Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.075.279
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Johntra kaže...

Jel ima kakva Xiaomi kućna kamera koja se može kontrolirat iz npr radnog mjesta a da je instalirana doma..? I da ima nekakav wide raspon pregled..

Što bi mi preporučili..?  Hoću si malo kućne ljubimce kontrolirat

 daaaaaaaa!

posaljem link poslije (nemam je osobno)

 

http://www.awaqa.com/xiaomi-dafang-1080p-review-smart-ip-camera-specs-buy-price/

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 12:13 (Deutsch).
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

 

Može još malo nekih detalja od vas koji ste dublje i duže i xiaomi priči.

 

Našao sam model koji je kandidat za kupnju.  Nisam siguran da li će taj model  zasigurno imati hr meni , te da li će raditi na LTE 800 frkvenciji ...?

 

Vidim da su cijene šarolike : neutrino mobile 1348 kn, xiaomi hrvatska 1499 kn, a honorbuy ispada najskuplji sa poštarinom 1542 kn ( srednji tečaj hnb , a vjerojatno bi mi tečaj prilikom kupnje bio i nepovoljniji )

 

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4-dual-32gb-lte-black-global.html

 

https://xiaomihrvatska.com/collections/homepage-listings/products/redmi-note-4-3gb

 

https://www.honorbuy.com/1078-xiaomi-redmi-note-4x-official-global-rom-32gb-smartphone-gray.html#/option-global_rom_332gb_gray

 

Ispravite me ukoliko sam sliučajno usporedio različite telefone, no po prikazanim karakteristikama to je taj uređaj.

Buni me malo i ta riječ GLOBAL , jer svi androidi koje smo dosada imali u obitelji su bili kupljeni preko operatera pa nije bilo nikakve frke sa softverom ili frekvencijama i sl... 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Johntra kaže...

Jel ima kakva Xiaomi kućna kamera koja se može kontrolirat iz npr radnog mjesta a da je instalirana doma..? I da ima nekakav wide raspon pregled..

Što bi mi preporučili..?  Hoću si malo kućne ljubimce kontrolirat

 Prvi put čujem da netko ženu naziva kućnim ljubimcem 😁

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 14:55 (fer-de-lance).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
fer-de-lance kaže...
Johntra kaže...

Jel ima kakva Xiaomi kućna kamera koja se može kontrolirat iz npr radnog mjesta a da je instalirana doma..? I da ima nekakav wide raspon pregled..

Što bi mi preporučili..?  Hoću si malo kućne ljubimce kontrolirat

 Prvi put čujem da netko ženu naziva kućnim ljubimcem 😁

 

Dobra!

Ma pustim ja nju ponekad s lanca, kad mi treba antenu okrenut na kući i tako to, volimo se mi

8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Otključan bootloader :-)

Ubačen TWRP i preko njega onaj rom i sad već 10 minuta vrti MI logo i dolje tri točkice i sistem nikako da se bota. Jel to inače tako ili sam nešto propustio napravit?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vjerovatno moraš wipe svega.

Nadam se da si napravio backup stare verzije u twrp-u....

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Probaj ažurirat software mobitela... 8.2.2.0. je bila prva stabilna verzija global roma i dosta grešaka je imala.... sada ti je zadnja 9.0.1.0 miui 9 i kod mene puno brže radi i nisam primjetio nekih bugova.
15 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jel se zna kad bi mogo izac ovaj novi redmi note 5, ovaj s 18:9 ekranom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
fer-de-lance kaže...

Vjerovatno moraš wipe svega.

Nadam se da si napravio backup stare verzije u twrp-u....

Uspio :-)

Wipe i onda nanovo install i sve radi. Root je isto tu :-)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mar123 kaže...

jel se zna kad bi mogo izac ovaj novi redmi note 5, ovaj s 18:9 ekranom?

 opet ja :P

kroz par tjedana 

 

 

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

od danas vlasnik xiaomi mi a1  zasad zadovoljan 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Novi problem :-(

Ne mogu ništa zapisati na internu memoriju niti kreirati novi folder na njoj. Također ništa ne mogu skinuti putem browsera. Samo izbacuje da nije uspješno.

Sumnjam da je interna memorija read only, a nemam pojma kako to promijeniti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
crankshaft kaže...

Novi problem :-(

Ne mogu ništa zapisati na internu memoriju niti kreirati novi folder na njoj. Također ništa ne mogu skinuti putem browsera. Samo izbacuje da nije uspješno.

Sumnjam da je interna memorija read only, a nemam pojma kako to promijeniti.

Sredio :-)

Bootao u TWRP, pa Advanced i onda Fix context :-)

P.S

Posebno hvala MASVA-i za sve vezano uz MIUI ;-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 2:11 (crankshaft).
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
loky4i4 kaže...

od danas vlasnik xiaomi mi a1  zasad zadovoljan 

 je li mozes napisati kakvu recenziju, da li imas problema sa snimanjem zvuka kod videa? Vidim na netu sa ima dosta distorzija ....

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Neki veci postotak ili.... ? Dok sam u fazi donosenja odluke, bilo bi dobro da sve znam...
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

https://www.gearbest.com/massage-relaxation/pp_944601.html

 

 

Naruceno za majku, citao samo dobre komentare o uredaju pa eto mislim da ne moze bit lose za ovaj novac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako netko treba jeftin backup mob, honorbuy ima na akciji redmi 1s za 40$

 

https://www.honorbuy.com/content/30-Black-Friday

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ovako imam ponudu za mi 4c ali čovjek mi kaze da ima nekakav mi account lock a on nema taj account pa me zanima da li se to može maknuti i kako, koliko košta?

te kakav je uredjaj općenito?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tomislavivic kaže...

ovako imam ponudu za mi 4c ali čovjek mi kaze da ima nekakav mi account lock a on nema taj account pa me zanima da li se to može maknuti i kako, koliko košta?

te kakav je uredjaj općenito?

 trebao bi nekako vratiti njegovu sifru, a dal ima otkljucan bootloader?

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel netko sreo mi note 2 na nekom crnom petku? :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
TomekK kaže...

Tražim bateriju za Xiaomi redmi 1S , baterija BM-41. Kako zbog restrikcija kinezi ne šalju bateriju(probao sam preko DX,piše da šalju baterije u CRO,ali im se paket vratio) molim info ako znate za koji shop da šalje u CRO.

 Ja sam prosli mjesec narucio 2 baterije za mi4i jednu preko alia, jednu preko ebaya, obje dosle.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mcf kaže...

Jel netko sreo mi note 2 na nekom crnom petku? :)

 I ja gledam. Niš pametno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dosao mi roidmi bluetoot car charger. Stvar je vrh, testirao sam samo na kratko al zvuk je odlican bio u tom kratkom periodu, naspram nekog drugog kineskog music playera ovo je avion.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MarioVk kaže...

Dosao mi roidmi bluetoot car charger. Stvar je vrh, testirao sam samo na kratko al zvuk je odlican bio u tom kratkom periodu, naspram nekog drugog kineskog music playera ovo je avion.

 I ja sam ga nedavno kupio. Predobra stvar!

FC Bayern Munchen
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel Xiaomi uklonio backdoor i spajaju li se njihovi mobiteli na neke sumnjive hostove (kineskih serveri i sl.)? Može li to netko testirati tko posjeduje Xiaomi uređaj?

 

Unaprijed hvala.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Instaliraj si App - "OS Monitor", pokreni, sa ekrana PROCESS odi na CONNECTION, takni svaku stavku (a ima ih poprilicno) i pokazat ce ti se detaljno podaci te stavke i slika sa mapom regije i tim gradom u centru.
Jednom sam tako popikao sve i nasao nekih tri konekcija "prema istoku" i bezbroj "prema zapadu".
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vrlo rado, ali nemam Xiaomi uređaj. 

 

Planirao sam da Xiaomi bude moj slijedeći mobitel, ali ne bih ga kupio ako dolazi s backdoorom ili ako se spaja na kineske servere.

 

Sad imam HTC uređaj i dosta je tih, ne spaja se nigdje u idleu osim na WhatsApp i slične aplikacije zbog push notifikacija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 16:01 (Marko :D).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Čekaj ako sam dobro shvatio, tebe muči to što se Xiaomi "spaja na svoje servere u Kini"?

A Google što monitora koliko puta i minuti izdahneš i udahneš je okej? 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
8 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice