Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

poruka: 84
|
čitano: 16.067
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis".
11 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Visak kaže...
markoBT kaže...

Svaki stan ili kuća ima vlasnika. A država vodi nekakve knjige o tom. Znaš ono zemljišnik, katastar i sl. Znaći da država već zna.

 

A zna i ovo ostalo, osim nacionalnosti i vjere koje imamo pravo promjenit kad god nam se ćefne, pa u principu popis i nije potreban. Ali jebiga tako je već godinama, iz vremena kad se nije znalo, a nitko da skupi hrabrosti da ukine (još jednu) nepotrebnu stvar.  

 U svakoj firmi se vodi evidencija ulaza i izlaza robe i opreme, pa teoretski uvijek znaju stanje, a ipak se redovito rade inventure da se ustanovi stvarno stanje.

Kuće i stanovi su malo veće imovine i ne gube se lako, a ne može ih se ni ukrast. A i ljude se ne bi trebalo moć zagubit ili ukrast. Za razliku o olovaka, gumica i slične imovine raznih firmi.

 

Ali u popisu ima nekih pitanja na koje država ne zna odgovore, pa to ima smisla popisat. Pogotovo ako se provede na ovaj način, što znatno smanjuje troškove popisa.

 

Tako da se može izreći jedno bravo za ovu državu. Ajde da smo i to dočekali.  

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 18:42 (markoBT).
10 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Našao sam kolika je kazna za neispunjavanje ali ne mogu nigdje naći koliki je iznos odštete ako privatni podaci iscure u javnost i u kojem roku je isplata obeštečenja?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 21:50 (Noel).
 
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p

Dobiš qrčinu odmah.. bez brige... kao i na fb

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 19:49 (miki_the_pirat).
10 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Dobar i koristan tekst za nas čitatelje. BUG uvijek misli na nas.

 

--------------------

Well, da jedan član familije popisuje sve ostale. Nije pošteno, al' takav vam je život.

Znate onu, dok si pod mojim krovom.

 

 

------------------------

Ne brinte za sigurnost vaših informacija.Uz malo para, dođe se do svega.

Al' opet ne brinite, takav vam je život. Ministarstvo tuđih poslova znade sve o vama. Vaše pobjede i uspjehe ne broji, nego samo poraz i neuspjehe.

Malo doda, malo odzume, ....

 

Čovjek odraste kada ga prestane brinuti tuđe mišljenje.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

riješio brzo za nas 3je, cca 30 minuta...

 

naravno prvo sam za3.14zdio PIN za e-osobnu, pa sam morao nju odblokirati, ali sam zaboravio lozinku za Moj eOI, pa sam morao to ponovno postaviti... kaj da velim, krečana...

 

upitnik je na 2-3 mjesta nejasan, dvosmislen (odjeljak o osobama), ali ništa strašno, čitanje informacija (i) daje primjere...

 

uglavnom, kontrolni kod si poslao na mail, ali i isprintao za na vrata....

 

 

više me muči sutrašnje punjenje sustava centralnog grijanja...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p

'ajd da je netko uspio, jer meni u tri navrata tijekom dana samo time-out.

15 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Pogledao današnji dnevnik i nadahnut Plenkovićevim obraćanjem naciji krenuo sam s poupnjavanjem popisa da me ne bi dočekala kazna od 5000 HRK. 

Nakon upisivanja ispunio me osjećaj ponosa i spokoja do te mjere da sam morao ići u WC (s vodokotlićem).

 

Zdravo naša slobodna domovino,
Prijateljstvo naroda pouzdano je uporište!
Hrvatski barjak, nacionalni barjak
Neka nas vodi od pobjede do pobjede!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Maloprije popisao kućanstvo,nas 4 za nekih 40-ak minuta,laganini. Logirao se preko PBZ čitača kartica i sve odradio bez ikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 21:43 (Conan_Zg).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Visak kaže...
zelenapaprika kaže...

Ne kužim u čemu je problem. Pa popisuješ svoju familiju, a ne Ferengije i Kardasijance.

 Pa nisu svi tolerantni ako su im djeca drugačijih pogleda. Misliš da bi Vice Batarelo upisao svom djetetu da je Hare Krišna?

Mnogi i taje pred roditeljima što su. Ali razumijem, na svakom popisu je sve manje vjernika, trebalo je tome nekako stati na kraj.

ti bi dao djetetu od 10 godina da ti popunjava neke ozbiljne podatke na osnovu kojih zelis dobiti neku statistiku?

 

pita li bilo sta popisivac koji dode u kucu neko dijete? -nope

14 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
boatenga kaže...

Izgleda fakat kao popis imovine, prvenstveno.

Ne znam jel tako bilo i u prijašnjim popisima.

Glavno da je sve tajno i tajna, pa dobro.

Pa i ne bas. Vecina pitanja su bezveze

 

Ne pita te dali imas samo jedan stan u kojem zivis ili 2-3-5.... imas li vikendicu, ako si u kuci ne pita kolika je povrsina kuce, nego samo jedan stan u kojem zivis. Ali to je OK jer ne pita ni za bilo kakve druge imovinske stvari koje mozes posjedovati.

Cak ni one stvari koje bi bilo logicno da pitaju, dali imas pristup netu, imas li osobi automobil, koliko auta u obitelji, mobitel, barku i takve stvari koje su mozda interesantne za statistiku

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 23:06 (bus).
13 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Meni zapelo vec na prvom, ne mogu staviti da sam jedini clan kucanstva, baci gresku da je linija 2 obvezna,  a nemam sto upisati u liniju 2

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Meni je popisivanje prošlo bez problema, mada je ova web app tehnički totalno krivo izvedena s ovim requestovima za svaki unos.

 

No, svakako, što se mene tiče, ima hrpa besmislenih pitanja za koje se pitam koja je krajnja svrha.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
digitall kaže...

ti bi dao djetetu od 10 godina da ti popunjava neke ozbiljne podatke na osnovu kojih zelis dobiti neku statistiku?

 

pita li bilo sta popisivac koji dode u kucu neko dijete? -nope

 A u svakom kućanstvu živi samo jedan odrasli i 4-5 desetogodišnje djece?

 

Za mene su roditelji kada sam bio u dvadesetima rekli popisivaču da smo svi vjernici i ja sam morao specijalno napomenuti da ja nisam. I desetgodišnje dijete ima pravo samo reći takve stvari, ali sad ga nitko neće ni pitati.

Naravno, tebe kršenje tuđih prava ne smeta, bitno je samo da bude što veći broj katolika, kako bi poslije i onima koji su se uspjeli drugačije izjasniti time mahali pred nosom.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
odjavljen
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Visak kaže...

 Pa nisu svi tolerantni ako su im djeca drugačijih pogleda. Misliš da bi Vice Batarelo upisao svom djetetu da je Hare Krišna?

Mnogi i taje pred roditeljima što su. Ali razumijem, na svakom popisu je sve manje vjernika, trebalo je tome nekako stati na kraj.

 Bogme si optimističan kada misliš da neki desničarski krkan koristi eGrađane za samopopisivanje. Vjerojatnije je da to radi Hare krišna sin/kćer.

 

Visak kaže...

Znači jedan član određuje nacionalnost i vjeroispovjest svih ostalih?

 U pravu si, možda bi se i neki srbin radije deklarirao kao hrvat, ali pritisak je nepodnošljiv.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 8:45 (WadeWilson).
14 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Dead kaže...

Što je bitno za popis stanovništva koliko automobila, barki, mobitela...imaš?

 

Pa nije bitno, kao što nije bitno ni u koliko kvadrata živiš, na kojem katu, koliko stanova ima zgrada?? sve su nepotrebni podatci, ali statistički možda nekom zanimljivi, kao i more drugih podataka koje mogu skupiti za statistiku.

Sve druge podatke bi već trebali imati u MUPu na jednom kliku miša i 21. stoljeću.

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Visak kaže...
..

 

Za mene su roditelji kada sam bio u dvadesetima rekli popisivaču da smo svi vjernici i ja sam morao specijalno napomenuti da ja nisam. I desetgodišnje dijete ima pravo samo reći takve stvari, ali sad ga nitko neće ni pitati.

Naravno, tebe kršenje tuđih prava ne smeta, bitno je samo da bude što veći broj katolika, kako bi poslije i onima koji su se uspjeli drugačije izjasniti time mahali pred nosom.

 -ne, djeca su maloljetnici, time nemaju pravnu sposobnost, tj imaju skrbnika-roditelje koji ih zastupaju. Karikirano, ni policija ne priča s djecom, nego s roditeljima... pa tako vrijedi i za popisivače.

... nego više te brine katolicizam? što ako netko izjavi da je recimo hindus? kakve to veze ima s tobom ako si (a)teista? .. tj moraš li se uopće izjasniti po pitanju vjere? odnosno, ako je ovo popis stanovništva, ako su svi ljudi-građani jednaki, tad je pitanje o boji kože-rasi, vjeri itd sporedno, pa i naciji, tj kako kaže službeni predstavnik, popisuju se stanovnici, krijterij je da tu živiš-stanuješ, ne da si hrvat, katolik, tj možeš biti hindu-marsovac, .. no to žele oni drugi, tj svaka vjerska zajednica-sekta želi više, neko pravo, svaka nacija-manjina/većina nešto po tom pitanju, neki benefit kao neradni dani ili porez, tj koliko ti crkva uzme za članarinu, toliko dobiješ plaćene blagdane pa ti je (a)teizam sporedan, tj samo se svodi na to kome ćeš formalno dati isti novac, kao izbor liječnika, osiguranja za auto ili kafić u kojem piješ kavu..

-eto, pitaju imaš li wc, kvadraturu.. zvuči čak blentavo, no ostalo država već zna. Imaš li tekuću vodu, kanalizaciju? ... a sad ono što bi kao podpitanje, važnije od pitanja-ankete-popisa.. što ako osoba odgovori (namjerno/sučajno) pogrešno? npr, napišeš da nemaš wc ili da imaš 32.000 kvadrata.. karikirani-izmišljeni podatci. Što će državna statistka s takvim podatcima? ok, to se eliminira-extrem-filterom kao netočno-nebitno, no što da to napravi veći postotak ljudi, da se recimo prozovu marsovcima bez wca s 32.000 kvadrata i 4 sobe.. po kojem kriteriju će država takav podatak filtrirati, provjeriti, ispraviti.. odnosno, čemu tad služi statistika? .. dok kad to radi popisivač, ovlaštena osoba, tad se podrazumijeva da će napisati činjenično-točno, ne lažni-izmišljen podatak.. no realno ni za to ne postoji jamstvo-filter-kontrola, pa popisivač može sjediti doma i jednako kao egrađanin ispuniti anketni upitnik (jer tako ponekad rade i djelatnici elektre za brojilo..) :) .. čemu tad podatci služe, statistici? .. što ako se temeljem neprovjerenih-upitnih podataka dođe do nekog zaključka, ako postane neka politička platforma 'sa snagom-težinom' mada na recimo izmišljenim podatcima-temelju.. što-ako?...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 10:49 (ihush).
9 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Visak kaže...
digitall kaže...

ti bi dao djetetu od 10 godina da ti popunjava neke ozbiljne podatke na osnovu kojih zelis dobiti neku statistiku?

 

pita li bilo sta popisivac koji dode u kucu neko dijete? -nope

 A u svakom kućanstvu živi samo jedan odrasli i 4-5 desetogodišnje djece?

 

Za mene su roditelji kada sam bio u dvadesetima rekli popisivaču da smo svi vjernici i ja sam morao specijalno napomenuti da ja nisam. I desetgodišnje dijete ima pravo samo reći takve stvari, ali sad ga nitko neće ni pitati.

Naravno, tebe kršenje tuđih prava ne smeta, bitno je samo da bude što veći broj katolika, kako bi poslije i onima koji su se uspjeli drugačije izjasniti time mahali pred nosom.

 U većini kućanstava žive roditelji i djeca.

Djeca će se izjasniti kada budu sposobni razmišljati svojom glavom dakle tamo negdje u dvadesetima možda. Do tada misle i pišu da su supermeni i kligonci.

Ako živiš s nekim onda ga valjda poznaš dovoljno dobro (pogotovo ako ti je dijete) da možeš umjesto njega napisati neke osnovne stvari.

Ako ne možeš onda imaš gadnih obiteljskih i komunikacijskih problema.

Može se i prije upisivanja dogovoriti međusobno u krajnjem slučaju.

Nema smisla da se svaki član popisuje samostalno, užasno gubljenje vremena i dobivanje suludih podataka.

Ne znam šta si se uhvatio katolibana, kod briga za to.. kad bi mi moje desetogodišnje dijete reklo da nije katolik prebio bi ga, ne zato što mi to nešto u životu znači nego zato što to dijete pojma nema što je to niti će imati pojma što je to sljedećih 20 godina.. tebi je to kršenje nečijih prava lol, pa isto tako ima pravo izjasniti se da je helikopter, i to pravo ću mu skršiti sa zadovoljstvom, isto kao i sve institucije koje nemaju što pričati s maloljetnicima

3 godine
protjeran
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
A kaj će se desiti ako ispunim samo za sebe, a ostatak članova ne? Zalijepim kod na vrata, popisivač ga uzme i ode jer nikog ne bude doma i kak će on znati da tu ima još osoba koje nisu popisane?

Evo konkretno muči me i stvar jer mi je sestra u zg već par godina, ali adresu ima istu ko i prije. Da li nju trebam popisati ako popisivam i ostale članove ili ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 16:55 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p

-ovo nije 'pravi' popis nego onako, kao anketa na forumu :) .. možeš pisati bilo što, istinu-činjenice ili maštu-izmišljotine, jednako je..

-sestra ti je u prekršaju, mora ažurirati podatke .. ti možeš preskočiti, ignorirati, no moralno ti ostaje odgovornost, mrlja.. :)) .. misliš da država ne zna nešto što želi znati ili da je to nešto važno?

.. svodi se na recimo ažuriranje, kao što je netko usporedio, kao inventura u trgovini stanje-robe.. tj statističke devijacije se lako odbace, dok će svatko iz tih podataka 'čitati' ono što želi, pa ako želiš, možeš biti jedi ili flashgordon.. marsovac itd.

 

-baš razmišljam, mogao bi i ja biti recimo 'čovjek', recimo s 13tero djece, brus-li, s 4 automobila bez wc-a..

-kaže da neće biti kazni, da se za potpis neće odgovarati, mada inače za sve što izjaviš, potpišeš postoji krivična odgovornost.. pa je recimo primjer, nevažno zoveš li se ivica ili marica, ali ako napišeš da si ivica a utvrdi se da nisi, tad je to kazneno djelo (jer ovo dobija status službenog dokumenta, izjava itd), pri čemu možeš biti marsovac.. tj sve je tako blesavo-besmisleno pa zašto bi popis stanovništva bio nešto pametnije ili logičnije-točno itd.

 

-ne, ipak ću biti 'pošten' napisati da sam ovčar, njemački, hobi čuvanje krava (umjesto ovaca i zecova), pecanje, pingpong na tv-u (oni stari zeleni-AV..) i promatranje konstelacije zvijezda-galaxija.. (pokušavam pronaći pattern za jackpot, blizu sam..) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
protjeran
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Baš ga zakompliciraš tak da pol toga ne kužim kaj je pjesnik htio reći
10 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
foofajter kaže...
A kaj će se desiti ako ispunim samo za sebe, a ostatak članova ne? Zalijepim kod na vrata, popisivač ga uzme i ode jer nikog ne bude doma i kak će on znati da tu ima još osoba koje nisu popisane?

Evo konkretno muči me i stvar jer mi je sestra u zg već par godina, ali adresu ima istu ko i prije. Da li nju trebam popisati ako popisivam i ostale članove ili ne?

 Kad otvoriš i upišeš adresu kućanstva koje popisuješ pod članovima kućanstva ti se otvori broj kućica koliko na adresi ima prijavljenih osoba(ako vas je npr prijavljeno 5 otvori se 5 kućica). Ako svi nisu popisani ili popišeš samo sebe popisivačima će javljati grešku, tj da su nepotpuni podaci pa će oni popunit ostatak kad dođu, zato ide kontrola kodom. Ti možeš reć da ti se sestra popisala u Zg-u i to je sve ili upisati pod napomenu dole da ta i ta osoba ima boravište u Zg-u. Isto tak možeš sestru popisati i ti i sama se može popisati pa će se kasnije podaci duplog popunjavanja poništiti.

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
3 godine
protjeran
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p

Da, ali ako ja stavim 4 osobe u kućanstvu, a ispunim za 3 i za sestru napišem u napomeni da ima boravište u ZG, ne da mi dalje. Idem s 3 osobe pa nek se je*u s tim glupostima oko popisa, te sve podatke ima porezna tak da je ovo samo još jedno hrvatsko razbacivanje para

16 godina
online
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
F10EXX kaže...
Znaci ima pitanja o kravama, oranicama a nema o racunalima?

Bas kako prilici drzavi iz 18. stoljeca.

 ta pitanja o kravama i oranicama su da bi se moglo razdijeliti urbane od seoskih domačinstava u kasnijoj obradi podataka

 

a pitanja o imovini ima samo da li si vlasnik stana/kuće u kojoj se popisuješ ili si podstanar i slično, nema pitanja da li posjeduješ još koju imovinu

 

odite na https://popis2021.hr/popisni-upitnik.html i skinite si popisni upitnik u pdf pa vidite sva pitanja koja se postavljaju

4 godine
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Wolverine kaže...
F10EXX kaže...
Znaci ima pitanja o kravama, oranicama a nema o racunalima?

Bas kako prilici drzavi iz 18. stoljeca.

 ta pitanja o kravama i oranicama su da bi se moglo razdijeliti urbane od seoskih domačinstava u kasnijoj obradi podataka

 

a pitanja o imovini ima samo da li si vlasnik stana/kuće u kojoj se popisuješ ili si podstanar i slično, nema pitanja da li posjeduješ još koju imovinu

 

odite na https://popis2021.hr/popisni-upitnik.html i skinite si popisni upitnik u pdf pa vidite sva pitanja koja se postavljaju

 Sve to stoji. Ja sam ispunio popisni upitnik i baš su mi nedostajala pitanja o računalima, mobitelima i internetskoj vezi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 20:26 (zelenapaprika).
10 godina
offline
Počeo je online popis stanovništva, evo kako popis

Ali kazne, rečeno od 2000-5000 kuna.

Dakle ako se odbiješ popisat onda je 5000kuna kazna..Ako malo lažeš onda je bit će 2000 kuna.

Valjda, nisu napisali strukturu kažnjivosti.

 

ihush kad pišeš kraće postove onda te se i pročita, ovo je off topic samo opaska za kolegu forumaša ;)

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Wolverine kaže...

 ta pitanja o kravama i oranicama su da bi se moglo razdijeliti urbane od seoskih domačinstava u kasnijoj obradi podataka

 

 Ja sam se dvoumila dal upisat da imam jedno grlo stoke doma, al sam se onda sjetila da sam vola upisala pod izvanbračnog druga.  Tak da je ispalo da nemam ni jedno grlo stoke a živim na selu. Cccc nikad poštenog selaka od mene   

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
online
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
zelenapaprika kaže...
Wolverine kaže...
F10EXX kaže...
Znaci ima pitanja o kravama, oranicama a nema o racunalima?

Bas kako prilici drzavi iz 18. stoljeca.

 ta pitanja o kravama i oranicama su da bi se moglo razdijeliti urbane od seoskih domačinstava u kasnijoj obradi podataka

 

a pitanja o imovini ima samo da li si vlasnik stana/kuće u kojoj se popisuješ ili si podstanar i slično, nema pitanja da li posjeduješ još koju imovinu

 

odite na https://popis2021.hr/popisni-upitnik.html i skinite si popisni upitnik u pdf pa vidite sva pitanja koja se postavljaju

 Sve to stoji. Ja sam ispunio popisni upitnik i baš su mi nedostajala pitanja od računalima, mobitelima i internetskoj vezi.

tih pitanja nema jer DZS od 2007 na ovamo ima godišnje istraživanje za to područje koje je puno detaljnije nego što bi bilo kad bi bilo nekoliko pitanja u popisu stanovništva

 

ako te zanimaju podaci odi na www.dzs.hr i potraži priopćenja sa slijedećim nazivima

PRIMJENA INFORMACIJSKIH I KOMUNIKACIJSKIH TEHNOLOGIJA (IKT) U PODUZEĆIMA

PRIMJENA INFORMACIJSKIH I KOMUNIKACIJSKIH TEHNOLOGIJA (IKT) U KUĆANSTVIMA I KOD POJEDINACA

6 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p

Meni je reddit kenjara.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
10 godina
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
ddarknessfairyy kaže..

 

 Ja sam se dvoumila dal upisat da imam jedno grlo stoke doma, al sam se onda sjetila da sam vola upisala pod izvanbračnog druga.  Tak da je ispalo da nemam ni jedno grlo stoke a živim na selu. Cccc nikad poštenog selaka od mene   

 Blago volu sa tobom.

cccc

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 20:24 (boatenga).
4 godine
offline
Re: Počeo je online popis stanovništva, evo kako p
Wolverine kaže...

tih pitanja nema jer DZS od 2007 na ovamo ima godišnje istraživanje za to područje koje je puno detaljnije nego što bi bilo kad bi bilo nekoliko pitanja u popisu stanovništva

 

ako te zanimaju podaci odi na www.dzs.hr i potraži priopćenja sa slijedećim nazivima

PRIMJENA INFORMACIJSKIH I KOMUNIKACIJSKIH TEHNOLOGIJA (IKT) U PODUZEĆIMA

PRIMJENA INFORMACIJSKIH I KOMUNIKACIJSKIH TEHNOLOGIJA (IKT) U KUĆANSTVIMA I KOD POJEDINACA

 Ma da, ali najnoviji podaci koji su dostupni su iz 2019. godine. Priopćenje iz 2021. s podacima za 2020. nije dostupno. A sada je upravo bitno snimiti razliku u odnosu na 2019., a potom i na 2020. zbog pandemije, rada od kuće i sl.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice