edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

poruka: 7
|
čitano: 3.290
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči".
10 godina
offline
edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

 

Ovo je vrlo dobar stvar. Obrazovanje nikada ne završava. Negdje si i da ne gubiš vrijeme, učiš preko mobitela.

Lajk!

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

Yep. Ovo je predobra stvar za sve one koji su željni novog i kvalitetnog znanja. 

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

edX je jako kvalitetna platforma za učenje. Položio sam par certifikata i mogu samo reći riječi pohvale.

Samo ne znam kakva je mobilna verzija, tj. kako ću se snaći na malom ekranu, jer sam navikao učiti na laptopu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

će radije da ostanem nepismen, gazda. štaćmito?! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sveuči

edx nije besplatan

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sv
trolaslavonska kaže...

edx nije besplatan

 Pa nije sada ništa besplatno ako išta valja, pogledaj slične kvalitetne platforme: Coursera, Udacity, Pluralsight,...

Čak i kada uključiš bilo koji program na TV ili radiju imaš komercijalne reklame. Pa i youtube moraš platiti da ne gledaš glupave reklame...

10 godina
offline
Re: edX - online tečajevi s najboljih svjetskih sv

pisala je neka glupost u clanku valjda da je app besplatan ili nesto pa sam zato napisao. nemam nista protiv da se placa, medjutim na edx su certifikati 5x skuplji od coursere... bas sam gledao neke. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice