Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 604.995
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozz. neznam dali je ovo protiv pravila foruma, ali ako netko ko ne igra fortnite uzet skin za koji dolazi besplatno uz s10 placam pivu, (samo treba skinut igricu preko samsung store-a)

An3lka555
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kak dugo ste ostavili tvornički postavljenu foliju na ekranu ?

Dolazi mi kaljeno staklo al folija je sleek tanka u usporedbi sa staklom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nick_Diamond kaže...

Kak dugo ste ostavili tvornički postavljenu foliju na ekranu ?

Dolazi mi kaljeno staklo al folija je sleek tanka u usporedbi sa staklom

 ja ga jos imam, vec je svo izguljeno, ali nekako mi ga je bed skinuti :)

 

koje kaljeno staklo ? podrzava fingerprint ?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nick_Diamond kaže...

Kak dugo ste ostavili tvornički postavljenu foliju na ekranu ?

Dolazi mi kaljeno staklo al folija je sleek tanka u usporedbi sa staklom

 Meni je ko i prvog dana, bez crtice, jako zadovoljan za out-of-the box folijicu (kad već ne dođe sa maskicom)

Stoja
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja stvarno nemam problema sa čitačem otiska prstiju. Radi stvarno brzo i dobro.

Djevojka ima s10 i njoj je mušićav ali meni na s10+ radi super.

Dobro, imam mob tek tjedan dana ali sam iznenađen
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stipoo kaže...
Ja stvarno nemam problema sa čitačem otiska prstiju. Radi stvarno brzo i dobro.

Djevojka ima s10 i njoj je mušićav ali meni na s10+ radi super.

Dobro, imam mob tek tjedan dana ali sam iznenađen

 Od kapacitivnog je sporiji definitivno, u usporedbi sa xiaomi redmi note5 kojeg sam prije imao, s10+ je vidljivo sporiji. Plus je problem što nekada ne pogodim skener iz prve pa onda to može oduzeti još više vremena. Ovi novi uređaji što izlaze sa in-display FP mi se čine drastično bržim od samsunga, istina radi se o optičkom koji je kao manje siguran, ali realno i jedan i drugi dovoljno štite nas obične korisnike, a brzina je svakako velika prednost.

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...

 Od kapacitivnog je sporiji definitivno, u usporedbi sa xiaomi redmi note5 kojeg sam prije imao, s10+ je vidljivo sporiji. Plus je problem što nekada ne pogodim skener iz prve pa onda to može oduzeti još više vremena. Ovi novi uređaji što izlaze sa in-display FP mi se čine drastično bržim od samsunga, istina radi se o optičkom koji je kao manje siguran, ali realno i jedan i drugi dovoljno štite nas obične korisnike, a brzina je svakako velika prednost.

sigurno da nije brz poput kapacitivnog, ali ja se ne mogu pozaliti na svoj s10+., pogotovo ne nakon onog azuriranja koje je poprilicno ubrzalo proces skeniranja otiska

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Kad sam prešao sa Mi Mix 3 koji ima ultra brzi FP reader i skoro pa nikad nisam promašio. Ovo je nekoliko koplja ispod.
A na sva zvona su hvalili taj ultra sonic čitač, a na kraju tradiocionalni u OP7, Mi9, P30 Pro su se pokazali puno boljim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao i moj S10e. Za sada jako zadovoljan! 

Ima li opcija "close apps after screen lock" ili mram koristiti nešto kao Greenify? To mije na Huaweiu bilo super.


I što koristite za zaključavanje zaslon?. Sve sta sam probao ne radi...ili ostavi upaljen zaslon a zaključa ga, ili ga uzasi ali uvijek traži pin, bez obzira sto koritim otisak prsta i prepoznavanje lica...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 22:01 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...

I što koristite za zaključavanje zaslon?. 

 

Gumb?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Koliko se ceka kad se rega za sluske...Jucer sam regao..jel oni odgovore kad prime zahtijev i pošalju?

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...

Stigao i moj S10e. Za sada jako zadovoljan! 

Ima li opcija "close apps after screen lock" ili mram koristiti nešto kao Greenify? To mije na Huaweiu bilo super.


I što koristite za zaključavanje zaslon?. Sve sta sam probao ne radi...ili ostavi upaljen zaslon a zaključa ga, ili ga uzasi ali uvijek traži pin, bez obzira sto koritim otisak prsta i prepoznavanje lica...

 

 Trebalo bi u developer options da ima ta mogucnost iako ne vidim smisao gasenja aplikacija iz rama jer ce ih onda svaki put nanovo ucitavati sto telefon cini sporim.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 11:04 (galinjo24).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sto se sluski tice ja sam ga regao 27.05 i dobio 28.05 odgovor na mail da isporuka krece od 15.06 nadalje..racunam jedno minimalno 2 tjedna od pocetka slanja..ja cu svoje najvjerojatnije prodat kad dodju...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 15:49 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...

Koliko se ceka kad se rega za sluske...Jucer sam regao..jel oni odgovore kad prime zahtijev i pošalju?

 Ja također jučer registrirao ali još nema reakcije od strane samsunga

PSN Roman_991
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nick_Diamond kaže...

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

 ne kontam,jel vi dobijate te slusalice besplatno jos uvijek?

zar nije bilo samo ko preorder galaxy da dobije te slusalice?

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ono su bili od Samsunga...sad daje akg..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mersimh kaže...
Nick_Diamond kaže...

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

 ne kontam,jel vi dobijate te slusalice besplatno jos uvijek?

zar nije bilo samo ko preorder galaxy da dobije te slusalice?

Sad je nova promocija. Kupis jedan od s10 modela i na poklon dobijes AKG bezicne slusalice. A ako kupis model od 512 gb, uz slusalice dobijes i wireless battery pack.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Promocija traje do 30.06...
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Skinio ga s punjaca jutros u 7, sad je na 90%, 12 min SOT-a. Hahaha ,znao sam da je baterija losa, ali bas ovoliko...s10e
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 9:10 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Hahaha evo kako je u konkurencije

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Na S10e i S10 baterija k... ne valja i to se zna. Jedino S10+ ima koliko toliko normalnu bateriju.

 

Logično ako vam je baterija bitna ne kupujete ta dva modela., nego S10+

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kupujem Samsung zbog baterije, rekao je nitko nikad 

 

S10e mi je u prosjeku 18-20h trajanje, 3-4h SoT

 

Vi sto buljite u ekrane po 7-9 sati , ne znam zasto kupujete Samsung, kada to nikada nije bio njegov strong suite.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nick_Diamond kaže...

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

 tako i kod mene.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
S10+ je mene ugodno iznenadio sa baterijom. Sa svom optimizacijom, promjenama na SoC, većom baterijom u odnosu na S9+ ovo je barem upola bolja autonomija.
Nema šanse da ga iscijedim do kraja u jednom danu.
Tko razmišlja o S10+, sa baterijom stvarno neće biti nezadovoljan
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ERROR1911 kaže...
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?

Ja imam i s9+ i s10+ i prezadovoljan sam s oba. S9+ jos radi kao da sam ga tek kupio, pogotovo nakon one ui azuiriranja. Vrhunska baterija, predivan UI, night mode na kameri... S druge strane, s10+ ima veci ekran, vecu bateriju, brzi procesor, noviju kameru, vise memorije... sve u svemu, bolji paket nego s9+ (sto je i logicno). Ako ces raditi upgrade, ja bih ti svakako preporucio s10+. Ako te muci velicina, onda s10. Kako god odlucis, neces pozaliti, sve su to fantasticni uredaji i jedini all-rounderi. Jos kad uzmes u obzir trenutnu promociju, itekako se isplati. I zanemari ove nebitne komentare od ovih koji u zivotu nisu vidjeli s10, a pogotovo ga koristili :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 12:10 (CrossDeath).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
ERROR1911 kaže...
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?

Ja imam i s9+ i s10+ i prezadovoljan sam s oba. S9+ jos radi kao da sam ga tek kupio, pogotovo nakon one ui azuiriranja. Vrhunska baterija, predivan UI, night mode na kameri... S druge strane, s10+ ima veci ekran, vecu bateriju, brzi procesor, noviju kameru, vise memorije... sve u svemu, bolji paket nego s9+ (sto je i logicno). Ako ces raditi upgrade, ja bih ti svakako preporucio s10+. Ako te muci velicina, onda s10. Kako god odlucis, neces pozaliti, sve su to fantasticni uredaji i jedini all-rounderi. Jos kad uzmes u obzir trenutnu promociju, itekako se isplati. I zanemari ove nebitne komentare od ovih koji u zivotu nisu vidjeli s10, a pogotovo ga koristili :)

Night mode - ti to zoveš night mode. Daj nemoj me nasmijavat. Taj Samsung night mode nema veze s vezom a ne s night modom.

 

Moj Pixel 2XL je imao bolji night mode nego ovo što ima S10+

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Nije kao od Google ili Huawei, ali radi OK. Bolje nego night mode kod Xiaomi
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice