Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.348
|
čitano: 14.154.077
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sseennoonn kaže...

Kako onda na stranici pise VA panel? 49XE9005 ,ko tu kog onda?

 Svi modeli serije 9 imaju VA panel.Jedino modeli 7 i 8 serije imaju VA tek od 55".

11 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

My bad Geroninimo, senon; pomjesao nize serije; posip pepelom... 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pozdrav, teta kupuje TV do 2000kn, iskljucivo samo za gledanje, znaci ne treba joj android i smart itd, dijagonala ne manje od 82cm..pa ako ima ko kakvu preporuku sta kupiti i gdje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa pozdrav! I ja sam u procesu kupnje tv-a sada te se dvoumim između Samsung 49MU6402 i 49MU7002. S obzirom da su oba 50Hz i 8bit panel koji bi bio bolji izbor? razlika u $$$$ je dosta veća...

Možda kakva druga preporuka? Philips me baš i ne interesira iz razloga što sam unatrag god dana imao dosta lošeg iskustva sa istim.


Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa.

 

Zanima me što mislite o GRUNDIG LED TV 49VLX7710BP. Ne eKupi je na akciji, i s plaćanjem Zaba karticom košta 3.419 kn.

Nisam neki TV guru, ali bitno mi je da je UHD, a da je cijena do 3500 kn

Isplati li se?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 11:58 (Blashyrkh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mišljenje za ovaj sony KD-55XE8096 gledao bi se sport i filmovi
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
alexaco kaže...
zuper kaže...
Nema veze što grafička nema HDMI 2.0. Starija ima 1.4 koja podržava 4k 30Hz output što je dovoljno za filmove

 Grafička je ATI 5750 i za nju piše...

 Uf to je baš stara grafička i ne podržava 4k reprodukciju. Morat ćeš investirati u novu, GT 1030 bi bila najjeftinija

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav.  

Kupio bih neki televizor 71(61) cm dijagonala za gledanje sporta, normalnih tv kanala ali prvenstveno filmova i serija koje skinem sa torrenta. Stavio bih ga u sobi na zidu a postoji mogucnost da se stavi u dnevni boravak ali na komodu. Mora imat USB koji podrzava skoro sve video formate, divx, mp4, mkv i ostale. 

Vidim sad neke imaju wifi pa neke mogu se spojit sa mobitelom pa ako mi i to spada u buđet neka ima a ako je takav televizor van buđeta onda ne treba. 

Buđet mi je do 2000 kn, znam da nije nesto al eto, moze bit +300 kn ako ima kakav model da je dobar za te novce. 

Trenutno imam 61 cm LG, zadovoljan san sa 61 cm al nekako mi se cini da bi se i 71 skoro bolje uklopija, naravno ako za moj buđet ima odlican izbor za 61 cm nego 71 onda bi uzeo 61.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Udomio na kraju XE9005 ...nek ide sve u krasni...prolupo vise od premisljanja i smisljanja...nadam se da bude dobar i sluzio narednih godina

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Isplati li se danas uzeti koji TV  cijena do 10000kn?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 19:37 (Randy21).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Randy21 kaže...

Isplati li se danas uzeti koji TV  cijena do 10000kn?

 Ovdje imaš.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xe9005-4k.aspx

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

kupio sam na kraju oba modela sonya danas u harvey normanu(KD49XE7005 3,890 hrk i KD55XE8577 7599 hrk) ali da vam podjelim iskustvo sto sam danas imao

 

već sam prije istražio i zano da je XE85 najeftiniji što sam našao u svijet mediji al kako nisam pogledao u emmezeti i pevecu odlučim se ići ću prvo na jankomir pogledat  i u živo philips modele kako izgledaju 

 

u emmezeti popusti danas 10 posto al na XE85 nema popusta cijena 9,499 ali nema veze tamo sam pogledao i philips 6501 model i tcl ce7006 i oba su mi se svidjela pogotovo philips ali slabi su popusti a i sony mi se više i svidio i reko ipak bi nekako sonya čini mi se najnoviji model od svih i sa cijenom iz svijet medije prelomim njega ću ipak kupiti......predjem preko puta ceste u harvey norman i u dućanu gužva.....momentalno mi mrak na oči padne al skužim gužva je na blagajni a na odjelu tva nije tak strašno a i prodavač je bio dostupan pa reko idem malo pogledati i popričati..... dodjem do sonya i vidim cijena 9,499 i popust danas 10% cijena 8550...... porazgovaram malo s čovjekom zanimalo me koja je razlika izmedju XE85 i XE90 čini mi se da je rekao da su u principu isti e sad ili je panel ili procesor koji obrađuje boje HDR da je nešto kvalitetniji na XE90 i da ima veći raspon kontrasta.......velim ja njemu ok hvala na pomoći  ali bez ljutnje uzet ću vjerovatno XE85 ali ga neću uzeti kod vas vidio sam da su drugdje malo veći popusti.....veli čovjek pričekajte trenutak i ode....vraća se sa nekim likom u civilu i pita čovjek gdje sam našao jeftinije tv......reko gledao sam u svijet mediji je 7599 veli oprostite molim vas ali ja sam noćas uspoređivao cijene i to mi je promaklo evo možete dobiti tv i kod nas po toj cijeni....ja paf ostao....reko oprostite mi ali ja se nisam došao cjenkati samo sam došao pogledati modele kako u živo izgledaju i koje su cijene kod vas......veli lik sve ok kako bi plaćali reko master zabe 12 rata veli to je ta cijena i na rate....reko al ja bih trebao i XE70 model i on je tamo vjerovatno jeftiniji i pogledamo a kod njih specijalna akcija na 49XE7005 3890 kuna..... reko ok uzimam oba :D i na kraju još i kupim i produženo jamstvo inosače za tv i sobnu antenu za stari tv i ostavim opet pun k.... al ok

 

uglavnom ugodno su me iznenadili u harvey normanu

 

i onda na blagajnu i u horor...... evo sliki ca da vidite kak to izgleda u dućanu u 13:30 radnim danom....sam bog da sam s posla izašao malo ranije inače mogu misliti kak bi zgledalo oko 17h

 

P.S garfild 6501 model mi se fakat svidio ima lijepe boje i vidi se razlika doduše sa drugim philips televizorima

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 20:23 (ZujoVg).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
191x7 kaže...

 Zadnja stvar koju bih ba svom TV-u gledao je nogomet. Možda, samo možda, bih gledao ako igra naša reprezentacija neku važnu utakmicu, ali gledati nešto drugo od nogometa mi ne pada na pamet.

Nogomet mi je pravio probleme u životu i od rane osnovne škole ga ne podnosim. Ne postoji gori sport.

 

Ostali sadržaj SD rezolucije je dobar (koliko god SD može biti "dobar"), nemam nekih zamjerki, ali jasno se vidi prelazak na HD kanale (ima ih na satelitskoj).

 Sve mi je jasno,ali ne kuzim kako ti je nogomet pravio problem u skoli?

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dodjem doma sa posla...krenem raspakiravat tv  od iljadu eura povadim sve van ne obracajuci paznju  zasarafim sve divno krasno proceprkam po  rusvaju i znaci fcking debosi su mi dali televizor BEZ DALJINSKOG ! ! ! Pa jbm ti zivot 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dosao 55xe9005; nakon spajanja i testa s YTa 4K UHD videa, 1080p ripovi od 5-6GB zgledaju grdo Najveci minus sta se vide zamjerke na svaki pixel Bnetovog SD signala (ova dva HD kanala sta imam su OK). Ja presretan, telka je zlo <3 Either way doslo mi danas u preduzece 12 telki (100k kn :D) za montazu (ukljucujuci LG 4k 65" OLED), pa pokusam usporediti kad ih montiramo.  

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...

 Sve mi je jasno,ali ne kuzim kako ti je nogomet pravio problem u skoli?

 Od šeste godine nosim naočale s velikom dioptrijom, zbog narušenog vida i naočala nisam bio baš neki nogometaš zbog čega sam u školi, pogotovo pod tjelesnim, podnosio teški bullying od strane raznoraznih "nogometaša". Sada jasnije?

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pošto me 'gospoda' u Sancti veslaju od sinoć od 18h za cijenu, koja se promijenila od sinoć do jutros 3x, što uzeti od ova 3 tamo (isključivo sancta, jer imam bon od ht-a za tamo)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue32m5572a.aspx

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-philips-32pfs5362-smart.aspx

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-32lj610v.aspx

 

Ili nešto treće se isplati sa sličnim karakteristikama?

 

Prvi pick mi je taj m5572, ali mu mijenjaju cijenu (na gore naravno), kao da je jedini tv u trgovini -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
191x7 kaže...
hrka11 kaže...

 Sve mi je jasno,ali ne kuzim kako ti je nogomet pravio problem u skoli?

 Od šeste godine nosim naočale s velikom dioptrijom, zbog narušenog vida i naočala nisam bio baš neki nogometaš zbog čega sam u školi, pogotovo pod tjelesnim, podnosio teški bullying od strane raznoraznih "nogometaša". Sada jasnije?

 Na tjelesnom se ne igra samo nogomet koliko znam,tako da ti ne stoji ovo sto si izjavio,uostalom nisu te nogometasi provocirali nego obicni debili,mogao si i granicara igrat isto tako da su te zajebavali sad bi mrzio granicara igrat (ili kako vec se kaze).

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

evo ova jeftinjara philips 6401 dobio azuriranje na android 7.1.2

a bilo je govora da ce ostat na 5.1 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lijep pozdrav,

 

Trazim tv od 32" full hd. Cijena do 2000kn. Uzet cu naknadno media box pa mi netreba nikakav smart.. 

Listajući temu unatrag dosao sam do slicnih zahtjeva gdje su preporucene ove dvije televizije.

 

https://www.nabava.net/televizori__240/philips-televizor-32pfs4131-32-82-cm-led__29021581

 

i

 

https://www.nabava.net/televizori__240/lg-televizor-32lh530v-32-82-cm-led__23553721

 

U elipsa mi je receno da sljedeci tjedan dolazi nova verzija ovog philipsa po istoj cijeni. Jel se isplati cekati tu novu verziju ili jedan od ova dva aktualna modela?

 

Xiaomi Mi3W 64gb
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...

 Na tjelesnom se ne igra samo nogomet koliko znam,tako da ti ne stoji ovo sto si izjavio,uostalom nisu te nogometasi provocirali nego obicni debili,mogao si i granicara igrat isto tako da su te zajebavali sad bi mrzio granicara igrat (ili kako vec se kaze).

Najviše se i je igrao nogomet, pogotovo u prvim razredima osnovne. Učiteljica da loptu i ode. Jeste, igrao se i graničar i još ponešto. Općenito , isto je bilo s bilo kojim sportom, a nogomet koji sma najviše htio igrati mi je nebrojano puta rezultirao dobijanjem batina od pojedinaca ili grupe.

Zato i ne volim nogomet, igraju ga uglavnom panjevi.

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Randy21 kaže...

Isplati li se danas uzeti koji TV  cijena do 10000kn?

 Ovdje imaš.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xe9005-4k.aspx

 To sam i mislio ali nisam bio siguran

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ostali samo izložbeni primjerci  

monetary revolution
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vidio sam u letku Harvey-Normana Samsung QE55Q6F za 8900kn, do ponedjeljka akcija. Dobra alternativa za Sony XE90 seriju
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

I tak... 😀

Zadnji primjerak sd west gate. Ostali samo izložbeni primjerci.

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima, sutra planiram kupiti TV pa sam došao ovdje potražiti savjete. 

Dakle, tražim 32'' smart tv, što kvalitetnije slike sa 5godina garancije.

Važnije mi je da je što kvalitetniji (bolja slika i brži rad OS-a) nego da je jeftiniji.

Cijena do 3000 HRK.

 

Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li netko zna zašto nema UHD televizora manjih od 40". Imam stan od 29 kvadrata i sve preko 32" je overkill. A full hd se ne isplati kupovati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zato jer je 4K overkill za manje dijagonale...
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Wth?? Zasto sony nema support za HBO ? Ja nemrem instalirat hbo go na xe9005

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice