Bowers & Wilkins PX5 - Kao trkaći automobil

poruka: 1
|
čitano: 2.185
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bowers & Wilkins PX5 - Kao trkaći automobil".
15 godina
neaktivan
offline
Bowers & Wilkins PX5 - Kao trkaći automobil

Ne isplati se, za iste pare se ugrebe sony xm3 na popustu koje od kad su izašle su najjači model.
Osobno ih imam i ne žalim niti jedne lipe. Što god nakon njih da sam isprobao jednostavno mi ne legne

Savršena udobnost, imam velike uši ali mi kompletno sjednu unutar školjke te nakon 3-4h nošenja i dalje su udobne za nosit, ponekad me malo uho pritišće ali to je zbog predugih pirs šipkica koje stvaraju otpor tako da je to samo stvar do mene.

Odličan noise cancel, touch kontrole rade perfektno (ponekad teže ako ste znojni, u svim ostalim uvjetima 100%), u suštini top model.
Sve u cjenovnom rangu od 1500-2500 se ne isplati niti gledat ostale modele osim xm3 ili novijeg modela istih.

Bolje uštedit dodatnih 100-200kn i imat najbolje na tržištu, također ću napomenut da sam isprobao i true wireless od xm3 modela, to mi je iduća investicija jer imaju sve karakteristike kao i veliki brat samo što stanu u uho i to je to.

 

Živile bubamare <3

Life is a journey full of adventures !!
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice