DX12, prvi sinteticki testovi..

poruka: 66
|
čitano: 11.595
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: DX12, prvi sinteticki testovi..
Stjepanj kaže...

i tvoje misljenje je da je problem u?

 Nemam misljenje, boli me dzon... A i ne vidim problem ako grafa tu i tamo padne na 85%...

11 godina
odjavljen
offline
Re: DX12, prvi sinteticki testovi..
XXX kaže...

Pa markenting nije promovirao DX 12 kao neka grafička poboljšanja u vidu ljepše grafike, nego kao grafička ubrzanja tj. bolju komunikaciju softver/hardver. U stvari izašo je kao direktna posljedica izlaska mantlea i slabih hardverskih mogućnosti novog xboxa. 

 Zapravo, zbog priličnog povećanja broja objekata koji će se moći prikazati u igri, igra bi trebala nužno izgledati i bolje. Nisu dakle posrijedi neki novi efekti, već jednostavno povećanje renderiranih objekata čije rendanje koči procesorska snaga na dx11, ovako je kočnica otpuštena.

ansha kaže...
Mitch kaže...

 Loše kodiran bench.

 

3570k ne bottle-necka 970 sigurno i provjereno. Pogotovo ne na 4.2GHz

 Krasno li je generalizirat, evo ja ti npr. provjereno mogu rec da i7 5820K @4.5hz povremeno bottlenecka 280X u GTA V....  

 Tehnički gledano, da, može se dogodit poneki bneck, al sad...5820k? @4.5? bneck? gimme a break

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
protjeran
offline
Re: DX12, prvi sinteticki testovi..
eywa33 kaže...
ansha kaže...

 Krasno li je generalizirat, evo ja ti npr. provjereno mogu rec da i7 5820K @4.5hz povremeno bottlenecka 280X u GTA V....  

 Tehnički gledano, da, može se dogodit poneki bneck, al sad...5820k? @4.5? bneck? gimme a break

Pa poanta je da apsolutno svaki procesor moze ponekad biti bneck... A i da ne kupujete amd kartice ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: DX12, prvi sinteticki testovi..
ansha kaže...
Stjepanj kaže...

i tvoje misljenje je da je problem u?

 Nemam misljenje, boli me dzon... A i ne vidim problem ako grafa tu i tamo padne na 85%...

 onda koji k uopce komentiras...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
protjeran
offline
Re: DX12, prvi sinteticki testovi..
Stjepanj kaže...

 Nemam misljenje, boli me dzon... A i ne vidim problem ako grafa tu i tamo padne na 85%...

 onda koji k uopce komentiras...

Samo odgovaram na tvoje pitanje Stjepko. Jos si ljut sta je moj proc jaci od tvoga? 

12 godina
protjeran
offline
DX12, prvi sinteticki testovi..

ispadas glup...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice