EU će od Facebooka tražiti pojašnjenje oko korište

poruka: 3
|
čitano: 1.746
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU će od Facebooka tražiti pojašnjenje oko korište".
16 godina
neaktivan
offline
EU će od Facebooka tražiti pojašnjenje oko korište

Optuživali Putina, a na kraju Englezi i Theresa May stoje iza svega.

Baš me unterinter hoće li američki retorika da sada napadne Engleze i Theresa-u kao što su napadali Putina mjesecima.

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: EU će od Facebooka tražiti pojašnjenje oko kor
mat kaže...

Optuživali Putina, a na kraju Englezi i Theresa May stoje iza svega.

Baš me unterinter hoće li američki retorika da sada napadne Engleze i Theresa-u kao što su napadali Putina mjesecima.

 Nesto slicno kao i trovanje dvostrukih spijuna za koje je vrlo vjerojatno kako kazu kriv Putin, medutim treba se zapitati tko najvise dobiva u toj prici s trovanjem,

jel to Putin pred izbore ili zapad koji svim silama hoce smjeniti Putina i to trovanje medijski bombardiraju do maksimuma.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:07 (Zemljanin).
16 godina
neaktivan
offline
Re: EU će od Facebooka tražiti pojašnjenje oko kor
Zemljanin kaže...
mat kaže...

Optuživali Putina, a na kraju Englezi i Theresa May stoje iza svega.

Baš me unterinter hoće li američki retorika da sada napadne Engleze i Theresa-u kao što su napadali Putina mjesecima.

 Nesto slicno kao i trovanje dvostrukih spijuna za koje je vrlo vjerojatno kako kazu kriv Putin, medutim treba se zapitati tko najvise dobiva u toj prici s trovanjem,

jel to Putin pred izbore ili zapad koji svim silama hoce smjeniti Putina i to trovanje medijski bombardiraju do maksimuma.

 Zbog prilicno slabog odgovora iz cijelog svijeta ocito nitko ne vjeruje britancima ili amerikancima nisu sami otrovali "svojeg" covjeka.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice