Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju otpad

poruka: 4
|
čitano: 2.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju otpad".
15 godina
offline
Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju otpad

A zasto to uvijek mora bit aplikacija.

Sto fali obicnoj web stranici?

Da mogu gledat na velikom ekranu.

Svjedno je vjerojatno napravljena istim tehnologijama pa ne bi bio neki problem ponudit i to kao alternativu.

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju otpad

a zbog čega aplikenjcija nema stvaran naziv - "pripuzova igrališta"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju o
Renesis kaže...

A zasto to uvijek mora bit aplikacija.

Sto fali obicnoj web stranici?

Da mogu gledat na velikom ekranu.

Svjedno je vjerojatno napravljena istim tehnologijama pa ne bi bio neki problem ponudit i to kao alternativu.

 to sam i ja htio napisati. Je*ale ih aplikacije, svi se nešto žele instalirati drito na mobitel. Osobno mi se diže kosa na glavi od svega što nije nužnost za pravilan rad mobitela ili baš da želim tu aplikaciju...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Razvrstaj MojZG - aplikacija o razvrstavanju o
Opće je poznato da je smeće biznis za mafiju. Posebno na južnom djelu kontinenta. Aplikacija za razvrstavanje smeća je samo još jedna muljaža i fiktivno trošenje novaca iz EU za zbrinjavanje smeća. Samo se bojim kad će iz EU netko doći i reći: "dosta je bilo! vratite pare!", jer će se tada te pare vračat iz naših džepova, a ne iz džepa onog tko je napravio posao za 10000€, a za taj posao dobio 100000€.
Što je najžalosnije, ja moram sortirati smeće, a cijena odvoza raste. Sortiranog smeća ima, ono stoji i ne znaju što da rade s njim. Bile su došle ponude iz Austrije za koncesiju da odkupljuju smeće, ali naši su naravno odbili jer u toj ponudi nije bilo sira i pršuta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice