Bome mene jako podsjeća na jednog gospidna u Barci koji je u 33. godini i sugrno ga treba rasteretiti i naći mu zamjenu.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 13:51 (Boixus Nois PS).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Dani Alves u Juventus a Rapahel Guereri (Lorinet,22 godine,LB,LM,LW) u Barcu a spominje se dolazak Gotzea.

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/mario-gotze-i-juan-mata-na-meti-barcelone---438762.html

 

Što mislite o Gotzeovom dolazku?Siugrno ide iz Bayerna jer ga i Ruminenge tjera a Anceloti ne računa na njega?

 Ne znam gdje bi on igrao u Barcinom sustavu,pošto je on AMF,a takvog u Barci nema,ali di god igrao neće se naigrati isto ja mislim,mislim da je to nepotreban transfer

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam on po meni bi igrao na Iniestinom jetu (naravno da ga nebi izbacio iz prve postave ali očito da je Iniesta u godinama i treba nam njegov nasljednik) a može igrati i na krlinim pozicijama.

Ali opet sredina je jako dobro popunjena,Iniesta,Rakitić,Busqets,Suarez,Rafinha,Segi Roberto,Arda Turan...

 

Ali stvatno dosta podsjeća na Iniestu s obzirom na pozicioniranje,gard desnom nogom,tehniku...A cijena bi vjerovatno bila oko 20-15 miliona a mislim da bi nam ga Bayern prodao s obzirom da smo mi njia Thiaga.

E sad dali je Barca stvarno zainteresirana ili ne to ne možemo znati...

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 14:00 (Boixus Nois PS).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice