FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FC Barcelona

Umtiti produžio ugovor do 2023. odlične vijesti 

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Maloprije se probudih. Vidim izgubili 2:0 zbog Dalićevog structured...jebatga, izgleda da nam nije sudjeno ni ovo prvenstvo...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

Maloprije se probudih. Vidim izgubili 2:0 zbog Dalićevog structured...jebatga, izgleda da nam nije sudjeno ni ovo prvenstvo...

 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Gorstak79 kaže...

Maloprije se probudih. Vidim izgubili 2:0 zbog Dalićevog structured...jebatga, izgleda da nam nije sudjeno ni ovo prvenstvo...

 

 

Napisao sam to vec, pa su modovi valjda pobrisali post...imamo rupu izmedju obrane i veznog reda sa structured, sto je otvorilo prostor neymaru...od prodora sa krila cemo popushit sve utakmice ako nastavimo igrati structured...structured nije za formacije bez Defenzivnog veznog

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 23:00 (Gorstak79).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Popusit cemo prvo radi fizikalija.

Nas najbrzi igrac je sporiji od Fernandinha.

A Argentina igra jos brzi napad nego Brazil.

Ali to nema veze s Barcelonom....
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

da, imas pravo, ni ne znam di je tema o repki, ako je ima, pa sam ovdje...

 

brazil je igrao valjda najtvrdju formaciju na svijetu 4141, nemas kuda probiti, ali uz shorter passing, malo agresije i kompaktnu igru bez puno presinga (da nam se igraci ne duplaju na njih i time ostavljaju rupu drugdje), smo ih mogi dobit bez frke...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 23:11 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

"FIFA će pokrenuti istragu protiv Barcelone koja je mimo pravila pregovarala s Antoineom Griezmannom.

Barcelonu je u kršenju pravila odao sam predsjednik katalonskog kluba Josep Maria Bartomeu koji otkrio da su pregovarali s Griezmannovim agentom.

Budući da ranije nisu postigli dogovor s Atleticom, klubom francuskog napadača, Barcelona bi mogla biti žestoko kažnjena. Madridski AS piše da Kataloncima prijeti povijesna kazna - čak pet prijelaznih rokova mogla bi ostati bez mogućnosti dovođenja igrača. Kazna koja bi španjolskog prvaka zaboljela puno više od bilo kakve novčane.

A uz ovu informaciju španjolski ABC javlja i da je došlo do preokreta te da Griezmann ne želi potpisati za Barcelonu. Navodno je odlučio ostati u Atleticu i potpisati novi, bogatiji ugovor."

 

Nadajmo se da ce FIFA biti ustrajna i da ce stati ovim praksama u kraj. Sramotno ponasanje celnika Barcelone.

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

"FIFA će pokrenuti istragu protiv Barcelone koja je mimo pravila pregovarala s Antoineom Griezmannom.

Barcelonu je u kršenju pravila odao sam predsjednik katalonskog kluba Josep Maria Bartomeu koji otkrio da su pregovarali s Griezmannovim agentom.

Budući da ranije nisu postigli dogovor s Atleticom, klubom francuskog napadača, Barcelona bi mogla biti žestoko kažnjena. Madridski AS piše da Kataloncima prijeti povijesna kazna - čak pet prijelaznih rokova mogla bi ostati bez mogućnosti dovođenja igrača. Kazna koja bi španjolskog prvaka zaboljela puno više od bilo kakve novčane.

A uz ovu informaciju španjolski ABC javlja i da je došlo do preokretate da Griezmann ne želi potpisati za Barcelonu. Navodno je odlučio ostati u Atleticu i potpisati novi, bogatiji ugovor."

 

Nadajmo se da ce FIFA biti ustrajna i da ce stati ovim praksama u kraj. Sramotno ponasanje celnika Barcelone.

 Nada je kurva djecace. Naucit ces s godinama

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 17:37 (el.šef).
15 godina
offline
FC Barcelona

Izgleda da su nove transfer mete Mateo Kovacic i Paulo Dybala.

 

 

Nikakvih kazni nece biti niti je pokrenuta istraga. Igraci koji imaju otkupnu klauzulu smiju pregovarati prije 6 mj. od isteka, kao sto je bila situacija s Neymarom i PSGom (gdje je on imao ugovor do 2021 i pregovaralo se javno).

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dogovoreno-klajvertov-mali-otisao-za-18-000-000-evra/297444

Kluivert u romi za 18mil eura, za 2 sezone dolazi kod nas za samo 100mil.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Gluposti...Ne vidim ni 2 posto šanse da dođe do toga.Pogotovo Dybala.

 

Nek vrate Thiaga za 50 milki plus digne kupe onog defamzivca iz Schalkea i u napad Griezmana.

Rafinha 30 miliona,Gomes 25,Vidal 8, Paco 20.Ako treba prodati i Cillesena ako dode dobra ponuda nek Ter Stegen brani sve.

 

I mislim da bi sa tim sve rijesili.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Koja ce budala dati 25mil eura za gomesa I 20 za paca? Ja ne vidim klub koji je spreman dati 13,14mil za navedene igrace
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nista od Griezmanna izgleda.Mozda i bolje.

 

Lenglet ili De Ligt,Frenkie De Jong i Thiago i po mogucnosti Lb i neki ST,LW

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Lemar potpisao za Atletico.Odlično pojačanje za njih.Sad su se šanse drastično smanjile da Griezman ode.

Deulofeu prodan Watfordu za 13 miliona eura.Uskoro će i WH objaviti da je Marlon njihov za 17 miliona.30 miliona od igrača na koje se ne računa i nije loše.

 

Mislim da je ovaj prijelazni rok pravo vrijeme da se riješi sredina terena pa makar 3 igrača kupili.

Arthura,Thiaga i De Jonga.

 

Sad ili nikad jer ovo ostalo je dobro popunjeno ako se uzme u obzir da je Lengletov agent rekao sve u zadnjem intrvju i on dolazi 99 posto.

Da i treba lčijevog beka izmisliti od nekud jer ih nema na mapi.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Griezman ostaje u Atleticu, čak mi je malo i drago zbog njih, a nadam se da će naši naći novo približno kvalitetno rješenje jer ne smijemo uz Suareza ostati na Alcaceru i Muniru koji se vratio u klub.

10 godina
offline
FC Barcelona

ma grizman je mali klošarčić, svašta si je umislio pa snima "the decision" kao da je lebron james jebote

 

inače taj "dokumentarac" je snimala piqueova firma, a on ko klaun to sve podržao

10 godina
offline
FC Barcelona

I bolje da ih je Griezmann odbio, barem cemo imati priliku vidjeti nekog novog Messija iz La Masije, tak ionak vam uz te talente nisu potrebna pojacanja od sto milja

tito vampir! Bog I Hrvati!
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da je ovo odlicna vijest za nogomet. Jak Atletiko treba nogometu, ne jak da bude dobar vec jak kao Real i Barca. Napravili su novi cudesan stadion, simpatican su klub i mogu se pozicionirati na globalnoj sceni, a njima je to sada ili nikada. Jos kad bi Valencia uspjela oko ove nove generacije da napravi ekipu i Sevilla da napravi jos mali iskorak. To treba europskom nogometu.

Eye In The Sky
9 godina
offline
FC Barcelona

Treba ići po Kane-a ili Salaha.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Treba ići po Kane-a ili Salaha.

 Nakon sage s Coutinhom nema sanse da Lpool proda Salaha.

 

 

Tottenham ne voli Barcelonu i jako je blizak Realu. Navodno su ponudili paket Eriksen i Kane za skoro 300 milja E realu.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
matrix777 kaže...

Treba ići po Kane-a ili Salaha.

 Nakon sage s Coutinhom nema sanse da Lpool proda Salaha.

 

 

Tottenham ne voli Barcelonu i jako je blizak Realu. Navodno su ponudili paket Eriksen i Kane za skoro 300 milja E realu.

Ako se ne dovede iznadprosječan napadač, puno toga će ovisiti o formi Dembelea u kojeg ja i dalje sumnjam. Mora se nešto kvalitetno uzeti. 

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Suarez je los, upravo ga gledao, on ne moze vise biti prva opcija za napadaca klubu kao sto je Barcelona. Mozda Higuain ili Aguero? Messi je dobar s njima, a bolji su od Luisa, koliko ga god ja volio lik je flat 20% sporiji i tromiji nego prije dvije godine.

Eye In The Sky
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Grimaldo,De Ligt,De Jong i Werner. Nek se ostvare 3/4 ja sam zadovoljan.Ovo su vjerovatno i najbolji mladi igrači na svojim pozicijama...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nedolazak griezmanna je najvece pojacanje ove sezone
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Nedolazak griezmanna je najvece pojacanje ove sezone

 Slazem se ali takvih igraca s nosinom za gol nema bas a silno nam treba...ostaje Salah, Icardi, Cavani, Kane, Neymar i Aguero.

 

Druga klasa koja bi mogla biti dobra su Son, Jesus, Sane i Alli..

 

A nijedan od tih transfera nije realan.

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Neka dođe Ronaldo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Neka dođe Ronaldo.

Dijete se zaljubilo :D :D :D

platonska

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Messi stvarno nema s kim igrat, primi loptu, ceka da netko udje u prostor i oni svi stoje.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Messi stvarno nema s kim igrat, primi loptu, ceka da netko udje u prostor i oni svi stoje.

 Ni Dembele nije ništa danas pokazao. Moglo bi biti pušenje iduću sezonu u svim natjecanjima.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

A i Umtiti je dozivio pomracenje uma i skrivio penal. Izgleda da smo mi koji smo upozoravali na Barcinu propast nakon Xavija i Inieste bili u pravi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice