Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

poruka: 17
|
čitano: 3.890
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo".
13 godina
offline
Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

Sretno im bilo, trebat ce im.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Mad Ant kaže...

Sretno im bilo, trebat ce im.

 Ovo je dosta skromni komentar, ali do navečer očekuje se okupljanje svih dizel-fanova/EV-skeptika na forumu koji će nam objasniti u kakvoj gadnoj zabludi je Porše i kako njihovi inženjeri polako ali sigurno vode tvrtku u električnu propast.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
14 godina
odjavljen
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Vortac kaže...
Mad Ant kaže...

Sretno im bilo, trebat ce im.

 Ovo je dosta skromni komentar, ali do navečer očekuje se okupljanje svih dizel-fanova/EV-skeptika na forumu koji će nam objasniti u kakvoj gadnoj zabludi je Porše i kako njihovi inženjeri polako ali sigurno vode tvrtku u električnu propast.

 ... i kako s tim autom ne možeš ići svaki dan Split - Minken, tako da nije ni zakurac.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
odjavljen
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Vortac kaže...
Mad Ant kaže...

Sretno im bilo, trebat ce im.

 Ovo je dosta skromni komentar, ali do navečer očekuje se okupljanje svih dizel-fanova/EV-skeptika na forumu koji će nam objasniti u kakvoj gadnoj zabludi je Porše i kako njihovi inženjeri polako ali sigurno vode tvrtku u električnu propast.

 

Dizel ili dizlo? Ili možda dobra stara loža 

 

Drago mi je da se Porche elektrificira. Nije da si ih (trenutno) mogu priuštiti, ali kao netko tko voli aute, moram priznati da mi je Porsche oduvijek bio napet (osim ovih SUV i Panamera modela, njih baš nikako ne mogu smatrati privlačnima, možda jer obožavam 911 pa eto 


7 godina
offline
Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

uuuuuuuuuu.....

Koji macan 

 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

 

Elektromobili nisu za svakog korisnika i naravno da nisu za duge relacije. Oni su za gradsku i međugradsku vožnju.

Daju drugačije iskustvo vožnje. I, da nisu baš ni jeftini čak i uz potpore sistema. 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju

Ne znam za Europu i ostatak svijeta, no u Sjevernoj Americi Macan cini nekih 30%-40% svih prodanih Porschea. Prebacit svoj daleko najprodavaniji model na iskljucivo EV verziju, i to ne ono planovi za 2025+, vec od slijedece godine... Hrabro, ako cu bit pristojan, jer po meni prelazi granicu izmedju hrabrosti i cistog kockanja.

15 godina
odjavljen
offline
Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

Potpuno električni Macan u serijsku će proizvodnju početkom 2020. godine, a Porsche nakon toga više neće nuditi Macana s motorom na fosilna goriva.

 

Porsche nikad nije objavio boldano, već novinari pretpostavljaju da se to implicira s onim all-electric, međutim, all-electric je naziv koji se od pojave PHEV vozila koristi za običan EV, a ne za exclusively electric modele.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Problem i je što se Macana previše prodaje u US. Time kanibaliziraju prodaju Cayennea na kojem sigurno bolje zarađuju. Mislim da su oni spremni ubit Macana. Ovako su još dobili i malo reklame.
P.S. vidim da novog električnog Macana pokreću 2.0 turbo, električni atmosferski V6 od 3 litre i biturbo 2.9litreni elektromotor. Baterija ima kapacitet 75litara.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 19:00 (jozef).
11 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju

Cayenne bas i nije isti segment. Ukidanje Macana bi vise povecalo prodaju GLC, X4, Q5, F-Pace itd negoli Cayenne.

15 godina
offline
Porscheov Macan druge generacije bit će isključivo

ovo je zumper. kupiš si dva-tri takva i možeš se još pet-šest minuta dodatno igrati s RTX-a 2080 Ti, kad nestane struje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 4:41 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Znaci bug siri fake news, bas lijepo...
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
jozef kaže...
Problem i je što se Macana previše prodaje u US. Time kanibaliziraju prodaju Cayennea na kojem sigurno bolje zarađuju. Mislim da su oni spremni ubit Macana. Ovako su još dobili i malo reklame.
P.S. vidim da novog električnog Macana pokreću 2.0 turbo, električni atmosferski V6 od 3 litre i biturbo 2.9litreni elektromotor. Baterija ima kapacitet 75litara.

 Macan je idealan za one koji bi kupili Q3 ali imaju malo vise. Uboli su segment trzista s "jeftinim luksuzom" kao sto je Volkswagen s T-Rocom u HR s jeftinim SUVom.

15 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Macan i Q5 su tkz konkurencija, ne q3. Macan je cak zasnovan na starijem modelu Q5, s novim modelom djeli iste motore i mjenjace. Kupuju ga ljudi cisto zbog imena jer u suprotnom za 10000eur manje dobij bolji Q5. Elektro podrzavam.
15 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Dobro da, ali ja recimo u US uopce ne vidim Q5.

Ili vidim tatine kceri s Q3, ili tate s Q7 / X5.

Macan je bas ono izmedu, mrvicu luksuza iznad Audija, a razlika u velicini je irelevantna
11 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju

Onda mora da zivis u (statisticki) cudnom podrucju.
https://www.best-selling-cars.com/brands/2018-full-year-usa-audi-of-america-car-sales/
Prodanih komada u USA u 2018:
Q5 - 69,978
Q7 - 37,417
Q3 - 16,828

Q5 ima 30% vise nego Q3 i Q7 zajedno. Kad ukljucimo i sedane/coupe, Q5 je najprodavaniji, a Q7 drugi.

15 godina
offline
Re: Porscheov Macan druge generacije bit će isklju
Hebiga zivim na kampusu blizu jednog od najvecih gradova...nema smisla q7.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice