FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.325.817
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže....

 Volim i ja Busquetsa i smatram da je bio jedan od najvaznijih igraca Barce u proslosti i najbolji zadnji vezni, ali brate cijelo vrijeme grijesi. Nije napravio nista dobro. 

 Recite mi tko igra dobro? Ne tvrdim ja da je Busquets dobar, jer očito trenutno nije. Samo mi nije jasno kako možete gledati ovu ekipu i fokusirati se na jednog igrača? 

 

Pa niti jedan igrač osim Messija ne igra dobro. Individualne greške ovih igrača dolaze od nikakve taktike i igre. Gledali smo svi De Jonga prošle sezone. Jel on tebi sad pod Valverdeom izgleda kao najbolji vezni Europe?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
FC Barcelona

ne pratim tekmu, nego ovako malo po rezultatima.. 

 

kladim se da barca na kraju dobit tekmu i da ce biti kao da se nista nije dogodilo, iako bi htio da izgubi zbog ovog klauna, haha.

13 godina
offline
FC Barcelona

Osim Messija i Ter Stegena nitko ne igra dobro, slazem se u potpunosti, ali Busquets je vec zadnjih sezonu ili dvije ocajan dok neki bar pokazu neku kvalitetu jednom u 5 utakmica. De Jong ne igra dobro jer je Busquets tu koji igra svoju poziciju, koju po mom misljenju, trenutno bi De Jong odigrao bolje. Sljedecu utakmicu je Busquets suspendiran pa cemo vidjeti kako ce biti. Valverde ima najbolje igrace u momcadi, ali apsolutno nista ne zna posloziti, samo se ceka Messi da zabije iz slobodnog ili podvali nekom loptu ili jos bolje, sve napravi sam cak i zavrsi.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

. De Jong ne igra dobro jer je Busquets tu koji igra svoju poziciju.

 De Jong je često u Ajaxu igrao prednjeg veznog i briljirao. On može igrati i kao zadnji vezni i više naprijed. I svugdje na terenu briljira u dresu Ajaxa i Nizozemske. Samo eto u Barci ne može. Znamo zašto.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
FUN FACT: Valverde po sezoni zaradjuje 9mil eura, a Jurgen Klopp 8.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ne fokusiram se na jednog igraca kad cijela momcad ne igra dobro nego na onaj dio koji ne valja, a to je veza. De Jong vise prema naprijed ne igra u Barceloni jer na neki nacin to igra Messi.

 

Pretpostavljam da ce napravit zamjenu takvu da ce Dembele izac , a Vidal uc te Griezmann na krilo.

 

Ne razumijem kako tim s Messijem, Suarezom, Griezmannom, Dembeleom, De Jongom i ostatkom ne moze zabiti gol najgoroj momcadi u ligi, momcad koja ima jednu od najgorih obrana.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 14:09 (Jack Black).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Ne fokusiram se na jednog igraca kad cijela momcad ne igra dobro nego na onaj dio koji ne valja, a to je veza.

 Ma ne valja niti jedan dio. Obrana užas. U napadu ove četvorica izgledaju raštimano i sve je nepovezano.

 

Sjećamo se Dembelea iz Dortmunda. U Barci je sprdačina. Griezmann nam izgleda kao prosječan igrač. Kako je to uopće moguće da netko može toliko loše voditi tako talentiranu ekipu...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Uzas, naravno gol iz nicega.

 

Zanima me kako ce Raketa sad odigrat, nadam se da ce se pokazat.

 

 

VISCA BARCA
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vidal je opet napravio ono sto Busquets nikad nije. Donio je prevagu.
13 godina
offline
FC Barcelona

Katastrofa igra, ponovno su izvukli nosonju. Golovi iz prekida, tj iz nicega bolje receno. Rakitic odigrao solidno, Vidal bolji. Messi danas ispod prosjeka, ali to je Messi, jedna utakmica losa se moze desiti u 50 odlicnih.

VISCA BARCA
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Cudna utakmica. Leganes jedna prilika jedan gol.

 

Mi sve prilike prokockali a dali iz prekida.

 

Ovo je bilo na misice, al buduci da prije ni toga nije bilo, i to je nesto.

Doduse, odbrana je sklepana na vrat na nos. Bez tri standarda igraca.

 

P.S. de jong nije igrao prednjeg, otkud vam to. U ajaxu je sa Shoneom igro u paru, ispred njih van der bek.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 15:04 (Barcelonista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A i ova igra svaki pas na Messija ide a on okružen sa 6 igrača.

 

Dembele najbolji danas, ostali ko mrtve smlatine nitko brzine i vica u igri nema.

 

Pique sramotan,Busqets je pao psihicki i fizicki.

 

Ne sviđa mi se kad Messi puno igra u sredini.Tu ima najviše igrača.

Bolje bi bilo da sa desnog krila radi razlike.

Ovako je uvijek izmedu 5 igrača.

 

Griezmann će biti novi slučaj Coutinho.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Vidal je opet napravio ono sto Busquets nikad nije. Donio je prevagu.

Busquets na svom vrhuncu, koji je jako dugo trajao, bio među top 3 defanzivnih veznih u povijesti sporta.  

Po tvom ispada da je za Cibaliju

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
kexzoR kaže...
Vidal je opet napravio ono sto Busquets nikad nije. Donio je prevagu.

Busquets na svom vrhuncu, koji je jako dugo trajao, bio među top 3 defanzivnih veznih u povijesti sporta.  

Po tvom ispada da je za Cibaliju

 Da, i? Znaci li to da Barcelona treba kupiti Ronaldinha i Eto'o samo zato sto su prije 10 godina igrali dobar nogomet?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
KingNothing kaže...
kexzoR kaže...
Vidal je opet napravio ono sto Busquets nikad nije. Donio je prevagu.

Busquets na svom vrhuncu, koji je jako dugo trajao, bio među top 3 defanzivnih veznih u povijesti sporta.  

Po tvom ispada da je za Cibaliju

 Da, i? Znaci li to da Barcelona treba kupiti Ronaldinha i Eto'o samo zato sto su prije 10 godina igrali dobar nogomet?

 Njegov odgovor je na tvoju izjavu da Busquets "nikad nije donio prevagu". Ili imaš 13 godina i počeo si gledati poslije 2017. ili čovjeka mrziš iz dna duše.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
kexzoR kaže...
KingNothing kaže...
kexzoR kaže...
Vidal je opet napravio ono sto Busquets nikad nije. Donio je prevagu.

Busquets na svom vrhuncu, koji je jako dugo trajao, bio među top 3 defanzivnih veznih u povijesti sporta.  

Po tvom ispada da je za Cibaliju

 Da, i? Znaci li to da Barcelona treba kupiti Ronaldinha i Eto'o samo zato sto su prije 10 godina igrali dobar nogomet?

 Njegov odgovor je na tvoju izjavu da Busquets "nikad nije donio prevagu". Ili imaš 13 godina i počeo si gledati poslije 2017. ili čovjeka mrziš iz dna duše.

Da si ti trener Barcelone bio bi isti kao Valverde. Zadrt si i tvrdoglav kao on.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže....

Da si ti trener Barcelone bio bi isti kao Valverde. Zadrt si i tvrdoglav kao on.

 Ja sam zadrt i tvrdoglav, a ne ti koji tvrdiš da Busquets NIKAD nije bio dobar igrač? Ako zbilja tako misliš onda ti je IQ na razini prosječnog glasača HDZ-a. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Arturo Vidal je od 2009. 54 puta proglašavan igračem utakmice, Rakitić 22 puta,a Busquets sramotnih 4 puta. (ČETIRI PUTA) Takvom igracu nije mjesto u Barceloni. Sada će se naći neki pametnjaković i napisati "ali, ali njih trojica ne igraju na istoj poziciji". Evo onda statistike klasicnih zadnjih veznih, Andrea Pirlo je 26 puta bio najbolji, Modić 22, Casemiro 13, Pjanić 36... Podaci su uzeti sa stranice whoscored. Busquets igra dobro samo kada cijela ekipa tako igra.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 21:20 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Buffon je 3 puta u karijeri bio igrač utakmice. Tvojom senzacionalnom logikom, on nije ni za 3. HNL.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Buffon je 3 puta u karijeri bio igrač utakmice. Tvojom senzacionalnom logikom, on nije ni za 3. HNL.

 Buffon je najbolji golman u povijesti i ima ogroman utjecaj na ekipu. Busquets nema nikakav utjecaj niti ga je ikad imao. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Hexfire kaže...
Buffon je 3 puta u karijeri bio igrač utakmice. Tvojom senzacionalnom logikom, on nije ni za 3. HNL.

 Buffon je najbolji golman u povijesti i ima ogroman utjecaj na ekipu. Busquets nema nikakav utjecaj niti ga je ikad imao

 Smiri se, odi pojesti nekaj i na spavanje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Moglo bi se tu puno kenjati, ali što reći - opet uz pomoć ovih volova sjebah 90 min. života za kur.c!

15 godina
offline
FC Barcelona

S kime je Vidal igrao prije, a s kime je Rakitic.

 

Sta je Rakitic trebao uzet 55 puta igraca utakmice, kad ima Messija, Suareza, itd. ekipu koja zabi 1-2 gola po tekmi.

 

Rakitic je uvijek bio na nivou kad je bilo najpotrebnije. Covjek nije izgubio jedno finale s Barcom.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ima statistika Rakitica u 4 utakmice LP u polufinalu kad je Barca ispala od Rome i Liverpoola.

 Imao je doslovno 0 oduzetih lopti.

Samo jedan podatak. Tko ne vjeruje nek kopa po forumu fc barcelona.

 

Rakitic je dao svoj obol, bio je najbolji prve sezone.

Imao je i više slobode tada, jer svaka lopta nije išla na Messija.

 

Sjećam se kako je stalno okretao strane dugim loptama.

Sad kad svi moraju dodati Messiju kad god je slobodan mogu i mene staviti na CM ili CDM neće biti razlike.

 

Barca nema igru i zato nema veznog reda. Jedno sa drugim je povezano. Trenutno je Barcina igra dodaj Messiju i tjt. 

Mislim da su ovi igrači pokazivali odlične partije i bez Messija.Od pobjeda nad Realom i 2 mjeseca kad Messija nije bilo a tu je bio Neymar...Sve pobjede...

Barca je igrala odlično jer su svi igrači igrali i igra je bila puno lucidnija.

 

Ne kažem da je Barca bolja bez Messija, ali mora se odredeni broj lopti preusmjeriti na Dembelea i Griezmanna.

Dembele je uz Messija naš najbolji dribler, da ga se sopa loptama ili da mu se izradi situacija 1 v 1 ,  1 v 2 na sirem prostoru prosao bih ih ko levate.

 

Barca je odlaskom Neymara izgubila velikog igrača, i igrača koji je imao poštovanje suigrača i znalo se da mora dobiti određeni broj lopti.

Sad to Griezmann koji je dao preko 120 golova za bunkeraski Atletico nema ni blizu i normalno da nece zabijati.

 

Jedino rješenje je da Valverde stavi na klupu Piquea, Busqetsa i Suareza.

Kad se riješe okova starih zasluga i kad se prihvati cinjenica da Messi nije bolji nego što je prije bio, da Suarez nije ni pola starog e onda se može nešto popraviti.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 0:09 (Boixus Nois PS).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
. Busquets nema nikakav utjecaj niti ga je ikad imao. 

 Daj odlogiraj se s foruma da te više nitko ne mora čitati, kakve nebuloze pišeš. Gledaš nogomet preko kalkulatora i whoscoreda. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni niste jasni Vi koji replicirate kexzoru.

 

Za 3 il 4 godine, ili vise, svejedno, ce se pojaviti buljuk likova koji ce pljuvati Messija. 

Samo me zanima hocete li ga tada braniti od njih? 

 

O velicanstvenosti Buskecove karijere se ne raspravlja, nigdje pa ni na forumu. Moze se samo raspravljat koji je po redu medju najboljim zadnjim veznim u historiji fudbala. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 0:59 (Barcelonista).
15 godina
offline
FC Barcelona

Cinjenica je da niti jedan igrac izuzev Messija ne lici na sebe vise svojom igrom. I tu moze biti kriv samo Valverde i nitko drugi.

 

 

Bojim se da tko god dode nece znati sta raditi s ovim rosterom. Mislim da niti jedan trener ne bi slozio ovakav 4-3-3 roster gdje ima bar 3 igraca koji mogu igrat playa (s Coutinhom).

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Napravi anketu gdje ce nekoliko tisuca ljudi moci odabrati DM-a za svoju imaginarnu ekipu. Neka u izboru bude 9 DM-a koji su obiljezili 21. stoljece(npr. Ballack, Pirlo, Gattuso, Vieira, Yaya Toure....) i Busquets. U anketi ne bi mogli sudjelovati navijaci Barcelone. Ja sam 100% siguran da bi Busquets bio zadnji ili predzadnji.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Napravi anketu gdje ce nekoliko tisuca ljudi moci odabrati DM-a za svoju imaginarnu ekipu. Neka u izboru bude 9 DM-a koji su obiljezili 21. stoljece(npr. Ballack, Pirlo, Gattuso, Vieira, Yaya Toure....) i Busquets. U anketi ne bi mogli sudjelovati navijaci Barcelone. Ja sam 100% siguran da bi Busquets bio zadnji ili predzadnji.

 Opet ti je to malo krivo. Ljudi glasaju srcem za svoje a ne za najbolje. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Napravi anketu gdje ce nekoliko tisuca ljudi moci odabrati DM-a za svoju imaginarnu ekipu. Neka u izboru bude 9 DM-a koji su obiljezili 21. stoljece(npr. Ballack, Pirlo, Gattuso, Vieira, Yaya Toure....) i Busquets. U anketi ne bi mogli sudjelovati navijaci Barcelone. Ja sam 100% siguran da bi Busquets bio zadnji ili predzadnji.

 Kakve to veze ima s bilo čime? Uvijek su postojali podcijenjeni i precijenjeni igrači. Busquets spada pod one podcijenjene. Po anketama nogometnih fanova, Ronaldo je na levelu Messija, čak bi rekao da većina misli da je i bolji. Kao što je Xavi rekao, 90% ljudi voli gledati nogomet, ali se većina u njega ne razumije.

 

Kako da bilo tko tebi objasni kvalitete Busquetsa kad nimalo ne cijeniš igračku inteligenciju i postavljanje itd. Cijeniš samo fizičke predispozicije. Busquets je jedan od igrača sa najviše nastupa u povijesti Barceline i španjolske reprezentacije i konstantan starter u obje te ekipe koje su obilježile nogomet u zadnjih 10 godina. Ali da, ako kexzoR sa bug foruma kaže da je cijelu karijeru nikakav igrač, onda mora da je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 10:15 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice