Zračna puška zaključana tema

poruka: 121
|
čitano: 195.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zračna puška

Ovdje ima raznoraznih specijalaca, neki su napaljeni jurišnici koji bi bi potamanili sve što hoda na 4 i leti; dok su drugi puritanci i gađanje živih meta doživljavaju kao genocid i zločin protiv čovječanstva!


Pobogu pa moja profa iz biologije mi je rekla da ubijem jednog goluba za seciranje i još mi dala ocjenu.


 


NEKIMA (nemojte me krivo shvatit) treba objasnit da neke životinje(golubovi i vrapci) mogu biti štetočine, te da ih se nekad mora rastjerat, makar zračnom puškom!!!


Vrapci na selu i gradski golubovi( posebice u Slav. Brodu) su najbolji primjer koliko su štetni.


Populacije vrabaca i golubova su velike, a samim tim nećete ih istrijebit, pogotovo ne vrapce.


 


Nekad se mora ubit poneki, osim ako ne želite da vam pojedu sve sa tavana i sl. U mom potkrovlju su se naselili golubovi i rade veliko sra*je. Toliko su otpada napravili da je otpad počeo curit na terasu. Nema šanse više sjedit na terasi. I da ih pusti m da nastave? No way! {#}  Mislite da je Brođanima lijepo na Korzu kad pogledaju Franju(Tuđmana, spomenik, redovito ga zaseru golubovi) ili kad počmu napadat malu djecu kad imaju nešto jestivo?


Moje skromno mišljenje.


 


OT: imam dvije puške kod kuće. Neku FŽ-38, ruska, stara 25+ godina, precizna je al nije prejaka. Imam i Dianu, ima dvije godine, imao sam i optiku, puška premoćna!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice