Photoshop problem

poruka: 7
|
čitano: 2.101
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop problem

Poštovanje ljudi,

 

zna li možda netko način na koji da izuzmem ogradu sa fotografije koja bi se onda premjestila kasnije na kuću gdje nema ograde.

 

Pokušavao sam na način da sam se igrao sa svjetlinom i kontrastom, izoštravao sam rubove te na kraju pokušavo uz pomoć filtra Fluid Mask 3 izvući ogradu ali to je vrlo neprecizno, također bilo je pokušaja i sa Extractom. Preostaje li mi "ručni" posao ili postoji još koji način?

 

Ako netko ima ideju molio bih da mi napiše mišljenje ili kvalitetno usmjerenje.

 

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop problem

Pentoolom je najpreciznije.Ima mali milijun načina,ali ako ne vidim sliku ne znam koji je najbolji.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop problem

Recimo da je ovakva slika. Reci pajdo, pozadina je sigurno presvijetla za lagane stvari

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 18:25 (iv&pu).
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop problem

Jesi pokušao sa magic wandom, nekad iritira no nakon što ga skužiš shvatiš da je dosta dobar alat.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop problem

Da pokušao sam sa Magic Wandom ali ne uspijeva selektirati cijelu ogradu, tj. pošto mi se iza ograde vidi i kuća koja je isto svijetla selektiram mi i dio kuće (vjerojatno i zbog kvalitete fotke)!

 

Hvala na pokušaju, mislim da mi ne preostaje ništa drugo nego dobar stari pen

14 godina
neaktivan
offline
Photoshop problem

To najbolje da pentoolom povučeš.Previše je šarena i neuredna slika za izvlačenje sa alatima koju dobro funkcioniraju na monotonim pozadinama.Btw,jel' to takva slika ili se to samo meni čini da je ograda nalijepljena sa neke druge slike?

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop problem

Nije nalijepljena, samo sam se malo poigrao kontrastom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice