Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacijom I

poruka: 4
|
čitano: 1.747
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacijom I".
15 godina
offline
Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacijom I

e, za razliku od onog asusa strix, ovo je jednako/bolje i jeftinije od nekih telefona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacijom I

Prije je alienware u americi bio jako skup, pa je i u hrvatskoj drzao cijene od 15-ak tisuca kuna na gore. U americi kao sto vidimo mozemo kupit alienware za 900 dolara(oko 5700 kn), no on u prekrasnoj hrvatskoj i dalje drzi neku uzasno visoku cijenu. Mene samo zanima koji je razlog tome. Ako uzmemo da tu bude 900 eura, pa i uz nas porez i marzu opet nebi smio bit vise od 9 tisuca, nikako. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacij
mar123 kaže...

Prije je alienware u americi bio jako skup, pa je i u hrvatskoj drzao cijene od 15-ak tisuca kuna na gore. U americi kao sto vidimo mozemo kupit alienware za 900 dolara(oko 5700 kn), no on u prekrasnoj hrvatskoj i dalje drzi neku uzasno visoku cijenu. Mene samo zanima koji je razlog tome. Ako uzmemo da tu bude 900 eura, pa i uz nas porez i marzu opet nebi smio bit vise od 9 tisuca, nikako. 

 Hrvatska

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware Aurora uskoro i sa devetom generacij
mar123 kaže...

Prije je alienware u americi bio jako skup, pa je i u hrvatskoj drzao cijene od 15-ak tisuca kuna na gore. U americi kao sto vidimo mozemo kupit alienware za 900 dolara(oko 5700 kn), no on u prekrasnoj hrvatskoj i dalje drzi neku uzasno visoku cijenu. Mene samo zanima koji je razlog tome. Ako uzmemo da tu bude 900 eura, pa i uz nas porez i marzu opet nebi smio bit vise od 9 tisuca, nikako. 

 Sva sreća da smo u EU i da od hardvera u HR kupujem samo kućište a ostalo ebay, amazon itd...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice