FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Možda ne znam za ovo pravilo pa molim da mi netko objasni zašto je moj igrač, koji vodi loptu i gradi se, dobio prekršaj?!

 

 Mislim da bi se mi svi sa foruma trebali okupiti i onda otici zajedno u Kanadu da ih pitamo da nas nauce pravila nogometa jer ih mi ocito ne razumijemo

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Možda ne znam za ovo pravilo pa molim da mi netko objasni zašto je moj igrač, koji vodi loptu i gradi se, dobio prekršaj?!

 

Takve stvari igra mi svira cijelo vrijeme. Frajer po meni jaše i nikome ništa a kada se pokušam zagraditi svira prekršaj protiv mene.

Nisam izdržao i složim noćas dijka. Ionako ću ga kupiti kada izađe tots pa rekoh, dobijem 4 lijepa packa pa možda nešto uleti. Sama cijena mi je bila ok za takvu karticu. Potrošio sam sve zajedno 830k coinsa plus 4 untradeable kartice iz kluba. Live karticu dijka prodao sam u pravo vrijeme za 870k coinsa. Na kraju imam bolju karticu, 4 packa vrijedna preko 200k coinsa i ušparanih 50k.

 

Kad posložim tots engleze odigrat ću još nešto tekmi i to je to od mene a s ovakvim pizdarijama u igri nema se smisla živcirati. Nakon svega imam osjećaj da je ova igra dio svjetske zavjere o smanjenju broja stanovnika putem infarkta, moždanog udara i ostalih udara na život igrača. Nema sumnje da je netko umro igrajući ovo vražje djelo. Samom mi se u dva navrata dogodilo dok sam igrao i pizdio da sam hvatao zrak i borio se da se ne srušim.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nadam se da ce EA vratit lika koji je dizajnirao kartice prosle godine, ako vec nemozemo dobit dobar gameplay neka nam bar daju lijepe kartice da ih gledamo.

Dizajn je ili kao da je neko u raznim bojama svrsio po kartici (fut bd, carnibal, ffs, headliners...) ili najruznija boja koju nađe u paintu. Pots kartice izgledaju uzasno, bez dynamic imagea, odvratna ljubicasta i naspaman FIFA 19 watermark... ODVRATNO

Prosle godine su Pots kartice imale odlican dizajn i slike ove se nisu potrudili nimalo...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Koliko ste vi uspjeli skupiti swap kartica?

Ja ih imam 12, a sutra je zadnji dan u mjesecu.

 

Ustvari još nisam odlučio što uzeti... mislio sam baby ikonu, ali ne znam ni sam što je pametno?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Koliko ste vi uspjeli skupiti swap kartica?

Ja ih imam 12, a sutra je zadnji dan u mjesecu.

 

Ustvari još nisam odlučio što uzeti... mislio sam baby ikonu, ali ne znam ni sam što je pametno?

 14 ali sam se zajebao pa nakon prvih 6 uzeo robertsona, doduše trebao sam dobrog lijevog beka, al sam ga kasnije uvalio u neki sbc, jebg. Drugih 7 utrošio u Meuniera, brutalno dobar cmd.

Da sam ostavio za kraj pa imao svih 14, vjerovatno bi išao na ikonu, iz čiste znatiželje jer lijevu stranu imam opako dobru pa mi Costa ne treba. Ko nema, bolje uzet njega, nego riskirat s nekom low rated ikonom.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 14 ali sam se zajebao pa nakon prvih 6 uzeo robertsona, doduše trebao sam dobrog lijevog beka, al sam ga kasnije uvalio u neki sbc, jebg. Drugih 7 utrošio u Meuniera, brutalno dobar cmd.

Da sam ostavio za kraj pa imao svih 14, vjerovatno bi išao na ikonu, iz čiste znatiželje jer lijevu stranu imam opako dobru pa mi Costa ne treba. Ko nema, bolje uzet njega, nego riskirat s nekom low rated ikonom.

Nije mi jasno kako sam propustio 2 kartice?

Riješio sam sve što sam vidio da je povezano s tim.

Sad ništa od ikone... vjerojatno ću uzet ona 2 informa za neki SBC.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 19

Dobar je, dobar...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ja sam uzeo 2 informa za sbc plus pakete sto mi je ostalo iz paketa jos ok kartice izasle za sbc ce dobro doci. Baby ikona je dobra ako ces slagati neku prime ikonu, mogu preporuciti del piera meni najbolji lw pogotovo sto sa obe noge jednako zabija. Sutra ce ucl opet sbc sigurno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Mene su pocastili sa 85 rated Lehmannom 😁 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

91 CAM Maradona za Fut swap deals, totalno su me iznenadili :)

You better run, you better take cover!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 14 ali sam se zajebao pa nakon prvih 6 uzeo robertsona, doduše trebao sam dobrog lijevog beka, al sam ga kasnije uvalio u neki sbc, jebg. Drugih 7 utrošio u Meuniera, brutalno dobar cmd.

Da sam ostavio za kraj pa imao svih 14, vjerovatno bi išao na ikonu, iz čiste znatiželje jer lijevu stranu imam opako dobru pa mi Costa ne treba. Ko nema, bolje uzet njega, nego riskirat s nekom low rated ikonom.

Nije mi jasno kako sam propustio 2 kartice?

Riješio sam sve što sam vidio da je povezano s tim.

Sad ništa od ikone... vjerojatno ću uzet ona 2 informa za neki SBC.

 2 su bile u sbc-ovima ak dobro pamtim, zadnja prošli tjedan. Ovisi koja ti fali, jedna je bila u silver ili gold ranku na sq battleu ovaj zadnji tjedan, jutros što su rewardovi bili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 1:27 (jopis).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja sam uzeo 2 informa za sbc plus pakete sto mi je ostalo iz paketa jos ok kartice izasle za sbc ce dobro doci. Baby ikona je dobra ako ces slagati neku prime ikonu, mogu preporuciti del piera meni najbolji lw pogotovo sto sa obe noge jednako zabija. Sutra ce ucl opet sbc sigurno

 Znaci del piero dobar?

Nisam upalio igru bar 3 tjedna,proslo me.Te sbcove osim MM ne rijesavam nista,pa imam oko 700k konta sam njega kupit cisto da vidim kakav je?

Svakako sam pristao igrat,ali da pare ne propanu.Ako ima neko bolji od njega reci.Njega bi uzeo na Cm ili Cam.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 2 su bile u sbc-ovima ak dobro pamtim, zadnja prošli tjedan. Ovisi koja ti fali, jedna je bila u silver ili gold ranku na sq battleu ovaj zadnji tjedan, jutros što su rewardovi bili.

SB ne igram već jako dugo tako da će to biti ta dva što mi fale.

Potpuno sam zaboravio na to, jbga.

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni je dobar ma neigram ni ja bas al složio sam tak vremenom njegov prime sbc jel sam imao kartica i tak sam skupljao, mislim da ima loan verzija pa mozes probat. Zabija stvarno neke nemoguce golove.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 19

Malo su nas sprcali glede SBC danas. Baš sam si mislio da bi tako moglo biti. Aj nisam previše potrošio na ucl kartice. Negdje oko 100k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Mozda sutra bude premium izasao... Dobio 87 rated ucl karticu ostalo nebitno, ulozio 0 pun mi je klub... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Mozda sutra bude premium izasao... Dobio 87 rated ucl karticu ostalo nebitno, ulozio 0 pun mi je klub... 

Ja dobio najbolju karticu ratinga 80. Nisam ništa potrošio ali opet....  TOTS je pred vratima i taj premium mi više nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 8:05 (movie).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Tebe namjerno ea koci 100% imas previse coinsa od trada i namjerno ti nedaju isto kao sto se gameplay promjeni ako pobjedis previse tekmi za redom. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Potrošio Ca 5K, a dobio njega 70K, Mendy 15, i još neke Indijance od 1-2K. Na kraju je sve dobro prošlo :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Upravo prodao romagnolia za 10k 😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Peti put ga otpakiravam...svaki put tradeable rivalsi

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Tražimo igraće za HR reprezentaciju PROCLUBS

Pozdrav,

 

Ponovo smo oživili hrvatsku reprezentaciju za natjecanje iFVPA. 

 

Pozivamo sve zainteresirane koji igraju na PC-u proclubs mode da nam se pridruže na discord server https://discord.gg/cwd6v7

 

Uskoro cemo imati probne treninge i prve prijateljske utakmice pa tko ima namjeru igrati neka požuri s prijavom :)

 

Za sva pitanja dodajte me na origin: riotinri

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Osvoji sad draft i dobio jumbo premium gold pack rare players pack i izmedu njih mi stoji 45000 coinsa gledam i ne vjerujem sta je ovo ...zao mi je kaj nisam usliko brzo sam stisno x da vidim kaj se dogada kad ono fkt dobio 45k...jel se kom to jos desilo kad da je dobio ikaj coinsa nakon osvojenog drafta?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...

Osvoji sad draft i dobio jumbo premium gold pack rare players pack i izmedu njih mi stoji 45000 coinsa gledam i ne vjerujem sta je ovo ...zao mi je kaj nisam usliko brzo sam stisno x da vidim kaj se dogada kad ono fkt dobio 45k...jel se kom to jos desilo kad da je dobio ikaj coinsa nakon osvojenog drafta?

 Ja sam dobio jednom prosle godine u fifi 18 i vise nikad. Inace trebali bi djeliti coinse kada osvojis svaki put a ne jednom od 100 puta

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
dinamozg95 kaže...

Osvoji sad draft i dobio jumbo premium gold pack rare players pack i izmedu njih mi stoji 45000 coinsa gledam i ne vjerujem sta je ovo ...zao mi je kaj nisam usliko brzo sam stisno x da vidim kaj se dogada kad ono fkt dobio 45k...jel se kom to jos desilo kad da je dobio ikaj coinsa nakon osvojenog drafta?

 Ja sam dobio jednom prosle godine u fifi 18 i vise nikad. Inace trebali bi djeliti coinse kada osvojis svaki put a ne jednom od 100 puta

 Da..trebalo bi bit barem da ti vrate tih 15k coinsa ak osvojis a u packovima jebiga kaj dobijes dobijes...a ne da osvojis draft a jedva povratis tih 15 k ako sve odma prodas...

15 godina
offline
FIFA 19

Počelo je, otvoreno je glasovanje za community TOTS 

 

Treba zaokružiti 23 igrača što je iz ove ponude prava nauka, tim više što se iz pojedine lige mogu izabrati max 4 igrača. Iskreno, ne interesira me niti jedna od ponuđenih kartica. 

 

 

https://www.futhead.com/tots/shortlist/

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 16:28 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Počelo je, vikend liga!

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Naletim na lika sa Ronaldinhom, OP. On njemu samo nabaci poluvisoku loptu, pljas gol... Tekma zavrsila 7-4 za mene. Od toga on ima 4 udarca na gol, sva 4 iz voleja ili poluveja. 

 

Ne znam kaj me tera igrat, al ocito mi fali sugava WL 😂

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Počelo je, otvoreno je glasovanje za community TOTS 

 

Treba zaokružiti 23 igrača što je iz ove ponude prava nauka, tim više što se iz pojedine lige mogu izabrati max 4 igrača. Iskreno, ne interesira me niti jedna od ponuđenih kartica. 

 

 

https://www.futhead.com/tots/shortlist/

 Vidim dizajn je iz '98. Prestrasno kako sami sebi seru u usta al neka. :D

12 godina
offline
FIFA 19

Lagano... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice