FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.368.593
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zuja007 kaže...

Čisto sumljam da se klubu s 12 LP, od toga 3 u 4 godine s obranom LP po prvi put u povijesti i najboljim igračem svih vremena Cristianom Ronaldom cilj uspoređivat s malograđanskim klubom poput Barcelone koji se nakon 5 slavnih godina počinje micat s radara na idućih 50 godina,  kao što im i priliči.

 Kakve veze ima Ronaldo s 12 LP?

 

CR7 je jedva najbolja špica svih vremena.

 

A Messiju koji većinu vremena igra veznjaka, nije čak ni po statistici ni trofejima (15 vs 30) ni blizu.

 

 

Tko god ide uspoređivat njih dvojicu nema veze s nogometom. Kad Messi ode u penziju ovakve rasprave neće ni postojat. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 21:06 (Mitch).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Logika navijaca Barcelone = Messi je najbolji na svjetu iako CR7 dobija zlatnu loptu. 

 Okej i po čemu će onda biti bolji? Imat će ih 5 kao i Messi, a 3 godine više. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Svatko tko stavlja u istu rečenicu Messija i Ronalda nema pojma o nogometu, al stvarno. Oba su vanserijski i u ovom trenutu možemo biti sretni što živimo u vremenu dok igraju (kao i mnošvo drugih vrsnih sportaša) ali Messi je GOAT i kraj.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Logika navijaca Barcelone = Messi je najbolji na svjetu iako CR7 dobija zlatnu loptu. 

 Ronaldo može imati i 10 zlatnih lopta više od Messija, ali nikad neće biti bolji od njega. Svaki pravi i objektivan ljubitelj nogometa će to priznati i sva daljnja rasprava je nepotrebna, Messi je priča za sebe.

13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Evil Access kaže...

Logika navijaca Barcelone = Messi je najbolji na svjetu iako CR7 dobija zlatnu loptu. 

 Okej i po čemu će onda biti bolji? Imat će ih 5 kao i Messi, a 3 godine više. 

Trenutno je takva situacija, ali do kada, odnosno, koliko će još godina koji igrač trajati?!

U kontekstu; "ako bude" obzirom to nitko ne može kazati sa 100% sigurnosti, za tri godine bi CR imao tri zlatne lopte više, kada bi ih sve osvojio u te tri godine, opet uz tri godine plus, prosjek bi svakako bio impozantan, no ako Messi osvoji samo jednu, njegov bi skor bio i još impozantniji?!?! 

No to tek treba soživjeti, uvjeriti se u prikazano i što je Najvažnije, Uživati u svemu tome što možemo gledati! 

Reedy kaže...
Evil Access kaže...

Logika navijaca Barcelone = Messi je najbolji na svjetu iako CR7 dobija zlatnu loptu. 

 Ronaldo može imati i 10 zlatnih lopta više od Messija, ali nikad neće biti bolji od njega. Svaki pravi i objektivan ljubitelj nogometa će to priznati i sva daljnja rasprava je nepotrebna, Messi je priča za sebe.

Kolega, ne bih se baš složio sa vama, i vašom konstatacijom! 

 

Jedan CR i jedan LM, jednostavno nisu isti profil igrača, a to bih usporedio sa motorima u automobilima! 

CR je redni 6-cilindarski ili 8-cilindarski motor, jednog BMW-a M5, dočim je LM 4-cilindarski motor jednog AUDI RS3, sa dva turbo punjača! 

Tamo gdje je bolji M5 nije nužno i RS3, i obrnuto, ali da nisu možda najbolji u svojim segmentima, jesu, u to sam sasvim siguran. 

 

Da se ne vrijeđamo, "Vaše" razmišljanje je vaše pravo, kao i moje, ali osporavati stav eminentnih stručnjaka je u najmanju ruku neumjesno. 

Pa ipak to nije WV, koji vara na mjerenjima CO u radu motora, ovdje je ipak sve transparentnije. 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tekst nastao poslije zadnjeg el klasika: 

Najveći?

Nije do golova, iako su i oni posebna priča. Od 500 njih u karijeri, barem trećina ih je postignuta na način viđen još samo u kompjutorskim simulacijama, poput prvog današnjeg. Nije ni do pobjedonosnog u sudačkoj nadoknadi – premda će opravdano poprimiti status mitskog ako Barca digne naslov, tu je bilo previše faktora na koje on ne može utjecati – da je prije napravljen faul ili da je blok na vrijeme pročitao povratnu loptu, priča bi bila drugačija. Stvar je u igri. Lakoća kojom je izdominirao prvo poluvrijeme i konstantno se spuštao na centralnu poziciju odakle je driblinzima uništavao Casemira i Kroosa, a dodavanjima kroz linije hranio Albu i Suareza ne postoji niti kod jednog drugog igrača na svijetu. Sitan koračić, dribling i onda najbolje moguće rješenje koje često ne vidimo ni mi koji gledamo u jednom kadru čitavu stranu terena. Na stranu osobne simpatije ili antipatije, ali usporediti Messija s bilo kojim igračem danas nije uvreda samo za njega, nego i za nogomet. Teško će se ikad naći najobjektivniji pokazatelj o tome tko je najveći svih vremena, s obzirom na raznolikost konteksta i kriterija onih koji to ocjenjuju. Ali nema baš nijedne, najmanje, sićušne dileme tko je najbolji igrač svoje generacije

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

Zanimljivo stajalište imate kolega, i čudnim metrom mjeriti tko gdje smije što učiniti! 

Pa autor ove teme je Mrzitelj Prvi, ako niste do sada u svojem nekoliko dana dugačkom stažu u temi uspjeli shvatiti ?!?! 

ATJ Lučko
15 godina
moderator
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

 Nisu,bez brige.

Ima i par 'vaših' koji trolaju i provociraju u 'njihovoj' temi.

Sami ste izglasalu slobodniju raspravu u tim temama tako da neznam čemu panika sad.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 8:21 (pirat).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
pirat kaže...
x18x05x kaže...

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

 Nisu,bez brige.

Ima i par 'vaših' koji trolaju i provociraju u 'njihovoj' temi.

Sami ste izglasalu slobodniju raspravu u tim temama tako da neznam čemu panika sad.

 To su izglasali oni koji vole provocirati. Podijeli crvene kartone za provokacije. Ti koji su tamo isto nisu naši nego mrzitelji reala, zato da sam na vašem mjestu dijelio bi takvima crvene kartone.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
pirat kaže...
x18x05x kaže...

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

 Nisu,bez brige.

Ima i par 'vaših' koji trolaju i provociraju u 'njihovoj' temi.

Sami ste izglasalu slobodniju raspravu u tim temama tako da neznam čemu panika sad.

 To su izglasali oni koji vole provocirati. Podijeli crvene kartone za provokacije. Ti koji su tamo isto nisu naši nego mrzitelji reala, zato da sam na vašem mjestu dijelio bi takvima crvene kartone.

 Tvoj problem je sta se izglasalo ono sta tebi sad ne odgovara, al izglasala je vecina, tako da ili mozes nastavit kukat, ili ignorirat ili pokusat kontrirat, al plakanje modovima sad ti nece puno pomoc. Isto sta nekolicina vasih "navijaca" radi u RM temi, slicno se desava i tu, tako da dodje ti na isto. Prvo pogledaj svoje dvoriste, pa onda pljuj po tuđem, a u ovom slucaju ista su.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Rac 1 prenosi Bellerin u Barci 40 miliona.

Navodno Barca hoce i Douglasa Costu koji bi kostao 25 miliona.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...
x18x05x kaže...
pirat kaže...
x18x05x kaže...

Mnogima ovdje treba zabraniti pisanje u ovoj temi. Nisu to navijači reala, već mrzitelji Barcelone. Tako da ispada da samo trolaju i podbadaju. Moderatori su očito zaspali.

 Nisu,bez brige.

Ima i par 'vaših' koji trolaju i provociraju u 'njihovoj' temi.

Sami ste izglasalu slobodniju raspravu u tim temama tako da neznam čemu panika sad.

 To su izglasali oni koji vole provocirati. Podijeli crvene kartone za provokacije. Ti koji su tamo isto nisu naši nego mrzitelji reala, zato da sam na vašem mjestu dijelio bi takvima crvene kartone.

 Tvoj problem je sta se izglasalo ono sta tebi sad ne odgovara, al izglasala je vecina, tako da ili mozes nastavit kukat, ili ignorirat ili pokusat kontrirat, al plakanje modovima sad ti nece puno pomoc. Isto sta nekolicina vasih "navijaca" radi u RM temi, slicno se desava i tu, tako da dodje ti na isto. Prvo pogledaj svoje dvoriste, pa onda pljuj po tuđem, a u ovom slucaju ista su.

 Nije problem, većinu sam stavio na iksić. Koja milina čitat temu sad. I da još jednom ponovim, to nisu navijači, nego mrzitelji reala i Barce.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Rac 1 prenosi Bellerin u Barci 40 miliona.

Navodno Barca hoce i Douglasa Costu koji bi kostao 25 miliona.

 Koliko je dobar taj dečko? Jel sličan Daniju?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne.Trkače grlo dobar pas,najbrži igrač na svijetu...tehnika solidna ali nije igrač tipa Alves.

 

Mogli bi dobiti 0pravo ofanzivno pojačanje tipa Dembele/Costa...

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ne.Trkače grlo dobar pas,najbrži igrač na svijetu...tehnika solidna ali nije igrač tipa Alves.

 

Mogli bi dobiti 0pravo ofanzivno pojačanje tipa Dembele/Costa...

 Valjda ne mogu dva prelazna roka za redom usrati. 

 

15 godina
offline
FC Barcelona

Bellerin je najsličniji Albi.

 

 

Defanzivno nekad odigra fenomenalno, a nekad ko Lovren.

 

 

Ne može se usporediti s Alvesom i Carvajalom. 

 

No tek ima 22 godine, a ima nevjerojatne fizičke predispozicije. Valverde bi mu mogao popraviti značajno obranu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Zašto prodaju igrače iz Barce B? Kakva je to uprava? Prodaju igrača za ništa i onda ga kupuju za sulude cifre. Još jedan biser koji nam odlazi, Jordi Mboula.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne bi se cudio da je Bartomeu sredio slicnu shemu kao Mamic sa igracima iz skole i trpa si ogromnu proviziju u dzep
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ne bi se cudio da je Bartomeu sredio slicnu shemu kao Mamic sa igracima iz skole i trpa si ogromnu proviziju u dzep

 Treba stavit nekog bivšeg igrača tipa Puyol za el prezidentea, stvari bi drugačije bile. Jer ovi klošari imaju očajnu politiku transfera.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo onaj Cucuriella ili kako se već zove navodno ostaje u Barci...Mali je mlad ali vidi se da je dobar igra LB.

To napraviti sa Mboulom.

 

4231 sa Suarezom naprijed,Neymarom lijevo,Mesijem na CAM-u i Costom/Dembeleom na RM bi bilo nešto novo...A Busqets i igrač tipa Seri koji zna zadržati loptu u sredini bi bila poezija.

 

Za bellerin nezz što da mislim igra toplo hladno,ali ima puno potnecijala...I kad napravi grešku može stići i popraviti..

 

Evo Dembele navodi da je razočaran oldaskom Tuchela.

Otvaraju nam se vrata dobrim transferima nadajmo se da će panjine nešto dobro napraviti.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Neka prodaju prvo ove panjeve što su kupili za ogromne novce, tako da se ima za transfere.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sa promjenom formacije morali bi se rjesiti par igrača u sredini...

 

Messi,Busqets,Iniesta,Rakitić,Rafinha,Arda,Denis,Roberto,Gomes...To je 9 igrača a trebao bi doći barem jedan i imali bi 10 igrača...Od toga Messi i Busqetzs su sigurni ko dan i noć znači ostaje još jedna pozicija koja

bi bila anmjenjena za novo pojačanje...Po 1 igrač za zamjenu i ostaju ti 4 igrača viška u sredini.

 

2 bi se mogla prekomandirati na krila što znači da 2 sigurno idu.

 

Po meni Rafinha i recimo Arda bi mogli put pod noge.

Na njima bi mogli uzeti bez problema 55-60 miliona eura.

 

Kupiti Deulofua za 12 i prodati ga za 25-30 Milanu ili nekim ludim englezima.

Od prodaje bi tu zaradili oko 65-70 miliona eura.

A sigurno još se prodaju Mathieu,Tello,Douglas i ostale panjine na posudbi iako bi ja vratio Tella na LM a prodao Denisa Napoliu za 30 miliona i tako došao do 100 od prodaje bez problema.

 

Vjerovatno imaju barem 70 za kupovanje plus ovih 100 uovom drugom slučaju mogla bi se fina momčad složit.

40 miliona ide za Bellerina i ostajemo na 130 za krilo i veznjaka.

 

Dembele oko 45 i Seri za 20 miliona i stvar rješena...A može se onda i stoper kupiti tipa Lemos itd...

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Bio sam protiv Gomesa cijelu sezonu. Možda bi čovjeku trebalo dati još jednu šansu, ako ne ide prodat ga u Kinu na polu sezoni.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Bio sam protiv Gomesa cijelu sezonu. Možda bi čovjeku trebalo dati još jednu šansu, ako ne ide prodat ga u Kinu na polu sezoni.

 I kod nas su Modrić i Kovačić pogotovo bili praktički otpisani na kraju prve godine. Osobno sam od onih koji su uvijek protiv prodaje nekog igrača nakon samo jedne sezone. Pogotovo kad se tu radi o mladom igrači koji prelazi u klub nemjerljivo veći od prethodnog.

 

 

 

 

Vidim da ste i dalje jebeno optimistični u vezi para koje možete zaraditi od svojih igrača. Za ovog Ardu ak dobijete 20m mislim da ćete biti sretni. Em ne igra cijelu sezonu, em je sad napravio ovo sranje u repki. Eventualno u Kinu ga šibnuti, ali nešto je bilo da je vlada oštro opomenula svoje klubove u vezi tih urnebesno visokih transfera. Baš me zanima da li će i ove godine biti takvih nerealnih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Bio sam protiv Gomesa cijelu sezonu. Možda bi čovjeku trebalo dati još jednu šansu, ako ne ide prodat ga u Kinu na polu sezoni.

 Iako sam uvijek govorio da svakom igraču treba dati jednu sezonu fore da se uigra, Gomes mi je toliko digao tlak, da sigurno neću žaliti ako ga prodaju, haha.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...
x18x05x kaže...

Bio sam protiv Gomesa cijelu sezonu. Možda bi čovjeku trebalo dati još jednu šansu, ako ne ide prodat ga u Kinu na polu sezoni.

 Iako sam uvijek govorio da svakom igraču treba dati jednu sezonu fore da se uigra, Gomes mi je toliko digao tlak, da sigurno neću žaliti ako ga prodaju, haha.

 Nije samo tebi, svima je. Imao je i dobri poteza, čak je malo bolje igrao zadnji mjesec.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gianluca Di Marzio, uposlenik Sky Sporta i jedan od najpouzdanijih italijanskih novinara, na svom službenom Twitter profilu objavio je informaciju u kojoj tvrdi da će Marco Verratti uskoro postati igrač Barcelone. Sky Sport tvrdi da je Verratti prioritet Blaugrane u ovom prijelaznom roku i da će njegov transfer iznositi između 70 i 80 miliona eura.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mundo Deportivo podiže moral čitateljima da nije sve tako crno, dapače!

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Veratti, Costa i Bellerin + mladi stoper. Mislim da bi to bio odličan prijelazni rok s obzirom na budžet. Dolaskom Coste Barca bi vjerojatno prešla na 4-2-3-1 sustav sa Messijem na CAM-u dok bi Costa igrao desno krilo. U sredini Veratti i Busquets. Ako se to dobro posloži mislim da bi gorilo prema naprijed, naravno ako uopće i dovedu nekog od svih tih igrača. Poznavajući ovu upravu ne bi me čudilo da se dovedu skroz neki deseti igrači.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice