Zračna puška zaključana tema

poruka: 121
|
čitano: 195.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Zračna puška
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ubijanje bilo čega zračnim i tetivnim oružjem je po zakonu zabranjeno, ne samo u RH nego u većini država, a i tamo gdje je dozvoljeno potrebna je dozvola, ako ti je ubijanje nemoćnih životinja (koje ne možeš ni pojesti) jedina zanimacija od mene bi prvi dobio prijavu da znam gdje živiš.

 

Zračnica se koristi za streljaštvo, field target ili obično napucavanje limenki i raznih objekata u osiguranom  prostoru, a ne za ubijanje.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ubijanje bilo čega zračnim i tetivnim oružjem je po zakonu zabranjeno, ne samo u RH nego u većini država, a i tamo gdje je dozvoljeno potrebna je dozvola, ako ti je ubijanje nemoćnih životinja (koje ne možeš ni pojesti) jedina zanimacija od mene bi prvi dobio prijavu da znam gdje živiš.

 

Zračnica se koristi za streljaštvo, field target ili obično napucavanje limenki i raznih objekata u osiguranom  prostoru, a ne za ubijanje.

tako je 

btw koje metke kupujete 

ja imam neke usrane bez spice i spori su mi dosta i dosta gube na jacini

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 16:02 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ubijanje bilo čega zračnim i tetivnim oružjem je po zakonu zabranjeno, ne samo u RH nego u većini država, a i tamo gdje je dozvoljeno potrebna je dozvola, ako ti je ubijanje nemoćnih životinja (koje ne možeš ni pojesti) jedina zanimacija od mene bi prvi dobio prijavu da znam gdje živiš.

 

Zračnica se koristi za streljaštvo, field target ili obično napucavanje limenki i raznih objekata u osiguranom  prostoru, a ne za ubijanje.

ROFL...kaj drugo da kažem. Ja bi onda tebe upucao ... da mi u facu ovak neku glupost kažeš.

 

Diana mod .350 FTW!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
15 godina
offline
Re: Zračna puška
hrvatskafarkasevec kaže...
xxxxx kaže...
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ubijanje bilo čega zračnim i tetivnim oružjem je po zakonu zabranjeno, ne samo u RH nego u većini država, a i tamo gdje je dozvoljeno potrebna je dozvola, ako ti je ubijanje nemoćnih životinja (koje ne možeš ni pojesti) jedina zanimacija od mene bi prvi dobio prijavu da znam gdje živiš.

 

Zračnica se koristi za streljaštvo, field target ili obično napucavanje limenki i raznih objekata u osiguranom  prostoru, a ne za ubijanje.

tako je 

btw koje metke kupujete 

ja imam neke usrane bez spice i spori su mi dosta i dosta gube na jacini

Ako imaš nešto jače crossman ultra magnum i diana high power su zakon iako su nešto skuplji (oboje imaju obje vrhove)

Za slabije poput slavije uzmeš geco dinamit nobel (tupe) ili neke špicaste crossmanove (zaboravih kako se zovu, bez zračnice sam već duže vrijeme).

 

Edit: doxy jel to upućeno meni? ne kontam.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 16:06 (xxxxx).
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
xxxxx kaže...
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Ubijanje bilo čega zračnim i tetivnim oružjem je po zakonu zabranjeno, ne samo u RH nego u većini država, a i tamo gdje je dozvoljeno potrebna je dozvola, ako ti je ubijanje nemoćnih životinja (koje ne možeš ni pojesti) jedina zanimacija od mene bi prvi dobio prijavu da znam gdje živiš.

 

Zračnica se koristi za streljaštvo, field target ili obično napucavanje limenki i raznih objekata u osiguranom  prostoru, a ne za ubijanje.

tako je 

btw koje metke kupujete 

ja imam neke usrane bez spice i spori su mi dosta i dosta gube na jacini

Ako imaš nešto jače crossman ultra magnum i diana high power su zakon iako su nešto skuplji (oboje imaju obje vrhove)

Za slabije poput slavije uzmeš geco dinamit nobel (tupe) ili neke špicaste crossmanove (zaboravih kako se zovu, bez zračnice sam već duže vrijeme).

 

 

da za slaviu koja zapravo nije niti moja pa cu prvo ove ispucat,a onda cu dalje vidit dal cu jos kupit jednu kutijicu ili cu vratit 

Hvala

..

jucer sam poceo kovanice gađat :D

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 16:09 (hrvatskafarkasevec).
13 godina
protjeran
offline
Zračna puška
DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška

Da je meni znati tvoju adresu nebi ti dobro prosao od moje ruke u to budi siguran pa makar morao preci cijelu hrvatsku.A sto se tice toga ubijanja neznam kakav je to užitak pucati u limenke to rade jedino retardi poput nekih, a vidim ima vas puno pa nista nema ljepse od ubijanja zivih meta naprimjer pucanja iz lovačke na zečeve i takve stvari pogotovo kad ubiješ životinju nema ljepšeg užitka ubijam sve redom od malih ptica do velikih ptičurina tako cu i nastaviti bez ikakve dozvole bez ičega a sto se tiče policije oni bi se izgubili dočim bi pošli prema mojoj kuci tako da se posve bojim policije.A kako ja vidim oko sebe oko svoje kuce svatko normalan ubija zive mete nitko ne puca u limenke pa to nema nigdi pokopajte se.

Ivan
14 godina
offline
Zračna puška

Ti si neki rambo ak sa zracnicom mozes ubit zeca 

Ja koristim zracnu pusku za ono malo natjecanja doma ( meta pa ko ce bolje)

Nekad prije smo tjerali vrapce sa greda pod krovom jer su stetu radili, ali nikad ono BOOM ubil bum ga... 

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
GRDI-146 kaže...

Ti si neki rambo ak sa zracnicom mozes ubit zeca 

Ja koristim zracnu pusku za ono malo natjecanja doma ( meta pa ko ce bolje)

Nekad prije smo tjerali vrapce sa greda pod krovom jer su stetu radili, ali nikad ono BOOM ubil bum ga... 

onda sva sreca da nema nekaj jaceg :)

http://protocol4.animehr.com/
15 godina
offline
Zračna puška

Nemam više s vama šta raspravljati, jel svršaješ kad vrapcu prospeš mozak po livadici ili ti možda spolni organ naraste?

Donekle je ok je skinuti štakora ili neku štetočinu ali skinuti životinju koja ne radi nikakvu štetu baš i nije.

Ali doxy me je najviše iznenadio sa svojim uletom jer znam da ima više godina od mene, ne vidim taj užitak pri masakriranju živina, ako ti je toliko zabavno uzmi balon i napuni ga crvenom bojom i gađaj...

Meni je zanimljivije probit metal, gađati čepove i limenke.

Možda ste malo previše ufurani u videoigre.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...

Nemam više s vama šta raspravljati, jel svršaješ kad vrapcu prospeš mozak po livadici ili ti možda spolni organ naraste?

Donekle je ok je skinuti štakora ili neku štetočinu ali skinuti životinju koja ne radi nikakvu štetu baš i nije.

Ali doxy me je najviše iznenadio sa svojim uletom jer znam da ima više godina od mene, ne vidim taj užitak pri masakriranju živina, ako ti je toliko zabavno uzmi balon i napuni ga crvenom bojom i gađaj...

Meni je zanimljivije probit metal, gađati čepove i limenke.

Možda ste malo previše ufurani u videoigre.

Ma daj, meni je tamo na vikendici susjed, nebi vjerovao, čak i plaćao za svakog roknutog vrapca 10 kuna jer su mu ogromnu štetu radili mrkvama i ne znam čemu što ima u vrtlu. A tu se, vjeruj mi, ni nema što prosut po livadici - jednog sam baš u bulju pogodio i samo je otpala (5.5mm FTW) {#} Ne kužim te Greenpeace spike majke mi - pa kao da je neki genocid ubiti 10-15 vrabaca; ubio sam ja i 3 štakora mislim, ali ne i fazana (!) koji mi je bio možda 5 metara od ograde u polju jer znam da se ne smije to tako raditi već lovci po propisima kontrolirani izlov provode.

Gott mit uns!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 19:43 (Silence1488).
14 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
Silence1488 kaže...
xxxxx kaže...

Nemam više s vama šta raspravljati, jel svršaješ kad vrapcu prospeš mozak po livadici ili ti možda spolni organ naraste?

Donekle je ok je skinuti štakora ili neku štetočinu ali skinuti životinju koja ne radi nikakvu štetu baš i nije.

Ali doxy me je najviše iznenadio sa svojim uletom jer znam da ima više godina od mene, ne vidim taj užitak pri masakriranju živina, ako ti je toliko zabavno uzmi balon i napuni ga crvenom bojom i gađaj...

Meni je zanimljivije probit metal, gađati čepove i limenke.

Možda ste malo previše ufurani u videoigre.

Ma daj, meni je tamo na vikendici susjed, nebi vjerovao, čak i plaćao za svakog roknutog vrapca 10 kuna jer su mu ogromnu štetu radili mrkvama i ne znam čemu što ima u vrtlu. A tu se, vjeruj mi, ni nema što prosut po livadici - jednog sam baš u bulju pogodio i samo je otpala (5.5mm FTW) {#} Ne kužim te Greenpeace spike majke mi - pa kao da je neki genocid ubiti 10-15 vrabaca; ubio sam ja i 3 štakora mislim, ali ne i fazana (!) koji mi je bio možda 5 metara od ograde u polju jer znam da se ne smije to tako raditi već lovci po propisima kontrolirani izlov provode.

A bilo je i vrijeme da netko to potvrdi pa da sta ima veze jer ne kuzim kakva je to zanimljivost limenke gađat za to kupovat pušku pa to je bacanje novaca bolje se onda počasti nekom večerom ili nečim.A što se tiče ubijanja zeca zračnom čini mi se da neki krivo razume reka sam lovačkom zeca ubijati ne zračnom.Ici u lov sa prijateljima ili tako nešto a ne limenke gađati ja svake subote idem u lov sa prijateljima i više od polovine nas nema dozvolu.

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 20:16 (beska).
14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

A vidim neki se ne kuže baš u puške pa neznate što je lovačka čini se meni da je nekima bolje da se maknu od ove teme jer nemaju pojma o čemu pričaju slavije su sranje puske pa sad vi dalje tumačite to je moje mišljenje.

Ivan
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...

Nemam više s vama šta raspravljati, jel svršaješ kad vrapcu prospeš mozak po livadici ili ti možda spolni organ naraste?

Donekle je ok je skinuti štakora ili neku štetočinu ali skinuti životinju koja ne radi nikakvu štetu baš i nije.

Ali doxy me je najviše iznenadio sa svojim uletom jer znam da ima više godina od mene, ne vidim taj užitak pri masakriranju živina, ako ti je toliko zabavno uzmi balon i napuni ga crvenom bojom i gađaj...

Meni je zanimljivije probit metal, gađati čepove i limenke.

Možda ste malo previše ufurani u videoigre.

Gledaj, štetočine na selu rade...pogodi...ŠTETU!

I eto, na poslu također, golubovi mi rade štetu, pa pogodi kaj im 5,5 mm radi.

 

Kaj bi ti reko za lov i ribolov, koji su SPORT, isto razvaljivaju glave i slično. I to lijepim životinjama, a ovdje pričamo o vrapcima, golubovima i štakorima.

Razmisli malo.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
14 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
doxy kaže...
xxxxx kaže...

Nemam više s vama šta raspravljati, jel svršaješ kad vrapcu prospeš mozak po livadici ili ti možda spolni organ naraste?

Donekle je ok je skinuti štakora ili neku štetočinu ali skinuti životinju koja ne radi nikakvu štetu baš i nije.

Ali doxy me je najviše iznenadio sa svojim uletom jer znam da ima više godina od mene, ne vidim taj užitak pri masakriranju živina, ako ti je toliko zabavno uzmi balon i napuni ga crvenom bojom i gađaj...

Meni je zanimljivije probit metal, gađati čepove i limenke.

Možda ste malo previše ufurani u videoigre.

Gledaj, štetočine na selu rade...pogodi...ŠTETU!

I eto, na poslu također, golubovi mi rade štetu, pa pogodi kaj im 5,5 mm radi.

 

Kaj bi ti reko za lov i ribolov, koji su SPORT, isto razvaljivaju glave i slično. I to lijepim životinjama, a ovdje pričamo o vrapcima, golubovima i štakorima.

Razmisli malo.

U lovu se više ide na hice u tijelo jer to nije samo meso već i trofej pa stoga nema baš smisla masakrirati ga osim ako ćeš sa zračnicom ići sitnu divljač loviti onda naravno sve u glavu mora ići jer češće preživi dovoljno da ti umakne, ali dobri psi bi i to pronašli sigurno.

Gott mit uns!
15 godina
offline
Zračna puška

Zanimljivo, mogli ste odmah spomenuti da ih ubijate zbog toga što prave štetu, sada mi se ovo čini kao neko izvlačenje.

Uglavnom imate svoje razloge, ali ubijanje iz čistog zadovoljstva nikako ne opravdavam, pogotovo zato jer će takvi kada tada skinuti nečiju mačku ili psa.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
xxxxx kaže...

Zanimljivo, mogli ste odmah spomenuti da ih ubijate zbog toga što prave štetu, sada mi se ovo čini kao neko izvlačenje.

Uglavnom imate svoje razloge, ali ubijanje iz čistog zadovoljstva nikako ne opravdavam, pogotovo zato jer će takvi kada tada skinuti nečiju mačku ili psa.

da bas tak i zvuci 

 

" pa nista nema ljepse od ubijanja zivih meta"

 

to mi bas i ne zvuci stabilno :)

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: Zračna puška
hrvatskafarkasevec kaže...
xxxxx kaže...

Zanimljivo, mogli ste odmah spomenuti da ih ubijate zbog toga što prave štetu, sada mi se ovo čini kao neko izvlačenje.

Uglavnom imate svoje razloge, ali ubijanje iz čistog zadovoljstva nikako ne opravdavam, pogotovo zato jer će takvi kada tada skinuti nečiju mačku ili psa.

da bas tak i zvuci 

 

pa nista nema ljepse od ubijanja zivih meta"

 

to mi bas i ne zvuci stabilno :)

Samo zbog toga što je to ujedno i pokretna meta, pa je stoga i zadovoljstva uspjeha veće - ne zbog nekog sadizma; da sam sadist bih mački zengu nabio u pak pa da vidiš ''veselja''... i to se nažalost radi {#} Pucao sam ja u masu limenki i papirnatih meta, ali brate dosadi i to za neko vrijeme.

Gott mit uns!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 21:44 (Silence1488).
14 godina
offline
Zračna puška

Ma koje zračnice, odeš na internet upišeš how to create coil gun, i evo ti pravi ffps(future first person shooter).

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Beska ti nemas pojma!

Ti si jedan od onih koji svoje komplekse ljece tamanjenjem svega zivoga i time si jacas svoj ego!

Nemas pojma sta je biti pravi lovac.

Zracna puska nije namjenjena za ubijanje,nego za vjezbanje vlastite preciznosti!

Ako ti PROVJERENA SLAVIJA nije dobra zracnica,kupi si protuavionski top!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
offline
Re: Zračna puška

Evo našo sam idealne za njega: RPG i M72 LAW.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Pa da upravo tako naj zanimljvije mi je ganjati mačke jer mačke su najveće štetočine.A složio bih se sa time gađao sam i ja u te limenke i ta sranja pa mi je dosadilo sta je je neznam sta tu ima zanimljivo to rade samo bolesni tipovi.A sto se tiče ubijanja zato sta prave stetu i ne bih baš rekao više zbog zadovoljstva

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 12:40 (beska).
16 godina
offline
Zračna puška

Kompletna tema  se prijavljuje društvu za zaštitu životinja i policiji. Bugovci će morati dati IP adrese, kako bi policija došla do pacijenata, oduzela im oružje i naplatila kaznu {#}

<3 Lighthttpd+MongoDB+PHP5 <3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zračna puška
OT hahahahahah
http://www.vcbux.com/?r=n3n00
14 godina
offline
Re: Zračna puška
beska kaže...

Pa da upravo tako naj zanimljvije mi je ganjati mačke jer mačke su najveće štetočine.A složio bih se sa time gađao sam i ja u te limenke i ta sranja pa mi je dosadilo sta je je neznam sta tu ima zanimljivo to rade samo bolesni tipovi.A sto se tiče ubijanja zato sta prave stetu i ne bih baš rekao više zbog zadovoljstva

Ti znaš definiciju riječi štetočina, jel? Samo provjeravam...

 

Isuse kakvih idiota se da sresti ovdje.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
16 godina
offline
Re: Zračna puška
beska kaže...

Ti meni pričaj ja slaviju 630 korisitim ima 10 godina i ti mi tu nešto pametuješ ne kažem slavije jesu precizne puške ali što se tiče jačine tu su 0.A neznam sto ce kome puska koja ne može na 20 m ubiti jednoga obicnoga vrabca.

Svakom normalnom?

Nekad je postojalo pravilo u streljačkim klubovima - gađaj jednom nešto živo, zauvijek si izbačen van.

15 godina
odjavljen
offline
Zračna puška

I onda se ljudi čude sve češćem potezanju oružja i u najmanjoj svađi, pogotovo oko raznih "klubova".

 

Ovom luđaku gore oduzeti zračnu pušku i blacklistati ga za izdavanje oružanog lista. Brzinsko pretraživanje kuće od raznog neprijavljenog oružja također nije na odmet... Danas zračnica, sutra PAPovka...

 

EDIT: ja imam Dianu samo joj treba gumice promijeniti... Vrhunska puška.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 14:05 (Sum_of_all_fears).
15 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Ko da slušam specijalke iz udruge B.A.B.E

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
14 godina
protjeran
offline
Zračna puška

Koje ste vi olupine pa to nisu istine pederčine teške.A ništa ljepše kad mačku ubiješ ili neke slične štetočine.Što se tiče prijavljivanja oružija u mojoj okolici je toga puno sve bez dozvole tako da slobodno prijavi da cijeli grad pretraže i biće nekih 2000 pušaka ne prijavljenih.

Koljač mačaka
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2011 15:54 (beska).
15 godina
neaktivan
offline
Zračna puška

Vani je sunce pa odite proluftajte te napaljene mozgove.

World Championships: 7, GP started: 270, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice