Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.068.320
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
longee kaže...

 

Evo i na bregu se staložilo, takav ADSL mogu sanjati samo, kao i gore kolegine statistike. Kad se preselim u centar, onda bu bolje. 

http://www.speedtest.net/result/7120038850

 Hehe pa da, nego mislim da ti migo mogo puno vise dobit DL-a jer ti je UL jako slab... probaj pojacat signal

 Ma preko mobitela se spajam, nemam što prigovoriti. 

Ako sam iole normalan. Jer se spajam preko telefona, a živim na pol puta do Sljemena 

 

EDIT: Ima li antena za pojačat signal na mobitelu 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:27 (longee).
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
longee kaže...

 Ma preko mobitela se spajam, nemam što prigovoriti. 

 

 aaaaa ok, super hehe

Battlenet - TheProdigy#2234
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže... 
aaaaa ok, super hehe

 Mobitel može do 150 Mbit potegnuti, ali ne mogu zabiti fkn riblju kost u njega, ili mogu? 

16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Brzina je sad ok ide do 90 mbs ali ping je već unazad 2 tjedna otišao sa 30 na 100 što je blagi užas. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 0:34 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jeli itko probao usporediti 4g brzine mobilnih podataka sa ovima s pokučnog interneta. Koliko bude veća brzina na pokučnom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

evo stabilizirao se down, ali up je još uvijek očajan. tako da sumnjam da su sve riješili. a i ping je isto visok.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

http://www.speedtest.net/result/7120912765

Sve mi se riješilo,ping nazad 12-15,UP 15-20 jedino sad DL 40-50,iako je prije bilo 50-55 iako je to možda što nisam bliže ruteru pa ni nemam ful signal na laptopu.Ili je jednostavno sad malo zauzet,pošto sam jučer navečer ima cirka 55

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Meni je u Solinu pinga i dalje 60+, ali su se brzine normalizirale.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pa nisu oni ništa unaprijeđivali. Oni su samo digli mrežu iz mrtvih.
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Moguće je da je nešto bolje, jer se nisu još uvijek prikačili svi koji su bili prije ispada. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

ping se vratio na 20ms ali zato se brzina prepolovila sa 40 na 20Mbps. Doduše to je i dalje daleko bolje od onoga što sam imao prije tele2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

BUG

Battlenet - TheProdigy#2234
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo jos jednog čudeta 

Unaprijedilo mrežu 

 

LP

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...

 Dogodio im se "snowball", priopćuju iz Tele2.

 

https://www.google.hr/amp/s/www.urbandictionary.com/define.php%3fterm=snowball&amp=true

 

I thak... 

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
longee kaže...
Zemljanin kaže...

 Dogodio im se "snowball", priopćuju iz Tele2.

 

https://www.google.hr/amp/s/www.urbandictionary.com/define.php%3fterm=snowball&amp=true

 

I thak... 

 nema veze... malo su me klinci davili, ali reko deca ajmo malo vise pricat medusobno dok ne sloze i sve 5 ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 16:03 (Zemljanin).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
longee kaže...
Zemljanin kaže...

 Dogodio im se "snowball", priopćuju iz Tele2.

 

https://www.google.hr/amp/s/www.urbandictionary.com/define.php%3fterm=snowball&amp=true

 

I thak... 

 nema veze... malo su me klinci davili, ali reko deca ajmo malo vise pricat medusobno dok ne sloze i sve 5 ;-)

 Ma kod tebe sve 5, vjerujem, ali Teletina 2 se davila snowballingom...

 

 

sirote dušice 

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
O Bože snowball defekt. Pa što ne mogu ti stručnjaci isključiti mogućnost pokušaja registriranja na mrežu dok se problem ne otkloni. O čemu oni laprdaju? I kojem djelu korisnika? Svi su pali od Zagreba, Rijeke, Metkovića, Slavonije.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MrBlc kaže...

Meni je u Solinu pinga i dalje 60+, ali su se brzine normalizirale.

Povlačim rečeno - testirao sam u vrijeme manjeg opterećenja, pa je zato brzina bila normalna.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
O Bože snowball defekt. Pa što ne mogu ti stručnjaci isključiti mogućnost pokušaja registriranja na mrežu dok se problem ne otkloni. O čemu oni laprdaju? I kojem djelu korisnika? Svi su pali od Zagreba, Rijeke, Metkovića, Slavonije.

 Tak si kak Tudman... i Tele2 mreza preko Drave je isto pala... Medimurje :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pa no. Palo je na sve strane. A oni vele da je 10% korisnika imalo problem. Svi smo imali problem. Samo hitni pozivi 4G. 3G svako malo gubim spaja se po 5 minuta. Naravno jer su se svi spojili na 3G. Samo čekam taj tren kad će i 3G past.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Opet cirkus! Tadaaaa!

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Bura kaže...

Opet cirkus! Tadaaaa!

 kod mene normalno 

 

za ovo doba večeri, na lokaciji na kojoj jesam 

15 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Biće da je 10% korisnika imalo problema s 3G mrežom nakon što je 4G pala. Ili su brojali samo one koji su uspili dobiti SZK.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Meni je tak svaki dan... I btw vidio sam od par korisnika kako govore da oni garantiraju 1 Mb. Nakon mojih žaljenja, mijenjanja kartica Sim, slanja testova brzine koji svako malo padaju ispod 1 Mb, nakon što je utvrđeno da sve radi normalno i da jednostavno na mojem području je previše korisnika koji zagušuju mrežu, i to su samo rekli i potvrdila tehnička služba i nakon što sam htio rasdkinuti ugovor... njihov odgovor je bio ovo:

 

Budući da na Vašem preplatničkom broju 095****** postoji ugovorna obveza do 28. lipnja 2019. godine, a ukoliko pretplatnički ugovor tijekom obveznog razdoblja trajanja pretplatničkog odnosa bude raskinut, uz naknadu za prijevremeni raskid pretplatničkog ugovora dužni ste jednokratno platiti i preostale mjesečne naknade ugovorene Opcije uređaj.
Prema članku 11.1. Općih uvjeta poslovanja Tele2 sklapanjem pretplatničkog odnosa obvezali ste se plaćati mjesečnu naknadu čak i ako Tele2 usluge ne budu dostupne u određenim područjima ili u određeno doba, kao i ako niste koristili ili pokušali koristiti Tele2 usluge unutar određenog razdoblja.

 

Ergo, ako je samo ponekad brzina veća od 1 Mb, nemaš pravo na ništa.

Trenutno stanje:

 

http://www.speedtest.net/result/7122716004.png

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Kakva ti je brzina kada prebaciš na 3G signal?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Isto, samo ping ode iznad 100, signal mi je 4/5 na 4G, na 3G sve full. Preko dana brzine su mi max 3Mb, poslije 17 pa do negdje ponoći-2 su mi oko 1Mb, i onda do 7 ujutro se dignu do 5-10 ovisno o danu. Ne mogu ništa, idem pogledati YT šteka svako malo. Idem igrati LOL online ping naraste do nekoliko sekundi. Ja sam u ZG Dubrava i onak vidim ljudi stavljaju brzine opaka i sve, meni su brzine bile dobre jedino na početku kad sam uzeo pokučni.

 

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Jesi probao karticu ubaciti u mobitel i izmjeriti brzinu?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Naravno... to je bilo prvo... al eto da ne misliš da zajebavam.....

sad mjereno sa mobom

 

http://www.speedtest.net/result/a/3720798723

 

0,76 Mb hahahhaha

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ko kaže da je ping visok? Mjenjam ping za brzinu s ovim sad se ne mogu ni objesit. Hahahahaha.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Čuj sad Marka ko oni Marko i Danko sa Tele 2 FB. Jesi stavio karticu tu. Jesi stavio tu. Jesam u guzicu pa opet neće. Hahahahaha.
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice