Program za lightscribe

poruka: 3
|
čitano: 2.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Program za lightscribe

Nabavio sam sebi przilicu za DVD sa lightscribe, eh sada nebi ja piso da tu nema neki problem... treba mi program za lightscribe slika na dvd-ove... Koje predlazete, koji su besplatni i dobri, a mogu i oni sta kostaje, samo da dobro sluze... ja sam sebi jedan nabavio od prijatelja i nece da mi prepozna da je dvd, koji sam ubacio u przilicu, sposoban za lightscribe, a ja vidio kako jedan covjek na te iste dvd-ove koje sam ja kupio vec nabacio kolko ti hoces slika... ako moze sto prije

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za lightscribe

itko?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za lightscribe

Sve kaj ti treba imas na: LINK

Tu imas i besplatni Template Labeler, ima hrpu gotovih template-a i za pocetnika cist dosta (pretpostavljam da imas instaliran LightScribe System Software)

 

Ako hoces svoje slike stavljat ili nekaj kompliciranije sve kaj ti treba je Photoshop i Nero Cover Designer - ja koristim tu kombinaciju i zasad radi odlicno. Stavis sliku koju god hoces, nabijes kontrast u Photoshopu da se bolje vidi na CD-u i sprzis sa Cover Designerom.

Intel Core2Duo E8600 @ 4200MHz -> Thermaltake CL-P0464 DuOrb | Gigabyte GA-P35-DS4 | OCZ Reaper 2x2GB @ 1120MHz | Gigabyte 8800GTX 768MB 660/2000MHz -> Accelero Xtreme 8800 | Fortron 650W FSP650-80GLC | Seagate 320GB ST3320620AS | Chieftec LCX-01SL-SL-B | Logitech G15 | Logitech MX518
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice