Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 955.981
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Fkt impresivno

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Krenuo je update koji bi trebao popraviti prekidanje poziva, nadam se da ce brzo i za nasu regiju...drzim fige da ce popraviti probleme.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

Fkt impresivno

 

Svjetlina ekrana?

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Za sve vlasnike s9/+ nasao sam modifikovano google kamera aplikaciju koja radi na s9 uredjajima sa googleovim procesiranjem slike hdr+.

 

Koga zanima neka se javi, ili jos bolje, postavi cu poslije ovdje link.

 

Postavit cu i 2 slike jednu slikanu stok aplikacijom i jednu googleovom da vidite razliku, na ovoj googleovoj dobijete vise izrazene boje i jaci kontrast.

 

Edit:

 

evo link gdje mozete da skinete apk i instalirate, postavke nastimajte ovako kao na slici i radit ce sve osim portrait na prednjoj kameri:

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9/themes/google-camera-mod-galaxy-s9-sm-g960f-ds-t3772791

 

 https://dl.xda-developers.com/4/4/8/4/6/0/6/Screenshot_20180424-103236_Camera.jpg?key=zeP2rVxfpKkivWL1A_FGjA&ts=1525158088

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 9:00 (arnes_king).
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...

Fkt impresivno

 

Svjetlina ekrana?

 Auto, ugl negdje oko 50-60%

13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Napisao si na prošloj strani da je na s9 baterija užasna, i sad daš ovaj skrinšot s 8h sot-a kroz 38 sati upotrebe, dal si mijenjal postavke neke ili kaj?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ibosilj kaže...
Napisao si na prošloj strani da je na s9 baterija užasna, i sad daš ovaj skrinšot s 8h sot-a kroz 38 sati upotrebe, dal si mijenjal postavke neke ili kaj?

 Ovo je sad na s9+

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koje su vam najvece mane S9 modela? Prije dva mjeseca sam skoro kupio s8 i na kraju odustao, sad sam opet u procesu kupovine i s9 mi je prvi favorit.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Koje su vam najvece mane S9 modela? Prije dva mjeseca sam skoro kupio s8 i na kraju odustao, sad sam opet u procesu kupovine i s9 mi je prvi favorit.

 Izvan mana Androida nema nekih mana previse...stvarno odlican uredaj. S8 samo jos bolji.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav, da li netko ima problem s prikazivanjem propustenih poziva? Znaci ako imam propusten poziv nigdje mi ne dolazi obavijest kao da ga nema, jedino kada udem u pozive onda ga vidim. Sve sam prekopala u postavkama i ne mogu nista naci. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Koje su vam najvece mane S9 modela? Prije dva mjeseca sam skoro kupio s8 i na kraju odustao, sad sam opet u procesu kupovine i s9 mi je prvi favorit.

Ima jednu manu, a to je baterija. Ne da je mana, nego je toliko los u ovom segmentu da mi dode da ga od zid razbijem. Punit ces ga par puta dnevno sigurno.

 

Sto se tice ostatka mobitela - savrsenstvo

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ima jednu manu, a to je baterija. Ne da je mana, nego je toliko los u ovom segmentu da mi dode da ga od zid razbijem. Punit ces ga par puta dnevno sigurno.

 

Sto se tice ostatka mobitela - savrsenstvo

 Ha, čuj... To je vjerovatno od osobe do osobe i njihovih potreba... Menu bez beda izdrži dan a ostane mi u prosjeku još cca 40% baterije a napravim cca 2 sata SOT-a, sve popaljeno osim AOD jer to sranje cica bateriju.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Mitch kaže...
omomomomoomm kaže...

Koje su vam najvece mane S9 modela? Prije dva mjeseca sam skoro kupio s8 i na kraju odustao, sad sam opet u procesu kupovine i s9 mi je prvi favorit.

 Izvan mana Androida nema nekih mana previse...stvarno odlican uredaj. S8 samo jos bolji.

 Svi S9+ modeli imaju problema sa displejom, prikazom crne -> sive kada je bas jako ili bas slabo osvjetljenje primjeti se.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
Mitch kaže...
omomomomoomm kaže...

Koje su vam najvece mane S9 modela? Prije dva mjeseca sam skoro kupio s8 i na kraju odustao, sad sam opet u procesu kupovine i s9 mi je prvi favorit.

 Izvan mana Androida nema nekih mana previse...stvarno odlican uredaj. S8 samo jos bolji.

 Svi S9+ modeli imaju problema sa displejom, prikazom crne -> sive kada je bas jako ili bas slabo osvjetljenje primjeti se.

 Tocno to, crna se prikazuje u obliku mrlja ili je dosta pikselizirano

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Irix kaže...

Pozdrav, da li netko ima problem s prikazivanjem propustenih poziva? Znaci ako imam propusten poziv nigdje mi ne dolazi obavijest kao da ga nema, jedino kada udem u pozive onda ga vidim. Sve sam prekopala u postavkama i ne mogu nista naci. 

 

Pricekaj novo azuriranje s kojim bi trebalo biti popravljeno prekidanje poziva te propusteni pozivi...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ima jednu manu, a to je baterija. Ne da je mana, nego je toliko los u ovom segmentu da mi dode da ga od zid razbijem. Punit ces ga par puta dnevno sigurno.

 

Sto se tice ostatka mobitela - savrsenstvo

 

Trebao bi dodati da je to tvoje osobno iskustvo. Ja i uz AOD uključen cijelo vrijeme imam na kraju dana minimalno 30-50 posto baterije, tako da iskreno ne znam što bih morao raditi s mobitelom da bi ga morao puniti "par puta dnevno". Ne vidim taj scenarij, osim da buljim u Youtube i igre na mobitelu 10 sati dnevno. Ali u tom slučaju imam većih problema nego što je trajanje baterije na mobitelu.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dovoljno je samo nekoliko social network aplikacija, par message aplikacija, nekoliko mail računa i nešto lošiji signal... To je recept. :) Ne moraš visiti na mobitelu da to baterija uz takav način korištenja ode relativno brzo.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nije dugo trebalo da S9 i S9+ dobiju službeni Lineage OS 15.1

 

xda developers forum

 

Starlte - S9 i star2lte - S9+

 

LOS download

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 19:47 (Lelouch).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znaci baterija je li-la. A ja svoj 6s mjenjam primarno radi katastrofalne baterije. Mislim da ce s9 drzati puno,puno bolje prvenstveno jer je novi.  Isao bi na s9+ ali mi je jednostavo prevelik a on navodno ima bolju bateriju. 

N

ove dane se bacam u potragu na njuskalu i kupujem, u ducanima mi je preskup njuskalo mi se cini kao najbolja varijanta.

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Znaci baterija je li-la. A ja svoj 6s mjenjam primarno radi katastrofalne baterije. Mislim da ce s9 drzati puno,puno bolje prvenstveno jer je novi.  Isao bi na s9+ ali mi je jednostavo prevelik a on navodno ima bolju bateriju. 

 

 

s9+ nebo i zemlja u odnosu na obicni mini s9, isti slucaj kao i sa s8 i s8+, pa cak gotovo isto kao i s7 vs s7e

vecina misli; ima vecu bateriju ali i veci ekran pa dode na isto.. eeeee zajeb.. razlika je velika..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Znaci baterija je li-la. A ja svoj 6s mjenjam primarno radi katastrofalne baterije. Mislim da ce s9 drzati puno,puno bolje prvenstveno jer je novi.  Isao bi na s9+ ali mi je jednostavo prevelik a on navodno ima bolju bateriju. 

N

ove dane se bacam u potragu na njuskalu i kupujem, u ducanima mi je preskup njuskalo mi se cini kao najbolja varijanta.

 

 Uzmi s9+, vjeruj mi, pozalit ces kasnije

Isprobaj ga u trgovini i vidjet ces da stvarno nije prevelik

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Isprobavao sam vec prije par mjeseci s8 is8+ i isprobao sam i s9 i s9+. nije problem izdvojiti jos malo vise za plus model ali mi je jednostavno prevelik. Ali ipak cu otici do elipsa i opet se poigrati sa plus modelom i odluciti. 

 

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sil kaže...
Dovoljno je samo nekoliko social network aplikacija, par message aplikacija, nekoliko mail računa i nešto lošiji signal... To je recept. :) Ne moraš visiti na mobitelu da to baterija uz takav način korištenja ode relativno brzo.

 

Sve što si naveo imam i koristim. Facebook, Instagram, par message aplikacija, dolaze mailovi s posla i privatno. Milijun notifikacija dnevno, poneki poziv, Youtube. Bixby i sve što s njim dolazi mi je isključeno, AOD uključen stalno. I nema šanse da potrošim bateriju do kraja dana, a pogotovo da je moram puniti "par puta dnevno" kako je gore netko naveo. Zato kažem, ne znam kakvo to korištenje mora biti da ti pojede bateriju u nekoliko sati. 

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Q-Tip kaže...
Sil kaže...
Dovoljno je samo nekoliko social network aplikacija, par message aplikacija, nekoliko mail računa i nešto lošiji signal... To je recept. :) Ne moraš visiti na mobitelu da to baterija uz takav način korištenja ode relativno brzo.

 

Sve što si naveo imam i koristim. Facebook, Instagram, par message aplikacija, dolaze mailovi s posla i privatno. Milijun notifikacija dnevno, poneki poziv, Youtube. Bixby i sve što s njim dolazi mi je isključeno, AOD uključen stalno. I nema šanse da potrošim bateriju do kraja dana, a pogotovo da je moram puniti "par puta dnevno" kako je gore netko naveo. Zato kažem, ne znam kakvo to korištenje mora biti da ti pojede bateriju u nekoliko sati. 

 Ja imam s9+ i ne koristim nista posebno a tesko da mogu ujutro od 6 pa do spavanja da ostane baterije.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pozz!
Mene isto zanima ta famozna baterija na S9+, gledam na YT-u test baterije i tamo traje i traje 7h! Kuzim da to nije isto kao imati sve apk upaljene, whatsapp, fecebook, imail x 2, YT, itd! Nije mi jasno kako neki kazu meni traje sve upaljeno, da ne nabrajam i imam 6h shota, dok drugi isto tako 4h, a slicno koristenje! Onda je tu neki defekt, ili sta vec!?

Btw, i ja razmialjam uzeti S9+, ali ovo sa baterijom nikako da me uvijeri, dali je losa, dobra ili odlicna! Pa da se odlucim!😊

Ako ne S9+ onda ili Sony xz2, 1+1 6, P20pro, ili mozda LG G7..., da ne uzmem nesto od 5k pa da se razocaram! Jer to mi je sva ustedjevina😁, moram si uzeti neki mob za barem 3-4g, ne mijenjam ih cesto i nisam na njemu cijeli dan! HTC M8 je dobar, ali nema nadogradnji pa malo stuca tu i tamo😠.Normalni korisnik, tj, nebi ima sinkronizaciju upaljenu non stop, nisam tako zagrizo, jednom dvaputa u danu, bez uvrede ikom!😉 Valjda bi meni bio odlican, ali ovo sa baterijom me zbunjuje, nikako da se odlucim! Malo sam oduzio, necu vise! Thx! Lp! ✌😊
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Upravo to i je jedan od razloga da se podijeli iskustvo ovdje na forumu. Ne mogu ti reći za S9 ali ja sam imao S8+ i obični S8. Velika razlika u korist plus verzije kad pričamo o bateriji iako su se i u toj temi javljali likovi koji su imali preko 6 sati SOT na običnoj verziji dok je za mene bila umjetnost dogurati do barem 3 sata...
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
veseli007 kaže...
Pozz!
Mene isto zanima ta famozna baterija na S9+, gledam na YT-u test baterije i tamo traje i traje 7h! Kuzim da to nije isto kao imati sve apk upaljene, whatsapp, fecebook, imail x 2, YT, itd! Nije mi jasno kako neki kazu meni traje sve upaljeno, da ne nabrajam i imam 6h shota, dok drugi isto tako 4h, a slicno koristenje! Onda je tu neki defekt, ili sta vec!?

Btw, i ja razmialjam uzeti S9+, ali ovo sa baterijom nikako da me uvijeri, dali je losa, dobra ili odlicna! Pa da se odlucim!😊

Ako ne S9+ onda ili Sony xz2, 1+1 6, P20pro, ili mozda LG G7..., da ne uzmem nesto od 5k pa da se razocaram! Jer to mi je sva ustedjevina😁, moram si uzeti neki mob za barem 3-4g, ne mijenjam ih cesto i nisam na njemu cijeli dan! HTC M8 je dobar, ali nema nadogradnji pa malo stuca tu i tamo😠.Normalni korisnik, tj, nebi ima sinkronizaciju upaljenu non stop, nisam tako zagrizo, jednom dvaputa u danu, bez uvrede ikom!😉 Valjda bi meni bio odlican, ali ovo sa baterijom me zbunjuje, nikako da se odlucim! Malo sam oduzio, necu vise! Thx! Lp! ✌😊

 baterija na s9+ je stvarno dobra, govorim iz osobnog iskustva, imas na vrhu stranice moj screenshot s 8 sati SOT-a

pogotovo kako kazes da nisi na mobu cijeli dan, onda bi ti vjv i obicni s9 bio dovoljan

sad se sve svodi na to koliko si spreman potrositi, koliko ti je bitna velicina ekrana, dual kamera, itd...

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja opet kazem, imam S9+, sigurno ga koristim manje od prosjecnog korisnika i losa je skroz, 2-4 sata SOT gdje ne moze izdrzat ujutro od 6 navecer do 22-23h.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

Ja opet kazem, imam S9+, sigurno ga koristim manje od prosjecnog korisnika i losa je skroz, 2-4 sata SOT gdje ne moze izdrzat ujutro od 6 navecer do 22-23h.

 tako je meni bilo na obicnom s9, mozda je nesto do tvog uredaja

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

Ja opet kazem, imam S9+, sigurno ga koristim manje od prosjecnog korisnika i losa je skroz, 2-4 sata SOT gdje ne moze izdrzat ujutro od 6 navecer do 22-23h.

 

 

To je sve individualno i ovisi o nacinu koristenja.

Netko gleda serije i sl. sadrzaj na mobu sa svjetlinom ekrana na 70% i kod takvog koristenja baterija moze trajati toliko da SOT bude i 7-10 sati.

Kod realnije upotrebe je ovo sto ti navodis.

Tako je i meni bilo na S8+...nista spektakularno.

Jedini Samsung na kojem sam bio jako zadovoljan sa baterijom je bio S7 Edge i nekad davno Galaxy Note 3.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice