Još napada na Sony?

poruka: 122
|
čitano: 14.250
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još napada na Sony?".
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
Kant kaže...
SpaceNinja kaže...

jos jedna pobjeda pc nad ps3, svi ovi napadi se rade preko PCa i to je jos jedan dokaz da je pc dominantna platforma

Pa neka se obrane ako mogu :)

 

\o/

 

Buahahahaha

A Sony se brani konzolama? Kazuo Hirai čuva naše psn accounte na usb disku spojenom na svoj ps3??

hahahaha

Kakva im je obrana, izgleda da se brane kalkulatorima...

15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?
uskoro ce u vijestima biti: ubio se jer nije mogao izdrzati bez PSN-a.
Kukate kao da je smak svjeta,malo vise friskog zraka,a malo manje igranja i zamaranja ociju ne skodi. Gledajte to kao jedan kolektivni godisnji odmor.
I'll be back
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
R4zOR229 kaže...

Jos nisi naucio citat jel?pa evo ti opet pa mozda skuzis da je sony za sve zapravo kriv

 

http://www.ps3hax.net/2011/05/sony-used-outdated-security-knew-psn-was-at-risk-too-arrogant-to-care/

 

A ti još nisi naučio čitati druge izvore osim hakerskih koji će naravno napisati sve da ocrne Sony?

ako nisi vidio pogledaj ponovno izvore otkud su to uzeli ili i oni imaju nesto protiv sonya?

Marilyn Manson
15 godina
odjavljen
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...

Ej veliki revolucionaru, nasljedniče che guevare, nije me nitko natjerao da kupim ps3, nije me nitko natjerao da kupujem igre, ne tjera me nitko ni da ih igram na psn-u... Sve to sam odabrao svojom slobodnom voljom. Isto tako su odabrali deseci miliona drugih koji su kupili ps3 radi igara i multimedije a ne "visih ideala"

Ovi tvoji hakeri nam uskraćuju slobode.

Pozdrav revolucionaru!

Ali su te uspješno UVJERILI da su ti ISPORUČILI ono što si ti PLATIO s dovoljnom KVALITETOM i ti sad kriviš hakere.

 

BannedOnThisForum kaže...

Da ali, nema veće ljepote nego igrati u krevetu ne znam ti ja neku igru, nego sjediti ispred računara i buljiti u ekran koji više šteti od televizora, i ne mogu si svi priuštiti zvijer od PC-a da pokrene svaku igru, dok je za konzole tako namijenjeno IAKO je uskraćeno nekih detalja, view distance i tih gluposti, ipak je veća uživancija..

Joypad, volan i sl možeš spojit i na konzolu i na PC. Stari CRT TV je na udaljenosti na kojoj prosječan konzolaš igra daleko štetniji od starog CRT monitora na kojem prosječan PC-evac igra. Novi LCD monitori i LCD i plazma TV-ovi se ne razlikuju previše, osim što monitor gledaš s manje udaljenosti (fokus), a TV ima manji max FPS (zamor). S druge strane, danas svaki komp ima izlaz za TV, a svaku konzolu možeš spojit na monitor, tako da uspoređivati periferiju nema smisla, osim u jednom aspektu koji kompu ide u prilog - neke igre bez miša i tipkovnice nemaju smisla (npr WoW).

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 12:44 (MrBlc).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
MrBlc kaže...

Joypad, volan i sl možeš spojit i na konzolu i na PC. Stari CRT TV je na udaljenosti na kojoj prosječan konzolaš igra daleko štetniji od starog CRT monitora na kojem prosječan PC-evac igra. Novi LCD monitori i LCD i plazma TV-ovi se ne razlikuju previše, osim što monitor gledaš s manje udaljenosti (fokus), a TV ima manji max FPS (zamor). S druge strane, danas svaki komp ima izlaz za TV, a svaku konzolu možeš spojit na monitor, tako da uspoređivati periferiju nema smisla, osim u jednom aspektu koji kompu ide u prilog - neke igre bez miša i tipkovnice nemaju smisla (npr WoW).

Da, ali opet možeš i tipkovnicu i zasebni miš koristiti na recimo ps3!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
BannedOnThisForum kaže...
MrBlc kaže...

Joypad, volan i sl možeš spojit i na konzolu i na PC. Stari CRT TV je na udaljenosti na kojoj prosječan konzolaš igra daleko štetniji od starog CRT monitora na kojem prosječan PC-evac igra. Novi LCD monitori i LCD i plazma TV-ovi se ne razlikuju previše, osim što monitor gledaš s manje udaljenosti (fokus), a TV ima manji max FPS (zamor). S druge strane, danas svaki komp ima izlaz za TV, a svaku konzolu možeš spojit na monitor, tako da uspoređivati periferiju nema smisla, osim u jednom aspektu koji kompu ide u prilog - neke igre bez miša i tipkovnice nemaju smisla (npr WoW).

Da, ali opet možeš i tipkovnicu i zasebni miš koristiti na recimo ps3!

  o da, imas na izbor dva misa i tipkovnice koji nisu nista posebno a kostaju ko mx revolution...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
MrBlc kaže...

Ali su te uspješno UVJERILI da su ti ISPORUČILI ono što si ti PLATIO s dovoljnom KVALITETOM i ti sad kriviš hakere.

 

Da, isporučili su mi ono što sam platio i da, ima dovoljnu kvalitetu. Jel imaš još kakvog materijala za soljenje pameti?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
grimyHR kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Da, ali opet možeš i tipkovnicu i zasebni miš koristiti na recimo ps3!

  o da, imas na izbor dva misa i tipkovnice koji nisu nista posebno a kostaju ko mx revolution...

+ koliko igri podržava taj miš i tipkovnicu?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...

Da, isporučili su mi ono što sam platio i da, ima dovoljnu kvalitetu. Jel imaš još kakvog materijala za soljenje pameti?

Dakle, ti možeš trenutno bez problema koristiti trenutno PSN s implementiranom zaštitom koja ZADOVOLJAVA današnje standarde?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
KIKI3ooo kaže...

Ja sa ditetom nemogu igrat Free Realms radi ovih majmuna!

 

 

to je free igra ?
dali znas jos neku free igru koja se moze skinut s psna

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 21:31 (#GaMerSC).
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
MrBlc kaže...
Ezio kaže...

Da, isporučili su mi ono što sam platio i da, ima dovoljnu kvalitetu. Jel imaš još kakvog materijala za soljenje pameti?

Dakle, ti možeš trenutno bez problema koristiti trenutno PSN s implementiranom zaštitom koja ZADOVOLJAVA današnje standarde?

 

Trenutno ne mogu. 3 godine je sve radilo savršeno , upravo onako kako je zamišljeno. A onda se skupina hakerčića odlučila boriti za "više ciljeve". Za čije više ciljeve, još se ne zna. Za desete miliona korisnika sigurno ne.

Vjerujem da će nakon što se problem riješi opet sve biti kako je bilo prije. Još bolje će biti kad hakerčići odu u zatvor za primjer svim "borcima".

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
MrBlc kaže...
Ezio kaže...

Da, isporučili su mi ono što sam platio i da, ima dovoljnu kvalitetu. Jel imaš još kakvog materijala za soljenje pameti?

Dakle, ti možeš trenutno bez problema koristiti trenutno PSN s implementiranom zaštitom koja ZADOVOLJAVA današnje standarde?

 

Trenutno ne mogu. 3 godine je sve radilo savršeno , upravo onako kako je zamišljeno. A onda se skupina hakerčića odlučila boriti za "više ciljeve". Za čije više ciljeve, još se ne zna. Za desete miliona korisnika sigurno ne.

Vjerujem da će nakon što se problem riješi opet sve biti kako je bilo prije. Još bolje će biti kad hakerčići odu u zatvor za primjer svim "borcima".

 

  AKO se problem rijesi

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
grimyHR kaže...

  AKO se problem rijesi

Ne brini, riješit će se.

15 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
grimyHR kaže...

  AKO se problem rijesi

Ne brini, riješit će se.

  naravno, sa ps4, tad ce upotrijebiti neku drugu vrstu neadekvatne zastite

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
MrBlc kaže...
Ezio kaže...

Da, isporučili su mi ono što sam platio i da, ima dovoljnu kvalitetu. Jel imaš još kakvog materijala za soljenje pameti?

Dakle, ti možeš trenutno bez problema koristiti trenutno PSN s implementiranom zaštitom koja ZADOVOLJAVA današnje standarde?

 

Trenutno ne mogu. 3 godine je sve radilo savršeno , upravo onako kako je zamišljeno. A onda se skupina hakerčića odlučila boriti za "više ciljeve". Za čije više ciljeve, još se ne zna. Za desete miliona korisnika sigurno ne.

Vjerujem da će nakon što se problem riješi opet sve biti kako je bilo prije. Još bolje će biti kad hakerčići odu u zatvor za primjer svim "borcima".

 

 

kakav QQ lol..

 

daj se saberi i reci sam sebi da je sam sony kriv što PSN više ne radi.. na kraju krajeva oni su ga i isključili :P

14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
nine kaže...

 

Trenutno ne mogu. 3 godine je sve radilo savršeno , upravo onako kako je zamišljeno. A onda se skupina hakerčića odlučila boriti za "više ciljeve". Za čije više ciljeve, još se ne zna. Za desete miliona korisnika sigurno ne.

Vjerujem da će nakon što se problem riješi opet sve biti kako je bilo prije. Još bolje će biti kad hakerčići odu u zatvor za primjer svim "borcima".

 

 

kakav QQ lol..

 

daj se saberi i reci sam sebi da je sam sony kriv što PSN više ne radi.. na kraju krajeva oni su ga i isključili :P

LOL na šta točno? Jesi ti koristio PSN ili samo promatraš sa strane i bacaš duhovite komentare?

13 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Nitko ne može znati kakva je zaštita korištena, no ukoliko je ona godina odolijevala napadima, onda se radi o odličnoj zaštiti koja će nakon nadogradnje biti još bolja.

Najgore je vjerovati hakerskim web stranicama, koje napišu bilo što da bi ukazali na lošu Sonyevu zaštitu, a zapravo se radi o izmišljenim bezvezarijama.

Na kraju krajeva, prosječnom korisniku možeš napisati 2-3 reda HTML koda i "prodati" pod Sonyevu zaštitu.


Jedini ideal je taj da ja na svojoj konzoli igram i kupujem igre u miru. Ostalo su sve majmunarije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Sinatra kaže...

Nitko ne može znati kakva je zaštita korištena, no ukoliko je ona godina odolijevala napadima, onda se radi o odličnoj zaštiti koja će nakon nadogradnje biti još bolja.

Najgore je vjerovati hakerskim web stranicama, koje napišu bilo što da bi ukazali na lošu Sonyevu zaštitu, a zapravo se radi o izmišljenim bezvezarijama.

Na kraju krajeva, prosječnom korisniku možeš napisati 2-3 reda HTML koda i "prodati" pod Sonyevu zaštitu.


Jedini ideal je taj da ja na svojoj konzoli igram i kupujem igre u miru. Ostalo su sve majmunarije.

 

Vidiš da na to ovi biseri uopće ne obraćaju pažnju. Ne znam koja ih sila tjera da piskaraju nebuloze o lošoj zaštiti (a pojma nemaju o zaštiti), nekvalitetnom psnu (a nisu ga nikad u životu koristili) i višim hakerskim ciljevima koji ne zanimaju nikog osim tih hakera. I onda još pejstaju linkove sa hakerskih foruma kao relevantne.

13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
LOL na šta točno? Jesi ti koristio PSN ili samo promatraš sa strane i bacaš duhovite komentare?

 

Ne, ja igram Wii i PC.. PS je konzola za dječicu oO

 

Šalu na stranu, htjeo ne htjeo, činjenica je da je sony zabrljao sa zaštitom, i da je DOSLOVNO coprao sa hvalama o neprobojnosti i ukidanjem linuxa..

 

Ljudi su po prirodi znatiželjna stvorenja i obožavaju izazove.. Ako netko kaže da ima "neprobojnu" zaštitu, možeš biti siguran da će se ljudi postaviti na trepavice da to razbiju..

I sony nije zahebao na jednoj instanci zaštite, nego je zahebao di god je bilo moguće zahebat, te kao rezultat toga je PSN sada down..

 

Isto tako čisto sumnjam da će sony uspjeti trajno riješiti problem do iduće konzole, a isto tako sumnjam da će hackeri popustiti zbog sonyjevih arogantnih i bahatih pristupa problemu..

E sad možeš nastavit plakat QQ hakeri QQ, ili kupit x-box, ili zaboraviti na online igranje :P

13 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Ti uopće ne možeš imati pojma kakva je bila i kakva će sad biti Sonyeva zaštita.

Sony je sa zaštitom napravio vrhunski, vrhunski posao. Godinama su bili neprobojni, dok su ostali praktički prvi dan oprali ruke od pirata.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Još napada na Sony?

istina, ne znam, ali znam da i ptičice na granama pjevaju priču o hotzu i paceraju oko zaštite..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Ovi imaju insidera 100%....

Naravno da necu imati djece, najvise zbog toga jer znam da bi imali moje gene. Zasto unistavati zivote? by Mentalist
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Lazarus Long kaže...

Ovi imaju insidera 100%....

 

Imali su ga i za onaj famozni stick i za napad. Nikakva hakerska ingenioznost nije u pitanju, a ni loša zaštita. Samo kriminal.

13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...
Lazarus Long kaže...

Ovi imaju insidera 100%....

 

Imali su ga i za onaj famozni stick i za napad. Nikakva hakerska ingenioznost nije u pitanju, a ni loša zaštita. Samo kriminal.

 

LOL stick za napad je dio tvoje šarene fantazije :D

15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

Ezio ajde molim te prestani da branis Sony. Kako do sad niko nije uspio da probije PayPal i pokrade naloge? Mnogo vise koristi bi imali od probijanja PayPal-a nego od PSN-a ali fazon je u tome sto PayPal ima zastitu i to im je na prvom mjestu. Pomiri se sa tim da je Sony zeznuo stvar sa zastitom, jeste krivicno djelo je to sto su upali ali ne mozes da branis Sony kako ima dobru zastitu.

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Još napada na Sony?

Viši ciljevi - my ass!

 

Do napada na Sony je došlo jer je skupina papaka tako odlučila. Ne zbog borbe za više ciljeve niti zbog borbe za bolje sutra svim vlasnicima PS-a 3, već isključivo zato što su mogli. To im je u ostalom i glavni moto.

 

A to što neki biseri navode da su se ogradili od krađe kartica i sličnih gluposti, ljudi moji odite u lokalni zatvor, sve jedan do drugog nevini ljudi koji su se na suđenju gotovo sigurno ogradili od zločina.

 

Prestrašno je gledati ljude kako staju na stranu nekoga tko je svojom voljom onemogućio milijunima da igraju online.

 

A dušebrižnici sa savjetima "nek netko ode van s klincem" su posebna sorta smiješnih ljudi. Ne razumijem zašto se osjećaju prozvanima komentirati način na koji će netko provoditi vrijeme s djetetom ili nekome "suditi" zbog načina na koji provodi slobodno vrijeme. A pazi, NA FORUMU! LOL!

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
Danny_HR kaže...

...ljudi moji odite u lokalni zatvor, sve jedan do drugog nevini ljudi koji su se na suđenju gotovo sigurno ogradili od zločina.

Kao što jedan lik iz filma ˝Iskupljenje u Shawshanku˝ kaže: ˝Nisam kriv, odvjetnik me zaje...˝.

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Danny_HR kaže...

Viši ciljevi - my ass!

 

Do napada na Sony je došlo jer je skupina papaka tako odlučila. Ne zbog borbe za više ciljeve niti zbog borbe za bolje sutra svim vlasnicima PS-a 3, već isključivo zato što su mogli. To im je u ostalom i glavni moto.

 

A to što neki biseri navode da su se ogradili od krađe kartica i sličnih gluposti, ljudi moji odite u lokalni zatvor, sve jedan do drugog nevini ljudi koji su se na suđenju gotovo sigurno ogradili od zločina.

 

Prestrašno je gledati ljude kako staju na stranu nekoga tko je svojom voljom onemogućio milijunima da igraju online.

 

A dušebrižnici sa savjetima "nek netko ode van s klincem" su posebna sorta smiješnih ljudi. Ne razumijem zašto se osjećaju prozvanima komentirati način na koji će netko provoditi vrijeme s djetetom ili nekome "suditi" zbog načina na koji provodi slobodno vrijeme. A pazi, NA FORUMU! LOL!

Superiornost PS3 my ass! Hah! Gdje ti je sad? {#}

 

(vezano za jednu dannyjevu temu)

- Psiho246
16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Psiho246 kaže...

Superiornost PS3 my ass! Hah! Gdje ti je sad? {#}

 

(vezano za jednu dannyjevu temu)

Podsjeti me... :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
nine kaže...

 

LOL stick za napad je dio tvoje šarene fantazije :D

To nije ništa šarenije od tvoje fantazije o lošoj zaštiti.

Btw, nisam rekao stick za napad. Mislio sam na stick za jailbreak. Geohot nebi mogao ni prismrditi razbijanju zaštite da nije bilo sticka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 13:03 (Ezio).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice