Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 779.788
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
tintin kaže...
A kakva je situacija sa rootanjem i jamstvom? Ili dolazi rootan?

 Ne dolazi ni unlockan ni rootan i gubi se jamstvo s unlockom i rootom. 

12 godina
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma lol, to jamstvo preko miflasha vratiš u jednom kliku, wipe data+lock i stock rom sa xiaomifirmware stranice. Done.

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jučer sam s Geekmaxia narućio RN5 sa njemačkog skladišta,  ali je poslan iz Poljske (?)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pojavio se MUI 9.5.14 a moj RN5 pro mi piše da nema nove verzije i dalje je na 9.5.13? Razlog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Pitanje dali da uzmem rn5 ili sacekam mi 8 se? Bitno mi je ekran i baterija a sada sam u nedoumici uvezi baterije na mi 8se jedino proc je bolji hmm
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gravityri kaže...
Pitanje dali da uzmem rn5 ili sacekam mi 8 se? Bitno mi je ekran i baterija a sada sam u nedoumici uvezi baterije na mi 8se jedino proc je bolji hmm

 ne, nego je na redmiju jedino baterija bolja 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Znaci ipak bolje uzet mi 8 se
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

ja sam isto gledao izmedu ovog redmija i mi8 se i nakon sto je frendu stigao redmi, isprobao sam ga i odlucio da idem na mi8 se jer je redmi u nekim stvarima losiji nego moj trenutni mi 5 a glupo mi je dat novce u novi mobitel koji ne nadmasuje moj stari u svemu.. a redmi ga nadmasuje jedino u bateriji

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 18:51 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Mozes specificirat u cemu te razocarao? Ja trenutno imam htc 10, i poludio sam na njega jer oreo ubija bateriju imam 2 sata sot,a i mobitel ponekad troka a napravio hard reset i ni to ne pomaze.... Zato sam mislio uzet rm note 5, jer bi bitno da baterija mi potraje bar jedan dan ali da ga mogu normalno koristit
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gravityri kaže...
Mozes specificirat u cemu te razocarao? Ja trenutno imam htc 10, i poludio sam na njega jer oreo ubija bateriju imam 2 sata sot,a i mobitel ponekad troka a napravio hard reset i ni to ne pomaze.... Zato sam mislio uzet rm note 5, jer bi bitno da baterija mi potraje bar jedan dan ali da ga mogu normalno koristit

 kamere.. prednja je bas socijala a zadnja onako, meh.. 

stucnuo mi je par puta kod otvaranja aplikacija, ako mu miui stuca odma prvi dan nakon tjedan dana bude jos vise toga kad se malo nakupi smeca i aplikacija, mozda se popravi nadogradnjama al trenutno je tako..

ekran me iznenadio kak ima dobre boje, na redmi 5 plus od drugog frenda su vise isprane.. za te novce boljeg nema al ne mogu mu preko tih kamera prijec, kad bi imao barem na razini mog mi 5 kamere kupio bih ga al ovako s konja na magarca, tesko.. jedino ne znam kolko bi gcam mogao poboljsat tu prednju, ako se hoces igrat s rootanjem dala bi se izvuc zadovoljavajuca slika..

12 godina
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma prednja u Mi5 je bomba, mislim da su u Mi5 i Mi5s+ stavili najbolje prednje kamere ikad u svojim uređajima. Zadnja je onako, dobra je, mada nije dobra kao htc 10 u svim uvjetima. Baterija na njemu je doslovno do 4 puta bolja nego na HTC 10. S820 topi bateriju kao klinac šećernu vunu. Ekran je svijetliji, kontrasniji i tamniji od ovog na htcu. Jedino što je vrijedno spomena kod HTC 10tke je zvuk na slušalicama, i dobra kamera.  

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
tomislav10 kaže...

Jučer sam s Geekmaxia narućio RN5 sa njemačkog skladišta,  ali je poslan iz Poljske (?)

 Koliko sam vidio tu na forumu tko je uzeo DHL slali mu iz Poljske. Ja sam GLS-om i došlo iz Njemačke. Nema razloga za brigu...

Nemo nemo kaže...

Pojavio se MUI 9.5.14 a moj RN5 pro mi piše da nema nove verzije i dalje je na 9.5.13? Razlog?

 Skini s neta i flashaj preko updater aplikacije. Ne puste svima odjedanput ,a nama očito još nisu.

...., na redmi 5 plus od drugog frenda su vise isprane.. za te novce boljeg nema al ne mogu mu preko tih kamera prijec, kad bi imao barem na razini mog mi 5 kamere kupio bih ga al ovako s konja na magarca, tesko.. jedino ne znam kolko bi gcam mogao poboljsat tu prednju, ako se hoces igrat s rootanjem dala bi se izvuc zadovoljavajuca slika..

 Pa nisu displayevi isti na redmi 5 plus i note 5? Čudno. Meni ne štuca ništa ,ali ja sam dosta pedantan u vezi toga što stavljam gore. Staviti ću gcam sigurno s vremenom ,ali zasad mi je ok i ovo. 

 

 

 

 

Da li ima netko ovdje mobitel i dva bluetooth zvučnika da mi nešto isproba? Naime telefon ima bluetooth 5 pa može dva uređaja spojiti istovremeno. Tako npr. mogu istovremeno puštati zvuk na bluetooth zvučnik i slati nekome na mobitel datoteku preko bluetootha. 

E sad probao sam s dva zvučnika ja ,ali ne želi ići stream na oba iako je spojen na oba istovremeno. Sad sam našao nešto vezano uz to u developer options ,ali nemam više dva zvučnika pa ako može tko isprobati?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja imam jedno pitanje posto nisam previse pratio temu, koja je razlika izmedu rn5 i pro? Ja jedino sto sam skuzio da je u prednoj kameri, ili se varam? Zadnje su oba dual 12+5
Vidio sam da se kod nas prodaje rn5 po 1800-1999kn a preko ali-a bude i do 700kn jeftinije
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gledam na gsmareni postoji note 5 pro i note 5 Al dual camera i to me full buni
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bilo je u početku zabune s imenima. Kupi izvana, kod nas nabijaju masnu maržu na ovaj mob iz nekog razloga. 32gb model je sa alija 1162kn sa dostavom bez carine, tu traže 1900 -.-

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Preko alija black model 4/64 sa dhl i kuponom me ispadne 1294, mislim da je to odlicna cijena za njega, jos nekom prodam svoj htc i mislim da za 100e nemam sto trazit :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gravityri kaže...
Preko alija black model 4/64 sa dhl i kuponom me ispadne 1294, mislim da je to odlicna cijena za njega, jos nekom prodam svoj htc i mislim da za 100e nemam sto trazit :D

Nemoj koristiti taj kod od 4$ ni za šta. Imaš OVDJE moj post i opisano što se meni dogodilo. Radije daj još ta 4$, moj skroman savijet.

12 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gravityri kaže...
Preko alija black model 4/64 sa dhl i kuponom me ispadne 1294, mislim da je to odlicna cijena za njega, jos nekom prodam svoj htc i mislim da za 100e nemam sto trazit :D

 Imaš opciju za 210eura sa geekmaxija, brže dođe, imaš garanciju 2g.

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
maks0806 kaže...

Ma prednja u Mi5 je bomba, mislim da su u Mi5 i Mi5s+ stavili najbolje prednje kamere ikad u svojim uređajima. Zadnja je onako, dobra je, mada nije dobra kao htc 10 u svim uvjetima. Baterija na njemu je doslovno do 4 puta bolja nego na HTC 10. S820 topi bateriju kao klinac šećernu vunu. Ekran je svijetliji, kontrasniji i tamniji od ovog na htcu. Jedino što je vrijedno spomena kod HTC 10tke je zvuk na slušalicama, i dobra kamera.  

 jel ova u mi8 se bolja il losija u mracnim uvjetima od moje na mi5? 

12 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
domac5 kaže...
maks0806 kaže...

Ma prednja u Mi5 je bomba, mislim da su u Mi5 i Mi5s+ stavili najbolje prednje kamere ikad u svojim uređajima. Zadnja je onako, dobra je, mada nije dobra kao htc 10 u svim uvjetima. Baterija na njemu je doslovno do 4 puta bolja nego na HTC 10. S820 topi bateriju kao klinac šećernu vunu. Ekran je svijetliji, kontrasniji i tamniji od ovog na htcu. Jedino što je vrijedno spomena kod HTC 10tke je zvuk na slušalicama, i dobra kamera.  

 jel ova u mi8 se bolja il losija u mracnim uvjetima od moje na mi5? 

 Dolazi mi Mi8 se idući tjedan vjv, pa ti napravim usporedbu jer imam neki Mi5 doma. Mogu ubaciti i MIX 2 u miks (he-he) 

 

Spoiler alert, na Mi5 je bolja nego na Mixu

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 22:58 (maks0806).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
maks0806 kaže...
domac5 kaže...
maks0806 kaže...

Ma prednja u Mi5 je bomba, mislim da su u Mi5 i Mi5s+ stavili najbolje prednje kamere ikad u svojim uređajima. Zadnja je onako, dobra je, mada nije dobra kao htc 10 u svim uvjetima. Baterija na njemu je doslovno do 4 puta bolja nego na HTC 10. S820 topi bateriju kao klinac šećernu vunu. Ekran je svijetliji, kontrasniji i tamniji od ovog na htcu. Jedino što je vrijedno spomena kod HTC 10tke je zvuk na slušalicama, i dobra kamera.  

 jel ova u mi8 se bolja il losija u mracnim uvjetima od moje na mi5? 

 Dolazi mi Mi8 se idući tjedan vjv, pa ti napravim usporedbu jer imam neki Mi5 doma. Mogu ubaciti i MIX 2 u miks (he-he) 

 

Spoiler alert, na Mi5 je bolja nego na Mixu

 

Di si naručia Mi8 SE?? Za koju lovu?

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja sam se makao sa notea ipak, mislim da moraju poradit na softveru i optimizaciji kamere. Neka ga u polici par mjeseci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Koja je razlika izmedju global rom i global version?

 

Koji model je bolje uzeti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

U B20 LTE frekvenciji, global verzija ga ima

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo došao mi redmi note 5 sa Geekmaxi-a, za nepuna dva dana od narudžbe 

 

Uz mobitel nisam dobio nikakvu pisanu garanciju. Kako to kod njih ide?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ovo mi se cini kao bestu buy. Skladiste u Francuskoj + DHL besplatna dostava.

 

https://www.aliexpress.com/item/-/32867694660.html?spm=a2g0s.13010108.99999999.8.562c321e1wnSv1

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako stavim na Note 5 Nova launcher fingerprint i face unlok rade i na njemu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Prebacuje mi sa 4G na 3G pa nakon nekon vremena vrati pa ponovno  ??

 

što da radim?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Da javim da sam postao ponosan vlasnik rn5, iskreno preporod poslije htca, upravo skidam appove dali daodradim zadnji update?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice