Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.352
|
čitano: 14.154.811
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
Mr_Peanut kaže...

Dolazi za 10 min a mora mi ga stari preuzeti. Bože pomagaj :D, njemu bi i dasku uvalili

 Cuj preuzeti, meni su zadnji put ostavili TV i friđ u dvoristu i otisli.

 Treba otvorit rampu od zgrade, pa ulaz od zgrade, ako i to prođe da mi ostavi u hodniku? :D

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

Dolazi za 10 min a mora mi ga stari preuzeti. Bože pomagaj :D, njemu bi i dasku uvalili

Ma đabe ti. I da si doma ni jedan dostavljač neće čekati da otvoriš paket i pregledaš. Prošli tjedan žena naručila s iPrijevoz (neka stranica na FB) 2 barske stolice i dostavili i dođem s posla i ono 3 noge oštećene -,- stolica na popustu 594 kn. Reko super i javi se ona njima. Spakiramo 3 noge i sutradan opet dođe kurir, pokupi i sad čekamo nove 3 da nam stignu. Tako i za TV ako nešto i ne valja morat ćeš vraćati naknadno... tako je to valjda u HR.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...
Mr_Peanut kaže...

Dolazi za 10 min a mora mi ga stari preuzeti. Bože pomagaj :D, njemu bi i dasku uvalili

Ma đabe ti. I da si doma ni jedan dostavljač neće čekati da otvoriš paket i pregledaš. Prošli tjedan žena naručila s iPrijevoz (neka stranica na FB) 2 barske stolice i dostavili i dođem s posla i ono 3 noge oštećene -,- stolica na popustu 594 kn. Reko super i javi se ona njima. Spakiramo 3 noge i sutradan opet dođe kurir, pokupi i sad čekamo nove 3 da nam stignu. Tako i za TV ako nešto i ne valja morat ćeš vraćati naknadno... tako je to valjda u HR.

 Kako ide povrat? oni dođu po to ili moram sam furati tamo?

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...
ParaNO1d kaže...
Mr_Peanut kaže...

Dolazi za 10 min a mora mi ga stari preuzeti. Bože pomagaj :D, njemu bi i dasku uvalili

Ma đabe ti. I da si doma ni jedan dostavljač neće čekati da otvoriš paket i pregledaš. Prošli tjedan žena naručila s iPrijevoz (neka stranica na FB) 2 barske stolice i dostavili i dođem s posla i ono 3 noge oštećene -,- stolica na popustu 594 kn. Reko super i javi se ona njima. Spakiramo 3 noge i sutradan opet dođe kurir, pokupi i sad čekamo nove 3 da nam stignu. Tako i za TV ako nešto i ne valja morat ćeš vraćati naknadno... tako je to valjda u HR.

 Kako ide povrat? oni dođu po to ili moram sam furati tamo?

Žena se javila oni poslali kurira o svom trošku. On pokupio i opet o njihovom trošku će poslati 3 nove noge. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

u ronisu akcija za qled

 

TV SAMSUNG QE55Q7FNATXXH (QLED, Smart TV, UHD, PQI 3200, Q HDR 1500, 140cm, 5 godina jamstva) + poklon Xbox One S + zvučnik JBL CHARGE 3 plavi

 

11500kn 

 previse je to love

 

Mr_Peanut 

ja nisam u zgradi, imam kucu i dvoriste, a uvijek ista ekipa dolazi kad je DPD, DHL u pitanju, vec su mi dobri sa psom, a i on sa njima, to mozda i nije dobro :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 11:00 (C3c1l).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
Striko2009 kaže...

u ronisu akcija za qled

 

TV SAMSUNG QE55Q7FNATXXH (QLED, Smart TV, UHD, PQI 3200, Q HDR 1500, 140cm, 5 godina jamstva) + poklon Xbox One S + zvučnik JBL CHARGE 3 plavi

 

11500kn 

 previse je to love

Ista akcija je i u SD. Realno da je Q7 oko 9K kn prodavao bi se ko lud. Ovo je definitivno previše. Premala je razlika naspram Q6, a razlika u cijeni je velika. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sretno dečki koji preuzimate 55XF9005, nadam se da će sve biti OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...
C3c1l kaže...
Striko2009 kaže...

u ronisu akcija za qled

 

TV SAMSUNG QE55Q7FNATXXH (QLED, Smart TV, UHD, PQI 3200, Q HDR 1500, 140cm, 5 godina jamstva) + poklon Xbox One S + zvučnik JBL CHARGE 3 plavi

 

11500kn 

 previse je to love

Ista akcija je i u SD. Realno da je Q7 oko 9K kn prodavao bi se ko lud. Ovo je definitivno previše. Premala je razlika naspram Q6, a razlika u cijeni je velika. 

 

recimo da i prodas xbox (ne treba ti jel) i zvucnik, mogao bi navuci 9 milja, ali sve je to teorija 

I believe Wi can Fi...
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Stigo mi je TV i kažem starom da uslika od gore i pošalje mi sliku sa strane... uglavnom i ovako sa strane izgleda da je otvarano :((

Kaj vi mislite?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 11:24 (Mr_Peanut).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja mislim da si razbijas glavu bezveze.
Ako nisi doma takionak nemozes nis.
Kad dodjes doma sve bu ti jasno kad vidis uzivo i kad otvoris kutiju.
Sretno!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

Stigo mi je TV i kažem starom da uslika od gore i pošalje mi sliku sa strane... uglavnom i ovako sa strane izgleda da je otvarano :((

Kaj vi mislite?

Stari ti je bog hahah. Da i meni se čini da je otvoreno od gore. Mada kao što kažu, šta je tu je. Kad dođeš doma sve pogledaj pa ćeš vidit je li potrebno vraćanje ili ne.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

stari ti je legenda! 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
oceans12 kaže...

I meni stize xf9 danas evo jedva cekam

 Kaj je s tvoji? Ovaj moj je 100% otvaran, vidi se na slici di je originalna traka bila zaljepljena. Još se tješim da su samo papire stavili unutra, ali sumnjam...

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

Stigo mi je TV i kažem starom da uslika od gore i pošalje mi sliku sa strane... uglavnom i ovako sa strane izgleda da je otvarano :((

Kaj vi mislite?

 Nije čudno ako je otvaran jer svi papiri su unutra i prodavać ih treba poštanbiljati, datum staviti i potpisati. Većinomje tako.  

16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Meni je stigao Soundbar iz SD i sa strane je bio račun zalijepljen u onom đepiču, kutija nije otvarana tako da ne znam što se ima kutija otvarati kad je račun dokaz i za garanciju pa bi tako trebalo biti i za TV.

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

u pravilu se nebi trebala otvarati kutija, račun se zaljepi na kutiju i to bi trebalo biti to. šta oni imaju otvarati original kutiju? jedino ako sa police skidaju tv i stavljaju ga unutra, ili ove vraćene koji su već bili raspakirani. neznam

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dr.House kaže...

Meni je stigao Soundbar iz SD i sa strane je bio račun zalijepljen u onom đepiču, kutija nije otvarana tako da ne znam što se ima kutija otvarati kad je račun dokaz i za garanciju pa bi tako trebalo biti i za TV.

 Upravo tako sam i ja dobio TV u ljeti iz SD-a dostavom, papiri u kosuljici s vanjske strane.

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Poslao sam mail s upitom. Ako sve naljepnice na tvu nisu savrseno zaljepljene i/ili ima sjebanih piksela, nekih problema s panelom odmah ide nazad... ako naljepnice nisu ok ni ne vadim ga van

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Meni stigla 65ica iz SD XF9... Nema bijelih traka ali cini se neraspakirano. Selotejp gore original, garancija vani nalijepljena. Ne znam kako je na 55 ali 65 ima neke plasticne utore koji se izvade kod otvaranja (zbog velicine i stabilnosti valjda). Mislim da bi to bilo jako tesko to slozit nazad a da se ne vidi.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo i slike...
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

oni pokušavaju uvaljati te televizore i kod 90% "normalnih" ljudi ta fora prođe-

sreća što ste naletjeli na ovu temu pa ste stekli znanje.

 

što da oni rade s televizorima koje ste vi pogledali pa ih vratili ?

šalju ih zadnjoj budali u lancu...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobar dan dobri ljudi.

Molim Vas pomoć u svezi kupnje novog TV-a. 

Pikiram na 55" tv (cca 3m udaljenost) do 5.000 kn, i sad na mallu vidim LG 65UK6300MLB za 5.400 kn što mi se čini vrlo dobra cijena, pogotovo sam se napalio kada sam vidio na recenziji da ima jako mali input lag a namjeravam uzeti i ps4 pro.

Da li ima netko iskutva sa takvim tv-om, bez obzira na ps4 pro 80% vremena ide na naše programe (imam iskon tv) i tu me strah da se ne razočaram sa slikom.

 

Od 55" sam gledao SAMSUNG 7402 i Hisense u7A. Ne znam da li su ovi tv-i bolji ali i da jesu razlika je 500kn u odnosu na 65" LG koji sam gore naveo.

 

Svaki savjet je dobrodošao, odluka u svakom slučaju pada ovaj tjedan.

 

Molim Vas samo da mi ne predlažete 55" iznad 5.000 kn i da mi Garfield ne pokuša uvaliti Philips jer sam ga u startu prekrižio.

 

hvala :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

oni pokušavaju uvaljati te televizore i kod 90% "normalnih" ljudi ta fora prođe-

sreća što ste naletjeli na ovu temu pa ste stekli znanje.

Ja sam ih prije nego sam obavio kupnju mailom pitao da li će mi poslati novi nekorišteni zapakirani televizor pošto se radilo o oledu a znamo kako stoje stvari s korištenim, odn. izložbenim oledima. Dobio sam odgovor da uvijek kontaktiraju kupca i upozore da se radi o izložbenom primjerku ako se o izložbenom i radi. Telka je na kraju došla tvornički zapakirana s računom zalijepljenim s vanjske strane kutije. E sad, da li sam samo imao sreće ili je možda i upit mailom odigrao pa da se kasnije ne zafrkavaju s potencijalnim povratom jer bih im ja odmah vratio telku da je korištena, ne znam.

Deckard
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

imala je ofd 16.11. do 18.11 

 

Da li to znači da više neće imati ove godine??

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma i moja ide 99% nazad... kad stari biser nije sliko od gore TV :D :D Čak razmišljam da im ja otfuram u petak u point a nek mi tamo dostave novi. i naravno ako je BF nešto jeftiniji nek odma uračunaju tu cijenu :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

decard

 

pametno si napravio.

kad sam kupio ove godine u ED tv prvo sam ih jedva telefonski jedva dobio pa smo se lijepo napričali na engleskom jer lik slabo barata hrvatskim a ja mađarskim. 

rekao sam da mi pošalju kutiju s tv-om bez ikakvih tragova otvaranja jer ga neću preuzeti.

 

čovjek mi je rekao da garantiraju da tv nije otvaran, i da ga ni ne preuzmem dok ga pred dostavnom ne otvorim i pregledam je li sve ok.

tako sam i napravio iako se dostavljač bunio jer kao žuri..ali sam mu rekao da me zaboli što on žuri jer sam tako dogovorio s ED.

 

s nekim ljudima moraš biti malo drzak jer jedino takav pristup poštuju.

 

gara i jamstvo isto na kutiji lijepo, kulturno zalijepljeni.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

oni pokušavaju uvaljati te televizore i kod 90% "normalnih" ljudi ta fora prođe-

sreća što ste naletjeli na ovu temu pa ste stekli znanje.

Ja sam ih prije nego sam obavio kupnju mailom pitao da li će mi poslati novi nekorišteni zapakirani televizor pošto se radilo o oledu a znamo kako stoje stvari s korištenim, odn. izložbenim oledima. Dobio sam odgovor da uvijek kontaktiraju kupca i upozore da se radi o izložbenom primjerku ako se o izložbenom i radi. Telka je na kraju došla tvornički zapakirana s računom zalijepljenim s vanjske strane kutije. E sad, da li sam samo imao sreće ili je možda i upit mailom odigrao pa da se kasnije ne zafrkavaju s potencijalnim povratom jer bih im ja odmah vratio telku da je korištena, ne znam.

 

Ja sam se dogovorio sa trgovcem kojeg poznajem i odmah sam mu naveo da želim tvornički primjerak, ne izložbeni i ne neki koji je bio žongliran zbog pixela ili sličnih fora. Trgovac mi je rekao da njima u Pevecu dolaze direktno iz Sony.hr pa moram malo dulje pričekati i onda zbog prijevoza jer ne voze jedan po jedan nego onda pošalju veću količinu po poslovnicama koje trebaju pa moram malo dulje čekati ali mi ne smeta, samo da dođe kako treba ali ja ionako idem u trgovinu i odmah vidim na licu mjesta da li je otvaran ili ne.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Maloprije sam stigo kuci, ima sam jedna traka po sredini tv zaljeplena cine se da je sve ok, nigdje tragivi otvaranha, javise se detaljnije malo kasnije

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kod mene je potpuno stvar na 55tici, cini se sve ok isto kako si i ti opisao

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Notrial kaže...
Meni stigla 65ica iz SD XF9... Nema bijelih traka ali cini se neraspakirano. Selotejp gore original, garancija vani nalijepljena. Ne znam kako je na 55 ali 65 ima neke plasticne utore koji se izvade kod otvaranja (zbog velicine i stabilnosti valjda). Mislim da bi to bilo jako tesko to slozit nazad a da se ne vidi.

 To je samo drugačiji stil pakiranja, dosta velikih TV-a ide tako - skineš "čepove" i digneš cijelu kutiju (bez dna naravno) prema gore. Isto tako i nazad, sve stiropore i slično staviš na "bazu" i onda ostatak kutije preko i vratiš čepove.

 

Pažnja! Kod prevelikog broja otvaranja/zatvaranja takovih pakiranja čepovi mogu prestati držati, a pošto se nose preko rupa sastrane, ako nije pregledano da dobro drži može ti ispasti na pod!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice