Plazma 82 cm, LG MZ-32PC51

poruka: 4
|
čitano: 4.959
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovoj ponudi

Plazma zaslon 82 cm, LG MZ-32PC51
16:9, HD Ready, 2x HDMI
HGspot 3.899,00 kn

Kontrast: 1800:1
Svjetlina: 550 cd/m2
Rezolucija: 852 x 480 piksela
Format: 16:9
Vrijeme odziva: 8 ms
vučnici: Surround Max 2 x 10W

 

Nije HD ready, a ima i manju rezoluciju od drugih plazmi.

Ali ja bih tako rado Plazmu, a ne LCD, a 82cm mi je maximum za malu dnevnu sobu, a ova plazma je jedina na našem tržištu te veličine. Smijeh 

Mislite da je 82cm ok za udaljenost od 2,5 m, nije to malo previše?3

 

Thanks svima na mišljenjima!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite o ovoj ponudi

Ne znam zašto želis plazmu, jer ovo nije baš tipična plazma. Plazme su od LCD-a bolje jer obično imaju kontrast 10 000:1 i malo vrijeme odziva. Minus je nešto veća potrošnja i neki efekti, ali to sad nije bitno.

Ja bi ipak pogledao slijedeci lcd na tvom mjestu. Ima bolji kontrast, bolji odziv, bolju rezoluciju, manje vrijeme odziva, bolju cijenu, i manju potrošnju.

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=4020187

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite o ovoj ponudi

Thanks na savjetu!

 

Malo sam prucavao na netu i po onim karakteristikamakoje su meni vazne (boje, kontrast, vjernost slike, za gledanje sporta i DVD filmova) sam skuzio da su plazme jos uvijek bolje.

A kako imam malu dnevnu sobu, ne smijem ici preko 82 cm, a ovo je jedina (?) plazma na nasem trzistu te velicine.

 

Takodjer sam cuo savjete da ako se kupuje LCD treba samo Toshibu, Sony, JVC ili Sharp.

Sto mislis o tome?

 

Vidim da je velik izbor Grundiga; je li oni sta valjaju?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što mislite o ovoj ponudi

Ne znam, nisam neki strucnjak. Imam doma LG plazmu; prilično sam zadovoljan jedino mi se ne sviđa sto ima PIP, a samo jedan tv-tuner.

Ako kad planiraš spajat komp ili ps3 na racunalo (,a sigurno hoćeš pa makar za 5 god) moj je savjet barem 1024*768

Grundig u novom bug-u nisu baš nahvalili; zamjeraju kvalitetu slike.

Moj savjet je: odi do vemil-a i pogledaj na policama plasme i lcd-e (uključene) i lakše ćeš odlučit. Jedino što moraš pazit je da se tamo na tv-ima prikazuje sadrzaj visoke različivosti, a ne analogni tv signal.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice