Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.746.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam stavio pro na 1500 i ne mogu ju prodati i ljudi mi snizavaju na 1300, jedan cak na 1100 i to s 2 gamepada i mafiom novom.
Najbolje da ju dam đabe nekom i jos platim piće.

 strasno, ja svoju mislio prodati za oko 2000 kn + dodatni gamepad + 5 igrica, i nitko ne zove naravno

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam stavio pro na 1500 i ne mogu ju prodati i ljudi mi snizavaju na 1300, jedan cak na 1100 i to s 2 gamepada i mafiom novom.
Najbolje da ju dam đabe nekom i jos platim piće.

 Valjda ti je jasno zašto?! Izlazi nova konzola i stara počinje gubit na cijeni i to jako.  Ja da idem kupovat Pro sada nebi dao više od 200 eur za njega, još mora imat i garanciju. Al opet ima i likova koji misle zaradit. Kupit jeftino pa prodat za koju stotku iznad.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gledam u gamershopu nova pro jos drzi 3000 kn cijenu.
Bit ce bolje kad neki shvate da nista od ps5 ove godine, prva tura je rasprodana, druga tura je 14.12. a treca tek nagodinu. Samo se preorderi uspjeti dobiti konzolu do prosinca.
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam nekim čudom prodao za 1800 pro model u travnju. Al i tada sam dobivao ponude po 1200-1500. Model je bio star 15 mjeseci, taman malo van garancije 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Gledam u gamershopu nova pro jos drzi 3000 kn cijenu.
Bit ce bolje kad neki shvate da nista od ps5 ove godine, prva tura je rasprodana, druga tura je 14.12. a treca tek nagodinu. Samo se preorderi uspjeti dobiti konzolu do prosinca.

 To je samo za HR ili?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da je tako za sve trenutno, Sony je podebljao prednarudzbe, mozda podeblja i shipment konzola.
Trenutno su slali konzole samo za preorder i to je rasprodano sve.
Ispitivanje tržišta, nece slati milijune konzola za launch ako ne postoji potraznja zbog korone. Kad rijese launch slat ce ostatak u masovnu prodaju.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam stavio pro na 1500 i ne mogu ju prodati i ljudi mi snizavaju na 1300, jedan cak na 1100 i to s 2 gamepada i mafiom novom.
Najbolje da ju dam đabe nekom i jos platim piće.

Ak je tak, ja se preporučam. Al ajde, bit ću fer, platim ja piće

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...
Gogy7 kaže...
Ja sam stavio pro na 1500 i ne mogu ju prodati i ljudi mi snizavaju na 1300, jedan cak na 1100 i to s 2 gamepada i mafiom novom.
Najbolje da ju dam đabe nekom i jos platim piće.

 strasno, ja svoju mislio prodati za oko 2000 kn + dodatni gamepad + 5 igrica, i nitko ne zove naravno

 .

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

baš čudno, pa su neke face na forumu tvrdile da PS4 i dan danas drži cijenu i da ne pada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...

Bome Mađaru ide trgovina. Piše da je već 3 prodao, 7 dostupno.

Cijena dupla. Lijepa zarada.

 Mađar sve rasprodao još jučer. Bar nema linka više dostupno, pa pretpostavljam da je tako?

Također, jučer je jedan naš Hrvat stavio konzolu za duplu cijenu. Namjerno sam sačuvao link, reko checkat ću kasnije. Ista poruka: item is no longer available.

Ne moram imati novu konzolu na day 1, čak dapače, i sada mi 5 igara stoji ne pokrenuto, a PS4 nije 3 mjeseca upaljen.

Kupit ću ili u drugom valu ili iduće godine kad budu dostupni.

Dali me može tko uputiti u eBay prodaju?

Ukoliko doista bi uspio prodati konzolu za barem 2k kn zarade, dali me kupac može kako "prevariti"

Sam znam da sam puno puta dobio return, ukoliko proizvod koji sam kupio nije stigao na adresu. Znam da Paypal uvijek je na strani kupaca, pa čisto me zanima dali može on to kako zloupotrijebiti? Da izgubim i lovu i konzolu?

Nadam se da neće doći do toga, ali čisto gledam sve opcije.

Dali je prodaja jednostavna kao i kupovina?

Također, dali da sam otvorim acc ili mi je pametnije od frenda koristiti? On nikad ništa nije prodavao, ali kupuje već godinama sitnice iz Kine, kako sebi, tako meni. Jednostavno radi njega i 2x godišnje što naručim maskice za mobitel, nije mi trebao acc.

Pitam za njegov acc čisto pošto možda ima bolje ocjene onda, nego da prodaje plejku netko sad friski na ebayu?

Ili da se manim ćorava posla?

Hvala unaprijed na odg

Pošto je blagi off, možee i na PM odgovor.

Iako, zadnjih nekoliko stranica je debeli off o odgoju djece itd, pa se nadam da neće nikom smetati.

A možda je još netko u toj svoj potražnji došao na istu ideju i traži odgovore.

15 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...

Bome Mađaru ide trgovina. Piše da je već 3 prodao, 7 dostupno.

Cijena dupla. Lijepa zarada.

 Mađar sve rasprodao još jučer. Bar nema linka više dostupno, pa pretpostavljam da je tako?

Također, jučer je jedan naš Hrvat stavio konzolu za duplu cijenu. Namjerno sam sačuvao link, reko checkat ću kasnije. Ista poruka: item is no longer available.

Ne moram imati novu konzolu na day 1, čak dapače, i sada mi 5 igara stoji ne pokrenuto, a PS4 nije 3 mjeseca upaljen.

Kupit ću ili u drugom valu ili iduće godine kad budu dostupni.

Dali me može tko uputiti u eBay prodaju?

Ukoliko doista bi uspio prodati konzolu za barem 2k kn zarade, dali me kupac može kako "prevariti"

Sam znam da sam puno puta dobio return, ukoliko proizvod koji sam kupio nije stigao na adresu. Znam da Paypal uvijek je na strani kupaca, pa čisto me zanima dali može on to kako zloupotrijebiti? Da izgubim i lovu i konzolu?

Nadam se da neće doći do toga, ali čisto gledam sve opcije.

Dali je prodaja jednostavna kao i kupovina?

Također, dali da sam otvorim acc ili mi je pametnije od frenda koristiti? On nikad ništa nije prodavao, ali kupuje već godinama sitnice iz Kine, kako sebi, tako meni. Jednostavno radi njega i 2x godišnje što naručim maskice za mobitel, nije mi trebao acc.

Pitam za njegov acc čisto pošto možda ima bolje ocjene onda, nego da prodaje plejku netko sad friski na ebayu?

Ili da se manim ćorava posla?

Hvala unaprijed na odg

Pošto je blagi off, možee i na PM odgovor.

Iako, zadnjih nekoliko stranica je debeli off o odgoju djece itd, pa se nadam da neće nikom smetati.

A možda je još netko u toj svoj potražnji došao na istu ideju i traži odgovore.

 

Mani se ćorava posla.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je Njuškalo maknuo moj oglas od 1000€. Stavio sam ga iz šale ali mogu vam reci da me vise ljudi kontaktiralo za taj oglas nego ps4 pro.
Ako zelite zaraditi, nabavite ga 15.11. iz Amerike, izlazi 12.11, vi ako ga imate u Hrvatskoj vec 15.11 mozete dobiti hrpu para za njega
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...

baš čudno, pa su neke face na forumu tvrdile da PS4 i dan danas drži cijenu i da ne pada...

 Govorilo se za nove konzole iz dućana, ne za rabljeno

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Meni je Njuškalo maknuo moj oglas od 1000€. Stavio sam ga iz šale ali mogu vam reci da me vise ljudi kontaktiralo za taj oglas nego ps4 pro.
Ako zelite zaraditi, nabavite ga 15.11. iz Amerike, izlazi 12.11, vi ako ga imate u Hrvatskoj vec 15.11 mozete dobiti hrpu para za njega

 Nhf ali meni se gadi kad ljudi to rade. Kao prvo uzmeš konzolu u dućanu ispred nekoga tko je bio zaista zainteresiran za nju, samo da bi zarafui na njoj. I onda još prodaješ za duplo veću lovu iako se zns koliko vrijedi konzola. Kad se sjetim kako je bilo teško doći do prednarudžbe i onda vidim da su ih pograbili neki koje uopće ne zanima konzola niti gaming, pa nebi to napravio za neznam šta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa sjeti se samo onog Ryzena za 500kn, kako je završilo? Likovi ih prodavali za 1500kn.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Meni je Njuškalo maknuo moj oglas od 1000€. Stavio sam ga iz šale ali mogu vam reci da me vise ljudi kontaktiralo za taj oglas nego ps4 pro.
Ako zelite zaraditi, nabavite ga 15.11. iz Amerike, izlazi 12.11, vi ako ga imate u Hrvatskoj vec 15.11 mozete dobiti hrpu para za njega

 Nhf ali meni se gadi kad ljudi to rade. Kao prvo uzmeš konzolu u dućanu ispred nekoga tko je bio zaista zainteresiran za nju, samo da bi zarafui na njoj. I onda još prodaješ za duplo veću lovu iako se zns koliko vrijedi konzola. Kad se sjetim kako je bilo teško doći do prednarudžbe i onda vidim da su ih pograbili neki koje uopće ne zanima konzola niti gaming, pa nebi to napravio za neznam šta.

Cijeli svijet oko nas funkcionira na tom sistemu. Kupi jeftino prodaj skupo. Ne vidim ništa loše u tome iako se time ne bavim. Imaš ljude koji ne žele sjediti ispred računala i čakati da se otvore prednarudžbe. Isto tako imaš ljude koji čekaju ispred računala da se otvore prednarudžbe da bi kupili konzolu i nešto zaradili. Živimo u potrošačkom društvu i ovo bi trebalo biti normalno. Svi se snalaze kako znaju.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Demon's Souls PS5 u Infomarku 457kn... Navalite ljudi 😄
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

čudi me da neće roditelji djeci kupiti polovni ps4. ja sam recimo na to računao. uzmeš mu polovnjak za 1500 kn sa nekoliko igara i instaliraš  mu fortnite i miran si godinu dana barem. osim toga sve igre su puno jeftinije

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

čudi me da neće roditelji djeci kupiti polovni ps4. ja sam recimo na to računao. uzmeš mu polovnjak za 1500 kn sa nekoliko igara i instaliraš  mu fortnite i miran si godinu dana barem. osim toga sve igre su puno jeftinije

 

Budu, za pod bor. Još je rano, škola je tek počela. Sad se ne nagrađuju djeca konzolama :-)

To samo trgovci briju akcije "back to school" pa na njih stave konzole i igre :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Meni je Njuškalo maknuo moj oglas od 1000€. Stavio sam ga iz šale ali mogu vam reci da me vise ljudi kontaktiralo za taj oglas nego ps4 pro.
Ako zelite zaraditi, nabavite ga 15.11. iz Amerike, izlazi 12.11, vi ako ga imate u Hrvatskoj vec 15.11 mozete dobiti hrpu para za njega

 Nhf ali meni se gadi kad ljudi to rade. Kao prvo uzmeš konzolu u dućanu ispred nekoga tko je bio zaista zainteresiran za nju, samo da bi zarafui na njoj. I onda još prodaješ za duplo veću lovu iako se zns koliko vrijedi konzola. Kad se sjetim kako je bilo teško doći do prednarudžbe i onda vidim da su ih pograbili neki koje uopće ne zanima konzola niti gaming, pa nebi to napravio za neznam šta.

Cijeli svijet oko nas funkcionira na tom sistemu. Kupi jeftino prodaj skupo. Ne vidim ništa loše u tome iako se time ne bavim. Imaš ljude koji ne žele sjediti ispred računala i čakati da se otvore prednarudžbe. Isto tako imaš ljude koji čekaju ispred računala da se otvore prednarudžbe da bi kupili konzolu i nešto zaradili. Živimo u potrošačkom društvu i ovo bi trebalo biti normalno. Svi se snalaze kako znaju.

 

 

Marketing jako dobro osmišljen... Kao sve je rasprodano... To rasprodano znači samo jedno u Japanu " Ide proizvodnja u 4 smjene da se proizvede barem 50 mil konzola jer je potražnja zadovoljena". Niti sam pratio kad izlazi, niti sam prednaručio.. Čekam lijepo  12. mjesec da svome sinu kupim ps5... Ljudi počnite razmišljati, a ne padati na ovakve trikove iz ekonomije.. Ekonomija ne funkcionira da ima 5.000 ps5 u Hrvatskoj, pa sad čekaj 6 mjeseci da dođe druga runda. Nije više komunizam i plansko gospodarstvo :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 22:11 (Džekson).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Džekson kaže...
movie kaže...
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
Meni je Njuškalo maknuo moj oglas od 1000€. Stavio sam ga iz šale ali mogu vam reci da me vise ljudi kontaktiralo za taj oglas nego ps4 pro.
Ako zelite zaraditi, nabavite ga 15.11. iz Amerike, izlazi 12.11, vi ako ga imate u Hrvatskoj vec 15.11 mozete dobiti hrpu para za njega

 Nhf ali meni se gadi kad ljudi to rade. Kao prvo uzmeš konzolu u dućanu ispred nekoga tko je bio zaista zainteresiran za nju, samo da bi zarafui na njoj. I onda još prodaješ za duplo veću lovu iako se zns koliko vrijedi konzola. Kad se sjetim kako je bilo teško doći do prednarudžbe i onda vidim da su ih pograbili neki koje uopće ne zanima konzola niti gaming, pa nebi to napravio za neznam šta.

Cijeli svijet oko nas funkcionira na tom sistemu. Kupi jeftino prodaj skupo. Ne vidim ništa loše u tome iako se time ne bavim. Imaš ljude koji ne žele sjediti ispred računala i čakati da se otvore prednarudžbe. Isto tako imaš ljude koji čekaju ispred računala da se otvore prednarudžbe da bi kupili konzolu i nešto zaradili. Živimo u potrošačkom društvu i ovo bi trebalo biti normalno. Svi se snalaze kako znaju.

 

 

Marketing jako dobro osmišljen... Kao sve je rasprodano... To rasprodano znači samo jedno u Japanu " Ide proizvodnja u 4 smjene da se proizvede barem 50 mil konzola jer je potražnja zadovoljena". Niti sam pratio kad izlazi, niti sam prednaručio.. Čekam lijepo  12. mjesec da svome sinu kupim ps5... Ljudi počnite razmišljati, a ne padati na ovakve trikove iz ekonomije.. Ekonomija ne funkcionira da ima 5.000 ps5 u Hrvatskoj, pa sad čekaj 6 mjeseci da dođe druga runda. Nije više komunizam i plansko gospodarstvo :)

 Pa ljudi su svjesni da će biti zaliha konzola mjesec-dva dana poslije izlaska. Ali svi se žele dokopati konzole prvi dan izlaska i zato ljudi sad daju masne pare. Ja da nisam uspio prednaručiti, sigurno nebi nikome dao ni eura više od originalne cijene konzole nego bi pričekao kad će se opet pojaviti u dućanu. Ali eto, neki će platiti više samo da imaju prvi dan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

čudi me da neće roditelji djeci kupiti polovni ps4. ja sam recimo na to računao. uzmeš mu polovnjak za 1500 kn sa nekoliko igara i instaliraš  mu fortnite i miran si godinu dana barem. osim toga sve igre su puno jeftinije

Moja dva frenda već su prednaručila djeci novi PS5. Jednom mali ide u drugi osnovne i zna što hoće, a to nije PS4 nego PS5. Nisu više niti djeca što su nekad bila. Informacija je i njima dostupna i hoće isto što i mi.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Džekson kaže...

 

Marketing jako dobro osmišljen... Kao sve je rasprodano... To rasprodano znači samo jedno u Japanu " Ide proizvodnja u 4 smjene da se proizvede barem 50 mil konzola jer je potražnja zadovoljena". Niti sam pratio kad izlazi, niti sam prednaručio.. Čekam lijepo  12. mjesec da svome sinu kupim ps5... Ljudi počnite razmišljati, a ne padati na ovakve trikove iz ekonomije.. Ekonomija ne funkcionira da ima 5.000 ps5 u Hrvatskoj, pa sad čekaj 6 mjeseci da dođe druga runda. Nije više komunizam i plansko gospodarstvo :)

Sony je izložio poslovne planove a u njima piše da planiraju do 3 mjeseca proizvesti 15 milijuna komada PS5. To je osjetno više nego što su u istom periodu proizveli PS4. Znamo kakva je situacija bila s PS4 po izlasku na tržište i znamo kada je došao kod nas. Sada je situacija bolja, proizvelo se više konzola ali opet će biti nestašice, bar u ovom blagdanskom razdoblju.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
walentkane kaže...

baš čudno, pa su neke face na forumu tvrdile da PS4 i dan danas drži cijenu i da ne pada...

 Govorilo se za nove konzole iz dućana, ne za rabljeno

 

Znači danas je cijena PS4 ista kao i na dan izlaska 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sto se tice Ps Pro njega cu odnjet u Hr i stavit na tavan u kutiju i jednog dana ce mi bit retro konzola, nemam namjeru prodavat niti Xbox X ili Switch kada uzmem nekakve zamjene za te konzole. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
antimadridista kaže...
walentkane kaže...

baš čudno, pa su neke face na forumu tvrdile da PS4 i dan danas drži cijenu i da ne pada...

 Govorilo se za nove konzole iz dućana, ne za rabljeno

 

Znači danas je cijena PS4 ista kao i na dan izlaska 

  Nisam nikad rekao da je potpuno ista, nego da padne minimalno. Ne znam zašto pametuješ kad ti je sve pred očima i vidis koliko je koštao PS4 na dan izlaska i koliko košta danas. Nije neka razlika u cijeni, a konzola stara 7 godina. Što ti misliš, da ćeš kupiti PS5 dogodine za 2000 kuna ili šta?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam pro platio 3000kn prije 3 godine, Bloodborne ju je sad nasao u ekupi najjeftiniju za 2500kn dok je u većini shopova i dalje oko 3000. Mislim da je prije jedino za BF bila oko 2500kn.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cijena rabljenih sve povise 1000 kn ce se tesko prodavat, ja svoju mislim tuda negdi, ps4 1tb dva joistika, jedna igra
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kaj mislite, dal taj PRO ima firmware 6.72 ili ispod?

al možda bolje ostat na slimu, ipak mi je kraj glave na monitoru od kompa a praktički je nečujan.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice