Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 milijun

poruka: 34
|
čitano: 9.092
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 milijun".
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 mil
toxic kaže...

 To je to... Bravo.. osim sto briljiras po HW temama briljiraas i u igrama tipa BR...

Igras pubg samo zato sto mozes kempati do kraja... GG

 hvala, nije da s hvalim no bil sam i u top 1000...vjerovatno čučeći i čekajuci da se ostali pobiju, da nije to za onih slabih zivaca.gg

Intel Core™ i7 Forever
15 godina
offline
Re: Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 mil
Tallahassee kaže...
..... mozda Dusko, nema besplatnih aaa da valjaju? Ocito nikad nisi cuo za tf2 ili dotu, aao nekad....

 Kaj je od ovog ustvari besplatno? Tf2? kad je bio aktualan nije bio besplatan. Dota je mod warcrafta koji nije besplatan. ovo trece je kaj?  Smanjite malo dozivljaj. mozda se iznenadite season passovima na Apexu kroz mjesec dva. Nista kaj valja nije besplatno. Kak bi ware fanboy rekao ne lazite napaceni narod

(G)jokaCRO ingame
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 mil
red_bull kaže...

Nista kaj valja nije besplatno.

WOT igrao svakodnevno, ponavljam svakodnevno sedam godina, ponavljam sedam godina za 0 kuna. Igrao bi ga i danas da mi ne oduzima vrijema za sve ostalo što želim igrati.

Tu količinu zabave mi ne može nedmašiti ni jedna AAA igra. Evo sad igram RDR 2 koji je fenomenalan, ali kada ga odigram to je to.

15 godina
offline
Re: Apex Legends nakon tjedan dana zaigralo 25 mil
Tallahassee kaže...
red_bull kaže...

 Tf2 se prodavao kao besplatan mod na steamu u paketu sa hl2. Ne kenjaj.

 ..... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL... prodavao kao besplatan?????????...... mos me povuc ......

 Pa zar nije Team Fortress bio u Orange Box-u zajedno sa HF2 i Portalom? Znam da su ga poslje dali besplatno ali u pcoetku je bio za lovu.

Opet to ne umanjuje cinjenicu da je Apex odlicna igra uvjek ce se naci neko kome ne odgovara da dodje i prosipa govna po forumu..., ignorirat i u igri uzivat!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice