Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Ubojiti

poruka: 37
|
čitano: 9.096
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Ubojiti ".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Uboj
miller1985 kaže...

Američki, engleski, njemački jezik isto sr.... drugo pakovanje 😉 

 

Dragi doktore ja sam u bolnici od svog rođenja točnije od drugog mjeseca života pa nadalje i ono što sam prošao ne bih želio ni najgorem neprijatelju 😉. 

 

Ja sam napisao kako su meni doktori rekli i gotovo, 

 

Hvala bogu da nisam vaš pacijent jer bi se brzo posvađali 😎. 

 

Pozdrav

Prenosiš kako su ti doktori rekli, ali bi se s doktorom posvađao da ti kaže nešto s čim se ne slažeš!?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Uboj
Feudalac kaže...
digitall kaže...

kad smo vec kod svrakopisa, uvijek me zanimalo uce li na faksu da namjerno pisu necitko, ili se boje da obican covjek ne bi skuzio sta je napisao pa mu ukrao posao, ili jednostavno nije fora ako pisu tako da bi to netko mogao procitati, ili ce ga drugi doktori sprdati, ili ispada pametniji, ili..?

neki razlog mora postojati. samo znam da nije nedostatak vremena da bi se te tri rijeci citko napisale na uputnicu nekim slucajem, jer vecinu sad moraju napisati putem tipkovnice fala kurcu vise..

cast onima koji spadaju u 1% iznimaka

 Razlog je vjerojatno potreba vrlo brzog bilježenja, nagađam, nije ni bitno.

Bila je neka inicijativa da se ukine latinski i ostavi samo na jeziku liječnika, to mi se na prvu činilo kao pametan potez.

to mi je jos manje jasno.. cemu to? u kojoj drzavi zivimo i koji jezik se ovdje koristi? 

postoji nesto neprevodivo na hrvatski? bez veze muce ljude na faksu da moraju znati nesto na nekom dinosaurus jeziku, umjesto da to vrijeme i trud uloze u ono sto bi trebali raditi u praksi

 

osim ako je to nesto na svjetskoj razini pa da se doktori iz cijelog svijeta razumiju bez translatora, sto opet ne razumijem zasto to onda u danasnje vrijeme nije npr. engleski koji znaju i djeca u vrticu u svim drzavama.. ma i da znaju 2 rijeci engleskog opet ce znati vise nego sto znaju latinski..

 

a to sa brzo biljezenje i svrakopis isto ne stoji nikako.. kad upise doslovno tri rijeci na uputnicu, napise ih tako da nitko pa ni on sam ne moze procitati.. pa koliko tisucinki vremenske razlike ima da napise svrakopisom koji bi se ipak malo mogao procitati..

ne pisu vise cijelu povijest bolesti rucno.. tipkovnica majka

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 9:09 (digitall).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Uboj
MrBlc kaže...
miller1985 kaže...

Američki, engleski, njemački jezik isto sr.... drugo pakovanje 😉 

 

Dragi doktore ja sam u bolnici od svog rođenja točnije od drugog mjeseca života pa nadalje i ono što sam prošao ne bih želio ni najgorem neprijatelju 😉. 

 

Ja sam napisao kako su meni doktori rekli i gotovo, 

 

Hvala bogu da nisam vaš pacijent jer bi se brzo posvađali 😎. 

 

Pozdrav

Prenosiš kako su ti doktori rekli, ali bi se s doktorom posvađao da ti kaže nešto s čim se ne slažeš!?

 ahahah, ovisi kakav je doktor i kakav ima stav

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Ubojiti

Vezano za rukopis... kako sa djecom radim domaći sam ostao šokiran koliko mi se degradirao rukopis. Jeste li vi primjetili od ovog miša i tipkovnice na što vam je rukopis došao. Znači rukopis mentalno retardirane osobe. Ozbiljno. A u školik sam imao rukopis... znači ženske nisu imali rukopis kao ja. To je išlo toliko daleko da je to praktički bio poseban font, ono.

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Uboj
KIKI3ooo kaže...

Vezano za rukopis... kako sa djecom radim domaći sam ostao šokiran koliko mi se degradirao rukopis. Jeste li vi primjetili od ovog miša i tipkovnice na što vam je rukopis došao. Znači rukopis mentalno retardirane osobe. Ozbiljno. A u školik sam imao rukopis... znači ženske nisu imali rukopis kao ja. To je išlo toliko daleko da je to praktički bio poseban font, ono.

Nisam primijetila. Rukopis mi je ostao potpuno isti kao i u školi. Pišem tiskanim slovima, jako brzo a potpuno čitko. Možda zato što imam naviku kraj laptopa ili kompa držati papir i olovku i sve što mi je bitno zapisivati tak da svaki dan nekaj črčkam. Mozak mi funkcionira tako da ono što ručno zapišem odmah i zapamtim. Kad sam išla u školu nikad nisam učila doma, lovila sam gradivo na satovima i zapisivala. To što sam zapisala sam odmah i zapamtila. Isto je i sad, čim zapišem zapamtim tako da ono što mi je bitno radije zapišem nego da npr isprintam ili spremim u neki folder. Al sam primijetila da lošije računam odkad svaki gadget ima kalkulator. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Uboj
ddarknessfairyy kaže...
KIKI3ooo kaže...

Vezano za rukopis... kako sa djecom radim domaći sam ostao šokiran koliko mi se degradirao rukopis. Jeste li vi primjetili od ovog miša i tipkovnice na što vam je rukopis došao. Znači rukopis mentalno retardirane osobe. Ozbiljno. A u školik sam imao rukopis... znači ženske nisu imali rukopis kao ja. To je išlo toliko daleko da je to praktički bio poseban font, ono.

Nisam primijetila. Rukopis mi je ostao potpuno isti kao i u školi. Pišem tiskanim slovima, jako brzo a potpuno čitko. Možda zato što imam naviku kraj laptopa ili kompa držati papir i olovku i sve što mi je bitno zapisivati tak da svaki dan nekaj črčkam. Mozak mi funkcionira tako da ono što ručno zapišem odmah i zapamtim. Kad sam išla u školu nikad nisam učila doma, lovila sam gradivo na satovima i zapisivala. To što sam zapisala sam odmah i zapamtila. Isto je i sad, čim zapišem zapamtim tako da ono što mi je bitno radije zapišem nego da npr isprintam ili spremim u neki folder. Al sam primijetila da lošije računam odkad svaki gadget ima kalkulator. 

 Meni je kao da sam imao ozljedu glave i zaboravio pisat pa se moram ponovno naučit. Nisam više od 10-15 god taknio kemijsku, da ne spominjem koliko mi egzotično izgleda obična olovka ili gumica... A potpis na osobnoj mi je, ono, 2-3 prekrižene kose crte (kad već nema pravila onda sam zatrolao...i trolam svaki put kad se potpusujem). Bar ravne linije povlačim kao ravnalom...

 

Jedino se ne slažem sa onima da od kad je mobitela da se ne vježba memorija. Možda više ne trebamo pamtit fiksne brojeve, ali pamtu se web adrese, šifre isl. Rukopis nije toliko ni bitan...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 15:53 (KIKI3ooo).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#8) - Ubojiti

postoji li bitna razlika između laktacije i laktarenja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice