Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.970
|
čitano: 10.922.753
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jup ja pitao, kupio, u 3 sata sam vidio da je najveće smeće od flagshipa. Trza, lagga, grije se, i onaj coating iza je iskreno bljak. Nedostojan flagshipa

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

već tjedan dana gotovo svakonevno pretražujem internet, gledam review-e, čitam forume i nikako se ne mogu odlučiti da li uzeti LG G4 ili pak galaxy S6. Kada sam shvatio da galaxy nema izmjenjivu bateriju, a na Xperiji Z sam nakon godinu dana imao problem s takvim oblikom baterije dosta mi je pao u očima no i dalje me privlači njegov dizajn i nešto manji ekran od G4.

S druge strane G4 mi nudi nekoliko stvari koje stvarno volim imati na mobitelu a to je SD kartica, izmjenjiva baterija i prije svega odlična kamera! 

Zanima me kakva je tehnička podrška od LG-a, a kakva od Samsunga? Kojeg biste vi odabrali i zašto? i zanima me kako zaštititi ekran od G4 ako imam kožni backcover?!

Hvala!

15 Galaxy S6
15 LG G4
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2015 20:56 (marin.soric).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

ja glasam za s6 jer sam se razocarao u kvalitetu izrade G4, i mob dosta laga i trza...danas ga bas isprobavao. s6 po meni.

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Slažem se sa kolegom, s6 bolji izbor materijala i ispoliraniji software trenutno.

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Jup ja pitao, kupio, u 3 sata sam vidio da je najveće smeće od flagshipa. Trza, lagga, grije se, i onaj coating iza je iskreno bljak. Nedostojan flagshipa

 Vidim ti nemas bas srece s kupovinom. Prvo zenfone pa sad i LG 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

radije bih uzeo G4

nesto bolja baterija (iako ne znacajno), dosta veci ekran unutar malo veceg pakovanja, G4 je jeftiniji 

i sto je najbitnije, puno jeftiniji popravci - G4 je iznimno lako rastaviti i zamjeniti bilo koji od dijelova

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...
maks0806 kaže...

Jup ja pitao, kupio, u 3 sata sam vidio da je najveće smeće od flagshipa. Trza, lagga, grije se, i onaj coating iza je iskreno bljak. Nedostojan flagshipa

 Vidim ti nemas bas srece s kupovinom. Prvo zenfone pa sad i LG 

 Ma iskreno, sasvim suprotno. Ja volim mobitele, i stvarno sam ih sve imao dosad, izuzev g4. Gflex 2 kupio za 2200 i prodao odmah za 2300 xD.

Nije da mi se asus nije svidio, ali sam za iste pare nabavio m7, pa ga prodao i kuoio one max. Ui je preferenca, ali po ostalome m7/max su bolji mobiteli od zena. Gflex me zanimao zbog hi end segmenta i odlicnih specki, ali radi sve samo ne hi end.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U nekoj dilemi sam pa me zanimaju komentari, preporuke...

 

Znaci, prek oglasnika mislim nabavit telefon i dvoumim se izmedju dolje navedenih telefona. Svaki ima neke svoje prednosti i mane, al nekako mi je za oko zapela baterija. Koliko su trajne ove "nepromjenjive" baterije i koliko treba dati novaca za promjenu?

17 lg g2
2 samsung s4
1 htc m7
1 xperia z1
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 9:40 (mrki98).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Svaka baterija je promjenjiva, samo je pitanje jel mozes to lagano napraviti ili malo teže. Ja npr. na svom starom Nexusu4 sam promijenio bateriju, sam, vrlo lako, iako je "nepromijenjiva". umjesto da povucem noktom, morao sam 2 šarafa odsarafiti i promijeniti bateriju.

vijek baterije tin je cca 2 godine, tada se počinje gubiti kapšacitet i slabije ti drzi. no druga "nezgodna" stvar sa nepromjenjivim baterijama je da nisu toliko lako dostupne (preporucam samo iz servisa) i onda i malo skuplje, jer nisu radene za normalnu prodaju, vec zamjene u servisima. npr. baterija za noj nexus je bila 15€, ali shipping sam platio isto toliko, jer nisam bio nigdje u blizini LG servisa. :)

 

eto. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 14:44 (Dan1234567890).
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Želim naručiti mobitel u njemačkoj,koji  bi mi rodbina iz Njem.donijela kući ,do 200 eura koji mi se isplati.(Dostava besplatna,amazon ebay ili drugo)Bitna mi je brzina proc,ram,5 inča dobar ekran.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 16:12 (hajduk1962).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, može li mi neko preporučiti najbolji mobitel u cjenovnom rangu do 1500kn. 

Silence, I kill you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ilvk9696 kaže...

Pozdrav ekipa, može li mi neko preporučiti najbolji mobitel u cjenovnom rangu do 1500kn. 

 ako kupuješ preko oglasnika onda LG G2, a ako kupuješ iz dučana onda si uzmi Honor 4X ili XIAOMI REDMI ADVANCED

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 17:25 (Pinhead).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Malo sam tražio po njuškalu u vezi LG G2 i naišao na LG G2 mini, cijena novog uređaja je 1300kn, ima li neko iskustva s tim mobitelom i dali je isplativ?

Silence, I kill you!
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav, imam iphone 5s i htio bi preci na android, pa me zanima sta bi najbolje mogao dobiti za iphone bez da nadoplatim, bez ikakvih crtica i sl, u full stanju..i zanima me koliko bi otprilike trebao nadoplatit za s6/g4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

moze preporuka noa ili zopo do 800 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tonix8 kaže...

pozdrav, imam iphone 5s i htio bi preci na android, pa me zanima sta bi najbolje mogao dobiti za iphone bez da nadoplatim, bez ikakvih crtica i sl, u full stanju..i zanima me koliko bi otprilike trebao nadoplatit za s6/g4?

 Možda Z3 compact ili M8... Z3 uz nadoplatu. Za G4/S6 vjerojatno cca 1300kn ili više kuna... Nisam baš u toku. :D

Pucaaaajjjj :)
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Istekao mi je ugovor T-Com-a od 2 godine, i sad bez ugovora čekam neku odličnu priliku za neki mobitel uzeti.

 

Zadnji puta kada sam površno pogledao pred 2 mjeseca nije bilo ništa povoljno. Inače dugo nisam ozbiljnije pretraživao tržište.

Trenutno imam Samsung Galaxy S Advance

Zanimala bi me neka srednja klasa mobitela, android, 4 inča ekran, volio bih da ga platim do 1000 kn + ugovorna obveza mjesečno uvrh glave 100 kn.

 

Ima li općenito sada nešto super povoljno, gledajući i izvan T-Coma ?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

molila bi savjet pri odabiru moba.Gledam po njuskalu i raznim stranicama,no ne kuzim se u mobitele,pa da cujem vas.Ne treba mi za nista posebno,tek za pozive,poruke,surfanje,face tj.sad na moru da mi zamjeni lap.Jedino mi je bitno da ima dobru kameru,ispod 13mp ne bih.Recimo do 3000kn i da je novi.Meni je zapeo za oko samsung galaxy A5,S5 i to zato sto sam nasla u zlatnoj boji(cisto zensko vizualiziranje),a i zelim da je vecih dimenzija,da bolje vidim.Ne mjenjam cesto mobitele,pa eto da potraje bar 2g i da mi ne steka.

 

Hvala unaprijed.

ice queen
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Lana_zg kaže...

Pozdrav,

molila bi savjet pri odabiru moba.Gledam po njuskalu i raznim stranicama,no ne kuzim se u mobitele,pa da cujem vas.Ne treba mi za nista posebno,tek za pozive,poruke,surfanje,face tj.sad na moru da mi zamjeni lap.Jedino mi je bitno da ima dobru kameru,ispod 13mp ne bih.Recimo do 3000kn i da je novi.Meni je zapeo za oko samsung galaxy A5,S5 i to zato sto sam nasla u zlatnoj boji(cisto zensko vizualiziranje),a i zelim da je vecih dimenzija,da bolje vidim.Ne mjenjam cesto mobitele,pa eto da potraje bar 2g i da mi ne steka.

 

Hvala unaprijed.

 za tebe je najbolji izbor LG G3 i imaš ga isto u zlatnoj boji, evo ti link sa više dučana u kojima ga možeš kupit novog čak i za manje od 3000 kuna http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lg+g3+16gb+gold 

- preko oglasnika ga možeš nać i jeftinije, evo ti nekoliko oglasa:  

2250 kn - lg g3 32gb

2500 kn - Prodajem ili mijenjam LG G3 32gb zlatni/zamjena za iphone5s

2550 kn - *LG G3 32gb* zamjena za Note 4

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 11:16 (Pinhead).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Z3 copper
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nobe kaže...

Može preporuka mobitela do 100 +/- eura ? (da je tanji a veći ekran,ostalo manje više bmb) pogledao sam iznad ovaj xperia e4 al on daleko maši rang od 100 eura tačnije LINK

 Sony Xperia E4g... Ja ne vidim da je to puno više od 100eura.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...
Nobe kaže...

Može preporuka mobitela do 100 +/- eura ? (da je tanji a veći ekran,ostalo manje više bmb) pogledao sam iznad ovaj xperia e4 al on daleko maši rang od 100 eura tačnije LINK

 Sony Xperia E4g... Ja ne vidim da je to puno više od 100eura.

 ili Vipme komplet Sony Xperia E4g bijeli , al ja mislim da je Nobe iz susjedne nam države, tak da neznam kak funkcionira kupovina iz t-com-a i vip-a za njih, jel primaju kartice od njihovog telekoma ili se mob mora otključat

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Lana_zg kaže...

Pozdrav,

molila bi savjet pri odabiru moba.Gledam po njuskalu i raznim stranicama,no ne kuzim se u mobitele,pa da cujem vas.Ne treba mi za nista posebno,tek za pozive,poruke,surfanje,face tj.sad na moru da mi zamjeni lap.Jedino mi je bitno da ima dobru kameru,ispod 13mp ne bih.Recimo do 3000kn i da je novi.Meni je zapeo za oko samsung galaxy A5,S5 i to zato sto sam nasla u zlatnoj boji(cisto zensko vizualiziranje),a i zelim da je vecih dimenzija,da bolje vidim.Ne mjenjam cesto mobitele,pa eto da potraje bar 2g i da mi ne steka.

 

Hvala unaprijed.

 do 3k gledaj novo na njuskalu sony z3 bakreni

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prijateljica mi nudi Nexus 4, star malo više od godinu dana, u savršenom stanju, za 650kn. Dali se to isplati kupiti? Jer to bi mi bio drugi mobitel, pošto koristim dvije kartice. 

20 Da
1 Ne
0 Ili da uzmem nešto drugo
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Neki mobitel za mamu Android. Do 2000 kn preko Njuškala bi molio preporuku. Skype, GPS, pozivi, poruke. Samo da nebum morao za godinu dana mjenjati mob radi sporosti 

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fly-Women kaže...

Prijateljica mi nudi Nexus 4, star malo više od godinu dana, u savršenom stanju, za 650kn. Dali se to isplati kupiti? Jer to bi mi bio drugi mobitel, pošto koristim dvije kartice. 

Definitivno DA!

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Amazon637 kaže...

Neki mobitel za mamu Android. Do 2000 kn preko Njuškala bi molio preporuku. Skype, GPS, pozivi, poruke. Samo da nebum morao za godinu dana mjenjati mob radi sporosti 

 LG G2

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...
Amazon637 kaže...

Neki mobitel za mamu Android. Do 2000 kn preko Njuškala bi molio preporuku. Skype, GPS, pozivi, poruke. Samo da nebum morao za godinu dana mjenjati mob radi sporosti 

 LG G2

 

LG G3*

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa za 2k se g3 kupiti moze, g2 je 1500 cca. Za mamu, mislim daje g2 više nego dovoljan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

bok ekipa,

 

trebao bi preporuku moba do 5 incha, android, ali da je DUAL SIM, i ajmo reći da se možemo rasteći s lovom ;))))

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice