MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 337.123
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Evoo ga 

Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

pozdrav , pitanje prije nego stavim novu verziju na M2 Note, vidim da moram napraviti clear data pa me zanima dali se u mobu brise sve jer imam dosta vaznih sms-ova ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2016 10:26 (Nikola - ri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Da gubis sve smsove, instaliraj sms backup pa s njim si napravi backup smsova i call logova.
@lazicki88
Obavijesti rade, nema nekih problema kao sto je na flyme os bilo?
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
JosipBasic kaže...
Da gubis sve smsove, instaliraj sms backup pa s njim si napravi backup smsova i call logova.
@lazicki88
Obavijesti rade, nema nekih problema kao sto je na flyme os bilo?

Kaže,ja nikad nisam imao problema s notifikacijama s flyme os-om,a ovdje sve radi odlično zasada,znaci messenger,viber,whatsup,Facebook...to stalno koristim

14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

odlično,upravo sam napravio backup direktno na gmail. Jos samo pitanje,dali ga moram rootati da dignem novu verziju?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

nemogu vjerovati,nikako ga rootati sa Kingo root , samo javi da nije uspio??? ima tko slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Ne treba ti root da bi instalirao novu verziju.

Ove zadnje dvije G verziju imaju unutar OS-a opciju za root koja radi bez problema.

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Nakon nadogradnje na  Flyme 5.1.10.0Y (YunOS 3.1.6) neke aplikacije (igre povezane s GooglePlay) su mi se počele rušiti, pa sam napravio backup svega putem ugrađene aplikacije i napravio factory reset. Nakon toga restore i sve se vratilo na mjesto, međutim sad ne rade Google aplikacije....

 

Neće da doda Google account, Google PlayStore se ne otvara a kad i uspijem doći do nečega, zapne na "Checking info...". Obrisao sam sve putem predinstalirane aplikacije za instalaciju Google appova, napravio restart, instalirao ponovo... Ništa. Napravio clear data i clear cache u PlayStoreu i GoogleServices... Ništa. Nemam ideja više. Pokušao sam i obrisati aplikaciju za instaliranje Google appova, pa je ponovo instalirao iz Flyme app storea, ali opet ništa. Neke ideje?

 

Mobitel je M2.


EDIT: proradilo samo od sebe nakon hrpe brisanja i snimanja ponovo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 23:44 (drexcya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Ja se izvinjavam ako je neko vec ovo pitao ali ima previse odogvora na ovu temu pa da ne trayim. imam meizu m2 note mini ali ne mogu da uradim update na novi Flyme nego koristim stari 4.5.3O. Elem isao sam preko aplikacije update i kaze da mi je softver azuriran tj najnoviji. zna li neko kako da update, hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
MEIZU M2 Note

Treba mi link za stabilni rom sa ukljucenim google play stvarima da ne kasne notifikacije? Ako postoji takav...

 

edit: sad je na mobu 5.1.10.0A, kako da ga nejbezbolnije prebacim na 5.1.10.0G?

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 9:55 (thebatman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: MEIZU M2 Note
jacksparow6 kaže...

Ja se izvinjavam ako je neko vec ovo pitao ali ima previse odogvora na ovu temu pa da ne trayim. imam meizu m2 note mini ali ne mogu da uradim update na novi Flyme nego koristim stari 4.5.3O. Elem isao sam preko aplikacije update i kaze da mi je softver azuriran tj najnoviji. zna li neko kako da update, hvala

 

Odi na https://downloads.meizufans.eu/?dir=m2/firmware/stable , skini firmware (imaš stabilne i testne). Datoteka će se zvati update.zip. Stavi je u root i pokreni ručno.

live long and prosper
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2016 14:42 (hAZE2005).
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Ne treba biti u root-u, ak ne ide iz recovery-ja.
10 godina
offline
MEIZU M2 Note

Nisam imao mira pa i ja stavio cm12.1, za sada sve ok, nisam naletio na probleme.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

odlično,hvala forumašima na pomoći i nova verzija je tu. Usput,dali netko znakakoda automatski sprema slike na memory karticu a ne na telefon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Nije zadnja, zadnja ti je 5.1.1.10G :)

 

Meni ide po defaultu na karticu, jel ti ukljucena opcija pohrana u postavkama aparata?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 10:24 (JosipBasic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

kopao sam ali nisam vidio gdje mogu usmjeriti slike da snima na karticu( upaljena jepohrana na fotoaparatu)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 10:51 (Nikola - ri).
12 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Stvarno ne znam, meni je oduvijek spremalo da SD karticu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Pozdrav ekipa,

 

imam problem sa IMEI kodovima telefona, odnosno imam jedan koji je za obje SIM kartice što mi radi problem jer u Settings pod mreže moram prebaciti sa jedne na drugu. 

 

Inače telefon je bio Full Bricked (skroz prazan), uspio sam preko SP flash tool-a vratiti sve kako je bilo (Flayme 5.1). A li nakon toga problemi, IMEI Null.

Uspio sam preko MTK Engineering mode-a upisati oba ime-a. Za SIM1 jedan AT +EGMR=1,7,"" i za SIM2 AT +EGMR=1,10,"", sve je uredno prošlo, ali nemogu nikako dobiti oba IMEI-a aktivna istovremeno.

 

Da li netko ima iskustva s ovim?

Da li mi netko može poslati MTK6753 db ili nvram file iz kojeg bih mogao povući konfiguraciju i i IMEI...?

 

 

Hvala,   

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Hvala na pomoći acerRI ali nemam tu datoteku u root mapi, da li mi ju netko može poslati (MP0B_001).

 

Hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Pozdrav,

 

vratio sam mob na tvornicke postacke i sad se ne mogu registrirati na Flyme, ne salje mi cod.

Dal netko zna u cemu je kvaka?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Busanec kaže...

Pozdrav ekipa,

 

imam problem sa IMEI kodovima telefona, odnosno imam jedan koji je za obje SIM kartice što mi radi problem jer u Settings pod mreže moram prebaciti sa jedne na drugu. 

 

Inače telefon je bio Full Bricked (skroz prazan), uspio sam preko SP flash tool-a vratiti sve kako je bilo (Flayme 5.1). A li nakon toga problemi, IMEI Null.

Uspio sam preko MTK Engineering mode-a upisati oba ime-a. Za SIM1 jedan AT +EGMR=1,7,"" i za SIM2 AT +EGMR=1,10,"", sve je uredno prošlo, ali nemogu nikako dobiti oba IMEI-a aktivna istovremeno.

 

Da li netko ima iskustva s ovim?

Da li mi netko može poslati MTK6753 db ili nvram file iz kojeg bih mogao povući konfiguraciju i i IMEI...?

 

 

Hvala,   

Da li bi netko mogao poslati backup (nvram.bin) datoteku ako je ima? Neka se javi u pm ili mail...?

 

Hvala!

12 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Da li se netko igrao s cm-om na m2 miniju? Iskustva?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
tach kaže...

Pozdrav,

 

vratio sam mob na tvornicke postacke i sad se ne mogu registrirati na Flyme, ne salje mi cod.

Dal netko zna u cemu je kvaka?

 

 

Ne trebaš se ponovno registrirati, već s postojećim podatcima logirati

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 21:28 (ZdravkecB).
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Kolega Busanec,dal si riješio problem s imei-ima?
14 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Nisam,

 

razmišljam si da bih stavio nvram od MTK6752 našao sam ih po netu, to je isto dual SIM chip. Ako bude radilo javim.   

11 godina
offline
MEIZU M2 Note

Meni se opet ,radi se o mini M2, pojavljuju crvene okomite crte po ekranu kad se mob zagrije.

To mi se već dogodilo sa prvim mobom i reklamirao sa i dobio novi aparat.

Kupljen u Wowshopu u siječnju 2016,to bi trebala pokrit garancija bez obzira što mi se to već dogodilo,jelda?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Busanec kaže...

Nisam,

 

razmišljam si da bih stavio nvram od MTK6752 našao sam ih po netu, to je isto dual SIM chip. Ako bude radilo javim.   

 Hvala ti unaprijed,ja sam s flashanjem zhebo oba imeia i srijski broj moba 

13 godina
offline
MEIZU M2 Note

5.1.10.0G mi radi najbolje do sada od svih verzija, mob je rootan, bloat pobrisan i leti.

Morao sam ručno skinuti update zip file jer ga update na mobu nije pronašao, 5.1.8.0G verzija.

root
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 15:21 (zoharbizo).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice