Zračna puška zaključana tema

poruka: 121
|
čitano: 195.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Sa Gamo cfx ne fulaš.

http://mpajic.carbonmade.com/
15 godina
offline
RE: Zračna puška
pajic3 kaže...

Sa Gamo cfx ne fulaš.

Onda ću dodat još malo love pa ovu ubost.

Zanima me dali ova puška može ispucavati i 4.5 i 5.5 dijabole ili se odabere koju želiš?

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Sve od tih zračnih strebaš odabrat kalibar. Za CFX 5.5 definitivno.

 

LP

http://mpajic.carbonmade.com/
15 godina
offline
Zračna puška

Da li je bolje za cijenu tog gama možda kupiti ovo?

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Ja imam dianu 48 5,5 mm skupa je ali vrijedi dati 3500 za nju.

15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

E e i ja isto posjedujem gamu mod 48 5,5 i stvarno, nemam sta rec. Puška je fenomenalna. Gore imam Gamo 3-9x50, definitivno najbolja kombinacija Cool

http://mpajic.carbonmade.com/
13 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

pozdrav svima!

volio bih da mi netko iskusan ili možda netko tko ima neku gamo zračnu da svoje mišljenje!!!

gledao sam neki dan gamo whisper (košta nekih 1900kn) i sad me zanima kako je doći do rezervnih dijelova i sl.

zanimljiva mi je i crosman phantom 1000 pa isto pitanje i za njuBelji se

jako sam malo konkretnih informacija našao baš vezano za servisiranje i nabavku dijelova pa evo ako netko može malo na tu temu

gkuzik
15 godina
offline
RE: Zračna puška
gkuzik kaže...

pozdrav svima!

volio bih da mi netko iskusan ili možda netko tko ima neku gamo zračnu da svoje mišljenje!!!

gledao sam neki dan gamo whisper (košta nekih 1900kn) i sad me zanima kako je doći do rezervnih dijelova i sl.

zanimljiva mi je i crosman phantom 1000 pa isto pitanje i za njuBelji se

jako sam malo konkretnih informacija našao baš vezano za servisiranje i nabavku dijelova pa evo ako netko može malo na tu temu

  Ovdje se registriraj i pitaj, ljudi sigurno znaju nešto o tome.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
odjavljen
offline
Zračna puška

hehe, ja imam hatsana mod 125 i to govno rastura. bez beda busi dasku debljine 3 cm. deklarirana izlazna brzina metka je 305 m/s + kalibar 5.5 i havoc...

ima fora da kad stavis diabolu u cijev na nju samo malo kapnes masinskog ulja (kabuuum)... ili nabavite diabole s celicnom glavom i plasticnom kosuljicom ... ali onda , nisam siguran zasto, metak prelazi brzinu zvuka... to ne raditi u blizini lovocuvara 

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
13 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

E ovako.Zanima me da li je hatsan 125 dobra puška, a ako nije koju bi mi preporučili do 2000 kn. Trebao bi neku da pucam na zečeve lisice i po mogučnosti srnjake. Vidio sam tipa na youtube kako je ubio srnjaka sa 5,5 kalibrom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 9:49 (Antoniyo).
15 godina
neaktivan
offline
14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Slavija 630 neki 800kn.

Ivan
14 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

jel ima igdje uzeti m16 kalas i te puske koje stvarno postoje

dakle replike pravih pusaka samo su airsoft(zracne)

moze i iz inozemstva ako salju u hrv(i ako prolazi visa ili paypal)

jel treba imat 18 za zracne puske?

malada
13 godina
offline
Zračna puška

Pogledaj si tu

And Justice For All....
13 godina
offline
Zračna puška
Ja sam prije malo više od godinu dana kupio Crosman Phantom 1000. Puška je dosta jaka(305 m/s) i precizna, samo mi kvaliteta izrade nije baš nešto. Ali za malo više od 1000 kn kolika sam platio, zadovoljan sam.
13 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Dobar dan,meni treba jedna zračna puška.Vojničkog izgleda,dobra optika i jaka puška.(i može prigušivač),pa molim da mi nešto predložite.

 

Antonio
13 godina
neaktivan
offline
Zračna puška
Pozdrav.Imam slaviju 631 i molijo bih dobar savjet za kupovinu optike.planina uložiti od 300 do 400 kuna.I planiram ju sam upucati na nekih 20- 30 m.Imali gdje neki savjet na netu za upucavanje s optikom.Hvala
ANTOLOVIĆ
14 godina
offline
RE: Zračna puška
ja isto imam slaviu 631 deluxe, a i mene zanima optika....
You wanna play rough? I'll play rough!!! Say hello to my little friend!
14 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Slavia su najbolje puške!

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
14 godina
offline
RE: Zračna puška
da jesu, ali ne ona moja... ima 170m/s izlaznu brzinu zrna.... joooj... i još je teška preko 3 kile... ali je ok za šojke i druge ptice... :)
You wanna play rough? I'll play rough!!! Say hello to my little friend!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zračna puška
stiv 24 kaže...
Pozdrav.Imam slaviju 631 i molijo bih dobar savjet za kupovinu optike.planina uložiti od 300 do 400 kuna.I planiram ju sam upucati na nekih 20- 30 m.Imali gdje neki savjet na netu za upucavanje s optikom.Hvala

jel ima tko da mi preporuči optiku

ANTOLOVIĆ
14 godina
protjeran
offline
RE: Zračna puška
stiv 24 kaže...
stiv 24 kaže...
Pozdrav.Imam slaviju 631 i molijo bih dobar savjet za kupovinu optike.planina uložiti od 300 do 400 kuna.I planiram ju sam upucati na nekih 20- 30 m.Imali gdje neki savjet na netu za upucavanje s optikom.Hvala

jel ima tko da mi preporuči optiku

Ma uzmi neki Gamo 6X40 ako ti toliko znači optika, mada je bolje 4X32. Za upucavanje uzmeš isprintanu metu, staviš je na nešto što ti nije bitno ako se ošteti malo i pucaš u sredinu sa nekih 7-8m - ako vidiš da se meci grupiraju okolo centra (a hoće), onda samo pomjeri optiku sa onim mehanizmima na njoj koliko treba. Ja sam svoju Dianu 350 Magnum upucao u 5min.

Meine Ehre heiSSt Treue
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 15:18 (Silence1488).
13 godina
offline
Zračna puška

Što da radije kupim? Preporuka

samostrel, zracna puska

 

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 15:17 (schwarz3108).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zračna puška
schwarz3108 kaže...

Što da radije kupim? Preporuka

Ovo: http://www.hunter-kz.hr/index.php?base=akcije&id=139&eid=236

ili ovo:http://www.monster-rbs.hr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=406&category_id=51&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1   ??

 

Hvala

Pitanje tipa - šta da kupim - auto ili motor. Pa valjda ti znaš šta želiš više, nije isto.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Re: Zračna puška

Htio sam pitat što je lakše održavat,cjena opreme, i naravo što je preciznije?

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 8:46 (schwarz3108).
15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

zračna puška definitivno u svim pogledima.

http://mpajic.carbonmade.com/
13 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

...jel bolje sa optikom ili bez...???{#}

14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Slavije su puske jako loše po mome mišpljenju cjena previsoka slaba puska 170m/s to je jako slabo moja je slavija 630 i mogu reci sranje

Ivan
15 godina
offline
Re: Zračna puška
beska kaže...

Slavije su puske jako loše po mome mišpljenju cjena previsoka slaba puska 170m/s to je jako slabo moja je slavija 630 i mogu reci sranje

Jao tebi ako gledaš samo snagu puške, pogledaj slavijinu preciznost i kvalitetu izrade, što će ti puška od 300 m/s za 1000kn s kojom ne možeš pogodit limenku na 20 metara i odu joj djelovi za mjesec dana.

Slavia se koristi u natjecanjima i poznata je po svojoj preciznosti.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 15:39 (beska).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice