Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na steroi

poruka: 4
|
čitano: 1.804
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na steroi".
16 godina
neaktivan
offline
Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na steroi

LOL, baš me zanima koliko će aplikacija podržavati korisnu utilizaciju sekundarnog ekrana i kako će to izgledati kod vulgaris aplikacija. Nije mi se dopadalo na MBP-u, a ni ovdje

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na st

Koliko sam ja razumio to ni blizu nije isto. Na MB to je poseban ekran sa driverima i aplikacijama pisanih za touchbar a ovo je klasicna konfiguracija dual displaya a to podrzavaju sve aplikacije tj ne aplikacije vec OS.... NE treba nista posebno odraditi u aplikacijama za ovo....

16 godina
moderator
offline
Re: Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na st
Posmatrač kaže...

Koliko sam ja razumio to ni blizu nije isto. Na MB to je poseban ekran sa driverima i aplikacijama pisanih za touchbar a ovo je klasicna konfiguracija dual displaya a to podrzavaju sve aplikacije tj ne aplikacije vec OS.... NE treba nista posebno odraditi u aplikacijama za ovo....

 Tako je. Postoji softver koji dodaje dodatne điđe i neke aplikacije imaju podršku za te dodatne ekrane automatski, ali čak i bez toga je sekundarni ekran u potpunosti iskoristiv. 

14 godina
offline
Re: Novi ZenBookovi Pro Duo donose ScreenPad na st
southy kaže...

LOL, baš me zanima koliko će aplikacija podržavati korisnu utilizaciju sekundarnog ekrana i kako će to izgledati kod vulgaris aplikacija. Nije mi se dopadalo na MBP-u, a ni ovdje

 

  

2:19

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 18:18 (KingNothing).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice