Kako napraviti cjenik?

poruka: 5
|
čitano: 16.470
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kako napraviti cijenik?

ovako, frend me zamolio ako mu mogu napraviti cijenik za njegov kafic.....e,sad...ja sam pristao, al neznam kojim programom da to napravim....pa ako moze neka preporuka....hvala!

01010100 01001001 01001111
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti cijenik?

U Excelu.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Kako napraviti cijenik?
Tionio kaže...

ovako, frend me zamolio ako mu mogu napraviti cijenik za njegov kafic.....e,sad...ja sam pristao, al neznam kojim programom da to napravim....pa ako moze neka preporuka....hvala!

Ak mu napravis cijenik, mislim da ce te za ja*a objesiti! A cjenik mozes napraviti u bilo cemu sto podrzava rad s tablicama (ili barem tabulatorima), jer ti trebaju tri stupca: naziv proizvoda, jedinica mjere, cijena. Mozes koristit Word, Excel, Publisher, Illustrator, InDesign, CorelDraw...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti cijenik?
mbaksa kaže...
Tionio kaže...

ovako, frend me zamolio ako mu mogu napraviti cijenik za njegov kafic.....e,sad...ja sam pristao, al neznam kojim programom da to napravim....pa ako moze neka preporuka....hvala!

Ak mu napravis cijenik, mislim da ce te za ja*a objesiti! A cjenik mozes napraviti u bilo cemu sto podrzava rad s tablicama (ili barem tabulatorima), jer ti trebaju tri stupca: naziv proizvoda, jedinica mjere, cijena. Mozes koristit Word, Excel, Publisher, Illustrator, InDesign, CorelDraw...

ja bi još nadodao ako baš klijent zahtjeva može i u Dreamweaveru, notepadu a može i na onim žutim listićima...... ili jednostavno napiše se cjenik ručno na čisti bijeli a4 i onda iskopira koliko treba puta.

www.svijetkulture.com
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti cjenik?

Siguran sam da se autor teme već snašao, ali kad sam već tu...

 

Za tu namjenu preporučam Publisher.

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice