Kako staviti link na sliku?

poruka: 4
|
čitano: 13.814
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Kako staviti link na sliku?

Znači treba mi program koji bi stavio link na sliku ako razumijete... Znaći, ono što bih htio jest napraviti pregled mobitela NOKIA 5800. Znači, slikao sam sve ekrane i sad bih htio da kad netko gleda tu sliku na inernetu, klikne recimo na slušalicu i otvori mu se sljedeća slika koja se stvarno i otvori na mobu... Znate onako ko šta ima na internetu pregledavanje moba.... To je vjerojatno rađeno u flashu ili neš ali ja neznam programirati tako da mi treba najjednostavniji način. HVALA

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako staviti link na sliku?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2009 17:53 (captain_soap_McTawish).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako staviti link na sliku?
captain_soap_McTawish kaže...

Hvala na trudu ali ovaj tutorial je za stavljanje linka na cijelu sliku a meni treba link samo na određenom objektu na slici, kužiš. Znaći, ako je na slici mobitel, meni treba jedan link na zelenoj tipci, jedan na crvenoj, par njih na ekranu(touch screen) i to...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
offline
RE: Kako staviti link na sliku?
APazinjan kaže...
 meni treba link samo na određenom objektu na slici, kužiš.

 pogledaj ovaj link možda ti može pomoći. Mapiranje slike - linka  na web stranici

Web tutoriali za početnike, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice