T-Mobile Vairy Touch

poruka: 39
|
čitano: 34.200
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile
tommiy kaže...

Zanima me dali netko jos uvijek prodaje Vairy Touch

za 298kn prodaju tete u t-mobile-u

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile

 Imam pitanje, jel ta cijena od 298kn uz pretplatu ilki bez? jer ja nebih uzimala mobitel s pretplatom.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile

To je simpa paket stvarno povoljno!

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

zanima me jesi li imao odmah qwerty tipkovnicu ili ? meni  kod obične tipkovnice (standardne) ispod entera nema opcija QWERTY..ako se ima način kako do dodjem do te virtualne tipkovnice QWERTY ..molio bi da mi se pomogne ..hvala

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Meni isto nema opcija Qwerity tipkovnice, u T-mobile-u su rekli da na našem tržistu ti mobiteli to nemaju.

Vedran
13 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

da li mozda neko zna da li ovaj mobitel ima qwerty tipkovnicu i ako ima kako se ona ukljucuje???

mix
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile

Uglavnom ima na netu i online kalkulator s kojm možete besplatno otključati VT  pa eto da ga podjelim sa vama

http://a-zgsm.com/calculator/index.php?act=submit

13 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

mobitel ne valja, ja ga imam već par mjeseci i planiram uzeti neki novi.. nema ništa posebno, tipkovnica ne valja ništa, a ni slike ne možete pregledavati normalno nego morate ako želite npr. vidjeti neku sliku morate izaći iz prve koju sre otvorili i onda ponovno ući u ovu drugu.. ne može se listati normalno.. Ne bih vam preporučila ovaj mobitel.. Ako želite baš nešto korisno i super uzmite neki skuplji a da nešto vrijedi, a ne ovaj koji je jeftin a ne vrijedi skoro ništa. ! :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

e a kak mjenjas melodiju zvona?? {#} :)

ludi bero
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 0:21 (behjon).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice