Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

poruka: 50
|
čitano: 13.434
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st".
14 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

pa momci, Gandi definitivno nije bio svetac, te definitivno nije napravio puno za poboljšanje položaja dalita, osim zapravo ne tako čvrstih osuda postupanja prema njima (ne i ukidanja kastinskog sustava) ...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Greta Thunberg is hot!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
xcat kaže...
Samo sam tražio primjer za koji će se većina složiti da je pozitivan. Ali eto pogriješio sam - Hrvati i Gandhiju nalaze zamjerke. Možda sam trebao uzeti Majku Tereziju, ali sam htio izbjeći religijsku tematiku. Siguran sam da bi forumaši i njoj našli mrlju u karijeri ;)

 Zanimljiv izbor.

https://www.index.hr/magazin/clanak/sedam-omiljenih-povijesnih-licnosti-koje-su-zapravo-bile-grozni-ljudi/2402958.aspx

15 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BlueMax kaže...
xcat kaže...
Samo sam tražio primjer za koji će se većina složiti da je pozitivan. Ali eto pogriješio sam - Hrvati i Gandhiju nalaze zamjerke. Možda sam trebao uzeti Majku Tereziju, ali sam htio izbjeći religijsku tematiku. Siguran sam da bi forumaši i njoj našli mrlju u karijeri ;)

 Zanimljiv izbor.

https://www.index.hr/magazin/clanak/sedam-omiljenih-povijesnih-licnosti-koje-su-zapravo-bile-grozni-ljudi/2402958.aspx

 Ako su ove osobe bile grozne onda za pohlepne lovaše iz wef-a nema te mašte koja bi smislila njihove grozote.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
dery kaže...

 Ako su ove osobe bile grozne onda za pohlepne lovaše iz wef-a nema te mašte koja bi smislila njihove grozote.

 Ghandi je povijesno zapamćen kao pozitivac jer je pobjednik. Steve Jobs je zapamćen kao pozitivac iz istog razloga. Kakvi su kao osobe bili u povijesnom kontekstu je nebitno. Tito je bio pobjednik i antifašist. Koja tisućica ubijenih tu i tamo, koga briga? Ili ako ćeš još ekstremniji primjer, Hitler i Aleksandar Makedonski. U osnovi su pokretani istim ciljevima do kojih su dolazili istim sredstvima. O jednom se govori kao o najvećem zločincu u povijesti dok se o drugom govori nekako romantično, hvale se njegove vještine i dostignuća.

 

16 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BlueMax kaže...
dery kaže...

 Ako su ove osobe bile grozne onda za pohlepne lovaše iz wef-a nema te mašte koja bi smislila njihove grozote.

 Ghandi je povijesno zapamćen kao pozitivac jer je pobjednik. Steve Jobs je zapamćen kao pozitivac iz istog razloga. Kakvi su kao osobe bili u povijesnom kontekstu je nebitno. Tito je bio pobjednik i antifašist. Koja tisućica ubijenih tu i tamo, koga briga? Ili ako ćeš još ekstremniji primjer, Hitler i Aleksandar Makedonski. U osnovi su pokretani istim ciljevima do kojih su dolazili istim sredstvima. O jednom se govori kao o najvećem zločincu u povijesti dok se o drugom govori nekako romantično, hvale se njegove vještine i dostignuća.

 

 bitno da se ovom smradu vrijedi klanjati... zar ne?

7 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Svatko tko je igrao Civilization zna kakav je Gandhi bio gad....

 

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 19:07 (fer-de-lance).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Aldo kaže...

 

 bitno da se ovom smradu vrijedi klanjati... zar ne?

 Čovjek je kriv zato jer se družio s nekim? Pa i Trump se družio s njim puno više od Gatesa. Pa i paraplegičar Steven Hawking. Da nije i on koju djevojčicu u kolicima provozao?

To da multimilijunaši imaju zatvoren krug druženja u koji eventualno može upasti nekakav celebrity i da su neki od njih moralne nakaze je opće poznata stvar. I ja sam se u djetinjstvu družio s likom koji je kasnije ispao ubojica i to najbrutalnije vrste. Prema meni je uvijek bio ok i da me danas netko pita je li mi žao što sam se družio s njim rekao bi mu - ne. Gates je javna osoba pa mora reći da.

7 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Stvarno ides branit neobranjivo, cak je i njegovoj ženi bilo previse, al ti ga ides branit…..

Covik je bia na tom otoku (vise puta) i sa tim drustvom.
*Occam’s razor*
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat

Sviđaju se njemu takvi pa i ubojice čak. Fizer spasitelj mu je najdraži.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Tvpronlem kaže...
Stvarno ides branit neobranjivo, cak je i njegovoj ženi bilo previse, al ti ga ides branit…..

Covik je bia na tom otoku (vise puta) i sa tim drustvom.
*Occam’s razor*

 Čak i njegovoj ženi? Pa kome će ako njoj neće? Gates ga voli umočiti i sad bi mu ja to trebao zamjeriti? Gad možda voli i janjetinu?

Ako se pojavi bilo kakav dokaz da ga je umočio gdje bi mu zakon zamjerio, prvi ću ga zbog toga osuditi. To što mu žena zamjera, takve su žene.

7 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Svaka normalna osoba bi mu tribala zamjerit sta voli umočit u djecu.

12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
A Bill to voli? Ti si ga vidio?
 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Nema dokaza da je Gates baš pedofil ali da je seksualni creep ima itekako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
SaintGriz kaže...

Nema dokaza da je Gates baš pedofil ali da je seksualni creep ima itekako.

 Definiraj ovo.

 

Moji kriteriji su: da je ljudsko žensko, da nije dijete i da ne smrdi. Jesam li i ja seksualni creep?

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BlueMax kaže...
SaintGriz kaže...

Nema dokaza da je Gates baš pedofil ali da je seksualni creep ima itekako.

 Definiraj ovo.

 

Kronologija

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2023 12:35 (SaintGriz).
12 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Kronologija čega? Da je par puta svoje zaposlenice zvao na večere? Tu nema P od Pedofilije. Jedina poveznica je poznanstvo s Epsteinom, kao i 99% drugih bogatih Amerikanaca, pogotovo Židova. Ovo je ko da sutra lik u kojeg svako jutro kupujem burek bude optužen za nešto i ja bi zbog toga trebao biti predmet optužbi?

Bill jebač a ne zločinac! Melinda skupila lovu i otišla se i ona negdje namiriti. Isto ko Bezosova, Schwarzenegerova, Ecclestoneova, Tiger Woodsova... tisuće prije i tisuće će nakon Melinde.

Onog trenutka kad se dokaže da je Bill bio s nekim djetetom bit ću prvi koji će mu pljunuti u facu. Za sada mi je čak i drago da uber nerd praši okolo.

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Mozda ipak da se nastavio baviti samo s onim s cim je i zapoceo karijeru

Softwer
 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Softwer kaže...

Mozda ipak da se nastavio baviti samo s onim s cim je i zapoceo karijeru

 A sto je to tocno?

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BlueMax kaže...

Kronologija čega? Da je par puta svoje zaposlenice zvao na večere? Tu nema P od Pedofilije. Jedina poveznica je poznanstvo s Epsteinom, kao i 99% drugih bogatih Amerikanaca, pogotovo Židova. Ovo je ko da sutra lik u kojeg svako jutro kupujem burek bude optužen za nešto i ja bi zbog toga trebao biti predmet optužbi?

Bill jebač a ne zločinac! Melinda skupila lovu i otišla se i ona negdje namiriti. Isto ko Bezosova, Schwarzenegerova, Ecclestoneova, Tiger Woodsova... tisuće prije i tisuće će nakon Melinde.

Onog trenutka kad se dokaže da je Bill bio s nekim djetetom bit ću prvi koji će mu pljunuti u facu. Za sada mi je čak i drago da uber nerd praši okolo.

 Znaš li ti čitati s razumijevanjem? Napisao sam da nema dokaza da je pedofil već da je lik creepy. I za to sam ti dao dokaze.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice