Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 401.668
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Argentinc si jedni obični južnoamerički napuhanci i dobili su po tintari i nisu se znali nositi s time, nadam se da će ih i Nigerija natamburat isto pa nek idu kući bez pobjede.

Normalno da je Messi bio čist kad je imao 5 dodira s loptom u 90 minuta.

Nije on dobio nikakav "prst u oko", Strinić je izgubio loptu na sredini terena i napravio profesionalni faul da spriječi akciju i omogući ekipi da se vrati nazad (isto to je uradio argentinski igrač Rebiću u onoj kontri taman prije gola za 1-0).

To nije bilo ništa nesportski, nesportski ej bila reakcija Messia koji je očito zaštićek kao lički medvjed pa se na njemu ne smije napraviti faul, bilo je najbolje da se naši svi maknu da on može otrčan nesmetano do gola i poentirat.

 

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
dado16 kaže...

 

 

 neznam za ceg se svi brinete oko napadaca, ima jos jednu tekmu  za odradit i dalic smije onda zvati zamjenu za kalinica, i riješen problem...rebic je igrao napadaca u frankfurtu tak da i to on moze odradit...

 Ovo nisam znao. Sjećam se nekog naslova iz novina da FIFA neće dozvoliti Hrvatskoj zamjenu, pa sam pretpostavio da se to odnosi na cijelo prvenstvo. Može par igrača odraditi neku poziciju, ali za najveće dosege to uglavnom nije dovoljno. A i ako Rebić ide u špicu ostaje pitanje može li Pjaca odigrati na krilu kvalitetnih 90 minuta.

 

 

ibme74 kaže...

 

Strinic se treba brze rijesavati lopte, on ju je sinoc gusio kad ju dobije, Perisicu otpadnu ruke od mahanja da mu doda a ovaj vuce vuce pa ju ili bzv nabije ili vrati stoperu (mislim da je cak i komentator spomenuo isto u jednom trenutku).

 Komentirao je danas jedan novinar da je i nedostatak samopouzdanja veliki faktor. Kako i ne bi bio kad je Strinić oduvijek osporavan, čak su i panjevi tipa Pivarić imali prednost pred njim, a njegove greške se uvijek najviše seciraju. Ne bih se čudio da se on odavno oprostio od reprezentacije. Naravno onda da i on sam u situacijama kad bi morao odigrati neki riskantniji pas, odlučuje tražiti sigurno rješenje, kad bi trebao krenuti prema naprijed to ne čini, u naizgled bezazlenim situacijama si zakomplicira život itd.

Jučer je odigrao bez greške pa možda dobije i malo na mirnoći. Trebat će nam sigurno u svom najboljem izdanju.  

 

 

 

Messi koliko ga pratim stvarno nije prljav igrač, nije netko tko nakon poraza neće pružiti ruku. Ali eto dogodilo se što se dogodilo. Na njemu je bio ogroman pritisak, zna i sam da je sad izgubio zadnju šansu za osvajanje SP-a, što će mu se sigurno spočitavati zauvijek i jednostavno su sve te emocije prevagnule. Na kraju dana i on je samo čovjek. Ne vidim baš svrhu raditi od toga neki veliki cirkus.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 13:24 (Hexfire).
11 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

...navijam za Nigeriju svim srcem i nadam se ispadanju Argentine.... jedan Mexico nema nikavu zvijezdu ili nogometnog "maga", pa su naguzili Njemce posteno da postenije ne moze, a nitko ih ni ne spominje..... pun mi k, lesijevih mastrubatora vise u svakoj temi....

 

EDIT: a evo i kako je Schmeichel popisao u prvoj recenici brexit novinarskog isprdka.... ne placu svi za Argentinom....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 15:11 (Tallahassee).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Toliko o mocnom Brazilu.Jedva zatukli golove.

8 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

E sad....

Moramo navijat za Island da nas pobijedi samo da ne prođe Argentina 😂

Možda da izbacimo cijelu prvu postavu van pa im bude lakše....

 

 

Kruha i igala...
11 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...

E sad....

Moramo navijat za Island da nas pobijedi samo da ne prođe Argentina 😂

Možda da izbacimo cijelu prvu postavu van pa im bude lakše....

 

 

 ...pa ne, mi cemo dobit Island, a Nigeriju Argentina nece dobit sa covjekom koji ih vodi.... zasluzeni prolaz Nigerije....

metalni punker
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma daaaj pa koje su šanse da Nigerija dobije Argentinu... Mislim ja bi volio da tako završi pa da Gaučosi lete doma bez ijedne pobjede ali o tom potom..

14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Što bi se dogodilo da Nigerija pobjedi Argentinu, a mi izgubimo od Islanda i da na kraju imamo lošiju gol razliku od Nigerije? Gleda li se međusobni omjer ili to?

15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Prvi sljedeći kriterij je gol razlike. Tako da u opisanoj istuaciji Niegerija nam uzima 1. mjesto 

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja se uopće ne bih iznenadio da Nigerija pobijedi Argentinu. I danas su bili nabrijani protiv Islanda kad su vidili da još imaju šanse za prolaz, šta će tek biti protiv Argentinaca.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ford eleanor kaže...

 Gleda se gol razlika

 Kako im je to samo palo na pamet. a uvijek smo govorili; "Boban je pametan, cool momak"

Treba se gledati po svim zakonima logike i božjim zakonima međusobni rezultat.

Oni su mogli jučer zabiti još 4 gola slučajno i evo ti pameti.

Tih ih čisto pobijediš a dalje idu oni jer je primjer...Island zabio još dva autogola i dva su pala od nekakvih odbijanaca.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
dmanz kaže...

Što bi se dogodilo da Nigerija pobjedi Argentinu, a mi izgubimo od Islanda i da na kraju imamo lošiju gol razliku od Nigerije? Gleda li se međusobni omjer ili to?

 Opet, nema logike da oni u tom slučaju to i ostvare jer sad imaju omjer 2:2 a mi 5:0

Oni bi brate trebali dobrano nalupati Argentinu a baš da će se ovi zadnje kolo još više obrukati je nevjerojatno... 

Osim toga, trebao bi i Ajland nas dobro nakantati pa da im se sve posloži.

no, nogomet je to, tko zna.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

 Ja mislim da je Nigerija podcijenjena i da se tu radi o jednoj od najnezgodnijih ekipa na turniru opcenito, ali isto tako mislim da je sad kraj losoj Argentini i da cemo gledati najbolje od njih.

Jos neke reprezentacije koje su precijenjene:
Egipat
Urugvaj
Portugal
Danska
Island
Brazil
Svicarska
Meksiko
Belgija
Kolumbija

Podcijenjene:
Rusija
Iran
Hrvatska
Nigerija
Argentina
Njemacka
Tunis
Senegal
Japan

Spanjolska, Engleska i Francuska dobivaju adekvatan support za ono sto pokazuju.

Po meni ce netko izmedju ovih podcijenjenih ekipa biti prvak.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
11 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
isuckatthisgame kaže...


Jos neke reprezentacije koje su precijenjene:
Egipat
Urugvaj
Portugal
Danska
Island
Brazil
Svicarska
Meksiko
Belgija
Kolumbija

Podcijenjene:
Rusija
Iran
Hrvatska
Nigerija
Argentina
Njemacka
Tunis
Senegal
Japan


 ...ti se salis????.... Meksiko i Belgija su precijenjene, a mi i Svabe podcijenjeni.... po cemu to?... molim te objasni???.... Belgija s Lukakuom moze jako puno i to s pravom, i dokazali su se u prvoj tekmi kad je Hazard prestao solo igrat kao momcad..... Meksiko je nabio Svabe i napravio podvig ravan nasem, imaju kontru za satrat svakoga na ovom prvenstvu, bas svakoga..... Egipat mislis zbog Salaha koji nema s kime, a opet je solo pokazao puno puno vise od nekih zvijezda turnira..... Njemacka podcijenjena???  vecina ih jos uvjek vidi kao glavnog favorita, a Mexiko ih je samo probudio i danas ce sigurno igrat bez kalkulacija....

metalni punker
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ajde dokažite da su naši zabili a Španjolci ne.

Ovaj video to dokazuje

 

VIDEO   

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 11:53 (Anđeo bez falinge).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
isuckatthisgame kaže...

Jos neke reprezentacije koje su precijenjene:
Egipat
Urugvaj
Portugal
Danska
Island
Brazil
Svicarska
Meksiko
Belgija
Kolumbija

Username checks out

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Poslije tekme s argentinom poslo frendu imejl sadrzaja: mozda bi bolje igrali da su uveli messija :D

 

A frend odgovara sa: Frende, nitko ne prica o Brozovicu, koji je odigrao utakmicu zivota. Da je ovo bilo prije 50 godina, messija nitko ne bi ni spomenuo, a danas je svima bitno samo unistiti velichinu...

 

Ne pratim inace nogomet, pa me ovakva replika frenda iznenadila.

 

Usput, moj stari je Modricha zvao Prtenjacha do tekme s argentinom. Posli je izjavija da ga vise nikad nece tako zvati :D

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 19:59 (Gorstak79).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gorstak79 kaže...

Poslije tekme s argentinom poslo frendu imejl sadrzaja: mozda bi bolje igrali da su uveli messija :D

 

A frend odgovara sa: Frende, nitko ne prica o Brozovicu, koji je odigrao utakmicu zivota. Da je ovo bilo prije 50 godina, messija nitko ne bi ni spomenuo, a danas je svima bitno samo unistiti velichinu...

 

Ne pratim inace nogomet, pa me ovakva replika frenda iznenadila.

 

Usput, moj stari je Modricha zvao Prtenjacha do tekme s argentinom. Posli je izjavija da ga vise nikad nece tako zvati :D

 

Ma, razbili smo ih sa structured formacijom 😁

Brozović glavni u structuredu....

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gorstak79 kaže...

Poslije tekme s argentinom poslo frendu imejl sadrzaja: mozda bi bolje igrali da su uveli messija :D

 

A frend odgovara sa: Frende, nitko ne prica o Brozovicu, koji je odigrao utakmicu zivota. Da je ovo bilo prije 50 godina, messija nitko ne bi ni spomenuo, a danas je svima bitno samo unistiti velichinu...

 

Ne pratim inace nogomet, pa me ovakva replika frenda iznenadila.

 

Usput, moj stari je Modricha zvao Prtenjacha do tekme s argentinom. Posli je izjavija da ga vise nikad nece tako zvati :D

 Genije!!!  Skinuli su ti 14 dana block. OK

Slušaj, čitaj..... znam te s najvećeg fouma u Hr i ne kaki, ne pravi se nemušt u informatici i .....dalje ne znam ..

Ti lijepo doziraš ono što želiš i misliš da su ljudi , admini na ovom forumu kao na Anderlonovom, idioti.

Vjeruj meni.

Nisu.

Znamo da imaš "to što imaš" i, tamo si to projicirao, ali, s više računa, pravio si ljude budalama, povjerili su ti se...znaš da sam tamo bi supermoderator... ipak, da sebe previše ne hvalim..,  uvijek skontam klonove i nemoj to raditi..za tvoje dobro.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...
Ma, razbili smo ih sa structured formacijom 😁Brozović glavni u structuredu....

 

 

 

Bolje da shutim, da ne otkrivam tajne...

 

kako si se osjecao kad ste ispusili 2:1?

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...

Ma, razbili smo ih sa structured formacijom 😁

Brozović glavni u structuredu....

 

 Ma, brate, ne slušaj njega.

Broz nije jedini odigrao super.

Pomogla je loša, bezvezna Argentina kao i Njemačka 1998, ja gleDo. 

Prvi pravi meč će biti ili protivu France ili protivu Danske...nisam nešto vjernik ali...daaaaaajjjj Bože ako te imade.... 

 

Ili, što bi rekli Francuzi.. Félicitations (ova riječ ti je dobrotna za Facebook) na rvatskoj pobjedi....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

@Gorstak79

Super, pa ja navijam za kosovare 😊

 Cijeli dan sam sretan zbog toga.

 

 P.S. kaj si odmah tak uvredljiv, malo zajebancije ne škodi....

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 20:18 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

https://youtu.be/48JJu8zvAWg 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 19:32 (ibme74).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ajmo susjedi!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...
Ajmo susjedi!!!

 

Otkad su nam Brazilci susjedi?

Za zajebanciju, tu je forum. Za ozbiljnu spiku, tu je inbox.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Italija se nije plasirala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 21:54 (Ekran).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ekran kaže...
Italija se nije plasirala.

Kako nije ?!

Jučer ju je Urugvaj pobijedio na Svjetskom prvenstvu..

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 22:09 (Anđeo bez falinge).
5 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Oprosti, u pravu si. Mislio sam na Nizozemsku. Njih nema na ovom prvenstvu... Moguće da se mislilo na susjede sa Mljeta?..

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gorstak79 kaže...
Endymon kaže...
Ajmo susjedi!!!

 

Otkad su nam Brazilci susjedi?

 Na Srbiju sam mislio lol...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice