Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 285.833
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Čini mi se da mi baterija znatno kraće drži

Kad sam ga uzeo prije mjesec dana, 7-8h Sota kroz dva dana

Sad 2h Sota u jednom danu i baterija na 40 posto, instalirao sam dosta aplikacija

Kako su vam poriktane aplikacije u bateriji, na saver ili

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Koji ROM imaš instaliran, i pošalji ss iz Security aplikacije > Battery > Battery use  zajedno sa onim grafom.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Došao sa honorbuy

Mislim global

Sad sam ga tek skinuo sa punjača, ili da pošaljem popodne kad malo baterija se istroši

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Može onda bolje  navečer 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Dobro je, nije loše.

 

Da kupuješ s honorbuy ili drugih tranica, slično bi platio s dostavom + čekanje nekoliko dana.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Uzeo tel sa Globala 6/64. Udzem u opciju podaci o telefonu piše mi 4 GB RAM. Javim se prodavaču ,on meni kao mobitel ti je sa 6 GB , kao ne bi mi pisalo 4 GB da je sa 4 , pisalo bi manje. Je li u vas ostalih isti slučaj ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
A kaj na kutiji pise? Probaj neki program s google playa , cpu-z ili tak nes.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Moguće je da ti je prodao slabiji model sa 4GB rama. Sad je li zabunom ili namjerno ko će ga znati. Probaj istjerati da bar vrate razliku u novcu za slabiju konfiguraciju. Što piše na kutiji?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

@Ivšan

Uzimaj

Ja sam uzeo sa njuške zapakirani za 2000, nije mi se dalo čekati a ista je para

 

 

btw 

@blackeagle29

Sve isprobao, notifikacije samo kad povučem prema dolje su vidljive... ponekad iskoči od Vibera prozor, ali gore u kutu nikad ništa

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 12:51 (Beelzeboss).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Samo za viber ti ikonu ne pokazuje ili nikakvu? Ako nikakvu onda nadi ovo u postavkama
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam to totalno predvidio, ne znam sta nisam probao...

Thanks

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Znaci radi sad?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Radi, ja ne znam kako to nisam vidio.

Kakve su vam postavke kamere?

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Da stvarno, kako ste postavili postavke kamere

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Kod mene je sve po defaultu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Danas mi se sam od sebe ugasio, kasnije sam ga forsiro igrama i videom i ništa!?

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Danas mi stigao mobitel sa goldawaya, naručeno 5.3, za 10 dana je stigao, dosta brzo.

Sada ima par pitanja, jer xrn2 ima skoro 2.5 godina pa sam zahrđao što se tiče postava kada se uzme nov mobitel pa da pitam.

1. Kako je najefikasniji način prebaciti programe, postavke i podatke na nov mobitel?

Kako ga se može otključati, nešto treba sa bootloderom da se radi, al neznam što?

Hvala na pomoći 😀
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pošto imaš xiaomi backup na xiaomi server svega pa onda restore (pišem napamet)?

 

Edit : ili još bolje ovo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.backup.transfer&hl=hr

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 13:02 (Zupy).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Nije problem da se spoji na komp pa na njega sve prebaci pa da njega nanovo na mobitel. Samo neznam kako, za ovaj program koji si preporučio gledam da na racenzijama, ljudi kažu da im ne valja, ne radi kako treba😑

Edit : gledam sada na mobitelu imam global stable rom sa instaliranim Google ovim programima. A mislio sam da imam China bez Google aplikacija.

Sve mislim da ne trebam stavljati novi rom na njega ili je bolje da puknem gore novi rom? Dali za to treba otvarati bootloder?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 19:07 (ivan262).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ivan262 kaže...


Edit : gledam sada na mobitelu imam global stable rom sa instaliranim Google ovim programima. A mislio sam da imam China bez Google aplikacija.

Sve mislim da ne trebam stavljati novi rom na njega ili je bolje da puknem gore novi rom? Dali za to treba otvarati bootloder?

 

Ne trebaš drugi ROM jer nema potrebe. Eventualno ako želiš eksperimentirati s EU ROM ili nekim trećim, a za takve akcije moraš imati otključan bootloader. Komplicirano.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
6 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Note 3

Na koji način Xiaomi pusti update na novu verziju Androida - preko svoje Updater aplikacije ili je potrebno maunalno skidati od nekud?

E da, zna netko kako se ispravno Xiaomi čita na hrvatskom - Šiaomi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Marko_244 kaže...
ivan262 kaže...

 

Ne trebaš drugi ROM jer nema potrebe. Eventualno ako želiš eksperimentirati s EU ROM ili nekim trećim, a za takve akcije moraš imati otključan bootloader. Komplicirano.

 Rekao bih da malo pretjerujes, bootloader nije tako tesko otkljucati, doslovno se prijavis na njihovoj str, navedes nekakav razlog ( i am developer and want to develope and install roms), u postavkama na mobu spojis racun i omogucis otkljucavanje, skines program na kompu i lagano se prijavis i stavis u fastboot mode te otkljucas. Nije nimalo komplicirano.

Paolo Maldini kaže...

Na koji način Xiaomi pusti update na novu verziju Androida - preko svoje Updater aplikacije ili je potrebno maunalno skidati od nekud?

E da, zna netko kako se ispravno Xiaomi čita na hrvatskom - Šiaomi?

 Preko updater aplikacije, šaomi

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ibirkic kaže...
bunch kaže...

Da li je netko stavljao eu rom, čisto da podijeli iskustva?

 

Jučer je izašao 9.5.3 China stable out i već je vani eu rom baziran na njemu.

 

Ja sam na njemu trenutno. Odlicno radi, nisam primjetio neke bugove. Instalirao sinoc preko prosle stable varijante eu roma

 

Hajde još jedno pitanje: koji si twrp stavio, vidim da ih ima nekoliko, ali svaki s različitim uputama oko wipe-a data particije?

 

U ova zadnja dva dana navala novih ROM-ova na xda...

bunch
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam moj Mi Note 3 uzeo jos u 12 mjesecu i do sada je bio jedan beznacajni update...dali je ovo zaboravljeni Xiaomi model? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ako imaš Stable ROM ne očekuj česte updateove...

Ako želiš pun support, onda flashaj China Developer ROM i uživaj u updateovima svakog petka.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Imam mi note 3 nekoliko dana i prezadovoljan, a već su svi rekli njegove odlične strane. Samo pitanje, koje tipke pritisnuti za screenshot? Ja sve živo postiskao, ali neće. Hvala unaprijed na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ivšan kaže...

Imam mi note 3 nekoliko dana i prezadovoljan, a već su svi rekli njegove odlične strane. Samo pitanje, koje tipke pritisnuti za screenshot? Ja sve živo postiskao, ali neće. Hvala unaprijed na odgovoru!

 Povuci sa 3 prsta po ekranu odozgora prema dolje

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ivšan kaže...

Imam mi note 3 nekoliko dana i prezadovoljan, a već su svi rekli njegove odlične strane. Samo pitanje, koje tipke pritisnuti za screenshot? Ja sve živo postiskao, ali neće. Hvala unaprijed na odgovoru!

 mislim da je po nekom defoltu kod androida, pa tako i na mi note 3 power + volumen dole

 

zatim

postavke - dodatne postavke - precac tipke i gesti - snimi snimku zaslona, mislim da je odmah i namjesteno s 3 prsta povuces po ekranu

a mozes i gore u kliznom izborniku samo kliknut snimka zaslona

 

eto 3 nacina pa biraj :P

 

 

nego kad smo kod telefona, da li je netko vidio da li se moze kupiti original maska sto dođe uz mobitel

neki dan stigla nilkin nature, dobra je, fini grip, cvrsca je, al bar da je tamna kao original, i za crnu boju mobitela bi bila pun pogodak, ovakva kakava je nije to to :)

 

uzeo i kaljeno staklo, ytaland ili kako vec, full prozirno, al nije to to, ne pokrije cijeli ekran i ostavi kao zrak na rubu, izgleda odvratno, doduse u skoro 2 mj ekran i dalje bez crtice,

tako da nikakva stakla il folije ne mislim stavljat, vjerovat cu da se ekran nece tako lako izgrabat :) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 17:25 (16OR).
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice